Setari Cookie-uri

cadoul perfect pentru el

Buna, am si eu nevoie de niste sfaturi..... peste cateva saptamani va fii ziua unui foarte bun prieten al meu. defapt pot sa spun ca ne simpatizam amandoi, numa k inca nu facem nici un pas pentru a fii impreuna... deoarece amadoi am avut o despartire dureroasa si nu vrem sa ne grabim. El este fotograf... va implinii 23 de ani , este destul de pretentios si chiar nu stiu ce i-as putea face cadou de ziua lui, are cam tot ce vrea. nu ii plac asa mult dulciurile si pot sa spun ca se cam uita la detalii..... este romantic si foarte sufletist.....deci e foarte complicat . As avea nevoie de ceva idei super bune, in care sa nu fie nici o cheltuiala prea mare, si nici sa par obsedata dupa el. va rog sa ma ajutati. mersy!
renykutza
Postat pe 1 August 2011 15:15
De la: kudika132504, la data 2011-08-01 15:15:32Buna, am si eu nevoie de niste sfaturi..... peste cateva saptamani va fii ziua unui foarte bun prieten al meu. defapt pot sa spun ca ne simpatizam amandoi, numa k inca nu facem nici un pas pentru a fii impreuna... deoarece amadoi am avut o despartire dureroasa si nu vrem sa ne grabim. El este fotograf... va implinii 23 de ani , este destul de pretentios si chiar nu stiu ce i-as putea face cadou de ziua lui, are cam tot ce vrea. nu ii plac asa mult dulciurile si pot sa spun ca se cam uita la detalii..... este romantic si foarte sufletist.....deci e foarte complicat . As avea nevoie de ceva idei super bune, in care sa nu fie nici o cheltuiala prea mare, si nici sa par obsedata dupa el. va rog sa ma ajutati. mersy!
Pai daca e pretentios si are tot ce vrea,uitate si tu la ceva legat de fotografiat,dar sa fie calitate,chiar daca ar fi sa coste ceva nu cred ca nu va aprecia.
lilu_67
Postat pe 1 August 2011 15:48
De la: kudika132504, la data 2011-08-01 15:15:32Buna, am si eu nevoie de niste sfaturi..... peste cateva saptamani va fii ziua unui foarte bun prieten al meu. defapt pot sa spun ca ne simpatizam amandoi, numa k inca nu facem nici un pas pentru a fii impreuna... deoarece amadoi am avut o despartire dureroasa si nu vrem sa ne grabim. El este fotograf... va implinii 23 de ani , este destul de pretentios si chiar nu stiu ce i-as putea face cadou de ziua lui, are cam tot ce vrea. nu ii plac asa mult dulciurile si pot sa spun ca se cam uita la detalii..... este romantic si foarte sufletist.....deci e foarte complicat . As avea nevoie de ceva idei super bune, in care sa nu fie nici o cheltuiala prea mare, si nici sa par obsedata dupa el. va rog sa ma ajutati. mersy!


Mai da-l in ma-sa daca e pretentios si are tot ce ii trebuie. Nu-i mai lua nimic.
ilumax_76
Postat pe 1 August 2011 16:03
De la: ilumax_76, la data 2011-08-01 16:03:31
Mai da-l in ma-sa daca e pretentios si are tot ce ii trebuie. Nu-i mai lua nimic.


Pe cuvant daca poti sa arzi o femele ca Ilumax asta!
Nimic de comentat, sau hai, mai adaug si eu o dare in ma-sa, deci cu a lui Ilumax, se fac doua.
Daca era "romantic si sufletist", ii luai o floare, dar si asa, si "pretentios" pe banii lu' tata nu merge.
Unu' "pretentios" la inca nici 23 de ani, dar fotograf de meserie e un 0 in drum. Ce-i, fotograf la Vogue?
Da-i un semeseu' cu "La multi ani" si adauga dare-n mami de la noi, sa-i mai treaca din pretentii...
Darkmagic
Postat pe 1 August 2011 16:18
Na ca ai gasit cadoul perfect. O "urare de bine"
ilumax_76
Postat pe 1 August 2011 18:38
Pai e fotograf la nunti.... :) acuma eu sa fac cu el daca e pretentios nu-i pot spune numa un simplu " La multi ani" ar fi prea urat din partea mea, mai ales ca il si plac... vreau ceva care sa-l faca sa se aproprie si mai mult de mine :) Si sa nu spuna ca sunt chiar asa de nesitita ca nu i-am luat nimic.... si acuma m-am gandit daca ii cumpar o carte ceva legat de fotografie nu stiu ce sa zic cam are destule ....:-p sper sa nu iau una care o are deja el...:d deci nu aveti idei ???
renykutza
Postat pe 2 August 2011 16:44
pai daca tot ai pus ochii pe el ,ofera-i si tu o noapte de sex,na ma rog romantic,sa fie si pe placul tau si asa gata problema
Ame_ly
Postat pe 2 August 2011 16:50
De la: kudika132504, la data 2011-08-02 16:44:22Pai e fotograf la nunti.... :) acuma eu sa fac cu el daca e pretentios nu-i pot spune numa un simplu " La multi ani" ar fi prea urat din partea mea, mai ales ca il si plac... vreau ceva care sa-l faca sa se aproprie si mai mult de mine :) Si sa nu spuna ca sunt chiar asa de nesitita ca nu i-am luat nimic.... si acuma m-am gandit daca ii cumpar o carte ceva legat de fotografie nu stiu ce sa zic cam are destule ....:-p sper sa nu iau una care o are deja el...:d deci nu aveti idei ???


Aoleu... :)) Hai ca mi-ai umplut inima de speranta.
Daca mai sunt multe ca tine, in stare si doritoare sa se apropie de "magnetici" din astia de tip nimeni in drum, dar plini de ifose, means ca very soon imi gasesc si eu jumatea!
Sau sfertu'. De asta o sa-mi pierd si 2 minute ca sa-ti dau sfatuiala:
Nu-l injura cu tehnologie foto, cea proof e atat de scumpa incat decat sa-i iei un fake, mai bine-l dai in ma-sa.
Fa-i o poza trucata, gasesti pe net firme care fac treaba asta...
(am si eu una, cu Obama! )
Sau, in ultima instanta, fa-i tu un instantaneu in timp ce urmezi cu el sfatul dat de Ame_ly.
O sa se bucure tare, si brusc, o sa-i scada si pretentia.
Darkmagic
Postat pe 2 August 2011 17:04
Acum sa fim serios, numa cu sex poti sa atragi un barbat sau ce numa asta este cadoul "perfect" doar nu vreti sa merg la el acasa.. si sa-i sp hai k am un cadou pt tn.. .si sal bag direct in pat ?? hmm... si sa mai fie si maica-sa acasa .. acum pe bune ? ce sa faci nu sunt idei .. cred k pana la urma tot ceva carte am sa-i cumpar.. sau cine stie sa vd ce planuri are el pt ziua lui . :)
Dark magic daca tot esti asa magic ...:d dami ceva idei.. tu ce cadou ai prefera de la o fata ? ce te-ar cucerii
renykutza
Postat pe 2 August 2011 23:30
De la: renykutza, la data 2011-08-02 23:30:48Acum sa fim serios, numa cu sex poti sa atragi un barbat sau ce numa asta este cadoul "perfect" doar nu vreti sa merg la el acasa.. si sa-i sp hai k am un cadou pt tn.. .si sal bag direct in pat ?? hmm... si sa mai fie si maica-sa acasa .. acum pe bune ? ce sa faci nu sunt idei .. cred k pana la urma tot ceva carte am sa-i cumpar.. sau cine stie sa vd ce planuri are el pt ziua lui . :)
Dark magic daca tot esti asa magic ...:d dami ceva idei.. tu ce cadou ai prefera de la o fata ? ce te-ar cucerii


nu era vorba sa-l atragi draguta,era vorba de un cadou "perfect",daca iti pui si o fundita va fi de neuitat
sper ca stii de gluma !
Ame_ly
Postat pe 2 August 2011 23:48
De la: renykutza, la data 2011-08-02 23:30:48Acum sa fim serios, numa cu sex poti sa atragi un barbat sau ce numa asta este cadoul "perfect" doar nu vreti sa merg la el acasa.. si sa-i sp hai k am un cadou pt tn.. .si sal bag direct in pat ?? hmm... si sa mai fie si maica-sa acasa .. acum pe bune ? ce sa faci nu sunt idei .. cred k pana la urma tot ceva carte am sa-i cumpar.. sau cine stie sa vd ce planuri are el pt ziua lui . :)
Dark magic daca tot esti asa magic ...:d dami ceva idei.. tu ce cadou ai prefera de la o fata ? ce te-ar cucerii


Da si o carte merge care sa nu aiba nici o legatura cu fotografia, o impachetezi frumos pui o felicitare sub fundita pe care scrii "Cu multa dragoste si stima" sub care te semnezi, daca intr-adevar tine la tine cum spui tu orice pretenitii ar avea, va aprecia foarte mult gestul tau chiar daca dupa aceea cartea respectiva nuu ii place. Gestul, si faptul cum il daruiesti daca este din suflet sau nu. conteaza nu valoarea cadoului. Daca pentru el conteaza valoare atunci ii un mitocan si nu o sa ai nici o sansa cu el. deoarece nu te ridici la vlaoare lui in care sa ai tot ce ii trebuie, ma refer la bani.

Bafata si sunt curios cum reactioneaza, sper sa ne spui si noua
cocancl
Postat pe 2 August 2011 23:48
Cel mai frumos cadou ar fi sa ii spui ce simti pentru el, sa ii spui daca vrei sa fii impreuna cu el sau nu, un moment de sinceritate ar fi cel mai frumos cadou...poate un "Te iubesc"...si desigur, poate fi insotit si de un mic cadou, o carte sau altceva, dar asta e pe planul secund, si nu e atat de important obiectul in sine cat gestul.

Baiat_virgin
Postat pe 3 August 2011 00:46
De la: renykutza, la data 2011-08-02 23:30:48Acum sa fim serios, numa cu sex poti sa atragi un barbat sau ce numa asta este cadoul "perfect" doar nu vreti sa merg la el acasa.. si sa-i sp hai k am un cadou pt tn.. .si sal bag direct in pat ?? hmm... si sa mai fie si maica-sa acasa .. acum pe bune ? ce sa faci nu sunt idei .. cred k pana la urma tot ceva carte am sa-i cumpar.. sau cine stie sa vd ce planuri are el pt ziua lui . :)
Dark magic daca tot esti asa magic ...:d dami ceva idei.. tu ce cadou ai prefera de la o fata ? ce te-ar cucerii


Renykutza, huh?
Sa-l porti sanatoasa. :)
La nume ma refer...
La mine te-ai uitat cu o kudika si un numar, si m-ai nimerit tare aiurea ku kucereala, pt ca sunt foarte pretentios, aproape cat tipul ala al tau, pozarul, insa, ma dezarmeaza total fetele care scriu ku k.

Cumpara un album baiatului tau, o carte e inutila cuiva care citeste messengerul.
Sau... intra aici si vezi ce gasesti de comanda pt el. :)

: http://www.google.ro/aclk?sa=L&ai=CzjJThmc4TsLtB4rhswaA_K3ZBcePnsACl8CIiy-6nKYICAAQASC2VFC60d3FBWCDpeGF6BvIAQGpAqQE4qSSh5Y-qgQhT9BPlIVYpSyoeoFjRvxoGhLhvzPCxA1PHAniu7evAz3igAWQTg&sig=AOD64_05p1_wblDHvoS3XsxbgzzhGGMRJg&ved=0CBAQ0Qw&adurl=http://www.albume-fotodigitale.ro&rct=j&q=cataloage%20pt%20fotografii&cad=rja

Darkmagic
Postat pe 3 August 2011 00:51
De la: DarkMAGIC, la data 2011-08-02 17:04:47
De la: kudika132504, la data 2011-08-02 16:44:22Pai e fotograf la nunti.... :) acuma eu sa fac cu el daca e pretentios nu-i pot spune numa un simplu " La multi ani" ar fi prea urat din partea mea, mai ales ca il si plac... vreau ceva care sa-l faca sa se aproprie si mai mult de mine :) Si sa nu spuna ca sunt chiar asa de nesitita ca nu i-am luat nimic.... si acuma m-am gandit daca ii cumpar o carte ceva legat de fotografie nu stiu ce sa zic cam are destule ....:-p sper sa nu iau una care o are deja el...:d deci nu aveti idei ???


Aoleu... :)) Hai ca mi-ai umplut inima de speranta.
Daca mai sunt multe ca tine, in stare si doritoare sa se apropie de "magnetici" din astia de tip nimeni in drum, dar plini de ifose, means ca very soon imi gasesc si eu jumatea!
Sau sfertu'. De asta o sa-mi pierd si 2 minute ca sa-ti dau sfatuiala:
Nu-l injura cu tehnologie foto, cea proof e atat de scumpa incat decat sa-i iei un fake, mai bine-l dai in ma-sa.
Fa-i o poza trucata, gasesti pe net firme care fac treaba asta...
(am si eu una, cu Obama! )
Sau, in ultima instanta, fa-i tu un instantaneu in timp ce urmezi cu el sfatul dat de Ame_ly.
O sa se bucure tare, si brusc, o sa-i scada si pretentia.


DarkMagic, sa nu desconsideri si sa denigrezi fotografii, ca si eu sunt fotograf si fac fotografii la nunti. Cand o sa faci tu fotografii asa cum fac eu atunci sa vorbesti de fotografi, dar nu vb despre ce nu te pricepi. Chiar si un maturator de strada e mai bun decat tine la maturat, pentru ca el are experienta, nu e asa simplu nici sa maturi precum crezi. Daca ai face intrecere cu un maturator intr-o noapte la maturat, sunt sigur ca el ar matura mult mai repede si mai bine decat tine...
Baiat_virgin
Postat pe 3 August 2011 01:00
Nu te mai citez ca intelegi virginule mic.
De acord cu tot ce ai scris tu mai sus, doar ca...maturatorul ala nu ar fi si pretentios.
Se vede treaba ca numai voi fotografii sunteti pretentiosi, desi meseria nu prea va ajuta.
Citeste si tu mai atent ce i-am scris fetei. :D
Darkmagic
Postat pe 3 August 2011 01:12
De la: DarkMAGIC, la data 2011-08-03 01:12:30Nu te mai citez ca intelegi virginule mic.
De acord cu tot ce ai scris tu mai sus, doar ca...maturatorul ala nu ar fi si pretentios.
Se vede treaba ca numai voi fotografii sunteti pretentiosi, desi meseria nu prea va ajuta.
Citeste si tu mai atent ce i-am scris fetei. :D


Poti sa fii pretentios in orice domeniu si asta in general e bine...sa vrei sa faci un lucru mai de calitate...
( numai eu sunt prea pretentios la femei si de aceea am ramas virgin )
Baiat_virgin
Postat pe 3 August 2011 01:15
[Poti sa fii pretentios in orice domeniu si asta in general e bine...sa vrei sa faci un lucru mai de calitate...
( numai eu sunt prea pretentios la femei si de aceea am ramas virgin )
[/quote]
Esti pretentios pe dracu. Nu ai gasit pe niciuna destul de fraiera sa i-o tragi.
mirajdan
Postat pe 3 August 2011 01:18
De la: mirajdan, la data 2011-08-03 01:18:52[Poti sa fii pretentios in orice domeniu si asta in general e bine...sa vrei sa faci un lucru mai de calitate...
( numai eu sunt prea pretentios la femei si de aceea am ramas virgin )

Esti pretentios pe dracu. Nu ai gasit pe niciuna destul de fraiera sa i-o tragi. [/quote]

O fata care ar face dragoste cu mine nu este fraiera...in schimb, fraiere care si-o trag cu altii am gasit destule...dar eu nu vreau sa le-o trag la fraiere...eu vreau o fata desteapta, inteligenta.
Baiat_virgin
Postat pe 3 August 2011 01:24
De la: Baiat_virgin, la data 2011-08-03 01:15:05
De la: DarkMAGIC, la data 2011-08-03 01:12:30Nu te mai citez ca intelegi virginule mic.
De acord cu tot ce ai scris tu mai sus, doar ca...maturatorul ala nu ar fi si pretentios.
Se vede treaba ca numai voi fotografii sunteti pretentiosi, desi meseria nu prea va ajuta.
Citeste si tu mai atent ce i-am scris fetei. :D


Poti sa fii pretentios in orice domeniu si asta in general e bine...sa vrei sa faci un lucru mai de calitate...
( numai eu sunt prea pretentios la femei si de aceea am ramas virgin )


Bre! Ma enervezi!
Eu nu am desconsiderat o indeletnicire, ci pe un nene zugravit cu bidineaua de o fata.
Tu ce intelegi de aici?
Ca tipul ala e un "fotograf de nunti", "romantic si sensibil", dar "pretentios" si cu "ifose", "pt ca are tot ce ii trebuie"!

Ne mai contram mult pe cadoul lui Annie Leibovitz asta? Ca pana la urma ii spun femeii sa-i ia un pistol si sa-l...
Darkmagic
Postat pe 3 August 2011 01:25
De la: DarkMAGIC, la data 2011-08-03 01:25:10
De la: Baiat_virgin, la data 2011-08-03 01:15:05
De la: DarkMAGIC, la data 2011-08-03 01:12:30Nu te mai citez ca intelegi virginule mic.
De acord cu tot ce ai scris tu mai sus, doar ca...maturatorul ala nu ar fi si pretentios.
Se vede treaba ca numai voi fotografii sunteti pretentiosi, desi meseria nu prea va ajuta.
Citeste si tu mai atent ce i-am scris fetei. :D


Poti sa fii pretentios in orice domeniu si asta in general e bine...sa vrei sa faci un lucru mai de calitate...
( numai eu sunt prea pretentios la femei si de aceea am ramas virgin )


Bre! Ma enervezi!
Eu nu am desconsiderat o indeletnicire, ci pe un nene zugravit cu bidineaua de o fata.
Tu ce intelegi de aici?
Ca tipul ala e un "fotograf de nunti", "romantic si sensibil", dar "pretentios" si cu "ifose", "pt ca are tot ce ii trebuie"!

Ne mai contram mult pe cadoul lui Annie Leibovitz asta? Ca pana la urma ii spun femeii sa-i ia un pistol si sa-l...


Pai daca el nu are bani nici sa mearga pana la toaleta, dar e pretentios in sensul ca vrea numai haine de firma si sa aiba femei manechine langa el, atunci intr-adevar e un snob
Depinde in ce sens e pretentios. Daca e pretentios cu el insusi, si cu meseria pe care o face, atunci e foarte bine, cam asa sunt si eu.
Baiat_virgin
Postat pe 3 August 2011 01:30
Baiatue virgin, dupa mintea ta, o fata e inteligenta doar daca e virgina? Nu ma mir ca esti inca virgin. Si asa ai sa ramai...VIRGIN!!!!!!!!!!!!!!! Asa ca, baga tu mana in pantaloni si mangaie-te pe putica pana pe la 80 de ani si lasa pe altii sa considere o fata inteligenta sau fraiera.
mirajdan
Postat pe 3 August 2011 01:31
De la: mirajdan, la data 2011-08-03 01:31:12Baiatue virgin, dupa mintea ta, o fata e inteligenta doar daca e virgina? Nu ma mir ca esti inca virgin. Si asa ai sa ramai...VIRGIN!!!!!!!!!!!!!!! Asa ca, baga tu mana in pantaloni si mangaie-te pe putica pana pe la 80 de ani si lasa pe altii sa considere o fata inteligenta sau fraiera.


Se vede treaba ca tu nu esti nici inteligenta nici virgina
Baiat_virgin
Postat pe 3 August 2011 01:33
Nu sunt inteligenta ca vorbesc cu asemenea specimen. Normal ca nu sunt virgina. Ar fi chiar culmea, sunt maritata de 14 ani.
mirajdan
Postat pe 3 August 2011 01:40
De la: Baiat_virgin, la data 2011-08-03 01:30:26
Pai daca el nu are bani nici sa mearga pana la toaleta, dar e pretentios in sensul ca vrea numai haine de firma si sa aiba femei manechine langa el, atunci intr-adevar e un snob
Depinde in ce sens e pretentios. Daca e pretentios cu el insusi, si cu meseria pe care o face, atunci e foarte bine, cam asa sunt si eu.


Virginule...
Jur ca te jupoi, si pe tine, si pe aia mica...Renykutza, cu cadoul ei cu tot!
Ce-i tot dai cu toaleta aia??
Citeste naibii ce zice gagica despre el, "ca are cam tot ce vrea", si scrie ku k. (na, ca fac si rime!) Ufff...
Cearta-te cu fata asta...Miraj, si lasa-ma-n cadoul meu!
Darkmagic
Postat pe 3 August 2011 01:42
Nu ma cert cu nimeni, MAGICULE, problema e cu virginu' asta care se crede destept.
Pentru fata cu cadoul, ii poate lua si un breloc sau orice altceva personalizat. Daca nu-i place, da-l in ma-sa
mirajdan
Postat pe 3 August 2011 01:51
De la: DarkMAGIC, la data 2011-08-03 01:42:50
De la: Baiat_virgin, la data 2011-08-03 01:30:26
Pai daca el nu are bani nici sa mearga pana la toaleta, dar e pretentios in sensul ca vrea numai haine de firma si sa aiba femei manechine langa el, atunci intr-adevar e un snob
Depinde in ce sens e pretentios. Daca e pretentios cu el insusi, si cu meseria pe care o face, atunci e foarte bine, cam asa sunt si eu.


Virginule...
Jur ca te jupoi, si pe tine, si pe aia mica...Renykutza, cu cadoul ei cu tot!
Ce-i tot dai cu toaleta aia??
Citeste naibii ce zice gagica despre el, "ca are cam tot ce vrea", si scrie ku k. (na, ca fac si rime!) Ufff...
Cearta-te cu fata asta...Miraj, si lasa-ma-n cadoul meu!


mah voi n-aveti somn de urlati asa in toiul noptii
Ame_ly
Postat pe 3 August 2011 01:52
De la: mirajdan, la data 2011-08-03 01:51:21Nu ma cert cu nimeni, MAGICULE, problema e cu virginu' asta care se crede destept.
Pentru fata cu cadoul, ii poate lua si un breloc sau orice altceva personalizat. Daca nu-i place, da-l in ma-sa


Corect!
Topic inchis pt virgini si fotografi.
Darkmagic
Postat pe 3 August 2011 01:54
De la: DarkMAGIC, la data 2011-08-03 01:54:40
De la: mirajdan, la data 2011-08-03 01:51:21Nu ma cert cu nimeni, MAGICULE, problema e cu virginu' asta care se crede destept.
Pentru fata cu cadoul, ii poate lua si un breloc sau orice altceva personalizat. Daca nu-i place, da-l in ma-sa


Corect!
Topic inchis pt virgini si fotografi.


Sunt total de acord cu tine M.
mirajdan
Postat pe 3 August 2011 01:57
na,ca daca ati cazut de acord io ce mai citesc la ora asta??????????
suflete ,ia deschide tu un topic pt cei treji la ora asta 2 cica
Ame_ly
Postat pe 3 August 2011 02:01
pai dak ala n-are bani sa treak strada dar se crede nush c rahat mai bn da-l in masa nu-ti face u griji d cadou si dak nu-i convine ii spune sa-si ia el altceva mai bun!
doamnee :)) cum sa insinuezi ma k o fata este inteligenta dak e virgina :)) am trait sa o aud si pe asta (ma rog citesc..) :-j
kudika324283
Postat pe 3 August 2011 02:05

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
De ce a trecut gaina strada ? 139 De la: eeuu 8 Iunie 2013 18:28
TOPIC DE R. A. H. A. T 8 De la: luckyyyLuke 27 Martie 2009 03:34
cat de curata este apa de la robinet? 28 De la: machiajtatuaj 21 Iunie 2009 11:54
femei 19 De la: michaela23 29 Octombrie 2009 19:59
Sa o injuram pe emilia84! 27 De la: Dor_a 14 Ianuarie 2009 12:21