Setari Cookie-uri

:(((

De la: Gargarita21, la data 2011-07-23 23:26:24Nu cred ca acesta, este un subiect nou de discutie, dar sunt destul de confuza...Baiatul pe care prietena mea cea mai buna il iubeste a inceput sa imi faca avansuri...problema este ca la inceput nu i-am raspuns dar de la o vreme am dat cartile pe fata si am recunoscut amandoi ca ne placem, ea nu stie defapt banuieste ceva dar am asigurat-o ca niciodata nu ii voi face una ca asta.ce sa fac????


bla bla bla!
ce prietenie !:
calca pe cadavre! vorba celorlalti de pe aici: deja ca prieteni i-ai pierdut pe amandoi asa ca nu mai conteaza nimeni si nimic daca simti ca-ti place de el acum.
pickard
Postat pe 26 Iulie 2011 06:29
De la: pickard, la data 2011-07-26 06:29:43
De la: Gargarita21, la data 2011-07-23 23:26:24Nu cred ca acesta, este un subiect nou de discutie, dar sunt destul de confuza...Baiatul pe care prietena mea cea mai buna il iubeste a inceput sa imi faca avansuri...problema este ca la inceput nu i-am raspuns dar de la o vreme am dat cartile pe fata si am recunoscut amandoi ca ne placem, ea nu stie defapt banuieste ceva dar am asigurat-o ca niciodata nu ii voi face una ca asta.ce sa fac????


bla bla bla!
ce prietenie !:
calca pe cadavre! vorba celorlalti de pe aici: deja ca prieteni i-ai pierdut pe amandoi asa ca nu mai conteaza nimeni si nimic daca simti ca-ti place de el acum.

E foarte usor sa ii judeci pe ceilalti dar sa incerci sa te pui intr-o situatie de genu...e foarte greu!!! Nu va condamn poate si eu as fi dat aceleasi sfaturi...dar fiind implicata direct imi este foarte greu sa iau o decizie defapt lucrurile au inceput sa se cam rezolve de la sine...dar din pacate doare...si da am constiinta poate tocmai de aceea ma tot gandesc cum sa o dau sa fie bine...nu neaparat mie sa imi fie bine, pt ca stiu ca am gresit si nu voi scapa usor cu asta .... de asta mi-e cel mai frik sa nu ii pierd pe amandoi ca si prieteni...mai ales pe ea...cu toate ca si ea mi-a gresit si de multe ori am vrut sa ma razbun cu asta dar nu am putut ...oricum thanks a lot...
Gargarita21
Postat pe 26 Iulie 2011 23:17

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
VAND ROCHIE MIREASA TIP SIRENA 2 De la: lady_p 30 Iulie 2009 14:47
VAND ROCHIE ROSA CLARA COLECTIA 2010 2 De la: grace007199 18 Ianuarie 2010 21:16
Cumpar rochita de mireasa ! 22 De la: grace009633 15 Iulie 2010 11:10
Vand rochie deosebita ERSA ATELIER-- la un super pret 10 De la: yara_grace 11 Martie 2014 19:46
Vand rochie de mireasa cu pietre pretioase 1 De la: alissia1 27 Octombrie 2010 22:05