Setari Cookie-uri

buna fetelor!

sunt suparata , sunt nervoasa , am toate starile ,simt k imi pierd mintile .
eu aveam pr sh eram la locul meu , aveam o relatie de 8 luni cu un baiat pe care il iubeam dar parintii nu erau de acord , lucrurile s-au schimbat cand l-am cunoscut pe alin care era un baiat cuminte, tacut ,timid , care nu statuse cu nicio fata sh a incp sa-mi placa de el , am continuat cateva sapt sh cu unul sh cu celalalt ,alin se purta atat de frumos cu mn , chiar daca eram eu vinovata tot el isi cerea iertare , se purta frumos , imi facea toate poftele .... din momentul in care am renuntat la exul , m-am schimbat nu am mai avut treaba cu niciun baiat , i-am aratat ca il iubesc s-a schimbat , il rugam plangand sa nu mai fie asa rece , at cand plang sh ii spun ce ma deranjeaza ma ia in brate isi cere iertare sh promite ca se va schimba insa a 2 a zi e tot acela . m-am saturat sh m-am gandit sa fiu indiferenta cu el insa nu pot , nush cu ce sa incep. zice-mi voi fetelor ce sa fac ? imi pare rau k i-am arat ca il iubesc atat de mult sh nu mai pot da inapoi ... cum sa fiu indiferenta? cum sa-l fac sa fie cum era?
luncasu_ancuta
Postat pe 19 Iulie 2011 10:13
De la: luncasu_ancuta, la data 2011-07-19 10:13:18sunt suparata , sunt nervoasa , am toate starile ,simt k imi pierd mintile .
eu aveam pr sh eram la locul meu , aveam o relatie de 8 luni cu un baiat pe care il iubeam dar parintii nu erau de acord , lucrurile s-au schimbat cand l-am cunoscut pe alin care era un baiat cuminte, tacut ,timid , care nu statuse cu nicio fata sh a incp sa-mi placa de el , am continuat cateva sapt sh cu unul sh cu celalalt ,alin se purta atat de frumos cu mn , chiar daca eram eu vinovata tot el isi cerea iertare , se purta frumos , imi facea toate poftele .... din momentul in care am renuntat la exul , m-am schimbat nu am mai avut treaba cu niciun baiat , i-am aratat ca il iubesc s-a schimbat , il rugam plangand sa nu mai fie asa rece , at cand plang sh ii spun ce ma deranjeaza ma ia in brate isi cere iertare sh promite ca se va schimba insa a 2 a zi e tot acela . m-am saturat sh m-am gandit sa fiu indiferenta cu el insa nu pot , nush cu ce sa incep. zice-mi voi fetelor ce sa fac ? imi pare rau k i-am arat ca il iubesc atat de mult sh nu mai pot da inapoi ... cum sa fiu indiferenta? cum sa-l fac sa fie cum era?

nu inteleg care e problema??zici ca se poarta mirific........sincer nu am inteles nimic..ce treaba are ex ul??
ad__83
Postat pe 19 Iulie 2011 10:16
Cum adica e rece? Pai nu tu spuneai ca se poarta frumos cu tine... alea, alea...? Hotaraste-te!
Lucia_41
Postat pe 19 Iulie 2011 10:16
De la: Gina1989, la data 2011-07-19 10:16:57Cum adica e rece? Pai nu tu spuneai ca se poarta frumos cu tine... alea, alea...? Hotaraste-te!

salut Ginutzo nici eu nu inteleg ce a patit d-soara...
ad__83
Postat pe 19 Iulie 2011 10:17
De la: luncasu_ancuta, la data 2011-07-19 10:13:18sunt suparata , sunt nervoasa , am toate starile ,simt k imi pierd mintile .
eu aveam pr sh eram la locul meu , aveam o relatie de 8 luni cu un baiat pe care il iubeam dar parintii nu erau de acord , lucrurile s-au schimbat cand l-am cunoscut pe alin care era un baiat cuminte, tacut ,timid , care nu statuse cu nicio fata sh a incp sa-mi placa de el , am continuat cateva sapt sh cu unul sh cu celalalt ,alin se purta atat de frumos cu mn , chiar daca eram eu vinovata tot el isi cerea iertare , se purta frumos , imi facea toate poftele .... din momentul in care am renuntat la exul , m-am schimbat nu am mai avut treaba cu niciun baiat , i-am aratat ca il iubesc s-a schimbat , il rugam plangand sa nu mai fie asa rece , at cand plang sh ii spun ce ma deranjeaza ma ia in brate isi cere iertare sh promite ca se va schimba insa a 2 a zi e tot acela . m-am saturat sh m-am gandit sa fiu indiferenta cu el insa nu pot , nush cu ce sa incep. zice-mi voi fetelor ce sa fac ? imi pare rau k i-am arat ca il iubesc atat de mult sh nu mai pot da inapoi ... cum sa fiu indiferenta? cum sa-l fac sa fie cum era?


el nu s-a schimbat ...tu ai inceput sa-ti dai seama cum e defapt
_oktober_
Postat pe 19 Iulie 2011 10:18
De la: ad__83, la data 2011-07-19 10:17:59
De la: Gina1989, la data 2011-07-19 10:16:57Cum adica e rece? Pai nu tu spuneai ca se poarta frumos cu tine... alea, alea...? Hotaraste-te!

salut Ginutzo nici eu nu inteleg ce a patit d-soara...

Am vazut si eu ca am postat deodata acelasi lucru.
Lucia_41
Postat pe 19 Iulie 2011 10:18
De la: _oktober_, la data 2011-07-19 10:18:27
De la: luncasu_ancuta, la data 2011-07-19 10:13:18sunt suparata , sunt nervoasa , am toate starile ,simt k imi pierd mintile .
eu aveam pr sh eram la locul meu , aveam o relatie de 8 luni cu un baiat pe care il iubeam dar parintii nu erau de acord , lucrurile s-au schimbat cand l-am cunoscut pe alin care era un baiat cuminte, tacut ,timid , care nu statuse cu nicio fata sh a incp sa-mi placa de el , am continuat cateva sapt sh cu unul sh cu celalalt ,alin se purta atat de frumos cu mn , chiar daca eram eu vinovata tot el isi cerea iertare , se purta frumos , imi facea toate poftele .... din momentul in care am renuntat la exul , m-am schimbat nu am mai avut treaba cu niciun baiat , i-am aratat ca il iubesc s-a schimbat , il rugam plangand sa nu mai fie asa rece , at cand plang sh ii spun ce ma deranjeaza ma ia in brate isi cere iertare sh promite ca se va schimba insa a 2 a zi e tot acela . m-am saturat sh m-am gandit sa fiu indiferenta cu el insa nu pot , nush cu ce sa incep. zice-mi voi fetelor ce sa fac ? imi pare rau k i-am arat ca il iubesc atat de mult sh nu mai pot da inapoi ... cum sa fiu indiferenta? cum sa-l fac sa fie cum era?


el nu s-a schimbat ...tu ai inceput sa-ti dai seama cum e defapt

Okto, numai sa nu incepi revolutia si pe-aici, ca la cum te stiu, in 5 minute faci o ordine exemplara.
Lucia_41
Postat pe 19 Iulie 2011 10:20
Nicio sansa Gina...cat timp nu pricep ce vrea fata asta
_oktober_
Postat pe 19 Iulie 2011 10:22
De la: _oktober_, la data 2011-07-19 10:22:16Nicio sansa Gina...cat timp nu pricep ce vrea fata asta

Nici tu?????????
Lucia_41
Postat pe 19 Iulie 2011 10:23
Cum n-ati inteles, fetelor? Alin, iubitul cu nr 2, s-a purtat exemplar pana a cucerit-o si a determinat-o sa renunte la prietenul ce il avea in acel moment. Dupa ce ea i-a aratat ca il iubeste, Alin a inceput sa faca figuri. Nu tu atentie, nu tu dragoste ca la inceput; doar raceala. Acum nu stie cum sa-l faca sa fie ca la inceput.
ilumax_76
Postat pe 19 Iulie 2011 11:08
De la: ilumax_76, la data 2011-07-19 11:08:38Cum n-ati inteles, fetelor? Alin, iubitul cu nr 2, s-a purtat exemplar pana a cucerit-o si a determinat-o sa renunte la prietenul ce il avea in acel moment. Dupa ce ea i-a aratat ca il iubeste, Alin a inceput sa faca figuri. Nu tu atentie, nu tu dragoste ca la inceput; doar raceala. Acum nu stie cum sa-l faca sa fie ca la inceput.


Poate intre timp a aflat ca ea lucra pe 2 fronturi .... ca nu reiese de nicaieri ca stia asta el...
The_Exile
Postat pe 19 Iulie 2011 11:29
De la: ilumax_76, la data 2011-07-19 11:08:38Cum n-ati inteles, fetelor? Alin, iubitul cu nr 2, s-a purtat exemplar pana a cucerit-o si a determinat-o sa renunte la prietenul ce il avea in acel moment. Dupa ce ea i-a aratat ca il iubeste, Alin a inceput sa faca figuri. Nu tu atentie, nu tu dragoste ca la inceput; doar raceala. Acum nu stie cum sa-l faca sa fie ca la inceput.


Multumita tie am inteles ce a vrut sa exprime.

@ initiatoare: ce varsta are alin? Poate pur si simplu si-a atins obiectivul , sa cucereasca una in plus. Unii baieti la o anumita varsta , vor sa-si demonstreseze ca "pot". Acum ca ai pus toate cartile pe masa , nu mai ai nici un mister , nimic de descoperit/cucerit deci nu mai esti interesanta si se plictiseste .
lucian_tristan
Postat pe 20 Iulie 2011 00:51
De la: ilumax_76, la data 2011-07-19 11:08:38Cum n-ati inteles, fetelor? Alin, iubitul cu nr 2, s-a purtat exemplar pana a cucerit-o si a determinat-o sa renunte la prietenul ce il avea in acel moment. Dupa ce ea i-a aratat ca il iubeste, Alin a inceput sa faca figuri. Nu tu atentie, nu tu dragoste ca la inceput; doar raceala. Acum nu stie cum sa-l faca sa fie ca la inceput.


Multumita tie am inteles ce a vrut sa exprime.

@ initiatoare: ce varsta are alin? Poate pur si simplu si-a atins obiectivul , sa cucereasca una in plus. Unii baieti la o anumita varsta , vor sa-si demonstreseze ca "pot". Acum ca ai pus toate cartile pe masa , nu mai ai nici un mister , nimic de descoperit/cucerit deci nu mai esti interesanta si se plictiseste .
lucian_tristan
Postat pe 20 Iulie 2011 00:51
Nush ce vrei sa-ti spunem shi nush ce se poate face Cam multe sh-uri... Lasand la o parte exprimarea, raspunsul e foarte simplu: daca e rece cu tine, nu te mai vrea. Unii barbati se simt atrasi exact de ceea ce nu pot avea (femei casatorite, aflate in relatii etc); daca esti destul de fraiera sa le dai atentie, risti sa ai suprize neplacute. Tu se pare ca-l atrageai tocmai pt ca aveai prieten... Acum nu mai reprezinti o provocare, prin urmare...s-a plictisit de tine.
Micaell
Postat pe 20 Iulie 2011 18:24

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
M -a inselat...viata mea nu mai are rost..... 24 De la: dalilapink 29 Mai 2014 20:30
5 ani de relatie sau distrus din cauza mea si regret enorm !!! 24 De la: Stroia_Paul_1 10 Martie 2016 17:49
Despartiti, intr-un final 15 De la: dulcyka 30 Octombrie 2009 18:38
de ce sa mai iubim daca sufletele noastre vor fi sfaramate? 32 De la: kudika006109 30 Mai 2009 09:45
AJUTORRR.....va rog 17 De la: frosi_ssimonica 14 Februarie 2009 13:27