Setari Cookie-uri

ne-am certat si am plecat

buna.am avut o relatie cu un baiat am pus suflet pt el dar dupa o luna si ceva au inceput certurile deoarece el pleca mai mereu singur in sat si pe mine ma lasa acasa,el pleca la o bere cu baietii,dar pleca seata la 17:00 si mai venea dimineata la 3 jumate.dupa atatea ore singura fara sa primesc un telefon sau sms eram plina de nervi si de cate ori venea akasa ma certam cu el din cauaza asta.lucru asta s-a repetat de cateva ori si i-am zis sa ma ia si pe mine nu sa plece numai singur dar atunci a zis k eu nu am ce cauta intre pr lui .ok am inteles numai k el iesea mai mereu cu ei si eu trebuia sa stau in casa.knd m-am luat de el k nu ma ia si pe mn dekt knd isi aduce aminte atunci mia zis k ce ar trebui sa ai pun o zgarda si sa ma leg de el.OARE I-AM CERUT PREA MULT?akm a trecut o luna de knd numai suntem impreuna ,la inceput knd am plecat la mama acasa si l-am lasat singur ma suna dar ma suna numai k sa ne certam k deschidea mereu subiectul cu plecatul si k eu ma supar mereu.LUI I SE PARE CEVA NORMAL SA FACA ASA,SA PLECE SINGUR SI PE MN SA MA IA NUMAI KND ISI ADUCE AMINTE.CE SA FAC???eu tin mult la el dar nu pot accepta sa fiu tinuta in casa eu sa spal sa fac curat si el sa se distreze.imi este foarte greu.trebuia sa vina la mine acasa sa stam de vb dar a avut un accident si a zis k nu poate veni akm dar va venii,si totusi nu a venit nici akm.CUM SA SCAP DE GANDURILE ACESTEA CARE MA APASA?MA GANDESC MEREU LA EL.NU IL POT SCOATE DIN GAND.AJUTATI-MA
adytza_adytza
Postat pe 17 August 2011 17:25
un singur sfat : lasa-l, uita-l.sunt si alti barbati in lumea asta. o sa gasesti unul care sa te aprecieze si care sa-si doreasca sa petreaca mai mult timp cu tine decat cu prietenii lui. nu are rost sa te mai gandesti la el, daca el nu se gandeste la tine.
lyn_
Postat pe 18 August 2011 19:30
De la: lyn_, la data 2011-08-18 19:30:44un singur sfat : lasa-l, uita-l.sunt si alti barbati in lumea asta. o sa gasesti unul care sa te aprecieze si care sa-si doreasca sa petreaca mai mult timp cu tine decat cu prietenii lui. nu are rost sa te mai gandesti la el, daca el nu se gandeste la tine.




mai suna numai k nici nu se gandeste sa zica ca a gresit ci doar sa zica ca asta e si ca eu nu il intelegi
adytza_adytza
Postat pe 20 August 2011 05:42

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce insemna a insela ? 96 De la: creatzacreatza 13 Octombrie 2009 20:53
am probleme cu iubitul meu 8 De la: yka_tyna11 20 Aprilie 2012 17:14
probleme cu ochii 4 De la: crysa_tm 29 Septembrie 2010 11:26
Ce ziceti de asta: de pe chat direct in pat 5 De la: eu_ovidiu 24 Iunie 2011 06:10
tankini...? 7 De la: Barbie30 1 Iulie 2010 18:09