Setari Cookie-uri

Tratament 100%ptr cresterea,indesirea si intarirea parului

BUNA FETELOR...LA FEL CA Sİ CELE CARE VOR CİTİ ACEST TOPİC AVUSESEM PROBLEME CU PARUL. CONTİNUA SA SE RAREASCA Sİ NU MAİ CRESTEA PUR Sİ SİMPLU...O PRİETENA Mİ A DAT ACESTA FORMULA CARE VA SPUN SİNCER CA DUPA 2 SAPTAMİNİ DE TRATAMENT VE-Tİ Fİİ ULUİTE DE EFECT...İN FİNE ASTA E FORMULA: La jumate pahar de apa se adauga o linguritza de planta CASSİA (sinameki) ,se da in clocot.Se strecuara si dupa ce sa racit se amesteca cu o fiola vitamina b +1 lingurita de ulei de migdale+1lingurita de ulei de ricin+1 lingurita de ulei de susan.Se aplica de la radacina spre virfuri.Timp de asteptare :30 min.(eu de obicei o las de seara pina dim in par)si se face de 3 ori pe sapt.!Sanatate multa si inca odata...rezultat rapid si mai mult decit satisfacator!
made_in_heaven
Postat pe 5 Septembrie 2011 03:48
A folosit cineva acest produs, este eficient. Am aceeias problema, nu ami reusesc sa-mi fac parul sa se indeseasca, dar nici nu am auzit inca de aceea planta CASSIA, nici nu stiu de unde asi putea sa fac rost de ea. Imi poate confirma cineva ca acest tratament are rezultate, bune ?
Anaelia
Postat pe 29 Octombrie 2012 18:11

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Parul blond vopsit >> Poate fi temporar colorat in saten inchis? 12 De la: MonaLissa 16 Octombrie 2013 19:58
ce ai dori sa schimbi la partenerul de viata? 37 De la: Calandrinon 27 Noiembrie 2009 23:24
cum iese vopseaua de par de pe corp ???? 14 De la: Lady_Boo 7 Aprilie 2014 14:41
par distrus 17 De la: balrog 14 Martie 2011 12:34
vreau si eu o parere... 14 De la: aricel 10 Iunie 2009 18:13