Setari Cookie-uri

ce pot sa mai fac aqm?

buna..vreau si eu un sfat ..aqm 2 ani am cunoscut un baiat d kre crd k am avut o atractie maxima d la prima intalnire am fost impreuna ceva timp in reprize..aqm un an mi`am inceput viata sexuala q el in momentul acela nu aveam o relatie cu el ne`am mai intalnit d ctev ori j d atunci nu am mai vb .....il iubesc enorm dar el aqm 7 luni s`a "insurat" nu pot sa rezist mi`e dor d el...el nu crd k ma iubit niciodata dar eu nu pot sa`l uit c pot sa fac?nush dc dar eu am impresia k noi 2 suntem facuti unu pt celalalt...nu pot sa ma gandesc la alt baiat:((
kudika418663
Postat pe 14 August 2011 01:34
...atunci...incearca sa te gandesti la o fata.....si poate intre timp...inveti sa si scrii...cat de cat...romaneste...poate...si asta poate fi o cauza...de nu te mai poti gandi!!!
eu_ovidiu
Postat pe 14 August 2011 01:53
De la: kudika418663, la data 2011-08-14 01:34:30buna..vreau si eu un sfat ..aqm 2 ani am cunoscut un baiat d kre crd k am avut o atractie maxima d la prima intalnire am fost impreuna ceva timp in reprize..aqm un an mi`am inceput viata sexuala q el in momentul acela nu aveam o relatie cu el ne`am mai intalnit d ctev ori j d atunci nu am mai vb .....il iubesc enorm dar el aqm 7 luni s`a "insurat" nu pot sa rezist mi`e dor d el...el nu crd k ma iubit niciodata dar eu nu pot sa`l uit c pot sa fac?nush dc dar eu am impresia k noi 2 suntem facuti unu pt celalalt...nu pot sa ma gandesc la alt baiat:((


Nu ai ce sa mai faci.Lasi totul asa cum e.
Tu ai stiu ca el o sa se insoare?Daca DA, atunci iti meriti soarta, scuza-ma ca iti spun.
Cu timpul, il vei uita, asta e sigur.Omul din greseli invata, si tu, ai cam multe de invatat.
doi_ochi_caprui
Postat pe 14 August 2011 14:47
buna..vreau si eu un sfat ..aqm 2 ani am cunoscut un baiat d kre crd k am avut o atractie maxima d la prima intalnire am fost impreuna ceva timp in reprize..aqm un an mi`am inceput viata sexuala q el in momentul acela nu aveam o relatie cu el ne`am mai intalnit d ctev ori j d atunci nu am mai vb .....il iubesc enorm dar el aqm 7 luni s`a "insurat" nu pot sa rezist mi`e dor d el...el nu crd k ma iubit niciodata dar eu nu pot sa`l uit c pot sa fac?nush dc dar eu am impresia k noi 2 suntem facuti unu pt celalalt...nu pot sa ma gandesc la alt baiat:((




Cati ani ai?
kudika422803
Postat pe 5 Septembrie 2011 08:34
CAUTATI REPEDE UN ALT PRIETEN,SIL VEI UITA PE CELALALT-INSURAT.SI INVATATE SA NU MAI PUI ATITA SUFLET SI INIMA DE LA INCEPUT.ESTI TINARA SI AI TIMP SA MAI CUNOSTI BAIETI-BARBATI.....STIU CATI ESTE GREU,DAR TIMPUL LE REZOLVA PE TOATE SI TOT TIMPUL TE VA VINDECA.SA AI GRIJA DE TINE.CIND TE SIMTI TRISTA,IA PERINA IN GURA SA NU TE AUDA NIMENI SI URLA CIT POTI.AI SA TE DESCARCI DE TRISTETE.ASTAI VIATA,NU ESTI TU SINGURA IN SITUATIA ASTA.
Titanika
Postat pe 14 Septembrie 2011 10:59
iti cumperi o chitara si-ti ocupi timpul zdranganind la corzi.
Gelico
Postat pe 14 Septembrie 2011 11:12
De la: kudika418943, la data 2011-09-14 10:59:02CAUTATI REPEDE UN ALT PRIETEN,SIL VEI UITA PE CELALALT-INSURAT.SI INVATATE SA NU MAI PUI ATITA SUFLET SI INIMA DE LA INCEPUT.

unde sunt discounturile astea?
miss_darine
Postat pe 14 Septembrie 2011 14:03
aqm fa reprize cu sotia...de paruiala...Stirile de la ora 5 !!!
roz5blue6lila7
Postat pe 14 Septembrie 2011 18:22
De la: kudika418663, la data 2011-08-14 01:34:30buna..vreau si eu un sfat ..aqm 2 ani am cunoscut un baiat d kre crd k am avut o atractie maxima d la prima intalnire am fost impreuna ceva timp in reprize..aqm un an mi`am inceput viata sexuala q el in momentul acela nu aveam o relatie cu el ne`am mai intalnit d ctev ori j d atunci nu am mai vb .....il iubesc enorm dar el aqm 7 luni s`a "insurat" nu pot sa rezist mi`e dor d el...el nu crd k ma iubit niciodata dar eu nu pot sa`l uit c pot sa fac?nush dc dar eu am impresia k noi 2 suntem facuti unu pt celalalt...nu pot sa ma gandesc la alt baiat:((



eu cred ca era bine sa nu-l fi mai cautat de cand ti-a spus ca e cu altcineva, dar se pare ca tu nu ai vrut sa intelegi si ai continuat sa-l cauti. vezi-ti de viata ta ca el nu vrea nimic de la tine, nu concepe sa aibe vreo relatie cu tine
kudika436048
Postat pe 14 Septembrie 2011 20:40
Daca il iubesti atat de mult si crezi ca si el simte la fel pentru tine lupta pentru el,dar daca nu crezi ca te iubeste nu te baga si lasa-l sa-si vada in continuare de viata nu ii strica relatia degeaba.exista pentru oricine o persoana,daca nu este el o sa vina cand probabil te astepti mai putin.Multa bafta
kudika_847
Postat pe 29 Ianuarie 2012 18:12
draga mea... e normal sa tii atat la el , sa fie mereweu prezent in mantea si gandultaupt k ai fost femeia lui... o femeie uita mai greu barbatii care i-a avut pe cand barbatii uita greu pe cele care nu le-a avut...dar asta e... viata merge mai departe cu sau fara el. totul este in mintea ta.. iesi cu prieteniitai si nu te mai gandii la el k nu merita zic eu.. o sa-ti revii dupa un timp sunt sigura!
kudika504442
Postat pe 9 Februarie 2012 09:14
De la: kudika_847, la data 2012-01-29 18:12:59Daca il iubesti atat de mult si crezi ca si el simte la fel pentru tine lupta pentru el,dar daca nu crezi ca te iubeste nu te baga si lasa-l sa-si vada in continuare de viata nu ii strica relatia degeaba.exista pentru oricine o persoana,daca nu este el o sa vina cand probabil te astepti mai putin.Multa bafta



Daca o iubea pe ea nu o ducea pe alta la starea civila!
kudika1993
Postat pe 9 Februarie 2012 09:34
De la: kudika418663, la data 2011-08-14 01:34:30buna..vreau si eu un sfat ..aqm 2 ani am cunoscut un baiat d kre crd k am avut o atractie maxima d la prima intalnire am fost impreuna ceva timp in reprize..aqm un an mi`am inceput viata sexuala q el in momentul acela nu aveam o relatie cu el ne`am mai intalnit d ctev ori j d atunci nu am mai vb .....il iubesc enorm dar el aqm 7 luni s`a "insurat" nu pot sa rezist mi`e dor d el...el nu crd k ma iubit niciodata dar eu nu pot sa`l uit c pot sa fac?nush dc dar eu am impresia k noi 2 suntem facuti unu pt celalalt...nu pot sa ma gandesc la alt baiat:((


Tu fetita ,trezeste-te la realitate! Omul e insurat deci iubeste pe alta!Tu ai fost pentru el o aventura si atit! Mergi mai departe si nu mai visa la cai verzi!
kudika1993
Postat pe 9 Februarie 2012 09:36
De la: kudika1993, la data 2012-02-09 09:36:19
De la: kudika418663, la data 2011-08-14 01:34:30buna..vreau si eu un sfat ..aqm 2 ani am cunoscut un baiat d kre crd k am avut o atractie maxima d la prima intalnire am fost impreuna ceva timp in reprize..aqm un an mi`am inceput viata sexuala q el in momentul acela nu aveam o relatie cu el ne`am mai intalnit d ctev ori j d atunci nu am mai vb .....il iubesc enorm dar el aqm 7 luni s`a "insurat" nu pot sa rezist mi`e dor d el...el nu crd k ma iubit niciodata dar eu nu pot sa`l uit c pot sa fac?nush dc dar eu am impresia k noi 2 suntem facuti unu pt celalalt...nu pot sa ma gandesc la alt baiat:((


Tu fetita ,trezeste-te la realitate! Omul e insurat deci iubeste pe alta!Tu ai fost pentru el o aventura si atit! Mergi mai departe si nu mai visa la cai verzi!
lorrycik
Postat pe 14 Februarie 2012 21:17

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
AJUTORRRR!!! 2 De la: auricapopsm 24 Septembrie 2010 07:36
urmele de rosturi 2 De la: gygy 18 Iulie 2010 22:33
crapaturi in placa 1 De la: rmariangeorge 6 Septembrie 2009 19:18
Inlocuirea parchetului vechi 13 De la: chifor_adrian 11 Martie 2010 15:48
etansare WC 2 De la: Dekore_Studio 24 Mai 2009 01:08