Setari Cookie-uri

Accidentul lui Serban Huidu

De la: PICCKARD, la data 2011-10-16 21:05:31
De la: alegro6543, la data 2011-10-16 21:00:21
De la: kudika_pudika, la data 2011-10-16 20:58:03Pickard, daca nu mori de bautura si anevrism combinat aici la pc, las' ca te impusca cel ce l-ai pus sa impuste toti cu jeepane

Ti-am zis eu, te simti cu musca pe caciula, de-aia esti asa vehement

Draguta, eu am reformulat , ma autocitez : "Nu impusc pe nimeni... inca"

ce faci ma!? ma lasi singur impotriva cirezilor de bizoni? cred ca-mi trebuie o bomba atomica sa-i extermin pe toti

N-am ce sa fac, cumetre. La cererea expresa a publicului (... realiitatea, antena3, acasa tv...) ma retrag.
alegro6543
Postat pe 16 Octombrie 2011 21:09
De la: PICCKARD, la data 2011-10-16 21:07:43
am sa calc toti motociclistii cu jeepu pentru treaba asta!

in fata unui motor si-un logan e ditai tiru'
miss_darine
Postat pe 16 Octombrie 2011 21:15
Rautati! Un hidrocefal amarat,trebuie tratat,nu lasat sa conduca.Familia e de vina.Da' nu-i chiar nebun,Pickard.Lasa-l sa traiasca,pedeapsa asta-i ajunge.(Nu te supara ! )
nicossia
Postat pe 16 Octombrie 2011 21:18
aveti dreptate la noi in tara justitia este doar ptr prosti ma scz ca folosesc asemenea cuvinte nu mi sta in caracter ar trebui legi ca in libia ai omorat te amaram adica ochi ptr ochi si dinte ptr dinte nu daca ai bani esti iertat dar cel de sus nu iarta iar acest huuuuuuuuuuuuuidu este de ne iertat intr un cuvant daca el nu are mila de familie ce sa mai spunem si de straini sa si primeasca pedeapsa sa l munstre constiinta de ceea ce a facut acum si n trecut "''''''''''
kudika330957
Postat pe 6 Noiembrie 2011 14:32
De la: thadoogback, la data 2011-10-16 17:54:31doamne fereste ,,,eu nu ma mai uit la stiri demult,,dumnezeu sa i odihneasca in gradinile raiului sau,,,sa judecam nu are rost



Uite pt chestia asta-l plac eu pe Dogu'
The_Exile
Postat pe 6 Noiembrie 2011 14:46
De la: kudika_pudika, la data 2011-10-16 18:23:50Vai de mine!

Dar, vreau sa va intreb, daca era un accident cu oameni obisnuti, va mai pasa? Nu cred.
Oricum, vad ca au fost raniti si unii din copiii lui, deci in nici un caz nu cred ca el a provocat cu buna stiinta acest accident (in sensul ca adorit moartea cuiva). Traiasca Realitatea TV si A3 ca va deformeaza realitatea! De fapt, faptul ca nu vorbesc deloc de victime arata cat de rahat sunt televiziunile astea!!
Cel mai probabil a intrat intr-o depasire asa cum intra orice idiot roman, care se crede regele soselelor... si sunt muuuuuulti, da' multi rau. Cei care conduc corect sunt extraordinar de putini in tara asta. Da' na, brusc ne pasa, ca e Huidu!!
Oricum, viata lui e terminata si faptul ca va trai cu constiinta incarcata e pedeapsa mult mai grea decat moartea. Voi ii doriti iesirea usoara din aceasta situatie. Ce pot sa zic, bravo voua, nu sunteti cu nimic mai buni.


In sfarsit cineva care gandeste obiectiv. Chiar credeti ca el s-a sculat dimineata si fiind plictisit , in timp ce se spala pe dinti se tot gandea el .......
" ia sa vad eu ce fac azi? ...... gata, stiu....accident si omor 3 oameni.."
Nimeni nu si-ar dori sa fie in locul lui .....credeti ca nu are si asa o povara prea grea de dus pentru un om?
Sotia lui, copii lui vor fi expusi mult timp rautatilor oamenilor.....
Nu-i iau apararea, nici macar nu-i urmaream emisiunea, dar conduc si eu si vad cum se circula pe soselele noastre, vad teribilisti zilnic, insa el avea copii in spate, pusi in scaunele speciale, prinsi cu centurile de siguranta, asta inseamna ca nu si-ar fi permis sa-si expuna copii la asa ceva.
Nedumerirea mea este ce a pazit neurochirurgul si cel care s-a ocupat de recuperarea lui in tara, cand nu au facut demersurile necesare suspendarii macar temporare, a dreptului de a conduce?
Cat despre familiile victimelor, sincere condoleante si celor dusi Dumnezeu sa-i odihneasca !

kukla
Postat pe 6 Noiembrie 2011 19:04
De la: kukla, la data 2011-11-06 19:04:40
De la: kudika_pudika, la data 2011-10-16 18:23:50Vai de mine!

Dar, vreau sa va intreb, daca era un accident cu oameni obisnuti, va mai pasa? Nu cred.
Oricum, vad ca au fost raniti si unii din copiii lui, deci in nici un caz nu cred ca el a provocat cu buna stiinta acest accident (in sensul ca adorit moartea cuiva). Traiasca Realitatea TV si A3 ca va deformeaza realitatea! De fapt, faptul ca nu vorbesc deloc de victime arata cat de rahat sunt televiziunile astea!!
Cel mai probabil a intrat intr-o depasire asa cum intra orice idiot roman, care se crede regele soselelor... si sunt muuuuuulti, da' multi rau. Cei care conduc corect sunt extraordinar de putini in tara asta. Da' na, brusc ne pasa, ca e Huidu!!
Oricum, viata lui e terminata si faptul ca va trai cu constiinta incarcata e pedeapsa mult mai grea decat moartea. Voi ii doriti iesirea usoara din aceasta situatie. Ce pot sa zic, bravo voua, nu sunteti cu nimic mai buni.


In sfarsit cineva care gandeste obiectiv. Chiar credeti ca el s-a sculat dimineata si fiind plictisit , in timp ce se spala pe dinti se tot gandea el .......
" ia sa vad eu ce fac azi? ...... gata, stiu....accident si omor 3 oameni.."
Nimeni nu si-ar dori sa fie in locul lui .....credeti ca nu are si asa o povara prea grea de dus pentru un om?
Sotia lui, copii lui vor fi expusi mult timp rautatilor oamenilor.....
Nu-i iau apararea, nici macar nu-i urmaream emisiunea, dar conduc si eu si vad cum se circula pe soselele noastre, vad teribilisti zilnic, insa el avea copii in spate, pusi in scaunele speciale, prinsi cu centurile de siguranta, asta inseamna ca nu si-ar fi permis sa-si expuna copii la asa ceva.
Nedumerirea mea este ce a pazit neurochirurgul si cel care s-a ocupat de recuperarea lui in tara, cand nu au facut demersurile necesare suspendarii macar temporare, a dreptului de a conduce?
Cat despre familiile victimelor, sincere condoleante si celor dusi Dumnezeu sa-i odihneasca !


Sunt de acord ca nu a vrut sa faca un accident ...ca nimeni pentru nimic in lume(un om normal desigur) nu vrea sa faca asa ceva...dar din dispretul sau fata de lege si reguli...se traga concluzia nu numai ca era iresponsabil la volan ci ca se dadea si cocos la fel cum fac multi altii cu masini de masini si care sunt pe prima pagina a ziarelor sau tin stirile de senzatie cate o saptamana.Cinstit el isi merita soarta ...pacat de copilasii aia care vor ramane cu urmari pe toata viata...Pacat de mortii nevinovati...de care nimeni nu-si aminteste .Condoleante rudelor si dumnezeu sa-i odihneasca in pace.
PRALEA_
Postat pe 6 Noiembrie 2011 19:26
DIN OM FACI SOFER,DIN SOFER OM,NICIODATA.
PACAT!!!
Titanika
Postat pe 6 Noiembrie 2011 20:51

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Atitidunea fata de divort 3 De la: Claraentias 8 Decembrie 2012 19:40
Buna, vreau un sfat sincer 67 De la: nadasurf 21 Iulie 2010 10:07
***Probleme cu TENUL*** 4 De la: kudika196886 13 Martie 2012 16:18
Mare nelamurire.. 2 De la: isabelle_11 1 Iulie 2011 21:36
A te indragosti... 59 De la: scorpio67 28 Noiembrie 2010 12:10