Setari Cookie-uri

despre salteaua potrivita

buna tuturor.multumesc frumos celoc care cu seriozitate i-mi vor putea da un sfat si ma vor putea ajuta.
eu i-mi doresc tare mult o saltea moale.am colindat toate steurile in lung si lat ba chiar am si comandat o saltea cica moale,moale ca asa am rugat-o pe domnisoara cu care am vorbit.assss!!!!da de unde sa vedeti fratilor ce teapa am luat si ce masa beton am primit.
am incercat din rasputeri si am avut o vointa de fier sa dorm 2 nopti pe ea.va marturisesc dragii mei ca au fost 2 nopti de cosmar cele mai grele din viata mea.acuma belea ca trebuie sa o impachetez si miine luni 10 oct. sa o trimit iar inapoi la buc. prin curier rapid. dupa care sa astept 30 de zile si sa-mi vad banii inapoi .asta in cazul in care o sa-i mai vad.sper sa fie asa.si deabia dupa aceia sa purced din nou in cautarea unei saltele moi.
oare de ce daca eu am rugat-o frumos pe domnisoara de la acea firma de saltele sa-mi spuna daca au o saltea moale,moale cea mai moale saltea din lume nu a vrut sa ma ajute?oare de ce mi-a trimis o saltea destul de scumpa 700 ron.cel putin la pensia mea amarita.pentru care m-am chinuit un an sa adun bani de o saltea ...de ce mi-a trimis o saltea care nu facea nici un gest sa se indoaie citu-si de putin cind ma bagam in pat??/ooooooffffff!!!!sunt tare necajita.de aceia multumesc frumos celor care cu seriozitate ma pot ajuta cu un sfat pertinent.cu drag elena.http://img.kudika.ro/comunitate/img/topic_icons/icon9.gif
kudika449322
Postat pe 9 Octombrie 2011 18:33
FATA VOIA SASI FACA VINZARE.
CEL MAI BINE MERGETI L-A FATA LOCULUI SI ALEGI SALTEUA POTRIVITA.
-DACA NU MAI PRIMESTI BANII INAPOI,TREBUIE SA FACI RECLAMATIE LA PROTECTIA CONSUMATORULUI.
Titanika
Postat pe 24 Octombrie 2011 18:22

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Gard 5 De la: condo_2009 19 Decembrie 2009 19:44
mai ieftin 11 De la: condo000663 26 Iulie 2009 22:15
Def: Designer de Interior? DA sau NU? 30 De la: luminitagrigoriu 19 Aprilie 2010 16:51
Garsoniere - Apartamente - Inchirieri Spatii Comerciale Bucuresti 1 De la: kudika_14477 19 August 2012 15:14
cum se ia pasta de la pix de pe o camasa de bumbac? 2 De la: gabi_grecu 4 Iulie 2009 21:37