Setari Cookie-uri

help

buna .Am facut o mare prostie dupa o relatie de 2 ani l-am pus la incercare am intrat pe id lui de mess si am vazut ca vb cu diverse fete si logic nervi dar am tacut nu am spus nimic numai ca mam dat drept altcineva pe mess si l-am invitat in oras cu toate ca a acceptat logic ca m-am suparat am tacut si el acum zice ca si-a dat seama ca sunt eu si ne-am certat numai vb cu mine m-a jignit si nu ma mai vrea in viata lui
ce sa fac ????
kudika311310
Postat pe 18 Octombrie 2011 08:13
De la: kudika311310, la data 2011-10-18 08:13:32buna .Am facut o mare prostie dupa o relatie de 2 ani l-am pus la incercare am intrat pe id lui de mess si am vazut ca vb cu diverse fete si logic nervi dar am tacut nu am spus nimic numai ca mam dat drept altcineva pe mess si l-am invitat in oras cu toate ca a acceptat logic ca m-am suparat am tacut si el acum zice ca si-a dat seama ca sunt eu si ne-am certat numai vb cu mine m-a jignit si nu ma mai vrea in viata lui
ce sa fac ????


Nu mai conteaza ce ai facut tu, conteaza doar asta: "m-a jignit"... Faptul ca te-a jignit e suficient sa nu-l mai vrei tu in viata ta.
ilumax_76
Postat pe 18 Octombrie 2011 08:23
Buna El a gresit si tot el este cu coada pe sus
Tot el te-a jignit,cati ani ai?cel mai important in acesta viata este sa nu-ti pierzi timpul,nu se merita viata este scurta si grea de aceea trebuie sa ti-o faci singura frumoasa.Eu am 35 ani crede-ma ca stiu ce-ti spun sa ai grija de tine ast raspunsul tau
kudika454949
Postat pe 18 Octombrie 2011 08:31
De la: kudika311310, la data 2011-10-18 08:13:32buna .Am facut o mare prostie dupa o relatie de 2 ani l-am pus la incercare am intrat pe id lui de mess si am vazut ca vb cu diverse fete si logic nervi dar am tacut nu am spus nimic numai ca mam dat drept altcineva pe mess si l-am invitat in oras cu toate ca a acceptat logic ca m-am suparat am tacut si el acum zice ca si-a dat seama ca sunt eu si ne-am certat numai vb cu mine m-a jignit si nu ma mai vrea in viata lui
ce sa fac ????



Fiecare cu drumul lui,ce anume nu iti este clar?Cu ce drept te-a jignit?Oare pentru faptul ca ai aflat ce fel de persoana este in realitate?Pe de alta parte,nu sunt de acord cu ceea ce ai intreprins pentru a-i afla legaturile extra!Este o dovada de lipsa de incredere,vis-a-vis de iubitul tau!Poate pentru el,discutiile respective erau simple socializari,nevinovate in esenta lor si in aceesi masura,minciunile ies la suprafata ,oricat de mult s-ar stradui cei avizati sa nu se afle!Nu te mai vrea in viata lui?Nu ti se pare ,ca in pofida celor doi ani de relatie,renunta mult prea usor la ceea ce v-a unit atata timp?Sau astepta ocazia,pretextul,pentru a te indeparta de el?Mi se pare ca este imatur in luarea unei decizii atat de importante, in ceea ce priveste relatia voastra!Exista si alte motive de disputa intre voi doi?Ca o parere personala,m-as linisti,as pastra o oarecare distanta intre noi doi,as lua pauza necesara pentru a se reinstala calmul in acest iures si as privi cu detasare toate aspectele negative,ce au umbrit relatia!Nu l-as cauta pentru nimic in lume,caci ,daca se confirma caracterul duplicitar al iubitului tau,el este cel ce a gresit si nu eu,deci,daca ma iubeste,sa faca si eforturi in vederea recuceririi mele!Dar tu procedeaza cum iti dicteaza inima!
RAINBOWLADY
Postat pe 18 Octombrie 2011 08:39
buna, dupa parerea mea , la varsta pe care o am (48 ani) nu merita sa va chinuiti unul pe altul, dragoste cu forta nu e buna si nu duce la nimica...daca el te inseala o data o face tot timpul, daca are 2 fete nu poti sa-l schimbi oricat ai incerca, daca te iubeste cu adevarat te cauta si daca a gresit isi cere iertare...faptul ca ai incercat sa afli ceva, insemna ca sufletul tau ti-a spus ca nu poti avea incredere in el ...ai simtit ceva, ai observat ceva ce te-a framantat , asta te-a facut sa ii cauti in adresa lui de e-mail sau mess..am trecut in viata mea prin multe situatii....unde dragoste nu e nimic nu e....daca ai fost cu el 2 ani poate ca s-a plictisit de tine, nu te mai iubeste, barbatii nu au aceleasi sentimente ca si femeile..sincer eu in locul tau mi-as cauta un alt drum, nu merita sa suferi, distreaza-te cat mai poti...ce e al tau e pus deoparte...si poate e mai bun...mult curaj ....
kudika442160
Postat pe 8 Noiembrie 2011 06:12
De la: kudika311310, la data 2011-10-18 08:13:32buna .Am facut o mare prostie dupa o relatie de 2 ani l-am pus la incercare am intrat pe id lui de mess si am vazut ca vb cu diverse fete si logic nervi dar am tacut nu am spus nimic numai ca mam dat drept altcineva pe mess si l-am invitat in oras cu toate ca a acceptat logic ca m-am suparat am tacut si el acum zice ca si-a dat seama ca sunt eu si ne-am certat numai vb cu mine m-a jignit si nu ma mai vrea in viata lui
ce sa fac ????


Ce poveste frumoasa,parca as fi la scoala,la liceu,pauze cu baieti si fete,chiul,teze,inspectii,emotii!!!
Dar nu exista internet,doar telefonie fixa.Si tot mai sunam si noi cu alta voce s-au puneam vreo prietena sa vorb in locul celeilalte.........era frumos si atunci(pe vremea mea)numai ca vezi acum stiinta a inaintatsi sau schimbat timpurile si aparatele.........asta e.Stai linistita,esti tinara,baieti mai sint,daca esti cu el mai indiferenta ii stirnesti mai mult interes.
dar voi tineretul repede gasiti pe altu si -l uitati pe celalalt.
Cind o sa fi de virsta mea,vei scrie si tu pe kudika ,daca v-a mai exista.
credema.......chiar nui grav deloc.Nu te plinge,baieti sint cu caru,ai de unde alege!!!!

Unde esti TINERETE???
Titanika
Postat pe 8 Noiembrie 2011 22:49
De la: polin, la data 2011-11-08 22:49:36
De la: kudika311310, la data 2011-10-18 08:13:32buna .Am facut o mare prostie dupa o relatie de 2 ani l-am pus la incercare am intrat pe id lui de mess si am vazut ca vb cu diverse fete si logic nervi dar am tacut nu am spus nimic numai ca mam dat drept altcineva pe mess si l-am invitat in oras cu toate ca a acceptat logic ca m-am suparat am tacut si el acum zice ca si-a dat seama ca sunt eu si ne-am certat numai vb cu mine m-a jignit si nu ma mai vrea in viata lui
ce sa fac ????


Ce poveste frumoasa,parca as fi la scoala,la liceu,pauze cu baieti si fete,chiul,teze,inspectii,emotii!!!
Dar nu exista internet,doar telefonie fixa.Si tot mai sunam si noi cu alta voce s-au puneam vreo prietena sa vorb in locul celeilalte.........era frumos si atunci(pe vremea mea)numai ca vezi acum stiinta a inaintatsi sau schimbat timpurile si aparatele.........asta e.Stai linistita,esti tinara,baieti mai sint,daca esti cu el mai indiferenta ii stirnesti mai mult interes.
dar voi tineretul repede gasiti pe altu si -l uitati pe celalalt.
Cind o sa fi de virsta mea,vei scrie si tu pe kudika ,daca v-a mai exista.
credema.......chiar nui grav deloc.Nu te plinge,baieti sint cu caru,ai de unde alege!!!!

Unde esti TINERETE???

Pe vremea ta se facea scoala numai in wc-uri publice si cu femeile de servici.
broscoiu
Postat pe 8 Noiembrie 2011 23:51

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Depresie?? 75 De la: steffy91 25 Ianuarie 2012 17:03
ajutor 21 De la: kudika496520 1 Iunie 2012 20:25
Un sfat va rog!!! 12 De la: Pudika416607 7 Septembrie 2011 16:09
buna 4 De la: stem_29 2 Ianuarie 2011 23:02
Permanent 1 De la: roxxkate 2 Septembrie 2011 12:36