Amagire sau sansa?

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

Pagini: << 1 2 3 4 Sari la pagina:
Fosta membra Kudika.ro
De la: GODZILA, la data 2011-11-19 19:24:48si dupa aia fiecare din ei mai este cu cineva...apropo de admini kudika...Broscoiule,aveai o poza foarte vizualizata cu un "instrument" foarte mare care se tinea dupa Guristu' sa i-o traga,si el foarte vizualizat in top 100 dar inaintea ta cu o poza incarcata mai demult...cand sa-l ajunga poza ta si sa i-o traga,a disparut poza ta de acolo...nu vrei sa i-o mai tragi la Gurist ?

Are pile pe aici si a facut astfel incat sa mi se stearga poza ca sa nu i-o mai traga intre buci.
Raporteaza abuz de limbaj
Buturuga mic„ r„stoarn„ carul mare.
Fosta membra Kudika.ro
De la: broscoiu, la data 2011-11-19 19:30:41
De la: GODZILA, la data 2011-11-19 19:24:48si dupa aia fiecare din ei mai este cu cineva...apropo de admini kudika...Broscoiule,aveai o poza foarte vizualizata cu un "instrument" foarte mare care se tinea dupa Guristu' sa i-o traga,si el foarte vizualizat in top 100 dar inaintea ta cu o poza incarcata mai demult...cand sa-l ajunga poza ta si sa i-o traga,a disparut poza ta de acolo...nu vrei sa i-o mai tragi la Gurist ?

Are pile pe aici si a facut astfel incat sa mi se stearga poza ca sa nu i-o mai traga intre buci.

ce faceti siamezilor!
analizez,judec si dau verdicte
alegro6543 Avatarul lui alegro6543

3872 mesaje

De la: november13, la data 2011-11-19 19:18:57
De la: alegro6543, la data 2011-11-19 19:14:04Data viitoare... sa te abtii Nu de alta, da alea jos - are ele rostu' lor, niciodata nu poti sti cand ai nevoie de ele

Repede te suparasi....oricum, tu ai adus subiectul in discutie....si eu ma referisem la ceva ce era in avantajul tau....

Asa deci... Nu ma suparai deloc, nu le am eu cu suparatu' Si... daca e si in avantaju' meu... sa fie primit !
Fosta membra Kudika.ro
De la: PICCKARD, la data 2011-11-19 19:35:19

ce faceti siamezilor!
ne...pe un tractorist ca tine
CINE SE CULCA O DATA CU GAINILE E COOL DAR SI ZOOFIL.
Fosta membra Kudika.ro

acu 2 zile poza era acolo...apoi a disparut subit si a ramas a lu' Gutistu care e incarcata cu mult inaintea ta...s-a speriat ca vine dupa el...avea 85 sau 95 viz si a lui 114-120... ...acum incep sa cred ca are dreptate picard ca Guristu' e de la kudika...dar daca ajungea poza ta cu madularul sculat intra alea cu cele mai vizualizate poze ?hai,ca-mi caut si eu o poza din asta si o trimit dupa Guristu'...
CINE SE CULCA O DATA CU GAINILE E COOL DAR SI ZOOFIL.
november13 Avatarul lui november13

362 mesaje

De la: PRALEA_, la data 2011-11-19 15:04:37
Da cine a zis ca e cu de-a sila ? Doar ca am ramas surprins ...Nu-mi raspunzi ...si apoi descopar ca esti aici si nu zici nimic ? Cat credeai ca nu voi sti cu cine stau de vorba ? Si inca ceva .Stii doar ca daca nu mi-ar face placere...nu as sta de vorba cu tine.

Cand nu ti-am raspuns?
Acum nu mai stiu sa-ti dau data ...dar daca am vazut ca nu primesc ...am renuntat.Astept un semn acolo.
Cred ca suntem amandoi intr-o grava eroare... Imi pare rau daca am rascolit o amintire si imi pare rau daca am destarmat o speranta...
aureaurelia13 Avatarul lui aureaurelia13

2 mesaje

Foarte interesant ce ne-ai spus... Eu tind sa cred ca ar fi mai bine daca ai lasa totul sa se intample de la sine, nu mai actiona in niciun fel...daca va iubiti, odata si'odata tot va veni la tine:)
Pagini: << 1 2 3 4 Sari la pagina: