Setari Cookie-uri

de la brunet la roscat

buna fetelor acum cateva luni m-am vopsit negru si m-am pliktisit de culoarea asta vreau sa ma fac rosu vulcanic e o culoare super...ce trb sa fac??nu as vrea sa ma duk la salon vreau sa ma fac acasa..va rog sa-mi raspundeti cat mai repede cu putinta..pwp
kudika198996
Postat pe 22 Noiembrie 2011 11:57
De la: kudika198996, la data 2011-11-22 11:57:33buna fetelor acum cateva luni m-am vopsit negru si m-am pliktisit de culoarea asta vreau sa ma fac rosu vulcanic e o culoare super...ce trb sa fac??nu as vrea sa ma duk la salon vreau sa ma fac acasa..va rog sa-mi raspundeti cat mai repede cu putinta..pwp

nu ai nici o sansa acasa ori decapaj la salon ori te razi in cap si astepti sa-ti creasca
eu am fost bruneta ani de zile si ca sa nu fac decapaj am tot taiat din par si l-am vopsit in nuante mai deschise,acum aproape am reusit sa-l aduc la aceasi nuanta dar la capete inca e mai inchis .Eu am ales o culoare apropiata de parul meu natural.Ori ai rabdare ori mergi la coafor
piscolino
Postat pe 22 Noiembrie 2011 12:01
De la: kudika198996, la data 2011-11-22 11:57:33buna fetelor acum cateva luni m-am vopsit negru si m-am pliktisit de culoarea asta vreau sa ma fac rosu vulcanic e o culoare super...ce trb sa fac??nu as vrea sa ma duk la salon vreau sa ma fac acasa..va rog sa-mi raspundeti cat mai repede cu putinta..pwp



Fara o decolorare prealabila nu poti ajunge la culoarea dorita!Iti recomand sa mergi la un coafor ,nu este de preferat sa te prelucrezi acasa,risti sa-ti arzi parul!Deci,programare la un salon de coafura!
RAINBOWLADY
Postat pe 22 Noiembrie 2011 12:06
de ce ne incapatinam noi unele femei sa facem acasa tot ce se poate face mult mai bine la un salon .ne calicim sa dam bani pe servicii profesionale , sa cunoastem alte persoane sa impartasim experiente la un salon la o ceasca de cafeasi sa ne simtim bine intr-adevar feminine.nu sint de acord cu tine.nu stim sa ne traim viata. cu acest sa facem tot acasa ne prostim riscam sa ne inchidem in noi.uitati-va si voi la femeile americane cit sint de cochete itidoresc numai bine.
.
kudika406558
Postat pe 14 Decembrie 2011 21:42
De la: kudika198996, la data 2011-11-22 11:57:33buna fetelor acum cateva luni m-am vopsit negru si m-am pliktisit de culoarea asta vreau sa ma fac rosu vulcanic e o culoare super...ce trb sa fac??nu as vrea sa ma duk la salon vreau sa ma fac acasa..va rog sa-mi raspundeti cat mai repede cu putinta..pwp


Rosu ??? Mi-ar placea sa vad cum iti sta ....
kudika_nikole
Postat pe 14 Decembrie 2011 21:46
De la: kudika406558, la data 2011-12-14 21:42:41de ce ne incapatinam noi unele femei sa facem acasa tot ce se poate face mult mai bine la un salon .ne calicim sa dam bani pe servicii profesionale , sa cunoastem alte persoane sa impartasim experiente la un salon la o ceasca de cafeasi sa ne simtim bine intr-adevar feminine.nu sint de acord cu tine.nu stim sa ne traim viata. cu acest sa facem tot acasa ne prostim riscam sa ne inchidem in noi.uitati-va si voi la femeile americane cit sint de cochete itidoresc numai bine.
.
Fiindca sant si femei care-o fac doar acasa la ele ,in comparatie cu tine si altele care-o faceti oriunde vrea oricine,c'asa va deschideti voi ,ca-n filmele'americane !!!!
cristinxxx
Postat pe 14 Decembrie 2011 21:49
De la: cristinxxx, la data 2011-12-14 21:49:31
De la: kudika406558, la data 2011-12-14 21:42:41de ce ne incapatinam noi unele femei sa facem acasa tot ce se poate face mult mai bine la un salon .ne calicim sa dam bani pe servicii profesionale , sa cunoastem alte persoane sa impartasim experiente la un salon la o ceasca de cafeasi sa ne simtim bine intr-adevar feminine.nu sint de acord cu tine.nu stim sa ne traim viata. cu acest sa facem tot acasa ne prostim riscam sa ne inchidem in noi.uitati-va si voi la femeile americane cit sint de cochete itidoresc numai bine.
.
Fiindca sant si femei care-o fac doar acasa la ele ,in comparatie cu tine si altele care-o faceti oriunde vrea oricine,c'asa va deschideti voi ,ca-n filmele'americane !!!!

Vorbeai inca de vopsit sau de altceva?
broscoiu
Postat pe 14 Decembrie 2011 21:52
De la: broscoiu, la data 2011-12-14 21:52:31
De la: cristinxxx, la data 2011-12-14 21:49:31
De la: kudika406558, la data 2011-12-14 21:42:41de ce ne incapatinam noi unele femei sa facem acasa tot ce se poate face mult mai bine la un salon .ne calicim sa dam bani pe servicii profesionale , sa cunoastem alte persoane sa impartasim experiente la un salon la o ceasca de cafeasi sa ne simtim bine intr-adevar feminine.nu sint de acord cu tine.nu stim sa ne traim viata. cu acest sa facem tot acasa ne prostim riscam sa ne inchidem in noi.uitati-va si voi la femeile americane cit sint de cochete itidoresc numai bine.
.
Fiindca sant si femei care-o fac doar acasa la ele ,in comparatie cu tine si altele care-o faceti oriunde vrea oricine,c'asa va deschideti voi ,ca-n filmele'americane !!!!

Vorbeai inca de vopsit sau de altceva?
Da,da ..de prevopsit,de umezit.....he,he ,vopsitu'asta...
cristinxxx
Postat pe 14 Decembrie 2011 21:55
Vopsitul acasa, nu de putine ori, ne da batai de cap.:D
RoxyRoxx
Postat pe 16 Decembrie 2011 15:14
De la: kudika198996, la data 2011-11-22 11:57:33buna fetelor acum cateva luni m-am vopsit negru si m-am pliktisit de culoarea asta vreau sa ma fac rosu vulcanic e o culoare super...ce trb sa fac??nu as vrea sa ma duk la salon vreau sa ma fac acasa..va rog sa-mi raspundeti cat mai repede cu putinta..pwp

Nu stiu daca merita, de rosu vulcanic o sa te plictisesti la fel de usor ca de negru, eu am fost si rosu vulcanic, si rosu ruginiu, si rosu fund de maimuta, si m-am plictisit la fel de repede de ele.
Armain
Postat pe 16 Decembrie 2011 18:14
De la: kudika406558, la data 2011-12-14 21:42:41de ce ne incapatinam noi unele femei sa facem acasa tot ce se poate face mult mai bine la un salon .ne calicim sa dam bani pe servicii profesionale , sa cunoastem alte persoane sa impartasim experiente la un salon la o ceasca de cafeasi sa ne simtim bine intr-adevar feminine.nu sint de acord cu tine.nu stim sa ne traim viata. cu acest sa facem tot acasa ne prostim riscam sa ne inchidem in noi.uitati-va si voi la femeile americane cit sint de cochete itidoresc numai bine.
.


femeile americane cochete?unde le vedem?
Ame_li
Postat pe 16 Decembrie 2011 19:28
De la: Ame_li, la data 2011-12-16 19:28:08
De la: kudika406558, la data 2011-12-14 21:42:41de ce ne incapatinam noi unele femei sa facem acasa tot ce se poate face mult mai bine la un salon .ne calicim sa dam bani pe servicii profesionale , sa cunoastem alte persoane sa impartasim experiente la un salon la o ceasca de cafeasi sa ne simtim bine intr-adevar feminine.nu sint de acord cu tine.nu stim sa ne traim viata. cu acest sa facem tot acasa ne prostim riscam sa ne inchidem in noi.uitati-va si voi la femeile americane cit sint de cochete itidoresc numai bine.
.


femeile americane cochete?unde le vedem?

Majoritatea seamana cu niste scroafe.
broscoiu
Postat pe 16 Decembrie 2011 20:15
De la: Ame_li, la data 2011-12-16 19:28:08 femeile americane cochete?unde le vedem?

In "Baywatch", draga. Acolo le vedem. Cel putin eu.
Armain
Postat pe 17 Decembrie 2011 00:26
De la: Armain, la data 2011-12-16 18:14:37
De la: kudika198996, la data 2011-11-22 11:57:33buna fetelor acum cateva luni m-am vopsit negru si m-am pliktisit de culoarea asta vreau sa ma fac rosu vulcanic e o culoare super...ce trb sa fac??nu as vrea sa ma duk la salon vreau sa ma fac acasa..va rog sa-mi raspundeti cat mai repede cu putinta..pwp

Nu stiu daca merita, de rosu vulcanic o sa te plictisesti la fel de usor ca de negru, eu am fost si rosu vulcanic, si
rosu ruginiu, si rosu fund de maimuta, si m-am plictisit la fel de repede de ele.


Este foarte greu sa ajungi la culoarea dorita ,doar prin vopsire repetata .Cred ca ar fi
bine sa mergi la un salon,coafeza stie ce trebuie sa faca pentru a avea culoarea dorita .
Si asa cum zice Ame_Li la salon mai putem socializa ." O comunicare buna face viata mai plina de farmec ".




-
-
simo_07
Postat pe 2 Februarie 2012 21:24

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ingrijire ten 1 De la: Terapii_Naturale_1 27 August 2012 16:05
marirea sanilor prin grasime proprie 30 De la: kukla 10 Februarie 2010 23:22
Rujuri & Gloss-uri 3 De la: Anddu_Maddy 8 Mai 2013 11:51
Deviatie de sept 2 De la: zpzzzz 8 Mai 2014 13:59
rinita alergica 41 De la: simona03 17 Septembrie 2015 13:28