Setari Cookie-uri

Oare cum se numeste???

Buna.Acum ceva vreme am vazut la tv un film care mie mi s-a parut foarte fain.Era vorba de 4 persoane daca nu ma insel,care fiecare si-au pierdut viata in diferite accidente,insa au ramas pe pamant sub alta infatisare,ca un fel de recuperatori de suflete.Aveau un sef care ii dadea fiecaruia un biletel pe care era scrisa data,ora si locul unde cineva urma sa moara,iar acestia trebuiau sa fie prezenti acolo si sa ia sufletul....la un moment dat le-a fost schimbat seful si primeau mesaje pe mobil cu datele gresite....ceva de genu...doar ca nu mai stiu cum se numeste.Am cautat Recuperatorii de suflete dar nu am gasit nimic.Stie cineva??? Thanks :X:X
lally2010
Postat pe 28 Octombrie 2011 00:19
Stii numele vreunui actor cumva?
kudika_pudika
Postat pe 28 Octombrie 2011 15:22
De la: lally2010, la data 2011-10-28 00:19:22Buna.Acum ceva vreme am vazut la tv un film care mie mi s-a parut foarte fain.Era vorba de 4 persoane daca nu ma insel,care fiecare si-au pierdut viata in diferite accidente,insa au ramas pe pamant sub alta infatisare,ca un fel de recuperatori de suflete.Aveau un sef care ii dadea fiecaruia un biletel pe care era scrisa data,ora si locul unde cineva urma sa moara,iar acestia trebuiau sa fie prezenti acolo si sa ia sufletul....la un moment dat le-a fost schimbat seful si primeau mesaje pe mobil cu datele gresite....ceva de genu...doar ca nu mai stiu cum se numeste.Am cautat Recuperatorii de suflete dar nu am gasit nimic.Stie cineva??? Thanks :X:X


Sau ai retinut cumva numele regizorului sau anul in care a fost turnat filmul?
RAINBOWLADY
Postat pe 28 Octombrie 2011 15:27

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
****caut nume film**** 6 De la: KU_DIK_A 20 Octombrie 2010 01:34
cum se numeste un film.... 14 De la: stiricaremerita 21 Ianuarie 2011 21:18
.... 2 De la: a_ale 28 Ianuarie 2009 18:47
PRISON BREAK 42 De la: kudika_972424 19 August 2014 01:52
Caut film... nu stiu cum se numeste. Poate ma ajutati... 21 De la: i_andra 12 Aprilie 2016 23:11