Setari Cookie-uri

sfat urgenttttttt:((plizzz:((:((

BUNA ....am si eu nevoie de un sfat....am 14 ani si am o problema in familie......parintzi mei se cearta in fiecare seara ............. de 3-4 luni spun ca o sa divortzeze ...in fiecare seara plang si nu pot sa mananc....mama mi-a spus ca nu mai suporta si ca baga divortz si pleaca si ne lasa....tata sta si inghite mereu ce spune ea ,,ca se duce la femei'' deoarece vine tarziu acasa....am vb cu un coleg de servici de al lui si imi spune mereu ca sta la servici si munceste ....tatal meu are 3 serviki la care se imparte ....si m-am saturat in fiecare seara sa se certe si sa ii explik si ei ca nu e adevarat ce zike si nu ma crede ....deoarece ma face ca pe el ca sunt ca ea ca umblu dupa baietzi...dar decat sa stau cu ea acasa ma duk la prietena mea si ii povestesc prin ce trec acasa ....uneori imi doresc sa nu mai traiesc ....nu stiu ce sa fac mereu ma cert akasa ba eu cu ea ba tatal meu cu ea.......vreau un sfat plizzz:((:((:((
dianadiddy
Postat pe 19 Iulie 2011 02:04
De la: dianadiddy, la data 2011-07-19 02:04:36BUNA ....am si eu nevoie de un sfat....am 14 ani si am o problema in familie......parintzi mei se cearta in fiecare seara ............. de 3-4 luni spun ca o sa divortzeze ...in fiecare seara plang si nu pot sa mananc....mama mi-a spus ca nu mai suporta si ca baga divortz si pleaca si ne lasa....tata sta si inghite mereu ce spune ea ,,ca se duce la femei'' deoarece vine tarziu acasa....am vb cu un coleg de servici de al lui si imi spune mereu ca sta la servici si munceste ....tatal meu are 3 serviki la care se imparte ....si m-am saturat in fiecare seara sa se certe si sa ii explik si ei ca nu e adevarat ce zike si nu ma crede ....deoarece ma face ca pe el ca umblu dupa baietzi...dar decat sa stau cu ea acasa ma duk la prietena mea si ii povestesc prin ce trec acasa ....uneori imi doresc sa nu mai traiesc ....nu stiu ce sa fac mereu ma cert akasa ba eu cu ea ba tatal meu cu ea.......vreau un sfat plizzz:((:((:((


scz ca nu m-am exprimat corect dar sunt ft agitata si nu ma pot opri din plans
dianadiddy
Postat pe 19 Iulie 2011 02:16
Maica-ta munceste?Ca mie imi pare ca el baga 3 job-uri si ea isi numara parul pubian prin casa ... de acolo si timpul sa se gandeasca la prostii
The_Exile
Postat pe 19 Iulie 2011 08:19
De la: Yharr, la data 2011-07-19 08:19:45Maica-ta munceste?Ca mie imi pare ca el baga 3 job-uri si ea isi numara parul pubian prin casa ... de acolo si timpul sa se gandeasca la prostii


Yharr..cum vb?
_oktober_
Postat pe 19 Iulie 2011 08:40
De la: _oktober_, la data 2011-07-19 08:40:08
De la: Yharr, la data 2011-07-19 08:19:45Maica-ta munceste?Ca mie imi pare ca el baga 3 job-uri si ea isi numara parul pubian prin casa ... de acolo si timpul sa se gandeasca la prostii


Yharr..cum vb?



Am si eu iesiri din astea cateodata...scuza-ma
The_Exile
Postat pe 19 Iulie 2011 08:53
De la: Yharr, la data 2011-07-19 08:19:45Maica-ta munceste?Ca mie imi pare ca el baga 3 job-uri si ea isi numara parul pubian prin casa ... de acolo si timpul sa se gandeasca la prostii

e hai ca inca nu stim cat este adevarat...... nu te grabi acum zice ca se prostete pe aici...
ad__83
Postat pe 19 Iulie 2011 09:08
De la: dianadiddy, la data 2011-07-19 02:04:36BUNA ....am si eu nevoie de un sfat....am 14 ani si am o problema in familie......parintzi mei se cearta in fiecare seara ............. de 3-4 luni spun ca o sa divortzeze ...in fiecare seara plang si nu pot sa mananc....mama mi-a spus ca nu mai suporta si ca baga divortz si pleaca si ne lasa....tata sta si inghite mereu ce spune ea ,,ca se duce la femei'' deoarece vine tarziu acasa....am vb cu un coleg de servici de al lui si imi spune mereu ca sta la servici si munceste ....tatal meu are 3 serviki la care se imparte ....si m-am saturat in fiecare seara sa se certe si sa ii explik si ei ca nu e adevarat ce zike si nu ma crede ....deoarece ma face ca pe el ca sunt ca ea ca umblu dupa baietzi...dar decat sa stau cu ea acasa ma duk la prietena mea si ii povestesc prin ce trec acasa ....uneori imi doresc sa nu mai traiesc ....nu stiu ce sa fac mereu ma cert akasa ba eu cu ea ba tatal meu cu ea.......vreau un sfat plizzz:((:((:((

cu mama ta zici ca ai vb dar cu tata??el ce zice ce vrea sa faca?
ad__83
Postat pe 19 Iulie 2011 09:08
De la: dianadiddy, la data 2011-07-19 02:04:36BUNA ....am si eu nevoie de un sfat....am 14 ani si am o problema in familie......parintzi mei se cearta in fiecare seara ............. de 3-4 luni spun ca o sa divortzeze ...in fiecare seara plang si nu pot sa mananc....mama mi-a spus ca nu mai suporta si ca baga divortz si pleaca si ne lasa....tata sta si inghite mereu ce spune ea ,,ca se duce la femei'' deoarece vine tarziu acasa....am vb cu un coleg de servici de al lui si imi spune mereu ca sta la servici si munceste ....tatal meu are 3 serviki la care se imparte ....si m-am saturat in fiecare seara sa se certe si sa ii explik si ei ca nu e adevarat ce zike si nu ma crede ....deoarece ma face ca pe el ca sunt ca ea ca umblu dupa baietzi...dar decat sa stau cu ea acasa ma duk la prietena mea si ii povestesc prin ce trec acasa ....uneori imi doresc sa nu mai traiesc ....nu stiu ce sa fac mereu ma cert akasa ba eu cu ea ba tatal meu cu ea.......vreau un sfat plizzz:((:((:((


In general. o femeie simte daca-i inselata sau nu. O avea el trei job-uri, dar n-o cara cu carca la toate. Cat despre colegul tatalui tau cu care ai vorbit, nu-i obligatoriu sa stie ce face tatal tau ca doar nu-i umbra lui. Si pentru el esti un copil, doar n-o sa se apuce sa-ti spuna cate femei viziteaza impreuna.
E doar o varianta.

Necajita trebuie sa-ti fie mama daca ajunge sa-si ia lumea in cap. Esti fetita, ar trebui sa-i fi alaturi, macar cu o vorba buna. Si sa nu iei partea nimanui. Sunt lucruri pe care numai ei le stiu. Iar daca nu-ti place ce vezi in casa, atunci ar trebui sa fi multumita ca se ajunge la divort. Sau preferi asa?
rashela
Postat pe 19 Iulie 2011 09:28
Kudiko, nu te mai rog sa dai inapoi butonul "modifica". Te injur insa pentru asta. Idioti programatori ai, zau!
rashela
Postat pe 19 Iulie 2011 09:30
mama da muceste doar 12 ore:|
dianadiddy
Postat pe 20 Iulie 2011 00:04
mama mea niki daca ii aratzi ca esti nevinovat nu ma crede....eu mereu ma duk pe la o prietena si zike ca ma duk dupa baietzi si mereu parintzi prietenei mele trebuie sa ii confirme ora si locul in care am fost eu cu fiica lor si m-am saturat de atata neincredere din partea ei de parca nu stie pe cn a crescut .......eu pe tati il cred ca e nevinovat pt ca il vad mereu la serviki nu neaparat dupa confirmarile colegului sau de serviki:
dianadiddy
Postat pe 20 Iulie 2011 00:09
am o viatza dezastru...
dianadiddy
Postat pe 20 Iulie 2011 00:10
" eu pe tati il cred.." Oare de ce tii cu el? Pt ca vine tarziu si nu iti interzice nimic cum face mama? Habar nu ai cate pericole te pandesc doar iesind din casa. Poate mama ta nu mai are rabdarea necesara sau nu a gasit inca un mod inteligent de a te educa si de a te proteja. Asta nu inseamna ca nu te iubeste sau e nebuna. Mie cel putin mi se pare o prostie sa ai incredere intr-un copil. Mai lasa ifosele ca esti prea mica sa poti actiona liber.
ilumax_76
Postat pe 20 Iulie 2011 07:20
De la: dianadiddy, la data 2011-07-20 00:10:32am o viatza dezastru...
se pare ca si viata parintilor tai este dezastruoasa. nu te grabi sa iei partea unuia dintre ei doar pentru ca nu intelegi comportamentul celuilalt! cum bine s-a scris mai sus.. sunt lucruri pe care doar ei doi le stiu, nu colegul de serviciu, vreun prieten sau oricare altcineva. este posibil sa nu doreasca sa ti le impartaseasca deoarece acestea tin de intimitatea lor. daca te supara faptul ca mama ta nu mai are incredere in tatal tau.. gandeste-te ca poate are un motiv serios ca sa se poarte astfel. nu are cum sa iasa fum fara foc, draga! daca aceasta lipsa de incredere te atinge si pe tine este din cauza ca mama ta trece printr-o perioada grea si inca nu stie cum sa isi controleze emotiile. incearca sa eviti certurile, acorda-i putin timp si liniste. este deja destula tensiune in casa. si ai rabdare, mai devreme sau mai tarziu lucrurile se vor lamuri.. certurile nu dureaza o vesnicie!
DirtyDianna
Postat pe 22 Iulie 2011 00:45

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cea mai buna pastila de slabit2015 2 De la: 4 Iunie 2015 03:51
BFF best friends forever sau best fucking friends? 20 De la: kudika492520 17 Ianuarie 2012 20:36
i need.... 4 De la: g_mihaela19 4 Decembrie 2010 23:26
Colonoscopie virtuala. 2 De la: Dan_Pana_1 31 August 2012 18:49
Relatii 4 De la: kudicafex81 29 Iulie 2016 19:29