Setari Cookie-uri

cadoul perfect pentru el

De la: Ame_ly, la data 2011-08-03 02:01:40na,ca daca ati cazut de acord io ce mai citesc la ora asta??????????
suflete ,ia deschide tu un topic pt cei treji la ora asta 2 cica


Ame...
Deschide-l tu, mie mi-a luat hazul nebunul asta mic si virgin.
Si pe aia mica daca pun mana, ramane Aradul cu o Renikutza mai putin...
Darkmagic
Postat pe 3 August 2011 02:06

v-ati facut de cap cu virginelul toata noaptea!?
pickard
Postat pe 3 August 2011 06:12
De la: DarkMAGIC, la data 2011-08-03 02:06:37
De la: Ame_ly, la data 2011-08-03 02:01:40na,ca daca ati cazut de acord io ce mai citesc la ora asta??????????
suflete ,ia deschide tu un topic pt cei treji la ora asta 2 cica


Ame...
Deschide-l tu, mie mi-a luat hazul nebunul asta mic si virgin.
Si pe aia mica daca pun mana, ramane Aradul cu o Renikutza mai putin...


acum vad ca e din Arad ,azi noapte ce sa mai deschid ,imi pica cu brio netu'
Ame_ly
Postat pe 3 August 2011 09:56
.e plin aradul cu magazine de cadouri..macar ii vine o idee domnisoarei...sau de pe ghizbi...livreaza astia cu viteza luminii...numai sa-ti permiti
_oktober_
Postat pe 3 August 2011 10:05
Vai, acum ce tot aveti ? nu pot sa scriu cu " k " :)) sa fim seriosi scriu cu ce-mi pica :))..... mersi totusi de ajutor am sa ma gandesc ce cadou sa' i cumpar si am sa va spun cum a fost :)
renykutza
Postat pe 4 August 2011 01:09
De la: renykutza, la data 2011-08-04 01:09:57Vai, acum ce tot aveti ? nu pot sa scriu cu " k " :)) sa fim seriosi scriu cu ce-mi pica :))..... mersi totusi de ajutor am sa ma gandesc ce cadou sa' i cumpar si am sa va spun cum a fost :)


Well... Ia-i si aluia tot "ce-ti pica", de unde atata grija pt cineva care nu-ti e decat amic mic, mic?
Eu nici nu-l cunosc, si i-as lua soricioaica...m-a mai luat la rost si virginul ala din cauza lui!
Pe noi anunta-ne cand ai terminat cu amicul...sa ne bucuram. :)
Darkmagic
Postat pe 4 August 2011 01:23
Hmmmm.. de ce sa te bucuri? nu inteleg doar e amicul meu si fac ce vreau cu el..:) iti era asa de greu sa iti dai cu parerea despre un cadou ? Acum stii cum e .... nimeni nu' i perfect :)
renykutza
Postat pe 4 August 2011 01:35
Amely te simti bine ? ce ai tu cu mine ...? si de ce sa scape Aradul de o Renykutza ca mine ..???
renykutza
Postat pe 4 August 2011 01:38
De la: renykutza, la data 2011-08-04 01:38:53Amely te simti bine ? ce ai tu cu mine ...? si de ce sa scape Aradul de o Renykutza ca mine ..???



Renny, aia cu scapatul turmei in Arad, eu am zis-o.
Am glumit cu tine, :) de fapt, mi-ai devenit simpatica.
Observ ca ne si intelegem, gand la gand...ca si eu imi doresc sa fac tot ce vreau cu fotograful ala.
Soricioaica...
Hai nu te mai supara... :)
Darkmagic
Postat pe 4 August 2011 01:44
Baiat_virgin .... desii mi-ar placea foarte mult sa-i spun "Te iubesc " nu este momentul.... cum am spus nu de mult am iesit amandoi dintr-o relatie , la care am suferit, nu suntem pregatiti pentru a incepe una. Cred ca cel mai bine este sa-i fiu incontinuare amica si poate cu timpul.... totul se va schimba. Ma bucur tare mult ca esti fotograf, desii voi artistii sunteti mai "dificili" in sensul bun :) va apreciez pentru ceea ce faceti... totusi de unde esti?
renykutza
Postat pe 4 August 2011 01:46
Darkmagic .... imi esti tare simpatic si tu mie ..:) hmm doar esti "magic" Aradul e frumos si e plin de magasine bune, nume eu sa stiu ce cadou sa-i aleg :d nu pot sa spun ca imi este un simplu amic doar am spus clar ca il plac . Dar toate la timpul lor
renykutza
Postat pe 4 August 2011 01:51
De la: renykutza, la data 2011-08-04 01:51:42Darkmagic .... imi esti tare simpatic si tu mie ..:) hmm doar esti "magic" Aradul e frumos si e plin de magasine bune, nume eu sa stiu ce cadou sa-i aleg :d nu pot sa spun ca imi este un simplu amic doar am spus clar ca il plac . Dar toate la timpul lor


Bine, bine... Sunt impresionat. :)
Deschide mesajele, ti-am scris intr-unul ca vreau sa te incep eu, inaintea fotografului, da' nu mai stiu in care...
Poate moare virginul de ciuda...
Darkmagic
Postat pe 4 August 2011 02:25
Darkmagic ... de ce sa ma incepi tu ? hmm... fotograful meu ma va incepe daca va fii sa fie
renykutza
Postat pe 4 August 2011 10:09
De la: renykutza, la data 2011-08-04 01:38:53Amely te simti bine ? ce ai tu cu mine ...? si de ce sa scape Aradul de o Renykutza ca mine ..???


oi fata de aia sughitam eu azi noapte
eu sunt bine multumesc
tu?
sa vezi ce-i fac lu'Dark !!!!!!!!!vezi citeste mai atenta,n-am nimic cu tine draguta,imi dadeam si io cu parerea p'aici de cadou
hai lasa astea si concentreaza-te la un cadou si apoi vi si ne povestesti cum s-a bucurat nenea
Ame_ly
Postat pe 4 August 2011 10:20
De la: DarkMAGIC, la data 2011-08-04 02:25:21
De la: renykutza, la data 2011-08-04 01:51:42Darkmagic .... imi esti tare simpatic si tu mie ..:) hmm doar esti "magic" Aradul e frumos si e plin de magasine bune, nume eu sa stiu ce cadou sa-i aleg :d nu pot sa spun ca imi este un simplu amic doar am spus clar ca il plac . Dar toate la timpul lor


Bine, bine... Sunt impresionat. :)
Deschide mesajele, ti-am scris intr-unul ca vreau sa te incep eu, inaintea fotografului, da' nu mai stiu in care...
Poate moare virginul de ciuda...


Ame_ly
Postat pe 4 August 2011 10:29
Dimineata buna...Si NU va fi sa fie.
Cine are ochi, sa citeasca.
Ame_ly, nu sti cu cadourile.
Darkmagic
Postat pe 4 August 2011 10:36
Mersy Amely .. :) si eu sunt bine, ma gandesc la cadou
renykutza
Postat pe 4 August 2011 10:50
pfff... Pariu pe factura mea de mobil, ca nu te mai gandesti de ieri la cadoul ala pagubos, ci la mine?
Open mesajele alea ca iute fac ca trenul uuuf! Chiar ca esti Renykutza!
Hai sa te meditez: Cand intri pe Kudi, intai deschizi mesaju', il citesti de 3 ori, te-nvarti in jurul mesei, si te inchini. (cam asta fac destule cand imi citesc tampeniile)
Daca e de la virgin, tragi direct un "delete", si faci asa: "ptiu, ptiu"... :))
Periculoase mai sunteti... :)
_____________
P.S. Ame_ly, si eu fac bine, si ma gandesc la tine!
A? Merge?
Darkmagic
Postat pe 4 August 2011 11:20
buna
nu stiu daca i-ai luat cadoul ala minune si atat de cautat...dar vin si eu cu o ideie...zic sa-i cumperi o gonflabila....si sa-l filmezi in timp ce desface cadoul...sa-i vezi reactia si mimica fetei. ce zici merge ?
PRALEA_
Postat pe 4 August 2011 14:08
De la: PRALEA_, la data 2011-08-04 14:08:59buna
nu stiu daca i-ai luat cadoul ala minune si atat de cautat...dar vin si eu cu o ideie...zic sa-i cumperi o gonflabila....si sa-l filmezi in timp ce desface cadoul...sa-i vezi reactia si mimica fetei. ce zici merge ?


Oare cat costa un gonflabil?
ilumax_76
Postat pe 4 August 2011 14:17
De la: renykutza, la data 2011-08-04 01:46:36Baiat_virgin .... desii mi-ar placea foarte mult sa-i spun "Te iubesc " nu este momentul.... cum am spus nu de mult am iesit amandoi dintr-o relatie , la care am suferit, nu suntem pregatiti pentru a incepe una. Cred ca cel mai bine este sa-i fiu incontinuare amica si poate cu timpul.... totul se va schimba. Ma bucur tare mult ca esti fotograf, desii voi artistii sunteti mai "dificili" in sensul bun :) va apreciez pentru ceea ce faceti... totusi de unde esti?


Eu sunt din Ardeal, si chiar ca sunt virgin. daca vrei sa mai vorbim sau chiar sa faci dragoste cu mine, lasa-mi te rog un mesaj.

Sarut mana si laba piciorului.

Si pe glezne dau cu limba.
Baiat_virgin
Postat pe 4 August 2011 14:18
De la: ilumax_76, la data 2011-08-04 14:17:12
De la: PRALEA_, la data 2011-08-04 14:08:59buna
nu stiu daca i-ai luat cadoul ala minune si atat de cautat...dar vin si eu cu o ideie...zic sa-i cumperi o gonflabila....si sa-l filmezi in timp ce desface cadoul...sa-i vezi reactia si mimica fetei. ce zici merge ?


Oare cat costa un gonflabil?

buna si ziua
fata gonflabili nu sant...ca voi sunteti mai practice..."pentru un carnat nu luati tot porcul".
noi barbatii suntem mai ..."pentru uger si guleras luam musai toata junica..."
PRALEA_
Postat pe 4 August 2011 14:29
De la: Baiat_virgin, la data 2011-08-04 14:18:58
De la: renykutza, la data 2011-08-04 01:46:36Baiat_virgin .... desii mi-ar placea foarte mult sa-i spun "Te iubesc " nu este momentul.... cum am spus nu de mult am iesit amandoi dintr-o relatie , la care am suferit, nu suntem pregatiti pentru a incepe una. Cred ca cel mai bine este sa-i fiu incontinuare amica si poate cu timpul.... totul se va schimba. Ma bucur tare mult ca esti fotograf, desii voi artistii sunteti mai "dificili" in sensul bun :) va apreciez pentru ceea ce faceti... totusi de unde esti?


Eu sunt din Ardeal, si chiar ca sunt virgin. daca vrei sa mai vorbim sau chiar sa faci dragoste cu mine, lasa-mi te rog un mesaj.

Sarut mana si laba piciorului.

Si pe glezne dau cu limba.

Mai, esti cam pervers pentru un virgin si sa nu-mi vii cu texte ca nu-i adevarat, pentru ca am citit printre randuri...
luchianramona
Postat pe 4 August 2011 14:30
De la: DarkMAGIC, la data 2011-08-04 11:20:43pfff... Pariu pe factura mea de mobil, ca nu te mai gandesti de ieri la cadoul ala pagubos, ci la mine?
Open mesajele alea ca iute fac ca trenul uuuf! Chiar ca esti Renykutza!
Hai sa te meditez: Cand intri pe Kudi, intai deschizi mesaju', il citesti de 3 ori, te-nvarti in jurul mesei, si te inchini. (cam asta fac destule cand imi citesc tampeniile)
Daca e de la virgin, tragi direct un "delete", si faci asa: "ptiu, ptiu"... :))
Periculoase mai sunteti... :)
_____________
P.S. Ame_ly, si eu fac bine, si ma gandesc la tine!
A? Merge?


la mine?
merge daca gandesti un gand bun
acu poate ma trezesc si io cu un mesaj din ala magic de ma invart de trei ori in jurul mesei
Ame_ly
Postat pe 4 August 2011 15:10
Baiat_virgin ma bucur sincer ca esti virgin, in ziua de azi nu-i mai nimeni virgin asa ca tu esti "deosebit" mai ales ca esti si baiat :) asteapta numa persoana cu care sa incepi aces pas importnat din viata ta nu te lua dupa altii ............Inca nu i-am luat nici un cadou... am sa merg zilele astea, ziua lui e saptamana viitoare :) Darkmagic .... acuma la toate fetele te gandesti..?? si stai linisti daca ar fii sa ma gandesc la tine non-stop cred ca te-ai sufoca de atata iubire si afectiune din partea mea
Pralela .... pentru ce gonflabila.... aia ???? doar ma are pe mine ... dar ma va primii la momentul potrivit, si nu cred ca acel gen de cadou asteapta din partea mea
renykutza
Postat pe 4 August 2011 15:27
De la: renykutza, la data 2011-08-04 15:27:52Baiat_virgin ma bucur sincer ca esti virgin, in ziua de azi nu-i mai nimeni virgin asa ca tu esti "deosebit" mai ales ca esti si baiat :) asteapta numa persoana cu care sa incepi aces pas importnat din viata ta nu te lua dupa altii ............Inca nu i-am luat nici un cadou... am sa merg zilele astea, ziua lui e saptamana viitoare :) Darkmagic .... acuma la toate fetele te gandesti..?? si stai linisti daca ar fii sa ma gandesc la tine non-stop cred ca te-ai sufoca de atata iubire si afectiune din partea mea
Pralela .... pentru ce gonflabila.... aia ???? doar ma are pe mine ... dar ma va primii la momentul potrivit, si nu cred ca acel gen de cadou asteapta din partea mea


lasa-l mai pe ala ca numa' virgin nu e,tu nu vezi ca e pervers?
Ame_ly
Postat pe 4 August 2011 15:32
De la: Ame_ly, la data 2011-08-04 15:32:54
De la: renykutza, la data 2011-08-04 15:27:52Baiat_virgin ma bucur sincer ca esti virgin, in ziua de azi nu-i mai nimeni virgin asa ca tu esti "deosebit" mai ales ca esti si baiat :) asteapta numa persoana cu care sa incepi aces pas importnat din viata ta nu te lua dupa altii ............Inca nu i-am luat nici un cadou... am sa merg zilele astea, ziua lui e saptamana viitoare :) Darkmagic .... acuma la toate fetele te gandesti..?? si stai linisti daca ar fii sa ma gandesc la tine non-stop cred ca te-ai sufoca de atata iubire si afectiune din partea mea
Pralela .... pentru ce gonflabila.... aia ???? doar ma are pe mine ... dar ma va primii la momentul potrivit, si nu cred ca acel gen de cadou asteapta din partea mea


lasa-l mai pe ala ca numa' virgin nu e,tu nu vezi ca e pervers?

asta am spus si io, auzi cica linge laba... ma rog, glezna. Nu-s departe una de alta
luchianramona
Postat pe 4 August 2011 15:42
Da DA e pervers doar e virgin :)) cine stie la ce viseaza acuma
renykutza
Postat pe 4 August 2011 15:48
De la: luchianramona, la data 2011-08-04 15:42:35
De la: Ame_ly, la data 2011-08-04 15:32:54
De la: renykutza, la data 2011-08-04 15:27:52Baiat_virgin ma bucur sincer ca esti virgin, in ziua de azi nu-i mai nimeni virgin asa ca tu esti "deosebit" mai ales ca esti si baiat :) asteapta numa persoana cu care sa incepi aces pas importnat din viata ta nu te lua dupa altii ............Inca nu i-am luat nici un cadou... am sa merg zilele astea, ziua lui e saptamana viitoare :) Darkmagic .... acuma la toate fetele te gandesti..?? si stai linisti daca ar fii sa ma gandesc la tine non-stop cred ca te-ai sufoca de atata iubire si afectiune din partea mea
Pralela .... pentru ce gonflabila.... aia ???? doar ma are pe mine ... dar ma va primii la momentul potrivit, si nu cred ca acel gen de cadou asteapta din partea mea


lasa-l mai pe ala ca numa' virgin nu e,tu nu vezi ca e pervers?

asta am spus si io, auzi cica linge laba... ma rog, glezna. Nu-s departe una de alta

eu chiar il cred ca e virgin
altfel nu ar zice ca linge ca face si drege daca ar sti cum e
pickard
Postat pe 4 August 2011 15:48
De la: renykutza, la data 2011-08-04 15:48:01Da DA e pervers doar e virgin :)) cine stie la ce viseaza acuma

e pervers doar in gandire pentru ca nu stie.exact cum as zice eu ca* ce frumos ar fi pe luna*
pickard
Postat pe 4 August 2011 15:50

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
PANA UNDE VA AJUNGE????????? 107 De la: tya103 15 Septembrie 2008 15:35
care este povestea voastra de dragoste? 12 De la: kudika135935 4 Martie 2010 02:15
Vand jocuri, jucarii si carti pentru copii 3 De la: ilumax_76 11 Noiembrie 2011 13:45
joc dragut....ma-bimbo :) 6 De la: honeyca 28 Iulie 2009 21:58
Joc atractiv pentru toti copiii care sunt in si cu noi! 1 De la: suzanne13 29 Ianuarie 2009 22:13