Setari Cookie-uri

Castiga bijuterii Millefiori!

Millefiori a fost fondata in anul 2000 din dorinta de a oferi si in Romania bijuterii obtinute prin prelucrarea sticlei din insula Murano. De-a lungul anilor ne-am dezvoltat si putem sa afirmam ca am participat activ la construirea unei piete in domeniul bijuteriilor si articolelor decorative.

Compania noastra activeaza in domeniul bijuteriilor si articolelor decorative, intr-un cuvant oferim mai mult decat produse, oferim bucurie si culoare. Fiind lucrate manual, fiecare produs se poate spune ca este un unicat si deci are o istorie proprie. O istorie care se regaseste in fiecare pata de culoare.

Obiectivul nostru a fost si este acela de a oferi valoare clientilor nostri. Aceasta este filosofia Millefiori
annabella04
Postat pe 6 Noiembrie 2011 16:57
De la: cristinxxx, la data 2011-11-03 22:22:27Premiu de consolare, M.U.I.E tuturor participantelor .
hai postati ,postati doar asa castigati !!!
cristinxxx
Postat pe 6 Noiembrie 2011 17:42
Millefiori a fost fondata in anul 2000 din dorinta de a oferi si in Romania bijuterii obtinute prin prelucrarea sticlei din insula Murano. De-a lungul anilor ne-am dezvoltat si putem sa afirmam ca am participat activ la construirea unei piete in domeniul bijuteriilor si articolelor decorative.

Compania noastra activeaza in domeniul bijuteriilor si articolelor decorative, intr-un cuvant oferim mai mult decat produse, oferim bucurie si culoare. Fiind lucrate manual, fiecare produs se poate spune ca este un unicat si deci are o istorie proprie. O istorie care se regaseste in fiecare pata de culoare.

Obiectivul nostru a fost si este acela de a oferi valoare clientilor nostri. Aceasta este filosofia Millefiori
kudika168237_dana
Postat pe 6 Noiembrie 2011 22:01
oferirea de bijuterii obtinute prin prelucrarea sticlei din insula Murano

Millefiori ofera bucurie si culoare,fiecare produs se poate spune ca este un unicat

Obiectivul Lillefiori a fost si este acela de a oferi valoare clientilor. Aceasta este filosofia Millefiori.
Am o colectie impresionanta de bijuterii din sticla de murano. Maiestria celor care le prelucreaza este nemaipomenita. E impresionant sa le vezi prelucrandu-le. Ma numesc Georgeta Magureanu, adresa mea de e-mail este geo1mg@yahoo.com

kudika073079
Postat pe 6 Noiembrie 2011 23:50
Inspiratie, frumusete, stralucire, eleganta, forma, armonie, cromatica/lumina
Fiind lucrat manual, fiecare produs este un unicat si are o istorie proprie.
florydogaru
Postat pe 7 Noiembrie 2011 08:26
SC Millefiori SRL a fost fondata in anul 2000 din dorinta de a oferi si in Romana bijuterii obtinute prin prelucrarea sticlei din insula Murano. De-a lungul anilor s-a dezvoltat si a participat activ la construirea unei piete in domeniul bijuteriilor si articolelor decorative.

Compania activeaza in domeniul bijuteriilor si articolelor decorative, intr-un cuvant oferã mai mult decat produse, oferã bucurie si culoare. Fiind lucrat manual, fiecare produs se poate spune ca este un unicat si deci are o istorie proprie. O istorie care se regaseste in fiecare pata de culoare.

Obiectivul principal a fost si este acela de a oferi valoare clientilor. Aceasta este filosofia Millefiori.
kudika18121981
Postat pe 7 Noiembrie 2011 09:06
Millefiori a fost fondata in anul 2000 din dorinta de a oferi si in Romania bijuterii obtinute prin prelucrarea sticlei din insula Murano. De-a lungul anilor ne-am dezvoltat si putem sa afirmam ca am participat activ la construirea unei piete in domeniul bijuteriilor si articolelor decorative.

Compania noastra activeaza in domeniul bijuteriilor si articolelor decorative, intr-un cuvant oferim mai mult decat produse, oferim bucurie si culoare. Fiind lucrate manual, fiecare produs se poate spune ca este un unicat si deci are o istorie proprie. O istorie care se regaseste in fiecare pata de culoare.

Obiectivul nostru a fost si este acela de a oferi valoare clientilor nostri. Aceasta este filosofia Millefiori
ircuta
Postat pe 7 Noiembrie 2011 15:12
Inspiratie, frumusete, stralucire, eleganta, forma, armonie, cromatica/lumina
Paula_Solomon
Postat pe 7 Noiembrie 2011 20:02
Valorile Millefiori sunt: inspiratie, frumusete, stralucire, eleganta, forma, armonie,cromatica/lumina.
kudika417138
Postat pe 7 Noiembrie 2011 22:14
Millefiori activeaza in domeniul bijuteriilor si articolelor decorative, intr-un cuvant ofera mai mult decat produse, ofera bucurie si culoare. Fiind lucrate manual, fiecare produs se poate spune ca este un unicat si deci are o istorie proprie. O istorie care se regaseste in fiecare pata de culoare.

Obiectivul lor a fost si este acela de a oferi valoare clientilor lor. Aceasta este filosofia Millefiori.
gabyyytza
Postat pe 7 Noiembrie 2011 23:46
Concursul s-a incheiat!

Felicitari castigatorilor! :
kudika460506
kudika310383

Acestia vor fi contactati pe e-mail pentru a le fi oferite mai multe informatii despre modalitatea de intrare in posesiea a premiului.

Extragerea a fost realizata cu ajutorul serviciului www.tragerilasorti.ro

Va multumim pentru participare!
concursKudika
Postat pe 9 Noiembrie 2011 14:11
Millefiori a fost fondata in anul 2000 din dorinta de a oferi si in Romania bijuterii obtinute prin prelucrarea sticlei din insula Murano. De-a lungul anilor ne-am dezvoltat si putem sa afirmam ca am participat activ la construirea unei piete in domeniul bijuteriilor si articolelor decorative.

Compania noastra activeaza in domeniul bijuteriilor si articolelor decorative, intr-un cuvant oferim mai mult decat produse, oferim bucurie si culoare. Fiind lucrate manual, fiecare produs se poate spune ca este un unicat si deci are o istorie proprie. O istorie care se regaseste in fiecare pata de culoare.

Obiectivul nostru a fost si este acela de a oferi valoare clientilor nostri. Aceasta este filosofia Millefiori
kudika035989
Postat pe 9 Noiembrie 2011 19:01
Millefiori a fost fondata in anul 2000 din dorinta de a oferi si in Romania bijuterii obtinute prin prelucrarea sticlei din insula Murano. De-a lungul anilor ne-am dezvoltat si putem sa afirmam ca am participat activ la construirea unei piete in domeniul bijuteriilor si articolelor decorative.

Compania noastra activeaza in domeniul bijuteriilor si articolelor decorative, intr-un cuvant oferim mai mult decat produse, oferim bucurie si culoare. Fiind lucrate manual, fiecare produs se poate spune ca este un unicat si deci are o istorie proprie. O istorie care se regaseste in fiecare pata de culoare.

Obiectivul nostru a fost si este acela de a oferi valoare clientilor nostri. Aceasta este filosofia Millefiori
misaolt
Postat pe 9 Noiembrie 2011 22:45

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Castiga cu Optifort un set de recipiente pentru bucatarie 614 De la: concursKudika 21 Februarie 2011 10:37
Castiga saptamanal o pereche de Pantofi Kudika! 676 De la: concursKudika 24 Iunie 2013 17:23
Concurs Fitomagra 226 De la: concursKudika 6 Mai 2009 18:31
Pielea ta are de castigat cu Gama Eucerin Allergy Protection 333 De la: concursKudika 8 Iulie 2010 16:36
Castiga unul dintre cele 3 ceasuri oferite de Oxette! 805 De la: concursKudika 5 Martie 2012 11:31