Setari Cookie-uri

Castiga bijuterii Millefiori!


SC Millefiori SRL a fost fondata in anul 2000 din dorinta de a oferi si in Romana bijuterii obtinute prin prelucrarea sticlei din insula Murano.

Millefiori ofera bucurie si culoare. Fiind lucrate manual, fiecare produs se poate spune ca este un unicat si deci are o istorie proprie. O istorie care se regaseste in fiecare pata de culoare.

Obiectivul Lillefiori a fost si este acela de a oferi valoare clientilor. Aceasta este filosofia Millefiori.
abetina
Postat pe 27 Octombrie 2011 19:49
De la: concursKudika, la data 2011-10-24 12:53:50Kudika si Millefiori te invita la concurs!

Posteaza pe Forumul Kudika valorile Millefiori( le gasesti pe contul de facebook Millefiori) si poti castiga una dintre cele patru creatii puse la bataie:(Colier Campigli, Set Morgana, Set Millefiori, Set Beatrice).

Concursul se desfasoara in perioada 24 octombrie - 7 noiembrie 2011. Doi castigatori vor fi anuntati in data de 31 octombrie 2011 urmand ca urmatorii doi sa fie anuntati pe 7 noiembrie 2011.

Mai multe informatii despre Millefiori poti afla pe www.millefiori-romania.ro

Tragerea la sorti se va efectua pe platforma www.tragerilasorti.ro

Mult succes!
kudika398618
Postat pe 27 Octombrie 2011 21:21
Inspiratie, frumusete, stralucire, eleganta, forma, armonie, cromatica/lumina...nu este o simpla insiruire de substantive, ci reprezinta valorile in care cei de la Millefiori, cred si pe care le au in vedere in tot ceea ce intreprind.
Filosofia si-n acelasi timp si obiectivul Millefiori este acela de a oferi valoare clientilor Millefiori .
macri
Postat pe 27 Octombrie 2011 21:27
Cele 4 valori sunt: inspiratie, frumusete, stralucire, eleganta.
Superbe bijuterii, ar fi minunate mai ales ca se apropie cu pasi repezi si sarbatorile.
dogaruelena54
Postat pe 27 Octombrie 2011 22:36
Millefiori a fost fondata in anul 2000 din dorinta de a oferi si in Romania bijuterii obtinute prin prelucrarea sticlei din insula Murano. De-a lungul anilor s-au dezvoltat si pot sa afirme ca au participat activ la construirea unei piete in domeniul bijuteriilor si articolelor decorative.

Compania lor activeaza in domeniul bijuteriilor si articolelor decorative, intr-un cuvant ofera mai mult decat produse, ofera bucurie si culoare. Fiind lucrate manual, fiecare produs se poate spune ca este un unicat si deci are o istorie proprie. O istorie care se regaseste in fiecare pata de culoare.

Obiectivul lor a fost si este acela de a oferi valoare clientilor nostri. Aceasta este filosofia Millefiori
stelanegut
Postat pe 27 Octombrie 2011 22:55
valorile sunt: Inspiratie, frumusete, stralucire, eleganta, forma, armonie, cromatica/lumina
stelanegut
Postat pe 27 Octombrie 2011 23:05
Obiectivul lor a fost si este acela de a oferi valoare clientilor nostri. Aceasta este filosofia Millefiori.
hazeleyesk
Postat pe 28 Octombrie 2011 01:08
Valorile Millefiori sunt: inspiratie,frumusete,stralucire,eleganta,forma,armonie,cromatica/lumina.
kudika417138
Postat pe 28 Octombrie 2011 07:24
Valorile Millfiori sunt:Inspiratie, frumusete, stralucire, eleganta, forma, armonie, cromatica/lumina...nu este o simpla insiruire de substantive, ci reprezinta valorile in care noi, cei de la Millefiori, credem si pe care le avem in vedere in tot ceea ce intreprindem!
panacris
Postat pe 28 Octombrie 2011 09:07
Millefiori a fost fondata in anul 2000 din dorinta de a oferi si in Romania bijuterii obtinute prin prelucrarea sticlei din insula Murano. De-a lungul anilor ne-am dezvoltat si putem sa afirmam ca am participat activ la construirea unei piete in domeniul bijuteriilor si articolelor decorative.

La inceput ne-am desfasurat activitatea in doua locatii inchiriate, iar in 2003 ne-am mutat cu tot efectiv-ul in sediul actual. O mare parte din productia Millefiori este destinata exportului dar din ce in ce mai mult in ultima perioada si piata interna a cunoscut o crestere semnificativa, atat datorita calitatii produselor noastre cat si extinderii retelei de distributie, formata din magazine proprii si magazine partenere.

Compania noastra activeaza in domeniul bijuteriilor si articolelor decorative, intr-un cuvant oferim mai mult decat produse, oferim bucurie si culoare. Fiind lucrate manual, fiecare produs se poate spune ca este un unicat si deci are o istorie proprie. O istorie care se regaseste in fiecare pata de culoare.

Obiectivul nostru a fost si este acela de a oferi valoare clientilor nostri. Aceasta este filosofia Millefiori
gynela
Postat pe 28 Octombrie 2011 09:41
Inspiratie, frumusete, stralucire, eleganta, forma, armonie, cromatica/lumina... reprezinta valorile in care noi de la Millefiori.
kudika452735
Postat pe 28 Octombrie 2011 11:09
''Inspiratie, frumusete, stralucire, eleganta, forma, armonie, cromatica/lumina...nu este o simpla insiruire de substantive, ci reprezinta valorile in care noi, cei de la Millefiori, credem si pe care le avem in vedere in tot ceea ce intreprindem!''
kmy50rynn
Postat pe 28 Octombrie 2011 12:13
Inspiratie, frumusete, stralucire, eleganta, forma, armonie, cromatica/lumina...nu este o simpla insiruire de substantive, ci reprezinta valorile in care noi, cei de la Millefiori, credem si pe care le avem in vedere in tot ceea ce intreprindem!
Aghi
Postat pe 28 Octombrie 2011 12:18
Inspiratie, frumusete, stralucire, eleganta, forma, armonie, cromatica/lumina...nu este o simpla insiruire de substantive, ci reprezinta valorile cei de la Millefiori cred si pe care le au in vedere in tot ceea ce intreprind!
"Fiind lucrate manual, fiecare produs se poate spune ca este un unicat si deci are o istorie proprie. O istorie care se regaseste in fiecare pata de culoare.
Obiectivul nostru a fost si este acela de a oferi valoare clientilor nostri. Aceasta este filosofia Millefiori"
roxyblondutza
Postat pe 28 Octombrie 2011 12:28
Millefiori a fost fondata in anul 2000 din dorinta de a oferi si in Romania bijuterii obtinute prin prelucrarea sticlei din insula Murano. De-a lungul anilor s-au dezvoltat si pot sa afirme ca au participat activ la construirea unei piete in domeniul bijuteriilor si articolelor decorative.

Compania lor activeaza in domeniul bijuteriilor si articolelor decorative, intr-un cuvant ofera mai mult decat produse, ofera bucurie si culoare. Fiind lucrate manual, fiecare produs se poate spune ca este un unicat si deci are o istorie proprie. O istorie care se regaseste in fiecare pata de culoare.

Obiectivul lor a fost si este acela de a oferi valoare clientilor nostri. Aceasta este filosofia Millefiori
nico_umf
Postat pe 28 Octombrie 2011 14:54
Inspiratie, frumusete, stralucire, eleganta, forma, armonie, cromatica/lumina...nu este o simpla insiruire de substantive, ci reprezinta valorile in care cei de la Millefiori cred.
kudika390056
Postat pe 28 Octombrie 2011 19:15
Inspiratie, frumusete, stralucire, eleganta, forma, armonie, cromatica/lumina...nu este o simpla insiruire de substantive, ci reprezinta valorile in care noi, cei de la Millefiori, credem si pe care le avem in vedere in tot ceea ce intreprindem
stelanegut
Postat pe 28 Octombrie 2011 20:14
Inspiratie, frumusete, stralucire, eleganta, forma, armonie, cromatica/lumina...nu este o simpla insiruire de substantive, ci reprezinta valorile in care noi, cei de la Millefiori, credem si pe care le avem in vedere in tot ceea ce intreprindem.
Fiind lucrate manual, fiecare produs se poate spune ca este un unicat si are o istorie proprie. O istorie care se regaseste in fiecare pata de culoare.
gheorghemaria49
Postat pe 28 Octombrie 2011 20:23
Millefiori a fost fondata in anul 2000 din dorinta de a oferi si in Romania bijuterii obtinute prin prelucrarea sticlei din insula Murano. De-a lungul anilor ne-am dezvoltat si putem sa afirmam ca am participat activ la construirea unei piete in domeniul bijuteriilor si articolelor decorative.

La inceput ne-am desfasurat activitatea in doua locatii inchiriate, iar in 2003 ne-am mutat cu tot efectiv-ul in sediul actual. O mare parte din productia Millefiori este destinata exportului dar din ce in ce mai mult in ultima perioada si piata interna a cunoscut o crestere semnificativa, atat datorita calitatii produselor noastre cat si extinderii retelei de distributie, formata din magazine proprii si magazine partenere.

Compania noastra activeaza in domeniul bijuteriilor si articolelor decorative, intr-un cuvant oferim mai mult decat produse, oferim bucurie si culoare. Fiind lucrate manual, fiecare produs se poate spune ca este un unicat si deci are o istorie proprie. O istorie care se regaseste in fiecare pata de culoare.

Obiectivul nostru a fost si este acela de a oferi valoare clientilor nostri. Aceasta este filosofia Millefiori


Mesterii sticlari de la Millefiori executa in fabrica de la Arad bijuterii din sticla de Murano, celebra in toata lumea pentru 14 secole de maiestrie si frumusete in culori speciale. Brandul Millefiori nu este, insa, doar o exprimare artistica, ci si o afacere profitabila, in plina expansiune, potrivit conducerii companiei. Cu vanzari cuprinse intre 70.000 si 150.000 euro pe luna si exporturi in Italia, Spania, Austria, Ungaria, Cehia, Polonia, Slovacia, Slovenia, SUA, Liban, sau Azerbaidjan, aradenii de la Millefiori au avut in 2010 afaceri de 3,45 milioane euro si un profit de peste 270.000 euro, potrivit datelor Ministerului de Finante. “Noi nu producem sticla de Murano in Romania. Prelucram...
kudika109257
Postat pe 28 Octombrie 2011 20:40
Millefiori a fost fondata in anul 2000 din dorinta de a oferi si in Romania bijuterii obtinute prin prelucrarea sticlei din insula Murano. De-a lungul anilor ne-am dezvoltat si putem sa afirmam ca am participat activ la construirea unei piete in domeniul bijuteriilor si articolelor decorative.

Compania noastra activeaza in domeniul bijuteriilor si articolelor decorative, intr-un cuvant oferim mai mult decat produse, oferim bucurie si culoare. Fiind lucrate manual, fiecare produs se poate spune ca este un unicat si deci are o istorie proprie. O istorie care se regaseste in fiecare pata de culoare.

Obiectivul nostru a fost si este acela de a oferi valoare clientilor nostri. Aceasta este filosofia Millefiori
BabyRalukutza
Postat pe 29 Octombrie 2011 13:37
Millefiori a fost fondata in anul 2000 din dorinta de a oferi si in Romania bijuterii obtinute prin prelucrarea sticlei din insula Murano. De-a lungul anilor ne-am dezvoltat si putem sa afirmam ca am participat activ la construirea unei piete in domeniul bijuteriilor si articolelor decorative.

Compania noastra activeaza in domeniul bijuteriilor si articolelor decorative, intr-un cuvant oferim mai mult decat produse, oferim bucurie si culoare. Fiind lucrate manual, fiecare produs se poate spune ca este un unicat si deci are o istorie proprie. O istorie care se regaseste in fiecare pata de culoare.

Obiectivul nostru a fost si este acela de a oferi valoare clientilor nostri. Aceasta este filosofia Millefiori
kudika413157
Postat pe 29 Octombrie 2011 18:12
Millefiori a fost fondata in anul 2000 din dorinta de a oferi si in Romania bijuterii obtinute prin prelucrarea sticlei din insula Murano. De-a lungul anilor ne-am dezvoltat si putem sa afirmam ca am participat activ la construirea unei piete in domeniul bijuteriilor si articolelor decorative.

Compania noastra activeaza in domeniul bijuteriilor si articolelor decorative, intr-un cuvant oferim mai mult decat produse, oferim bucurie si culoare. Fiind lucrate manual, fiecare produs se poate spune ca este un unicat si deci are o istorie proprie. O istorie care se regaseste in fiecare pata de culoare.

Obiectivul nostru a fost si este acela de a oferi valoare clientilor nostri. Aceasta este filosofia Millefiori
kudika413157
Postat pe 29 Octombrie 2011 18:12

Obiectivul Millefiori a fost si este acela de a oferi valoare clientilor! Valori in care cred: inspiratie, frumusete, stralucire, eleganta, forma, armonie, cromatica/lumina !
veronicadrobota
Postat pe 29 Octombrie 2011 18:34
Valorile Millefiori : Inspiratie, frumusete, stralucire, eleganta, forma, armonie, cromatica/lumina
rominutza84
Postat pe 29 Octombrie 2011 20:13
Valorile Millefiorisunt: inspiratie, frumusete, stralucire, eleganta, forma, armonie, cromatica/lumina.
kudika417138
Postat pe 29 Octombrie 2011 20:27
Inspiratie, frumusete, stralucire, eleganta, forma, armonie, cromatica/lumina
little_mariana
Postat pe 30 Octombrie 2011 02:50
Compania noastra activeaza in domeniul bijuteriilor si articolelor decorative, intr-un cuvant oferim mai mult decat produse, oferim bucurie si culoare. Fiind lucrate manual, fiecare produs se poate spune ca este un unicat si deci are o istorie proprie. O istorie care se regaseste in fiecare pata de culoare.
Obiectivul nostru a fost si este acela de a oferi valoare clientilor nostri. Aceasta este filosofia Millefiori
anasoare60
Postat pe 30 Octombrie 2011 05:11


Obiectivul nostru a fost si este acela de a oferi valoare clientilor nostri. Aceasta este filosofia Millefiori
voinea27mihaela
Postat pe 30 Octombrie 2011 05:14
Millefiori a fost fondata in anul 2000 din dorinta de a oferi si in Romania bijuterii obtinute prin prelucrarea sticlei din insula Murano. De-a lungul anilor s-au dezvoltat si pot sa afirme ca au participat activ la construirea unei piete in domeniul bijuteriilor si articolelor decorative.
Compania lor activeaza in domeniul bijuteriilor si articolelor decorative, intr-un cuvant ofera mai mult decat produse, ofera bucurie si culoare. Fiind lucrate manual, fiecare produs se poate spune ca este un unicat si deci are o istorie proprie. O istorie care se regaseste in fiecare pata de culoare.
Obiectivul lor a fost si este acela de a oferi valoare clientilor nostri. Aceasta este filosofia Millefiori
kitty_bell2008
Postat pe 30 Octombrie 2011 05:17
Millefiori a fost fondata in anul 2000 din dorinta de a oferi si in Romania bijuterii obtinute prin prelucrarea sticlei din insula Murano. De-a lungul anilor ne-am dezvoltat si putem sa afirmam ca am participat activ la construirea unei piete in domeniul bijuteriilor si articolelor decorative.
La inceput ne-am desfasurat activitatea in doua locatii inchiriate, iar in 2003 ne-am mutat cu tot efectiv-ul in sediul actual. O mare parte din productia Millefiori este destinata exportului dar din ce in ce mai mult in ultima perioada si piata interna a cunoscut o crestere semnificativa, atat datorita calitatii produselor noastre cat si extinderii retelei de distributie, formata din magazine proprii si magazine partenere.
Compania noastra activeaza in domeniul bijuteriilor si articolelor decorative, intr-un cuvant oferim mai mult decat produse, oferim bucurie si culoare. Fiind lucrate manual, fiecare produs se poate spune ca este un unicat si deci are o istorie proprie. O istorie care se regaseste in fiecare pata de culoare.
Obiectivul nostru a fost si este acela de a oferi valoare clientilor nostri. Aceasta este filosofia Millefiori
interconect_30
Postat pe 30 Octombrie 2011 05:20

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Concurs Herbalife - 10-16 decembrie 172 De la: concursKudika 17 Decembrie 2012 14:37
Concurs: Castiga unul dintre cele 6 pachete pentru protectia solara oferite de Ivatherm! 1057 De la: concursKudika 17 August 2010 14:31
Castiga cadoul personalizat pe care il vrei tu de la Tiparo.ro 271 De la: concursKudika 5 Septembrie 2013 19:39
CONCURS ELSEVE TOTAL REPAIR 3745 De la: concursKudika 10 Decembrie 2009 12:50
Castiga o surpriza dulce de la Heidi: o tableta de ciocolata personalizata! 26 De la: concursKudika 13 Martie 2014 21:46