Setari Cookie-uri

sangerari vaginale

Ajutor de 2 luni incoace inainte sa imi vina ciclu cu o saptamana am sangerari vaginale de o culoare foarte inchisa si cu un miros destul de neplacut , apoi imi vine ciclul normal si o saptamana nu mai am nimic . Tin sa mentionez ca mi-am inceput viata sexuala iar saptamana viitoare urmeaza sa merg la un control sa vad ce zice doctorul . am nevoie de niste pareri orientative ...sunt cam disperata
kudika479741
Postat pe 1 Decembrie 2011 21:52
Daca zici ca ti-ai inceput viata sexuala stai linistita nu e ceva grav poate fi ceva normal te cureti de sangele rau pe care l-ai avut insa exista posibilitatea sa fie si o infectie si chiar daca este vb de infectie nu te stresa prea tare trebuie doar sa mergi la ginecolog, iti v-a prescrie un tratament si te vei face bine. Ai grija de tine...

Kudika_nikole...
kudika_nikole
Postat pe 1 Decembrie 2011 23:26
De la: kudika479741, la data 2011-12-01 21:52:03Ajutor de 2 luni incoace inainte sa imi vina ciclu cu o saptamana am sangerari vaginale de o culoare foarte inchisa si cu un miros destul de neplacut , apoi imi vine ciclul normal si o saptamana nu mai am nimic . Tin sa mentionez ca mi-am inceput viata sexuala iar saptamana viitoare urmeaza sa merg la un control sa vad ce zice doctorul . am nevoie de niste pareri orientative ...sunt cam disperata
multa igena.....ft multa....
kudika471547
Postat pe 1 Decembrie 2011 23:43
De la: kudika479741, la data 2011-12-01 21:52:03Ajutor de 2 luni incoace inainte sa imi vina ciclu cu o saptamana am sangerari vaginale de o culoare foarte inchisa si cu un miros destul de neplacut , apoi imi vine ciclul normal si o saptamana nu mai am nimic . Tin sa mentionez ca mi-am inceput viata sexuala iar saptamana viitoare urmeaza sa merg la un control sa vad ce zice doctorul . am nevoie de niste pareri orientative ...sunt cam disperata



Trebuie sa te prezinti la medic!Cauze pot fi mai multe;fibrom,infectie vaginala,tulburari premenstruale!Controlul ginecologic este obligatoriu!Si sa stii ca menstra in sine,are un miros neplacut,doar ai sesizat acest aspect pana acum!
RAINBOWLADY
Postat pe 2 Decembrie 2011 08:31
De la: kudika479741, la data 2011-12-01 21:52:03Ajutor de 2 luni incoace inainte sa imi vina ciclu cu o saptamana am sangerari vaginale de o culoare foarte inchisa si cu un miros destul de neplacut , apoi imi vine ciclul normal si o saptamana nu mai am nimic . Tin sa mentionez ca mi-am inceput viata sexuala iar saptamana viitoare urmeaza sa merg la un control sa vad ce zice doctorul . am nevoie de niste pareri orientative ...sunt cam disperata


Iei AC?
ilumax_76
Postat pe 2 Decembrie 2011 09:05
Cred ca pana nu iti spune medicul ce ai exact nu ar trebui sa te impacientezi prea tare si nici sa te ghidezi exact dupa experientele persoanelor cu care mai vorbesti despre problema aceasta.
GeorgianaBB
Postat pe 2 Decembrie 2011 19:39

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Rana pe col nu se cauterizeaza 7 De la: maria1931 3 August 2010 15:56
IMPORTANTA SISTEMULUI IMUNITAR 7 De la: office_salinasusesi_ro 1 Martie 2010 22:38
Ciclu peste sarcina sau doar ingrijorari?? 20 De la: MAMAITA 28 Ianuarie 2012 14:52
fibrodenom 3 De la: crysa_tm 14 Iulie 2010 10:11
testare fara recoltare,fara a fii nevoie sa te dezbraci ! 5 De la: camiflorea 18 Aprilie 2010 21:30