Setari Cookie-uri

un barbat unic.

eu nu am nici atractie si nici bani.
nu am avut niciodata o prietena.
femeile vor animale de 2 metrii si domni generosi.
rusine sa le fie.
kudika437330
Postat pe 16 Septembrie 2011 02:57
tu ai o idee fixa!
Sa arunci cu noroi in altii, sa le analizezi preferintele, sa te intereseze ce se intampla in "curtea"vecinului, nu te ajuta pe tine sa-ti dezvolti interesele sa stii......concentreaza-te pe ce faci/doresti tu, nu altii.....
kudika330098
Postat pe 16 Septembrie 2011 08:41
De la: kudika437330, la data 2011-09-16 02:57:55eu nu am nici atractie si nici bani.
nu am avut niciodata o prietena.
femeile vor animale de 2 metrii si domni generosi.
rusine sa le fie.

eu am doi metri dar generos nu prea
PICCKARD
Postat pe 16 Septembrie 2011 08:44
De la: kudika437330, la data 2011-09-16 02:57:55eu nu am nici atractie si nici bani.
nu am avut niciodata o prietena.
femeile vor animale de 2 metrii si domni generosi.
rusine sa le fie.


Ete fleosc! Dragoste cu sila nu se poate. Daca tu esti respingator, noi ce vina avem?

P.S Cand am spus respingator nu m-am referit la fizic ci la atitudinea ta fata de ele. Sunt barbati mult mai urati( chiar cu handicap) care si-au gasit pereche, asa ca ...vezi unde gresesti tu.
ilumax_76
Postat pe 16 Septembrie 2011 09:01
De la: kudika437330, la data 2011-09-16 02:57:55eu nu am nici atractie si nici bani.
nu am avut niciodata o prietena.
femeile vor animale de 2 metrii si domni generosi.
rusine sa le fie.


da, daa! rusine sa le fie ca nu te vor, Adonisule care esti!
kiss_my_ass
Postat pe 16 Septembrie 2011 09:15
Toate ar vrea sa abia un Levy.
broscoiu
Postat pe 16 Septembrie 2011 10:25
De la: Broscoiu, la data 2011-09-16 10:25:06Toate ar vrea sa abia un Levy.


pana si tu
Ame_ly
Postat pe 16 Septembrie 2011 10:29
De la: Ame_ly, la data 2011-09-16 10:29:41
De la: Broscoiu, la data 2011-09-16 10:25:06Toate ar vrea sa abia un Levy.


pana si tu

Eu il am in inima mea in fiecare zi.
broscoiu
Postat pe 16 Septembrie 2011 10:31
De la: PICCKARD, la data 2011-09-16 08:44:05
De la: kudika437330, la data 2011-09-16 02:57:55eu nu am nici atractie si nici bani.
nu am avut niciodata o prietena.
femeile vor animale de 2 metrii si domni generosi.
rusine sa le fie.

eu am doi metri dar generos nu prea

Vezi? De aceea nu se uita fetele dupa tine.
Lucia_41
Postat pe 16 Septembrie 2011 10:31
ce perechea pulii si-au gasit cei cu handicap ? tot handicapate fizic ca ei, sau oarbe, care nu ii vad ?
una oarba mi-ar place mie, ar fi super... cand se nasc fetitele mici, ar trebui orbite toate.
la fel ca cersetorii cantareti din india, ati vazut filmul cu vagabondul milionar ?
sau... in patimile dupa mel gibson, cum cioara i-a spart un ochi si pe celalalt i l-a smuls talharului cel rau ?
Dacã ochiul tãu cel drept te face sã cazi în pãcat, scoate-l ºi leapãdã-l de la tine.
Asa zice popa la biserica. Iar el se uita numai dupa femei...
kudika437330
Postat pe 16 Septembrie 2011 12:05
De la: kudika437330, la data 2011-09-16 12:05:40ce perechea pulii si-au gasit cei cu handicap ? tot handicapate fizic ca ei, sau oarbe, care nu ii vad ?
una oarba mi-ar place mie, ar fi super... cand se nasc fetitele mici, ar trebui orbite toate.
la fel ca cersetorii cantareti din india, ati vazut filmul cu vagabondul milionar ?
sau... in patimile dupa mel gibson, cum cioara i-a spart un ochi si pe celalalt i l-a smuls talharului cel rau ?
Dacã ochiul tãu cel drept te face sã cazi în pãcat, scoate-l ºi leapãdã-l de la tine.
Asa zice popa la biserica. Iar el se uita numai dupa femei...








... gognel ... lasa orbirea fetelor ... ia zi tu ... ii dai tare in cap ? ... curvele la care te duci, cind ai bani bineinteles, nu vomita dupa ce pleci ? ... ... se pare ca un idiot ca tine e mai greu de gasit in ziua de azi ... ... ti-ar sta bine in formol la antipa ...
marco918
Postat pe 16 Septembrie 2011 12:08
De la: kudika437330, la data 2011-09-16 12:05:40ce perechea pulii si-au gasit cei cu handicap ? tot handicapate fizic ca ei, sau oarbe, care nu ii vad ?
una oarba mi-ar place mie, ar fi super... cand se nasc fetitele mici, ar trebui orbite toate.
la fel ca cersetorii cantareti din india, ati vazut filmul cu vagabondul milionar ?
sau... in patimile dupa mel gibson, cum cioara i-a spart un ochi si pe celalalt i l-a smuls talharului cel rau ?
Dacã ochiul tãu cel drept te face sã cazi în pãcat, scoate-l ºi leapãdã-l de la tine.
Asa zice popa la biserica. Iar el se uita numai dupa femei...


deci.........tu ai o problema mare de tot ......si nu este de ordin fizic....cel putin asa cred eu.
ai deschis o gramada de topicuri doar ca sa descrii cat esti tu de frustrat
mai baiete........sunt o gramada de barbati grasi si urati care culmea isi gasesc perechea .........la tine problema este atitudinea ,mai tu si daca ai fi Fat Frumos in mercedes alb nu cred ca ai gasi pe cineva la cat de ingrozitor te exprimi
piscolino
Postat pe 16 Septembrie 2011 12:13
Amice, esti foarte idiot
kudika_pudika
Postat pe 16 Septembrie 2011 12:50
bai nesimtitilor, voi v-ati nascut cu resurse.
eu am avut o deficienta de crestere, pur si simplu la 12 ani am ramas
asa. sunteti niste gunoaie toti de aici, daca nu imi intelegeti problema.
daca voi va gasiti pe gratis relatii cu atractie reciproca,
inseamna ca aveti atractie. eu nu am.
pe mine nu ma accepta decat fetele materialiste, care vor bani.
nu mi se pare ok. cei frumosi profita pe gratis, iar eu nu primesc
decat cu picatura, si foarte scump...
la fel ca berlusconi.
kudika437330
Postat pe 16 Septembrie 2011 20:26
De la: kudika437330, la data 2011-09-16 20:26:29bai nesimtitilor, voi v-ati nascut cu resurse.
eu am avut o deficienta de crestere, pur si simplu la 12 ani am ramas
asa. sunteti niste gunoaie toti de aici, daca nu imi intelegeti problema.
daca voi va gasiti pe gratis relatii cu atractie reciproca,
inseamna ca aveti atractie. eu nu am.
pe mine nu ma accepta decat fetele materialiste, care vor bani.
nu mi se pare ok. cei frumosi profita pe gratis, iar eu nu primesc
decat cu picatura, si foarte scump...
la fel ca berlusconi.


Asa cum ai ramas? Frumos?
anageo25
Postat pe 17 Septembrie 2011 18:08
De la: kudika437330, la data 2011-09-16 20:26:29pur si simplu la 12 ani am ramas asa.

Inclusiv in ceea ce priveste dezvoltarea intelectului.
kudika_pudika
Postat pe 17 Septembrie 2011 18:33
Ce-aveti mai cu bietul baiat?
Il inteleg perfect.
Si mie imi plac femeile de 2 metri, dar nu se uita niciuna la mine pentru ca sunt mai scund decat ele.

Armain
Postat pe 17 Septembrie 2011 19:17
urca-te pe gard
Indiana_Jones
Postat pe 17 Septembrie 2011 19:23
De la: Armain, la data 2011-09-17 19:17:26Ce-aveti mai cu bietul baiat?
Il inteleg perfect.
Si mie imi plac femeile de 2 metri, dar nu se uita niciuna la mine pentru ca sunt mai scund decat ele.



Pune-ti o coala de hartie sub picioare
anageo25
Postat pe 17 Septembrie 2011 19:25
De la: kudika437330, la data 2011-09-16 20:26:29bai nesimtitilor, voi v-ati nascut cu resurse.
eu am avut o deficienta de crestere, pur si simplu la 12 ani am ramas
asa. sunteti niste gunoaie toti de aici, daca nu imi intelegeti problema.
daca voi va gasiti pe gratis relatii cu atractie reciproca,
inseamna ca aveti atractie. eu nu am.
pe mine nu ma accepta decat fetele materialiste, care vor bani.
nu mi se pare ok. cei frumosi profita pe gratis, iar eu nu primesc
decat cu picatura, si foarte scump...
la fel ca berlusconi.


Toti suntem unici in felul nostru. Unii sunt constienti de unicitatea lor si o pretuiesc asa cum se cuvine, altii ii exagereaza valoarea... cu plus sau minus!
Ceea ce ne face atractivi sau respingatori nu este numai aspectul fizic ci mesajul pe care il transmitem cu toata fiinta noastra ( fizica si spirituala, caci din aceasta compozitie ne vine, de fapt, unicitatea).
Cand cererea unui om este mai mare decat oferta sa si precede darnicia sa, se intampla ce ti se intampla dumitale, domnule. Primeste ceea ce cere numai daca poate plati cu bani si numai de la profesionisti ai serviciului solicitat.
Cand insa omul ofera el insusi, rasplata vine de la sine, intotdeauna! Caci intotdeauna unicitatea noastra are corespondentza in unicitatea altcuiva... Pe scurt, nu cere oamenilor ce nu poti sa le dai la randul tau.
Nu ne face pe noi vinovati de unicitatea ta ci administreazati-o mai bine!
maimai_no1
Postat pe 18 Septembrie 2011 03:51
De la: maimai_no1, la data 2011-09-18 03:51:25
De la: kudika437330, la data 2011-09-16 20:26:29bai nesimtitilor, voi v-ati nascut cu resurse.
eu am avut o deficienta de crestere, pur si simplu la 12 ani am ramas
asa. sunteti niste gunoaie toti de aici, daca nu imi intelegeti problema.
daca voi va gasiti pe gratis relatii cu atractie reciproca,
inseamna ca aveti atractie. eu nu am.
pe mine nu ma accepta decat fetele materialiste, care vor bani.
nu mi se pare ok. cei frumosi profita pe gratis, iar eu nu primesc
decat cu picatura, si foarte scump...
la fel ca berlusconi.


Toti suntem unici in felul nostru. Unii sunt constienti de unicitatea lor si o pretuiesc asa cum se cuvine, altii ii exagereaza valoarea... cu plus sau minus!
Ceea ce ne face atractivi sau respingatori nu este numai aspectul fizic ci mesajul pe care il transmitem cu toata fiinta noastra ( fizica si spirituala, caci din aceasta compozitie ne vine, de fapt, unicitatea).
Cand cererea unui om este mai mare decat oferta sa si precede darnicia sa, se intampla ce ti se intampla dumitale, domnule. Primeste ceea ce cere numai daca poate plati cu bani si numai de la profesionisti ai serviciului solicitat.
Cand insa omul ofera el insusi, rasplata vine de la sine, intotdeauna! Caci intotdeauna unicitatea noastra are corespondentza in unicitatea altcuiva... Pe scurt, nu cere oamenilor ce nu poti sa le dai la randul tau.
Nu ne face pe noi vinovati de unicitatea ta ci administreazati-o mai bine!


kudika143524
Postat pe 18 Septembrie 2011 04:16
Ce terminat N-ar fi mai bine sa-ti pastrezi frustrarile si sa pleci dreacu d-aici? Nu ne intereseaza ca nu ai tu priza la femei...da-te pe barbati,poate asa merge
Barbie30_
Postat pe 18 Septembrie 2011 08:30
De la: kudika437330, la data 2011-09-16 02:57:55eu nu am nici atractie si nici bani.
nu am avut niciodata o prietena.
femeile vor animale de 2 metrii si domni generosi.
rusine sa le fie.


Atractia vine din interior !! De la suflet ! Dupa cum scrii se pare ca la tine e aisberg..... pustiu si rece.
Frumusetea fizica nu conteaza la un barbat. Nici sotul meu nu este Adonis, dar il iubesc ! Il iubesc pt. ca e destept, pt. ca e atent cu mine, il iubesc pt.ca vine acasa cu flori, pt. ca imi arata cu gesturi marunte ca ma iubeste . E generos.....cand vine acasa cu cite o carte in mina si mi-o daruieste de parca ar fii un diamant (apropo, sunt destule carti despre cum sa ne comportam cu ceilalti, dar....trebuie citite !! nu sa te uiti la poze ). E generos si cand, dupa o zii istovitoare la birou, vine acasa si spune ,,lasa, in seara asta nu gatesti, mergem in oras, la rotisor ''. Il iubesc pt.ca ma iubeste !
GHEISA_ALBA
Postat pe 18 Septembrie 2011 08:31
De la: kudika437330, la data 2011-09-16 02:57:55eu nu am nici atractie si nici bani.
nu am avut niciodata o prietena.
femeile vor animale de 2 metrii si domni generosi.
rusine sa le fie.



Nu e nimeni vinovat ca nu stii sa te faci placut femeilor si nu te straduiesti sa faci bani.
La astea ar trebui sa lucrezi , nu sa arunci vina in ograda femeilor.
Thais13
Postat pe 18 Septembrie 2011 10:24

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
De ce sunt oare influentati barbatii de mamele lor..chiar si la o anumita varsta...????!!! 16 De la: roz5bule6lila7 27 Mai 2009 13:53
te place sau doar se joaca? 9 De la: pink_lipi 27 Iulie 2009 23:24
dar de barbatii in zodia pesti ce ziceti fetelor??? 6 De la: angelo_micnegrusiurat 26 Mai 2011 17:54
zodii 9 De la: Amora 2 Mai 2009 16:03
Ajutati-ma cu un sfat!!! 90 De la: kudika467601 5 Decembrie 2011 08:42