Setari Cookie-uri

Pentru fete...aveti grija cu baietii

Am cunoscut un baiat Madalin acum 10 zile...totul frumos vorbeam ne intelegeam super,pana la urma suntem impreuna,un coleg de al lui Florin care susutinea ca a vazut o filmare cu mine in timp ce eram cu un fost prieten de al meu si ca daca nu ma culc cu el fostul prieten si cu fratele lui vor publica pe internet filmarile si vor lipi afise in scola si le vor arata si la familia mea...prima data nu am crezut...dar sunt terminata simt ca nu mai pot...era si madalin cu noi cand mi-a zis toate aceste lucruri...Florin mi-a zis sa ma dezbrac si totul va fi uitat,eu nu am vrut....ma obligat de fata cu madalin.iar el nu a putut face nimic:(....plangeam si tremuram si l-am rugat pe madalin sa iasa afara...el a iesit plangand.....A FOST ORIBIL!!!! In seara aia nu imi dorean decat sa ma arunc de pe un bloc...au trecut 4 zile si am aceiasi stare...Simt ca madalin sa distantat de mine si ma doare enorm de mult....NU MAI POT....Plang nonstop...Imi doresc sa mor sa nu ma gandesc la asta....NU DORESC LA NICI-O FATA LUCRUL ASTA:((
kudika460431
Postat pe 25 Octombrie 2011 15:03
Vezi ca lucrul asta se pedepseste dar trebuia sa fi actionat atunci pe loc.Trebuia sa fi fost ferma pe pozitie asumanduti toate riscurile si suportand toate cele cu care te amanintau ...dar ii dadeai pa mana justitiei si terminai cu ei.Asa acum esti santajabila si cine stie cate o sa mai suporti de acum inainte.Cred ca nu e tarziu nici acum sa actionezi.
PRALEA_
Postat pe 25 Octombrie 2011 15:11
De la: kudika460431, la data 2011-10-25 15:03:01Am cunoscut un baiat Madalin acum 10 zile...totul frumos vorbeam ne intelegeam super,pana la urma suntem impreuna,un coleg de al lui Florin care susutinea ca a vazut o filmare cu mine in timp ce eram cu un fost prieten de al meu si ca daca nu ma culc cu el fostul prieten si cu fratele lui vor publica pe internet filmarile si vor lipi afise in scola si le vor arata si la familia mea...prima data nu am crezut...dar sunt terminata simt ca nu mai pot...era si madalin cu noi cand mi-a zis toate aceste lucruri...Florin mi-a zis sa ma dezbrac si totul va fi uitat,eu nu am vrut....ma obligat de fata cu madalin.iar el nu a putut face nimic:(....plangeam si tremuram si l-am rugat pe madalin sa iasa afara...el a iesit plangand.....A FOST ORIBIL!!!! In seara aia nu imi dorean decat sa ma arunc de pe un bloc...au trecut 4 zile si am aceiasi stare...Simt ca madalin sa distantat de mine si ma doare enorm de mult....NU MAI POT....Plang nonstop...Imi doresc sa mor sa nu ma gandesc la asta....NU DORESC LA NICI-O FATA LUCRUL ASTA:((



Cine este Florin?Fostul prieten cumva?Daca presupunerea este corecta,ce fel de prieten ti-a fost, de a filmat scenele de sex,in care tu erai protagonista?Fostul,fratele si amicul care te-a santajat cu difuzarea acelui film,formeaza un trio execrabil,asta in cazul in care ar fi reale cele relatate de cel care te-a obligat sa te culci cu el!
Asa se intampla cu fetele naive, care isi aleg parteneri de sex la voia intamplarii,ajung sa fie bataia lor de joc!
Draga,daca as fi fost in locul tau,as fi comunicat cu parintii,in asa maniera,incat sa nu suport astfel de suplicii si as fi tratat altfel problema!Sunt convinsa ca tu nu esti apropiata de mama ta,ti-a placut sa te distrezi si acum ,din asa zisa jena si teama de reactia parintilor,ai acceptat si acel compromis marsav!De ce nu te-ai dus la Politie sa depui plangere,stiu,acest demers este tardiv in tara noastra,dar puteai sa incerci!De multe ori,nebunia pe care o traiti,voi,tinerii,se intoarce ca un bumerang si va loveste drept in moalele capului!Nu mai plange,caci nu are rost!Ce garantie ti s-a oferit de catre acel individ,in schimbul desfasurarii actului sexual "fortat ",dar acceptat de tine?Ti-a inapoiat filmarea respectiva?Cred ca nu!Te-a protejat cumva sau maine-poimaine,vii sa ne spui ca esti insarcinata sau ai contractat vreo boala?De ce nu te-ai aruncat de pe bloc cand ai ales sa te culci cu barbati,ce te si filmeaza in timpul exercitiului?Draga,nu ai ce sa mai faci in aceasta situatie,doar sa inveti sa comunici cu mama ta,sa ii fii prietena,sa-i spui cat de mult te ranesc barbatii si fii sigura ca ea va sti cum sa-ti aline durerile,caci este mama ta!In ceea ce priveste barbatii,fa o pauza,chiar si cu acest Madalin,orice barbat te-ar respinge in asemenea conditii!
RAINBOWLADY
Postat pe 25 Octombrie 2011 15:39
hmmmm...
Diavolyta_
Postat pe 25 Octombrie 2011 15:53
oricum nu prea am inteles nimic....
Diavolyta_
Postat pe 25 Octombrie 2011 15:54
Ai spus ca nu vroiai si te-a obligat de fata cu Madalin...de ce nu te-ai opus si de ce nu ai cerut ajutorul lui Madalin sa te scoata de acolo? Esti micuta, asa-i? Din pacate nu mai poti schimba nimic; toate aceste lucruri te vor cali si te vor ajuta sa te feresti de pericole pe viitor. Pe Madalin da-l dracului, e un om de nimic daca a permis asa ceva. Invata sa alegi cu grija persoanele pe care le vrei alaturi, taie in carne vie de e nevoie....totul pt a nu mai trece printr-o asemenea umilinta si dezamagire. Plangi, plangi mult pana scoti tot raul din tine; intr-o buna zi te vei transforma intr-o domnisoara frumoasa, respectabila dar totul depinde de tine.
ilumax_76
Postat pe 25 Octombrie 2011 15:59
De la: kudika460431, la data 2011-10-25 15:03:01Am cunoscut un baiat Madalin acum 10 zile...totul frumos vorbeam ne intelegeam super,pana la urma suntem impreuna,un coleg de al lui Florin care susutinea ca a vazut o filmare cu mine in timp ce eram cu un fost prieten de al meu si ca daca nu ma culc cu el fostul prieten si cu fratele lui vor publica pe internet filmarile si vor lipi afise in scola si le vor arata si la familia mea...prima data nu am crezut...dar sunt terminata simt ca nu mai pot...era si madalin cu noi cand mi-a zis toate aceste lucruri...Florin mi-a zis sa ma dezbrac si totul va fi uitat,eu nu am vrut....ma obligat de fata cu madalin.iar el nu a putut face nimic:(....plangeam si tremuram si l-am rugat pe madalin sa iasa afara...el a iesit plangand.....A FOST ORIBIL!!!! In seara aia nu imi dorean decat sa ma arunc de pe un bloc...au trecut 4 zile si am aceiasi stare...Simt ca madalin sa distantat de mine si ma doare enorm de mult....NU MAI POT....Plang nonstop...Imi doresc sa mor sa nu ma gandesc la asta....NU DORESC LA NICI-O FATA LUCRUL ASTA:((

steffy91
Postat pe 25 Octombrie 2011 17:49
De la: kudika460431, la data 2011-10-25 15:03:01Am cunoscut un baiat Madalin acum 10 zile...totul frumos vorbeam ne intelegeam super,pana la urma suntem impreuna,un coleg de al lui Florin care susutinea ca a vazut o filmare cu mine in timp ce eram cu un fost prieten de al meu si ca daca nu ma culc cu el fostul prieten si cu fratele lui vor publica pe internet filmarile si vor lipi afise in scola si le vor arata si la familia mea...prima data nu am crezut...dar sunt terminata simt ca nu mai pot...era si madalin cu noi cand mi-a zis toate aceste lucruri...Florin mi-a zis sa ma dezbrac si totul va fi uitat,eu nu am vrut....ma obligat de fata cu madalin.iar el nu a putut face nimic:(....plangeam si tremuram si l-am rugat pe madalin sa iasa afara...el a iesit plangand.....A FOST ORIBIL!!!! In seara aia nu imi dorean decat sa ma arunc de pe un bloc...au trecut 4 zile si am aceiasi stare...Simt ca madalin sa distantat de mine si ma doare enorm de mult....NU MAI POT....Plang nonstop...Imi doresc sa mor sa nu ma gandesc la asta....NU DORESC LA NICI-O FATA LUCRUL ASTA:((


in primul rand exista o unitate de stat care cateodata poate face mai mult decat crezi. se numeste politie.
in al doilea rand, parintii tai sunt mai intelegatori decat crezi.
in al treilea rand, nimeni nu te poate forta sa faci sex doar ca ai facut sex cu altcineva.
pe tine nu te doare ca te-au fortat aia sa te culci cu ei ci faptul ca madalin stie.
ciudat!
guru_ion
Postat pe 25 Octombrie 2011 17:54
ce spui tu aici copilu dute la politie spune unora care sa te ajute ,Noi cum crezi ca te putem ajuta ?
annienne
Postat pe 25 Octombrie 2011 18:18
ce spui tu aici copilu dute la politie spune unora care sa te ajute ,Noi cum crezi ca te putem ajuta ?
annienne
Postat pe 25 Octombrie 2011 18:18
Santaj ,viol
annienne
Postat pe 25 Octombrie 2011 18:33
Dar voi credeti k eu aveam habar k st filmata...nci prin gand nu imi trecea...am fost aproape 2 ani impreuna...iar in privinta acestot filmari...da chiar exista si nu le am ink...si daca puteam s impoedic asta o faceam dar nu...Si pot s ii fac probleme mari lui florin dar nu pot pt k i-asi face si lui madalin,si nu pot chiar tin la el...Intradevar nu comunic cu parintii,niciodata nu m-au ascultat sau s ma intrebe vreodata daca am vreo problema sau lucrurii de genu...:(
kudika460431
Postat pe 25 Octombrie 2011 18:48
nu ma asteptam s fiu ajutata ku cva...ci doar simteam nevoia sa ma descarc...ca nici in prietenii nu poti s mai ai incredere,te intelegi mai bn ku necunoscuti:(
kudika460431
Postat pe 25 Octombrie 2011 18:50
madalin nu ma putut ajuta cu nimic...florin e cva gen smecher:(...Daca nu era madalin nu mai eram acum..si dak era un alt baiat akum nici nu se mai uita la mine...Dar asta mi-a dat dovada k tine la mine...:(
kudika460431
Postat pe 25 Octombrie 2011 18:57
De la: kudika460431, la data 2011-10-25 18:57:07madalin nu ma putut ajuta cu nimic...florin e cva gen smecher:(...Daca nu era madalin nu mai eram acum..si dak era un alt baiat akum nici nu se mai uita la mine...Dar asta mi-a dat dovada k tine la mine...:(

de unde esti !? poate putem sa-i casapim pe idiotii aia!
si vorba lui guru.parintii sunt intelegatori cu copii la nevoie.
PICCKARD
Postat pe 25 Octombrie 2011 19:02
nu florin l-am cunoscut de curand...Filmarile sunt d un an...Iar in fostul prieten aveam incredere;)...DAR AM INVATAT KA NICIODATA NU CUNOSTI O PERSOANA NICI INTR_O VIATA....deci am fost impreuna aproape 2 ani...U te-ai fi asteptat la asta?...Oricum multzumesc pt sfat...Iar la politie nu ma pot duce i-asi face probleme si lui madalin dak ar intra florin...Actul sexual nu a fost cu acordul meu..Am fost batuta...Ce era sa fac ?
kudika460431
Postat pe 25 Octombrie 2011 19:03
Sunt din Valcea....:((
kudika460431
Postat pe 25 Octombrie 2011 19:07
st din valcea
kudika460431
Postat pe 25 Octombrie 2011 19:09
Adevarat le trebuie o mama de bataie
annienne
Postat pe 25 Octombrie 2011 19:12
De la: kudika460431, la data 2011-10-25 19:09:27st din valcea

mda! voi vorbi maine cu seful meu care a carei sotie e procuroare in rm valcea. sa mi-i dai pe lista pe maimutoi!
PICCKARD
Postat pe 25 Octombrie 2011 19:19
nu vreau sa ajung la procurori si chesti dastea ...pt k ai mei nu m-ar intelege si ar fi mai rau pt mine...O s trec si pestea asta...Dar bataie tot nu ma las pana nu vor lua...Si sa ia si sa nu stie din partea cui...Dar sa se sature...Se cred mari si tari,cand in realitate sunt niste nimicuri:(...Se va intoarce si roata....:(
kudika460431
Postat pe 25 Octombrie 2011 19:29
De la: kudika460431, la data 2011-10-25 19:29:33nu vreau sa ajung la procurori si chesti dastea ...pt k ai mei nu m-ar intelege si ar fi mai rau pt mine...O s trec si pestea asta...Dar bataie tot nu ma las pana nu vor lua...Si sa ia si sa nu stie din partea cui...Dar sa se sature...Se cred mari si tari,cand in realitate sunt niste nimicuri:(...Se va intoarce si roata....:(


eu as zice sa fi mai atenta pe viitor si sa ai o atitudine pertinenta si serioasa. e rau ce ti s-a intamplat dar iti poate fi invatatura de minte pentru toata viata.probabil ca ai inteles ca nu poti avea incredere in toti borfasii!
PICCKARD
Postat pe 25 Octombrie 2011 19:41
DAAA....cand am nevoie de prietenii...toti ma vad suparata dar nimeni nu ma intreaba daca am cva....Simt ca totul e pustiu in jurul meu...Nimeni pare ca nu ma intelege:(....Asta e id meu oana_kiss_all_08
kudika460431
Postat pe 25 Octombrie 2011 19:46
De la: PICCKARD, la data 2011-10-25 19:19:28
De la: kudika460431, la data 2011-10-25 19:09:27st din valcea

mda! voi vorbi maine cu seful meu care a carei sotie e procuroare in rm valcea. sa mi-i dai pe lista pe maimutoi!


Ame_li
Postat pe 25 Octombrie 2011 19:48
...arata-mi maimutoii in care poti sa ai incredere
kudika407976
Postat pe 25 Octombrie 2011 19:49
...arata-mi maimutoii in care poti sa ai incredere
kudika407976
Postat pe 25 Octombrie 2011 19:49
...arata-mi maimutoii in care poti sa ai incredere
kudika407976
Postat pe 25 Octombrie 2011 19:50
...arata-mi maimutoii in care poti sa ai incredere
kudika407976
Postat pe 25 Octombrie 2011 19:50
De la: kudika460431, la data 2011-10-25 18:57:07madalin nu ma putut ajuta cu nimic...florin e cva gen smecher:(...Daca nu era madalin nu mai eram acum..si dak era un alt baiat akum nici nu se mai uita la mine...Dar asta mi-a dat dovada k tine la mine...:(


Vrei sa spui ca Madalin nu te-a ajutat pt ca i-a fost teama????? Stii ca eu daca as iubi o pers as sari in foc sa o salvez? Oare cat timp te-a batut ala si te-a umilit Madalin nu putea suna la politie? Ciudat. Stai cumva la tara??

P.S Ai grija si cu Madalin asta ca nu mi se pare de incredere. Nu-i nevoie sa ma crezi pe cuvant, o sa vezi tu pe parcurs.
ilumax_76
Postat pe 25 Octombrie 2011 19:52
Daaaaaaaaaaa nu poti avea incredere in nimeni....
kudika460431
Postat pe 25 Octombrie 2011 19:59

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
materiale articole poze postere interviuri 1 De la: idis 24 Ianuarie 2009 15:37
buna!! 2 De la: crissa_909 3 Iunie 2009 11:00
TOPIC DE R. A. H. A. T 8 De la: luckyyyLuke 27 Martie 2009 03:34
1martie 8 De la: sirghea 4 Martie 2010 14:58
poveste 18 De la: ella_tody 20 Februarie 2010 14:16