Setari Cookie-uri

Accidentul lui Serban Huidu

Am vazut ca nu e primul accident sau prima incalcare a codului rutier pentru Huidu.A nenorocit doua familii,numai pentru ca are o masina puternica si poate face orice pe drum.Mai bine murea cand s-a accidentat la ski.
Toti nenorocitii cu masini puternice se cred vedete pe asfalt.Sa-si cumpere sosea personala si sa se rastoarne cat vor ei,nu sa nenoproceasca pe altii.la postul Tv realitatea se comenteaza de azi dimineata numai despre Huidu,de ce nu se spune nimic de cei care au murit,nume ,adrese ,etc.Cine-i Huidu sa poata omora pe oricine?
Astept comentariile voastre despre acest accident.
aanicu
Postat pe 16 Octombrie 2011 17:33
De la: aanicu, la data 2011-10-16 17:33:04Am vazut ca nu e primul accident sau prima incalcare a codului rutier pentru Huidu.A nenorocit doua familii,numai pentru ca are o masina puternica si poate face orice pe drum.Mai bine murea cand s-a accidentat la ski.
Toti nenorocitii cu masini puternice se cred vedete pe asfalt.Sa-si cumpere sosea personala si sa se rastoarne cat vor ei,nu sa nenoproceasca pe altii.la postul Tv realitatea se comenteaza de azi dimineata numai despre Huidu,de ce nu se spune nimic de cei care au murit,nume ,adrese ,etc.Cine-i Huidu sa poata omora pe oricine?
Astept comentariile voastre despre acest accident.



Din punctul meu de vedere ,este un accident ca oricare altul,dar mediatizat excesiv si nu se spune despre celelalte persoane implicate in accident din simplul motiv ca nu intereseaza pe nimeni!Canalul "TV" isi face pur si simplu publicitate ,descriind si discutand excesiv cazul respectiv.Si in acest mod creste audienta,"rating-ul" si toate celelalte aspecte ,ce tin de marketing-ului "TV"Nimic in aceasta viata nu este intamplator si totul se explica mai devreme sau mai tarziu!Si nu este crestineste sa doresti moartea cuiva!Fiecare isi va primi rasplata pentru tot ceea ce a facut in aceasta viata pamanteasca.
RAINBOWLADY
Postat pe 16 Octombrie 2011 17:41
si pe antena trei e la fel. e si babeta aia de paula iacob cere se si vede cu malaiu parandu-l pe criminal si gasindu-i circumstante atenuante.
e un criminal si asa cum am mai zis azi trebuie sa se spanzure cat mai repede
PICCKARD
Postat pe 16 Octombrie 2011 17:45
De la: PICCKARD, la data 2011-10-16 17:45:17si pe antena trei e la fel. e si babeta aia de paula iacob cere se si vede cu malaiu parandu-l pe criminal si gasindu-i circumstante atenuante.
e un criminal si asa cum am mai zis azi trebuie sa se spanzure cat mai repede



Si tu,PIckard?
RAINBOWLADY
Postat pe 16 Octombrie 2011 17:46
De la: kudika421339, la data 2011-10-16 17:46:38
De la: PICCKARD, la data 2011-10-16 17:45:17si pe antena trei e la fel. e si babeta aia de paula iacob cere se si vede cu malaiu parandu-l pe criminal si gasindu-i circumstante atenuante.
e un criminal si asa cum am mai zis azi trebuie sa se spanzure cat mai repede



Si tu,PIckard?

am zis la cafenea la prima ora la televizor parea simpatic dar de cand a dat nas in nas cu pomul trebuia sa stea la locul lui sau sa faca ce trebuia. dupa busitura cu pomul el nu a mai fost om viu.a devenit un zombii ambulant .asa se intampla mereu cand dai bani sa scapi de moarte a omorat trei oameni! a fost crima , nu accident! nu avea voie sa conduca nici un triciclu!
PICCKARD
Postat pe 16 Octombrie 2011 17:51
doamne fereste ,,,eu nu ma mai uit la stiri demult,,dumnezeu sa i odihneasca in gradinile raiului sau,,,sa judecam nu are rost
thadoogback
Postat pe 16 Octombrie 2011 17:54
De la: thadoogback, la data 2011-10-16 17:54:31doamne fereste ,,,eu nu ma mai uit la stiri demult,,dumnezeu sa i odihneasca in gradinile raiului sau,,,sa judecam nu are rost

eu n-am judecat! spun ce as fi facut eu daca eram in situatia lui.predam ce aveam de predat , imi luam la revedere de la voi si ma impuscam
PICCKARD
Postat pe 16 Octombrie 2011 17:57
De la: PICCKARD, la data 2011-10-16 17:51:42
De la: kudika421339, la data 2011-10-16 17:46:38
De la: PICCKARD, la data 2011-10-16 17:45:17si pe antena trei e la fel. e si babeta aia de paula iacob cere se si vede cu malaiu parandu-l pe criminal si gasindu-i circumstante atenuante.
e un criminal si asa cum am mai zis azi trebuie sa se spanzure cat mai repede



Si tu,PIckard?

am zis la cafenea la prima ora la televizor parea simpatic dar de cand a dat nas in nas cu pomul trebuia sa stea la locul lui sau sa faca ce trebuia. dupa busitura cu pomul el nu a mai fost om viu.a devenit un zombii ambulant .asa se intampla mereu cand dai bani sa scapi de moarte a omorat trei oameni! a fost crima , nu accident! nu avea voie sa conduca nici un triciclu!


Acesta este alt aspect,dar nu este normal sa vorbesti asa cum o faci!Imi pare rau de Huidu,caci ,din acest moment,el este terminat ca om ,fizic si psihic vorbind,si de celelalte persoane,asa le-a fost scris,de multe ori nu ne putem juca cu destinele proprii!
RAINBOWLADY
Postat pe 16 Octombrie 2011 17:57
De la: kudika421339, la data 2011-10-16 17:57:45
De la: PICCKARD, la data 2011-10-16 17:51:42
De la: kudika421339, la data 2011-10-16 17:46:38
De la: PICCKARD, la data 2011-10-16 17:45:17si pe antena trei e la fel. e si babeta aia de paula iacob cere se si vede cu malaiu parandu-l pe criminal si gasindu-i circumstante atenuante.
e un criminal si asa cum am mai zis azi trebuie sa se spanzure cat mai repede



Si tu,PIckard?

am zis la cafenea la prima ora la televizor parea simpatic dar de cand a dat nas in nas cu pomul trebuia sa stea la locul lui sau sa faca ce trebuia. dupa busitura cu pomul el nu a mai fost om viu.a devenit un zombii ambulant .asa se intampla mereu cand dai bani sa scapi de moarte a omorat trei oameni! a fost crima , nu accident! nu avea voie sa conduca nici un triciclu!


Acesta este alt aspect,dar nu este normal sa vorbesti asa cum o faci!Imi pare rau de Huidu,caci ,din acest moment,el este terminat ca om ,fizic si psihic vorbind,si de celelalte persoane,asa le-a fost scris,de multe ori nu ne putem juca cu destinele proprii!


el poate sa faca ce vrea dar onorabil ar fi sa se impuste sau sa se arunce in vreo prapastie
PICCKARD
Postat pe 16 Octombrie 2011 18:01
De la: PICCKARD, la data 2011-10-16 17:45:17si pe antena trei e la fel. e si babeta aia de paula iacob cere se si vede cu malaiu parandu-l pe criminal si gasindu-i circumstante atenuante.
e un criminal si asa cum am mai zis azi trebuie sa se spanzure cat mai repede
ai vazut tu vreu criminal auto macar inchis pana acum?risca MAXIM 7 ani...
Indiana_Jones
Postat pe 16 Octombrie 2011 18:16
De la: Indiana_Jones, la data 2011-10-16 18:16:27
De la: PICCKARD, la data 2011-10-16 17:45:17si pe antena trei e la fel. e si babeta aia de paula iacob cere se si vede cu malaiu parandu-l pe criminal si gasindu-i circumstante atenuante.
e un criminal si asa cum am mai zis azi trebuie sa se spanzure cat mai repede
ai vazut tu vreu criminal auto macar inchis pana acum?risca MAXIM 7 ani...

da la tara la mine un sofer de camion a dat cu spatele si a omorat o femeie si a stat la puscarie 4-5 ani iar altul a pierdut controlul din cauza unei explozii de cauciuc si a facut puscarie.stiu multe cazuri.
dar la hidu e o problema .el nu mai era normal la cap si deci nu avea voie cu masina.
PICCKARD
Postat pe 16 Octombrie 2011 18:23
Vai de mine!

Dar, vreau sa va intreb, daca era un accident cu oameni obisnuti, va mai pasa? Nu cred.
Oricum, vad ca au fost raniti si unii din copiii lui, deci in nici un caz nu cred ca el a provocat cu buna stiinta acest accident (in sensul ca adorit moartea cuiva). Traiasca Realitatea TV si A3 ca va deformeaza realitatea! De fapt, faptul ca nu vorbesc deloc de victime arata cat de rahat sunt televiziunile astea!!
Cel mai probabil a intrat intr-o depasire asa cum intra orice idiot roman, care se crede regele soselelor... si sunt muuuuuulti, da' multi rau. Cei care conduc corect sunt extraordinar de putini in tara asta. Da' na, brusc ne pasa, ca e Huidu!!
Oricum, viata lui e terminata si faptul ca va trai cu constiinta incarcata e pedeapsa mult mai grea decat moartea. Voi ii doriti iesirea usoara din aceasta situatie. Ce pot sa zic, bravo voua, nu sunteti cu nimic mai buni.
kudika_pudika
Postat pe 16 Octombrie 2011 18:23
De la: PICCKARD, la data 2011-10-16 18:23:13
De la: Indiana_Jones, la data 2011-10-16 18:16:27
De la: PICCKARD, la data 2011-10-16 17:45:17si pe antena trei e la fel. e si babeta aia de paula iacob cere se si vede cu malaiu parandu-l pe criminal si gasindu-i circumstante atenuante.
e un criminal si asa cum am mai zis azi trebuie sa se spanzure cat mai repede
ai vazut tu vreu criminal auto macar inchis pana acum?risca MAXIM 7 ani...

da la tara la mine un sofer de camion a dat cu spatele si a omorat o femeie si a stat la puscarie 4-5 ani iar altul a pierdut controlul din cauza unei explozii de cauciuc si a facut puscarie.stiu multe cazuri.
dar la hidu e o problema .el nu mai era normal la cap si deci nu avea voie cu masina.
e taksu intr-un partid care il protejeaza,si procesul poate dura si 5 ani...pe asta de ce nu l-a dus la tribunal de urgenta sa-l aresteze?carnetul i l-a luat?
Indiana_Jones
Postat pe 16 Octombrie 2011 18:25
De la: kudika_pudika, la data 2011-10-16 18:23:50Vai de mine!

Dar, vreau sa va intreb, daca era un accident cu oameni obisnuti, va mai pasa? Nu cred.
Oricum, vad ca au fost raniti si unii din copiii lui, deci in nici un caz nu cred ca el a provocat cu buna stiinta acest accident (in sensul ca adorit moartea cuiva). Traiasca Realitatea TV si A3 ca va deformeaza realitatea! De fapt, faptul ca nu vorbesc deloc de victime arata cat de rahat sunt televiziunile astea!!
Cel mai probabil a intrat intr-o depasire asa cum intra orice idiot roman, care se crede regele soselelor... si sunt muuuuuulti, da' multi rau. Cei care conduc corect sunt extraordinar de putini in tara asta. Da' na, brusc ne pasa, ca e Huidu!!
Oricum, viata lui e terminata si faptul ca va trai cu constiinta incarcata e pedeapsa mult mai grea decat moartea. Voi ii doriti iesirea usoara din aceasta situatie. Ce pot sa zic, bravo voua, nu sunteti cu nimic mai buni.

esti tampita!>? cine a zis ca a facut-o intentionat cand el nici nu este responsabil pentru ce face?
da, eu ii doresc o iesire usoara cu pistolul! are bani sa-si cumpere sau poate sa-l impuste boul ala de ta-su care zice totul e bine!
PICCKARD
Postat pe 16 Octombrie 2011 18:28
De la: Indiana_Jones, la data 2011-10-16 18:25:55
De la: PICCKARD, la data 2011-10-16 18:23:13
De la: Indiana_Jones, la data 2011-10-16 18:16:27
De la: PICCKARD, la data 2011-10-16 17:45:17si pe antena trei e la fel. e si babeta aia de paula iacob cere se si vede cu malaiu parandu-l pe criminal si gasindu-i circumstante atenuante.
e un criminal si asa cum am mai zis azi trebuie sa se spanzure cat mai repede
ai vazut tu vreu criminal auto macar inchis pana acum?risca MAXIM 7 ani...

da la tara la mine un sofer de camion a dat cu spatele si a omorat o femeie si a stat la puscarie 4-5 ani iar altul a pierdut controlul din cauza unei explozii de cauciuc si a facut puscarie.stiu multe cazuri.
dar la hidu e o problema .el nu mai era normal la cap si deci nu avea voie cu masina.
e taksu intr-un partid care il protejeaza,si procesul poate dura si 5 ani...pe asta de ce nu l-a dus la tribunal de urgenta sa-l aresteze?carnetul i l-a luat?


au zis la stiri ca avea carnet valabil deci era ok,taksu e un prost!il stiu din alte ispravi!
PICCKARD
Postat pe 16 Octombrie 2011 18:30
De la: kudika_pudika, la data 2011-10-16 18:30:57Tu mie sa nu-mi zici tampita, bai scula calatoare!

te-am intrebat, nu ti-am zis am mai vrut sa zic sa-ti ti gura si sa nu te tiganesti cu mine ca nu e cazul!bisti!
PICCKARD
Postat pe 16 Octombrie 2011 18:34
Iara te crezi unic pe forumul asta sau scrii din nou de pe mai multe conturi?
kudika_pudika
Postat pe 16 Octombrie 2011 18:37
auzi! a avut o incetineala in gandire si cica a mai avut un accident vineri tot cu un logan la posada mergea numai pe contrasens
PICCKARD
Postat pe 16 Octombrie 2011 18:38
si tu, Brutus?
Dumnezeu sa-i ierte!
imi pare tare rau.
cu siguranta o sa ma blameze toata lumea.
nu vreau sa fiu inteleasa gresit dar si pe huidu il consider victima.
chiar daca va face sau nu inchisoare, pedeapsa cea mai mare e procesul de constiinta.
familia si implicit copii lui,familia celor ce sau dus.sufera mult mai multi.
niciodata nu putem vb de o victima sau de un vinovat.
sunt ingrozita ce ceea ce simt toti cei implicati
maria-ioana
Postat pe 16 Octombrie 2011 18:39
De la: kudika_pudika, la data 2011-10-16 18:37:40Iara te crezi unic pe forumul asta sau scrii din nou de pe mai multe conturi?

tu esti unica! daca ai ceva de zis la subiect zi daca nu lasa-ma in pace!
PICCKARD
Postat pe 16 Octombrie 2011 18:39
A avut Huidu accident ???
Ciudat, la Prima TV nu zice nimic...
alegro6543
Postat pe 16 Octombrie 2011 18:41
De la: PICCKARD, la data 2011-10-16 18:39:37
De la: kudika_pudika, la data 2011-10-16 18:37:40Iara te crezi unic pe forumul asta sau scrii din nou de pe mai multe conturi?

tu esti unica! daca ai ceva de zis la subiect zi daca nu lasa-ma in pace!

in primul mesaj [pe topicul asta ce-am facut bai labilule?? de ti-ai permis sa-mi zici tampita? du-te de te controleaza, tata
kudika_pudika
Postat pe 16 Octombrie 2011 18:41
De la: caisa, la data 2011-10-16 18:39:20si tu, Brutus?
Dumnezeu sa-i ierte!
imi pare tare rau.
cu siguranta o sa ma blameze toata lumea.
nu vreau sa fiu inteleasa gresit dar si pe huidu il consider victima.
chiar daca va face sau nu inchisoare, pedeapsa cea mai mare e procesul de constiinta.
familia si implicit copii lui,familia celor ce sau dus.sufera mult mai multi.
niciodata nu putem vb de o victima sau de un vinovat.
sunt ingrozita ce ceea ce simt toti cei implicati


sunt niste nesimtiti ca toti snobii cu asfel de apucaturi si asfel de masini tiganesti.l-ai auzit pe ta-su la televizor? l-as taia ca pe un porc fara mila chiar daca un porc n-am taiat niciodata!
PICCKARD
Postat pe 16 Octombrie 2011 18:42
De la: kudika_pudika, la data 2011-10-16 18:41:54
De la: PICCKARD, la data 2011-10-16 18:39:37
De la: kudika_pudika, la data 2011-10-16 18:37:40Iara te crezi unic pe forumul asta sau scrii din nou de pe mai multe conturi?

tu esti unica! daca ai ceva de zis la subiect zi daca nu lasa-ma in pace!

in primul mesaj [pe topicul asta ce-am facut bai labilule?? de ti-ai permis sa-mi zici tampita? du-te de te controleaza, tata

ai zis ceva care m-a enervat m-am simtit nevoit sa te intreb politicos daca esti tampita astept raspunsul cu dovezi scrise
PICCKARD
Postat pe 16 Octombrie 2011 18:44
De la: alegro6543, la data 2011-10-16 18:41:19A avut Huidu accident ???
Ciudat, la Prima TV nu zice nimic...

ce sa mai zica!? noroc ca-l au pe gainusa.au bagat bani grei sa-l puna pe criminal in functiune si el si-a bagat picioarele
PICCKARD
Postat pe 16 Octombrie 2011 18:45
Din nou, esti retard omule. Sper ca nu esti si tu cu carnet de conducere, ca asa s-ar explica vehementa ta.

Hai pa si pusi.
kudika_pudika
Postat pe 16 Octombrie 2011 18:46
daca va mai certati o sa apara kakarisitu' pe aici...la subiect:ati vazut ca pedeapsa maxima pe care o risca pentru ca a omorat 2 oameni si a bagat unu' in spital e aceeasi ca pentru un viol la aia'n kabinet? 7 ani adica...
Indiana_Jones
Postat pe 16 Octombrie 2011 18:48
de ce ma certi?
am facut nani, nu am vazut nimic la tv.
e vb de accident.
eu nu ma gandesc la huidu, vedeta, ci la oameni implicati , la morti, la vieti distruse
maria-ioana
Postat pe 16 Octombrie 2011 18:48
De la: kudika_pudika, la data 2011-10-16 18:46:57Din nou, esti retard omule. Sper ca nu esti si tu cu carnet de conducere, ca asa s-ar explica vehementa ta.

Hai pa si pusi.

draga! am avut si am jeep si motociclete dar n-a avut vreun accident din vina mea niciodata si nici fara vina nu am accidentat pe vreun om se poate intampla oricui dar la huidu e vorba de grandomania neamului lui de lautari
PICCKARD
Postat pe 16 Octombrie 2011 18:49
De la: PICCKARD, la data 2011-10-16 18:45:50
De la: alegro6543, la data 2011-10-16 18:41:19A avut Huidu accident ???
Ciudat, la Prima TV nu zice nimic...

ce sa mai zica!? noroc ca-l au pe gainusa.au bagat bani grei sa-l puna pe criminal in functiune si el si-a bagat picioarele

Normal, capitane !
Alta era ideea insa : am pus intrebarea asta in mod retoric... eu stiu raspunsul.
Toate celelalte televiziuni nu fac decat ceea ce se numeste... rating. Pariu ca daca faceam eu un accident .. nu stiati nici unu'a nimic ? Da' eu eram baiat bun si ... veneam si va spuneam
Ce nu pricep eu ... este de ce tre' sa-mi spuna astia zilnic, ba chiar de cateva ori pe zi ... ce face, ce mananc, ce bea, ce zice, cand are accident... fiecare vedeta din asta de carton ? Asta nu pricep eu ...
alegro6543
Postat pe 16 Octombrie 2011 18:50

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sperma o problema? 42 De la: kudika_947516 5 Ianuarie 2014 11:32
ANTIDEPRESIVE 3 De la: andrea_m 10 Ianuarie 2013 10:56
Merita iubirea mea un sacrificiu?????????????? 4 De la: vitamina_c 18 Martie 2011 14:42
Help 5 De la: negrul_de_serviciu 17 August 2010 09:30
Am gresit, cand am iertat? 15 De la: corneliaP 15 Aprilie 2011 21:54