Setari Cookie-uri

Scorpion si Leu.....

niciodata nu am pus accent pe treaba asta cu zodiile, dar sincer pe cat e de penibila pe atat e si de interesanta....
Eu sunt leu, partenerul meu e scorpion....ne iubim foarte mult, mi-a dovedit ca ma iubeste,eu inca nu i-am demonstrat asta da urmeaza...in fine....cam tot ce se spune in zodiac despre compatibilitatea noastra e adevarat si am citit despre zodia lui si despre compatibilitatea noastra de vreo doua zile...
e foarte adevarat ce se zice despre relatiile dintre un leu si un scorpion, in pat suntem amandoi in flacari si daca toate problemele noastre s-ar rezolva in pat am trai fericiti pana la finalul vietii noastre....daca partea sexuala merge bine restu sunt daramate... .ne certam din orice prostie si ne certam rau.... relatia noastra cred ca e una dintre cele mai interesante....ne certam ajungem sa ne despartim si dupa 5 minute love baby love, facem dragoste si de fiecare data e altfel,de fiecare data e tot mai frumos si mai bine....
oricum ar fi el si oricum as fi eu il iubesc mult si mie frika sa nu-l pierd.....voi ce credeti???ajunge dragostea si pasiunea in relatia noastra????cititi compatibilitate scorpion leu si spuneti-mi parerea voastra
kudika477196
Postat pe 26 Noiembrie 2011 02:56
Am citit compatibilitatea dintre leu si scorpion si... surpriza !!! Leii nu mananca scorpioni pen'ca-s otravitori, da' scorpionii inteapa leii... c-au sangele dulceag. In rest... sunt compatibili...
alegro6543
Postat pe 26 Noiembrie 2011 12:05
lasa compatibilitatile astrologice si axeaza-te pe relatia vostra.Eu sunt scorpion,sotul la fel...crede-ma suntem dificili dar facem compromisuri....daca unul dintre noi e nervos celalalt il lasa in pace pana se calmeaza.Daca tu o sa pui paie pe foc normal ca el se va enerva mai tare.
Intimitatea in relatie conteaza dar nu este suficient ,pentru o reteta perfecta mai trebuie adaugat si respect,sinceritate,compromisuri si multa intelegere.
piscolino
Postat pe 26 Noiembrie 2011 12:12

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Eu balanta ,el balanta. 4 De la: kudika075196 16 Noiembrie 2009 19:24
eu gemeni el balanta 6 De la: piper 12 Octombrie 2009 19:02
buna 2 De la: yumalai 27 Decembrie 2009 16:33
eu capricorn el scorpion 5 De la: pisoimikpitik 22 Iunie 2013 07:42
compatibilitatea intre parteneri in cuplu de varsatori 10 De la: kudika084168 16 Noiembrie 2009 17:29