Setari Cookie-uri

par enervant!!!!

am o rugaminte la voi fetelor, sunt disperata, am parul gras, ma spal la 2 zile, am incercat tot ce am auzit ca ar fii bun, dara fara rezultat, era ok primele 2-3 spalari, iar apoi iar o luam de la capat. am luat produse profesionale de la coafor, de la farmacie, retete de la doctori si nimic.... nu ma derenjeaza ca ma spal des, dar ma deranjeaza ca nu are volum, acum mai nou incerc bicarbonatul care vad ca da rezultate, are volum si nu mai pare asa gras, dar problema este ca-l face aspru si fara stralucire, parca ar fii ars.... daca stie cineva ceva mai bun va rog sa ma ajutati. multumesc!
___Rebeka___
Postat pe 7 Septembrie 2011 14:30
Tunde-te cheala si cumpara-ti o peruca cu volum.
broscoiu
Postat pe 7 Septembrie 2011 14:37
De la: ___Rebeka___, la data 2011-09-07 14:30:14am o rugaminte la voi fetelor, sunt disperata, am parul gras, ma spal la 2 zile, am incercat tot ce am auzit ca ar fii bun, dara fara rezultat, era ok primele 2-3 spalari, iar apoi iar o luam de la capat. am luat produse profesionale de la coafor, de la farmacie, retete de la doctori si nimic.... nu ma derenjeaza ca ma spal des, dar ma deranjeaza ca nu are volum, acum mai nou incerc bicarbonatul care vad ca da rezultate, are volum si nu mai pare asa gras, dar problema este ca-l face aspru si fara stralucire, parca ar fii ars.... daca stie cineva ceva mai bun va rog sa ma ajutati. multumesc!


Capeti volum printr-o tunsoare adecvata, un balsam special pt volum, spuma si apoi peria. Tapeaza-l usor, aplica fixativ in fata si in spatele fasiei tapate, dupa care modelezi, finisezi. Pariu ca a doua zi nu ai parul unsuros? Inca ceva: foloseste inainte de a te coafa( pe parul uscat) balsamul spray de la Gliss.
ilumax_76
Postat pe 7 Septembrie 2011 14:38
mai bine cheam-o pe ilumax_76 sa-ti artate,altfel o sa ajungi sa faci ce ti-a spus Brosco
Pudika416607
Postat pe 7 Septembrie 2011 14:42
De la: ___Rebeka___, la data 2011-09-07 14:30:14am o rugaminte la voi fetelor, sunt disperata, am parul gras, ma spal la 2 zile, am incercat tot ce am auzit ca ar fii bun, dara fara rezultat, era ok primele 2-3 spalari, iar apoi iar o luam de la capat. am luat produse profesionale de la coafor, de la farmacie, retete de la doctori si nimic.... nu ma derenjeaza ca ma spal des, dar ma deranjeaza ca nu are volum, acum mai nou incerc bicarbonatul care vad ca da rezultate, are volum si nu mai pare asa gras, dar problema este ca-l face aspru si fara stralucire, parca ar fii ars.... daca stie cineva ceva mai bun va rog sa ma ajutati. multumesc!



Cu cat te speli mai des pe par,cu atat ti se va ingrasa mai repede,asta nu inseamna ca nu trebuie sa te ingrijesti Te-as intreba ceva;ai facut vreodata analize pentru nivelul hormonal?Hormonii au un rol important in aspectul podoabei capilare!Si ce varsta ai?Cred ca esti foarte tanara!In rest,dupa ce rezolvi cu problema hormonala,poti folosi unele dintre produsele existente pe piata,in scopul maririi volumului parului tau.
RAINBOWLADY
Postat pe 7 Septembrie 2011 14:49
intreaba la farmacie
Pudika416607
Postat pe 7 Septembrie 2011 14:54

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cine s-a vopsit blond cenusiu de la gercossen? 5 De la: A_ZEITA 16 Octombrie 2013 20:07
coafura Anei Lesko 4 De la: andra_ale 15 Iulie 2009 11:10
parul blond 31 De la: angelo_micnegrusiurat 19 Octombrie 2009 00:55
vreau sa imi cumpar placa 4 De la: kudika414141 13 August 2011 18:16
camelia 3 De la: kudika015837 24 Aprilie 2009 12:04