Setari Cookie-uri

al meu.x

primul sarut...primul sarut la 15 ani..treceam intr.a 9.a . imi placea de un baiat de mult timp doar ca nu avusesem ocazia sa vorbim. si intr.o seara la tara eram mai multi afara...printre care si el:d . se apropia de mine.. eu cu toate ca il placeam ma indepartam . si m.am urcat pe motocicleta lui. in momentul ala el a zis ceva gen: te.am prins:))). si s.a urcat si el in spate
apoi ne.am retras pe o banca la distanta de ceilalti. a incercat sa ma sarute iar eu i,am spus ca nu stiu. si mrg mi,a zis ca ma invata el nu stiu ce ..vrajeli deale lor:)). si peste vreo 2 ore..era 12 noaptea a venit sora mea si a inceput sa strige in gura mare ca eu nu stiu sa sarut si au auzit toti,, m,am simtit oribil x_x shi cu lacrimi in ochi l.am sarutat . pot sa spun ca a fost bestial. pana la 4 dimineata am stat impreuna. si se facu 4:03 :)) si mi,a spus ca treb sa plece. l.,am sarutat atunci cu atata pasiune si cu atata drag:">mai pe scurt: sarutul meu fost in lacrimi ... pe o banca...sub cerul plin de stele(in timpul ala au cazut 5 6 stele:| )...cu un baiat special cu care am pastrat legatura doar ca nu ne.am mai intalnit fiind din alt oras,.:"> nu pot sa uit nimic.
kudika448878
Postat pe 9 Octombrie 2011 01:57
Frumos.Doar ca n-am inteles cu stelele.Tot la 4:03 au cazut?Sau la fix?Toate odata sau ...?!
nicossia
Postat pe 17 Octombrie 2011 00:12

sa ma sinucida cineva! daca si saruta asa cum scrie nici nu ma mai mir ca duce dorul barbatului fugit!
PICCKARD
Postat pe 17 Octombrie 2011 06:32
in liceu nu se mai face gramatica...in cazul in care mai frecventeaza scoala
ally_ally00
Postat pe 17 Octombrie 2011 07:08
De la: kudika448878, la data 2011-10-09 01:57:37

" mai pe scurt: sarutul meu fost in lacrimi ... "


O fi fost sarutul tau in lacrimi,nu te contrazic,dar ce pot sa-ti spun in acest moment, este faptul ca eu am ochii plini de lacrimi ,ca reactie la cititul randurilor tale!De "furie",draga mea,voi,tinerii,nu mai stiti sa scrieti,slova va este precum limbajul,gandul,intr-un cuvant,viata!!!!!!!!!!!! Nici nu mai conteaza ce raspuns ti-as fi putut da!
RAINBOWLADY
Postat pe 17 Octombrie 2011 07:23
De la: kudika448878, la data 2011-10-09 01:57:37primul sarut...primul sarut la 15 ani..treceam intr.a 9.a

primul sarut...prima iubire care a durat o vara...cele mai dulci saruturi ever
miss_darine
Postat pe 17 Octombrie 2011 19:53
se vede ca ai 15 ani...lasa sarutul...pune mana pe carte...:-)) nu vreau sa fiu rautacioasa...dar voi copiii ar trebui sa incercati sa va croiti un viitor...nu sa visati la fat frumos...uite de asta arata la tv atatea cazuri in care bebelusii sunt abandonati in spital...pt ca mergeti in vacanta de vara la bunici, la tara si va " cotarciti " pe acolo, fara minte...fara prezervativ...of ce-i de facut cu voi nu stiu...numai la sex si la baieti va sta gandul...
mady_puppy
Postat pe 7 Noiembrie 2011 00:17
pot sa zic ca e chiar amuzant si penibil modul tau de a face " reconstituirea" primului sarut...in care tu aveai ochiii in lacrimi...sincer te uiti la telenovele? :-))
mady_puppy
Postat pe 7 Noiembrie 2011 00:20
De la: kudika448878, la data 2011-10-09 01:57:37primul sarut...primul sarut la 15 ani..treceam intr.a 9.a . imi placea de un baiat de mult timp doar ca nu avusesem ocazia sa vorbim. si intr.o seara la tara eram mai multi afara...printre care si el:d . se apropia de mine.. eu cu toate ca il placeam ma indepartam . si m.am urcat pe motocicleta lui. in momentul ala el a zis ceva gen: te.am prins:))). si s.a urcat si el in spate
apoi ne.am retras pe o banca la distanta de ceilalti. a incercat sa ma sarute iar eu i,am spus ca nu stiu. si mrg mi,a zis ca ma invata el nu stiu ce ..vrajeli deale lor:)). si peste vreo 2 ore..era 12 noaptea a venit sora mea si a inceput sa strige in gura mare ca eu nu stiu sa sarut si au auzit toti,, m,am simtit oribil x_x shi cu lacrimi in ochi l.am sarutat . pot sa spun ca a fost bestial. pana la 4 dimineata am stat impreuna. si se facu 4:03 :)) si mi,a spus ca treb sa plece. l.,am sarutat atunci cu atata pasiune si cu atata drag:">mai pe scurt: sarutul meu fost in lacrimi ... pe o banca...sub cerul plin de stele(in timpul ala au cazut 5 6 stele:| )...cu un baiat special cu care am pastrat legatura doar ca nu ne.am mai intalnit fiind din alt oras,.:"> nu pot sa uit nimic.









... ... dramatic ... ... proteza dentara ai mai gasit-o dupa aia ? ...
marco918
Postat pe 7 Noiembrie 2011 00:22

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Prietenul ex-ului tau 9 De la: DreamHunter 14 Noiembrie 2010 21:40
Problema de "frictiune" in timpul actului sexual 10 De la: johnny_blaze 9 Februarie 2009 17:48
vanatoare 30 De la: YullyNar3 28 Aprilie 2010 19:54
De ce inseala barbatii,de ce inseala femeile? 67 De la: geo_x 14 Mai 2009 23:02
sex 11 De la: kudika164987 2 Mai 2010 20:09