Setari Cookie-uri

Nutati GNC

Dragele mele dragi, iata ce am mai descoperit nou la GNC Live Well, magazinul de suplimente nutritive de la subsol din Mall Vitan. Am fost weekendul acesta in trecere pe acolo si iata ce v-as propune sa incercati:
1. Caramelele ResVitale cu Colagen - cu efect anti-ageing
2. Woman's Ultra Mega Energy - pachet de multivitamine pentru femei. Contine cate 5 produse/zi, impartite in pachete pentru 30 de zile. Ajuta la intarirea unghiilor si a parului, la regenerarea pielii, la o mai buna concentrare si le energizarea si intarirea imunitatii.
3. Mega Men Sport - multivitamine pentru barbatii activi care isi gasesc timp sa mearga si la sala de forta
4. Aloe Vera Skin Gel - crema pe baza de aloe vera, tocmai buna dupa cateva luni de expunere voita sau nevoita la soare, care ne ajuta sa ne hidratam pielea, si sa o "reparam" dupa expunerea la soare - amelioreaza iritatiile pielii, arsurile provocate de soare si hidrateaza pielea uscata si crapata.

Sper sa va fie de folos aceste produse si sa va inspire recomandarile mele! Pupici!
valy87
Postat pe 1 August 2011 18:27
Nutati gnc??????????????????????
anastasia_m
Postat pe 1 August 2011 20:47
Eu am o si mai mare noutate: pe 12 august se va deschide magazin GNC si in Afi Palace Cotroceni, langa mineeeeeeee. abia astept sa merg si sa vad produsele, in mall vitan la subsol n-am ajuns pana acum si am auzit ca intr-adevar sunt nemaipomenite. ma intereseaza pentru par , piele, unghii, dar si gama de suplimente pentru slabit. din cate stiu, preturile sunt foarte ok, sub 50 de Ron, yupiiii
ramonagh
Postat pe 9 August 2011 22:47

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
medic nutritionist in brasov 3 De la: Monicamm85 25 Mai 2010 16:31
ORIGINALUL NONI-TAHITIAN NONI JUICE 20 De la: TahitianNoniRomania 22 Februarie 2014 11:31
acneea mereu aceeasi problema 36 De la: ankawkudik 14 August 2012 10:41
Intrebare legata de micul dejun 192 De la: Mirelapufulete 24 Ianuarie 2012 18:50
SALINA DIN TIMISOARA SUSESI 1 De la: office_salinasusesi_ro 28 Februarie 2010 11:29