Setari Cookie-uri

cum imi formez o gasca de fete serioase ?

De la: piscolino, la data 2011-08-25 12:17:57
De la: bemm, la data 2011-08-25 12:15:58
De la: piscolino, la data 2011-08-25 12:14:01vrei sa ai si tu balonul tau de sapun?

observi ca te-am ignorat,nu? am talent

daca nu stai si in rahova si esti mai ciocolatie n-am facut nicio afacere!

afacere proasta sa sti mergi in pierdere

[/quote]
inseamna ca raman la parlita asta!
si floricele pentru tine
bemm
Postat pe 25 August 2011 12:20
si-a schimbat nick-ul dar naravu' ba!
bemm
Postat pe 25 August 2011 12:21
asta e, mno bine ,o zi buna la toti ca am de lucru
piscolino
Postat pe 25 August 2011 12:23
De la: mysgdream, la data 2011-08-25 12:22:57
adevarul e k dak eram asa inculta... nu cred ca puteam sa termin o facultate si linceta luata cu 9 fara bani sau alte lucruri care va trec prin cap!... asta doar pt faptul ca scriu cu "k" ca mi-e mai usor si am zis si m-ai sus ... sunt la serviciu si nu pot sa stau nu mai pe forum sa vorbesc cu voi. dasta am facut greseala acolo si gata sunt inculta:))) inseamna ca nu stii ce inseamna cuvantul incult.


spune-mi sincer licenta ai sustinut-o oral?
bemm
Postat pe 25 August 2011 12:26
De la: bemm, la data 2011-08-25 12:26:26
De la: mysgdream, la data 2011-08-25 12:22:57
adevarul e k dak eram asa inculta... nu cred ca puteam sa termin o facultate si linceta luata cu 9 fara bani sau alte lucruri care va trec prin cap!... asta doar pt faptul ca scriu cu "k" ca mi-e mai usor si am zis si m-ai sus ... sunt la serviciu si nu pot sa stau nu mai pe forum sa vorbesc cu voi. dasta am facut greseala acolo si gata sunt inculta:))) inseamna ca nu stii ce inseamna cuvantul incult.


spune-mi sincer licenta ai sustinut-o oral?


cica si Vanghelie si-o luat baku
piscolino
Postat pe 25 August 2011 12:28
De la: bemm, la data 2011-08-25 12:26:26
De la: mysgdream, la data 2011-08-25 12:22:57
adevarul e k dak eram asa inculta... nu cred ca puteam sa termin o facultate si linceta luata cu 9 fara bani sau alte lucruri care va trec prin cap!... asta doar pt faptul ca scriu cu "k" ca mi-e mai usor si am zis si m-ai sus ... sunt la serviciu si nu pot sa stau nu mai pe forum sa vorbesc cu voi. dasta am facut greseala acolo si gata sunt inculta:))) inseamna ca nu stii ce inseamna cuvantul incult.


spune-mi sincer licenta ai sustinut-o oral?


offf.... da tu makr ai luat licenta????
mysgdream
Postat pe 25 August 2011 12:28
De la: piscolino, la data 2011-08-25 12:23:27asta e, mno bine ,o zi buna la toti ca am de lucru

toate cele bune domnita!
bemm
Postat pe 25 August 2011 12:31
De la: piscolino, la data 2011-08-25 12:28:22
De la: bemm, la data 2011-08-25 12:26:26
De la: mysgdream, la data 2011-08-25 12:22:57
adevarul e k dak eram asa inculta... nu cred ca puteam sa termin o facultate si linceta luata cu 9 fara bani sau alte lucruri care va trec prin cap!... asta doar pt faptul ca scriu cu "k" ca mi-e mai usor si am zis si m-ai sus ... sunt la serviciu si nu pot sa stau nu mai pe forum sa vorbesc cu voi. dasta am facut greseala acolo si gata sunt inculta:))) inseamna ca nu stii ce inseamna cuvantul incult.


spune-mi sincer licenta ai sustinut-o oral?


cica si Vanghelie si-o luat baku

or fi fost colegi de banca!
bemm
Postat pe 25 August 2011 12:32
De la: mysgdream, la data 2011-08-25 12:28:56
De la: bemm, la data 2011-08-25 12:26:26
De la: mysgdream, la data 2011-08-25 12:22:57
adevarul e k dak eram asa inculta... nu cred ca puteam sa termin o facultate si linceta luata cu 9 fara bani sau alte lucruri care va trec prin cap!... asta doar pt faptul ca scriu cu "k" ca mi-e mai usor si am zis si m-ai sus ... sunt la serviciu si nu pot sa stau nu mai pe forum sa vorbesc cu voi. dasta am facut greseala acolo si gata sunt inculta:))) inseamna ca nu stii ce inseamna cuvantul incult.


spune-mi sincer licenta ai sustinut-o oral?


offf.... da tu makr ai luat licenta????

ce-i aia?
bemm
Postat pe 25 August 2011 12:33
De la: bemm, la data 2011-08-25 12:31:57
De la: piscolino, la data 2011-08-25 12:23:27asta e, mno bine ,o zi buna la toti ca am de lucru

toate cele bune domnita!


multumesc,tre musai sa-mi termin pe aici treaba ca si asa cred ca ma asteapta o marire de salar ma vede sefu butonand intruna
piscolino
Postat pe 25 August 2011 12:33
De la: mysgdream, la data 2011-08-25 12:28:56
De la: bemm, la data 2011-08-25 12:26:26
De la: mysgdream, la data 2011-08-25 12:22:57
adevarul e k dak eram asa inculta... nu cred ca puteam sa termin o facultate si linceta luata cu 9 fara bani sau alte lucruri care va trec prin cap!... asta doar pt faptul ca scriu cu "k" ca mi-e mai usor si am zis si m-ai sus ... sunt la serviciu si nu pot sa stau nu mai pe forum sa vorbesc cu voi. dasta am facut greseala acolo si gata sunt inculta:))) inseamna ca nu stii ce inseamna cuvantul incult.


spune-mi sincer licenta ai sustinut-o oral?


offf.... da tu makr ai luat licenta????

da azi am avut parte de cea mai tare experienta din viata mea... sa va cunosc pe voi!:)) si promit k veti fi idolii vietii mele:))) pa pa k am si treaba.
mysgdream
Postat pe 25 August 2011 12:35
gata? ati rezolvat parlita pardon domnisoara! i-ati dat id-urile?
kiss_my_ass
Postat pe 25 August 2011 12:43
De la: kiss_my_ass, la data 2011-08-25 12:43:17 gata? ati rezolvat parlita pardon domnisoara! i-ati dat id-urile?


ce crezi nu pentru lumea, normal ca a inteles gresit totul si am fost inteleasa gresit. si nu mai conteaza... asta e tara in care traim.. cu oamenii acestia!

cum zicea si sisu la o emisiune...nu intelege de ce oamenii il judeca...?? nici eu nu inteleg de ce ma judecati ... nici unu dintre voi nu ma cunoscut, nu a stat la piz da mea sa vada cate pu li au intrat in mine! asa k lasati-ma voi cu parerile voastre ca sunt satula de dastia ca voi!

eu am relatat o chestie care spre surprinderea voastra nu mi s-a intamplat mie.... prietena mea... nu are curaj sa spuna tot ce am spus eu pentru stia ca se va rade de ea...
asa k m-am folosit de contul asta si am vb eu....
imi pare rau ca scriu cu "k" dar trebuie sa scriu repede ca sunt la munca. si nu prea am timp, plus m-am objnuit!
ma refer strict la cei pe care ii deranjeaza. mai vorbim aveti grija de voi toti.. si chiar imi pare rau ca a trebuit sa ne cunoastem sub forma asta! o zi buna tuturor
mysgdream
Postat pe 25 August 2011 12:52
De la: mysgdream, la data 2011-08-25 12:52:49
De la: kiss_my_ass, la data 2011-08-25 12:43:17 gata? ati rezolvat parlita pardon domnisoara! i-ati dat id-urile?


ce crezi nu pentru lumea, normal ca a inteles gresit totul si am fost inteleasa gresit. si nu mai conteaza... asta e tara in care traim.. cu oamenii acestia!

cum zicea si sisu la o emisiune...nu intelege de ce oamenii il judeca...?? nici eu nu inteleg de ce ma judecati ... nici unu dintre voi nu ma cunoscut, nu a stat la piz da mea sa vada cate pu li au intrat in mine! asa k lasati-ma voi cu parerile voastre ca sunt satula de dastia ca voi!

eu am relatat o chestie care spre surprinderea voastra nu mi s-a intamplat mie.... prietena mea... nu are curaj sa spuna tot ce am spus eu pentru stia ca se va rade de ea...
asa k m-am folosit de contul asta si am vb eu....
imi pare rau ca scriu cu "k" dar trebuie sa scriu repede ca sunt la munca. si nu prea am timp, plus m-am objnuit!
ma refer strict la cei pe care ii deranjeaza. mai vorbim aveti grija de voi toti.. si chiar imi pare rau ca a trebuit sa ne cunoastem sub forma asta! o zi buna tuturor


da fuga si sterge-te la gura ca ai numa k-ui d-astia de care tot folosesti!
kiss_my_ass
Postat pe 25 August 2011 12:59
aha deci ala mic si negru era ta-su ma!
povestea se complica! sa fii tu una dintre prietenele footute?
hai acum nici nu mai conteaza tot proasta esti! dormi linistita acu' sau vb cu becu!
bemm
Postat pe 25 August 2011 12:59
De la: kiss_my_ass, la data 2011-08-25 12:43:17 gata? ati rezolvat parlita pardon domnisoara! i-ati dat id-urile?

de id-uri are ea nevoie?ei as vrajeala de poola are nevoie da ii este rusine sa zica!
bemm
Postat pe 25 August 2011 13:00
De la: mysgdream, la data 2011-08-25 10:13:40Neatza cand spun ca vreau sa cunosc oameni diferiti ma refer la schimbarea anturajului, a grupului in care ma invart.
Da si legat de oamenii care vor fi pusi in situatia mea sau una diferita sunt constienta ca fiecare are reactie diferita..doar ca nu inteleg de ce trebuie sa judeci un om atat de urat...
stii legat de respect, e ultima care moare....
si normal ca nu voi uita niciodata ce mi-a facut el mie..... stii tu totul se iarta, nimic nu se uita!
dar uite de ce restul nu ai raspuns ca tine... sau de ce restul nu au vorbit frumos ca si tine?
de ce multi sunt tari in gura pe forum, pe mess, pe facebook... si face2face sunt mai linistiti si cuminti decat un catel????

Si inca ceva merg pe principiul ce mie nu imi place altuia nu ii fac... si de aceea nu vorbesc urat, nu rad de nimeni cand are o problema....

Credema ca nu vreau sa faca toti cum vreau eu, sunt constienta ca suntem diferiti toti... dar totusi sa ne gandim ca toti suntem oamenii, si ar trebuii sa ne ajutam intre noi...
stii cat urasc cand se fac diferente intre oamenii ca ala e sarac si ala bogat?????
in fine tu esti din buc?

oamenii sunt tari in gura aici pt ca real sunt niste mate fricoase care mor de invidie cdaca vecinul de desupra face mai mult, cred ca ar trebui sa fii si tu atenta la alesul prietenilor si prietenelor, nimic nu pare ceea ce este, uneori aparentele se ascund dupa alte aparente inselatoare, oamenii prefera sa dea in cap decat sa ajute pe cineva
ca tot ai pomenit de diferentele om sarac om bogat, eu nu fac diferente, dar sa o luam logic
pune un barbat bogat langa o femeie saraca: bine se vor iubi un an doi, trei , zece, dar intr-o relatie de cuplu mai e nevoie si de creier nu doar de sex si suflet, vei observa ca diferentele sunt foarte mari, un barbat cu bani are alta viziune asupra vietii, chiar daca se va indragosti si va iubi o singura femeie, el va ramane tot liber la un moment dat in ciuda iubirii vor aparea divergente, care din cauza ei(pt ca ea este cea mai lipsita de experienta), ea este cea care a sperat sa ajunga sus, fie din naivitate fie parvenind( de ex monica), as mai da un exemplu israela si iubitul diferenta e ca aceasta rel rezista pt ca iubitul ei a fost un om umblat (fost manechin) nu un oarecare de pe strada, de aceea nivelul de educatie va conta mereu, mai ales caracterul, cred ca diferenta de clase sociale face si diferenta de caracter
la intrebarea daca sunt sin buc iti voi raspunde ca sunt de aici si de peste tot
yumy
Postat pe 25 August 2011 13:56
ce facurati breeee...nu a racolat fatuca asta nimic ? inseamna ca o sa aiba necazuri...cu magraonul...
PRALEA_
Postat pe 25 August 2011 13:58
De la: yumy, la data 2011-08-25 13:56:43
De la: mysgdream, la data 2011-08-25 10:13:40Neatza cand spun ca vreau sa cunosc oameni diferiti ma refer la schimbarea anturajului, a grupului in care ma invart.
Da si legat de oamenii care vor fi pusi in situatia mea sau una diferita sunt constienta ca fiecare are reactie diferita..doar ca nu inteleg de ce trebuie sa judeci un om atat de urat...
stii legat de respect, e ultima care moare....
si normal ca nu voi uita niciodata ce mi-a facut el mie..... stii tu totul se iarta, nimic nu se uita!
dar uite de ce restul nu ai raspuns ca tine... sau de ce restul nu au vorbit frumos ca si tine?
de ce multi sunt tari in gura pe forum, pe mess, pe facebook... si face2face sunt mai linistiti si cuminti decat un catel????

Si inca ceva merg pe principiul ce mie nu imi place altuia nu ii fac... si de aceea nu vorbesc urat, nu rad de nimeni cand are o problema....

Credema ca nu vreau sa faca toti cum vreau eu, sunt constienta ca suntem diferiti toti... dar totusi sa ne gandim ca toti suntem oamenii, si ar trebuii sa ne ajutam intre noi...
stii cat urasc cand se fac diferente intre oamenii ca ala e sarac si ala bogat?????
in fine tu esti din buc?

oamenii sunt tari in gura aici pt ca real sunt niste mate fricoase care mor de invidie cdaca vecinul de desupra face mai mult, cred ca ar trebui sa fii si tu atenta la alesul prietenilor si prietenelor, nimic nu pare ceea ce este, uneori aparentele se ascund dupa alte aparente inselatoare, oamenii prefera sa dea in cap decat sa ajute pe cineva
ca tot ai pomenit de diferentele om sarac om bogat, eu nu fac diferente, dar sa o luam logic
pune un barbat bogat langa o femeie saraca: bine se vor iubi un an doi, trei , zece, dar intr-o relatie de cuplu mai e nevoie si de creier nu doar de sex si suflet, vei observa ca diferentele sunt foarte mari, un barbat cu bani are alta viziune asupra vietii, chiar daca se va indragosti si va iubi o singura femeie, el va ramane tot liber la un moment dat in ciuda iubirii vor aparea divergente, care din cauza ei(pt ca ea este cea mai lipsita de experienta), ea este cea care a sperat sa ajunga sus, fie din naivitate fie parvenind( de ex monica), as mai da un exemplu israela si iubitul diferenta e ca aceasta rel rezista pt ca iubitul ei a fost un om umblat (fost manechin) nu un oarecare de pe strada, de aceea nivelul de educatie va conta mereu, mai ales caracterul, cred ca diferenta de clase sociale face si diferenta de caracter
la intrebarea daca sunt sin buc iti voi raspunde ca sunt de aici si de peste tot

iubita mea ce filosoafa esti azi! cum ma faci tu sa ma indragostesc de tine!
iubita mea care este de peste tot este mai ceva ca aerul pe care il respiram!
bemm
Postat pe 25 August 2011 14:02
De la: yumy, la data 2011-08-25 13:56:43 uneori aparentele se ascund dupa alte aparente inselatoare,


la intrebarea daca sunt sin buc iti voi raspunde ca sunt de aici si de peste tot

inceputul si finalul mesajului,spun totul
miss_darine
Postat pe 25 August 2011 14:03
De la: miss_darine, la data 2011-08-25 14:03:50
De la: yumy, la data 2011-08-25 13:56:43 uneori aparentele se ascund dupa alte aparente inselatoare,


la intrebarea daca sunt sin buc iti voi raspunde ca sunt de aici si de peste tot

inceputul si finalul mesajului,spun totul

continutul oricum nu are nicio noima!
bemm
Postat pe 25 August 2011 14:08
Alvin
Postat pe 25 August 2011 14:25
De la: piscolino, la data 2011-08-24 16:24:26
De la: PRALEA_, la data 2011-08-24 16:20:09
De la: piscolino, la data 2011-08-24 16:15:29
De la: PRALEA_, la data 2011-08-24 16:11:54
De la: piscolino, la data 2011-08-24 16:10:17
De la: rondina, la data 2011-08-24 16:07:31 piscolino...esti dulce foc ...in poza!!!



,hmmmmmm te dai la fiu-meo?

multumesc

sa stii ca si eu i-am facut un commm...ma gandesc poate iti dau pe nepotica mea pentru el...e di la tine din oras...


usor discutabil si negociabil,si nu intra aici in discutie zestrea ci aptitudinile psihico-fizico de suportare a soacrei

e foarte de gasca...stiu eu ce stiu...


atunci se aproba ,batem palma

batem, batem da pe a cui o batem ca pe mine si asa ma doare destul de rau...palma sa nu te gandesti la prostioare.
PRALEA_
Postat pe 25 August 2011 15:39
De la: PRALEA_, la data 2011-08-25 15:39:05
De la: piscolino, la data 2011-08-24 16:24:26
De la: PRALEA_, la data 2011-08-24 16:20:09
De la: piscolino, la data 2011-08-24 16:15:29
De la: PRALEA_, la data 2011-08-24 16:11:54
De la: piscolino, la data 2011-08-24 16:10:17
De la: rondina, la data 2011-08-24 16:07:31 piscolino...esti dulce foc ...in poza!!!



,hmmmmmm te dai la fiu-meo?

multumesc

sa stii ca si eu i-am facut un commm...ma gandesc poate iti dau pe nepotica mea pentru el...e di la tine din oras...


usor discutabil si negociabil,si nu intra aici in discutie zestrea ci aptitudinile psihico-fizico de suportare a soacrei

e foarte de gasca...stiu eu ce stiu...


atunci se aproba ,batem palma

batem, batem da pe a cui o batem ca pe mine si asa ma doare destul de rau...palma sa nu te gandesti la prostioare.

da ce-ai facut cu biata palma
piscolino
Postat pe 25 August 2011 15:42
De la: piscolino, la data 2011-08-25 15:42:42
De la: PRALEA_, la data 2011-08-25 15:39:05
De la: piscolino, la data 2011-08-24 16:24:26
De la: PRALEA_, la data 2011-08-24 16:20:09
De la: piscolino, la data 2011-08-24 16:15:29
De la: PRALEA_, la data 2011-08-24 16:11:54
De la: piscolino, la data 2011-08-24 16:10:17
De la: rondina, la data 2011-08-24 16:07:31 piscolino...esti dulce foc ...in poza!!!



,hmmmmmm te dai la fiu-meo?

multumesc

sa stii ca si eu i-am facut un commm...ma gandesc poate iti dau pe nepotica mea pentru el...e di la tine din oras...


usor discutabil si negociabil,si nu intra aici in discutie zestrea ci aptitudinile psihico-fizico de suportare a soacrei

e foarte de gasca...stiu eu ce stiu...


atunci se aproba ,batem palma

batem, batem da pe a cui o batem ca pe mine si asa ma doare destul de rau...palma sa nu te gandesti la prostioare.

da ce-ai facut cu biata palma

ma da kur i oasa mai esti.... sa stii ca nu i-am dat palme...
PRALEA_
Postat pe 25 August 2011 16:13
batem, batem da pe a cui o batem ca pe mine si asa ma doare destul de rau...palma sa nu te gandesti la prostioare. [/quote]
da ce-ai facut cu biata palma [/quote]
ma da kur i oasa mai esti.... sa stii ca nu i-am dat palme...
[/quote]
amu asa-s io mai kur...ioasa
piscolino
Postat pe 25 August 2011 16:29
De la: kiss_my_ass, la data 2011-08-25 10:45:31
De la: justforfun84, la data 2011-08-25 10:37:17ehe si ce-o sa te mai uimesti...pisi*, o sa-ti mai faci vreo 2-3 randuri de prietene si ai sa vezi ca prob. nu e numai la prietenele tale ci mai mult la gigalau de langa tine. Nu zice nimeni sa nu ierti, cu totii o facem, dar nu tot timpul pt aceleasi greseli. Ai spus ca din 5 prietene s-a culcat cu 3 si la 2 le`a sucit mintile si tu l-ai iertat. Eh, eu treaba asta o numesc deja...prostie, dar sigur, asta e doar parerea mea, dar ce ma uimeste totusi, e faptul ca acum ai devenit atat de sensibila incat te superi de comentariile unor necunoscuti de pe forum, da` cand ai aflat ca prietenu`l tau le`a tras`o curvelor ai fost puternica si ai trecut peste, l`ai iertat



imi dai voie sa te tuc?! o fac oricum pentru ce ai scris:
fata draga asta a fost parerea unui barbat!

Si eu sunt de exact aceeasi parere!
Ceea ce e socant nu e procentul de 60% in care i-a reusit figura, ci ca de incercat a incercat la toate! Fetito, tu esti cel putin inconstienta, asta ca sa ma exprim blajin.
Armain
Postat pe 25 August 2011 17:34
De la: bobocik4u, la data 2011-08-03 22:27:43salut! stiu ca e ciudat,dar sunt fata, am 20 de ani, si in prezent nam nici o prietena, toate au plecat in alte orase cu facultatile si am ramas singura .acum nam cu cine sa ma duc la plaja , in oras la un suc , la padure la picnic .etc. miar placea sa cunosc mai multe fete sa ne formam o gasca si sa iesim impreuna, sa vorbim , sa glumim . Mentionez ca sunt o fata serioasa, si nu suport curvele sau fetele alea care se baga in seama pe strada cu toti baietii. Cine este din Braila si doreste sa vorbim sa lase un id de messenger...sa vb pe mess pt inceput. mentionez k nu caut fete pt vreo relatie cu ele...ci doar pt amicitie...
kudika033748
Postat pe 25 August 2011 20:14
buna , eu sunt Ana Roxana am 20 de ani si mi-ar placea sa vb .....imi poti da add daca vrei sweet_girl199117:D sau roxy_ana00
kudika033748
Postat pe 25 August 2011 20:17
De la: bobocik4u, la data 2011-08-03 22:27:43salut! stiu ca e ciudat,dar sunt fata, am 20 de ani, si in prezent nam nici o prietena, toate au plecat in alte orase cu facultatile si am ramas singura .acum nam cu cine sa ma duc la plaja , in oras la un suc , la padure la picnic .etc. miar placea sa cunosc mai multe fete sa ne formam o gasca si sa iesim impreuna, sa vorbim , sa glumim . Mentionez ca sunt o fata serioasa, si nu suport curvele sau fetele alea care se baga in seama pe strada cu toti baietii. Cine este din Braila si doreste sa vorbim sa lase un id de messenger...sa vb pe mess pt inceput. mentionez k nu caut fete pt vreo relatie cu ele...ci doar pt amicitie...


la pariu ca e unu de 14 ani
rockk
Postat pe 25 August 2011 20:17

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
help :|:(( 18 De la: myossotiss 15 Aprilie 2010 11:25
VACANTA TA DE 5* NU E UN VIS! 1 De la: simona_mona07 1 Septembrie 2009 19:57
decolorant de par 6 De la: kudika368636 2 Noiembrie 2013 22:44
Slabire prin remodelare corporala 28 De la: Maria_Mares_1 15 Noiembrie 2016 12:37
Saptamana aceasta s-a lansat un nou magazin online pentru femei! 1 De la: profcosmetics 31 August 2009 13:37