Setari Cookie-uri

miraculoasa ciuperca-ganoderma

Ce miracol? Sunt niste porcarii aduse in sistem MLM...bani multi aruncati pe fereastra...nici nu drege , nici nu strica...decat la buzunar...
kudika226898
Postat pe 4 Decembrie 2011 18:38
Sistemele piramidale se folosesc la orice.
Asta nu face un produs sa fie bun sau prost.
Cafeaua de ganoderma de exemplu, este un produs foarte bun pentru ca prezinta doar efectele bune ale unei cafele normale, nu si pe cele negative.
Retineti ca nu trebuie sa privim sistemul sau ambalajul, ci sa vedem ce-i de fapt cu produsul.
Altfel vom fi victime sigure ale marketing-ului.
Max2
Postat pe 7 Decembrie 2011 15:48
De la: Max2, la data 2011-12-07 15:48:09Sistemele piramidale se folosesc la orice.
Asta nu face un produs sa fie bun sau prost.
Cafeaua de ganoderma de exemplu, este un produs foarte bun pentru ca prezinta doar efectele bune ale unei cafele normale, nu si pe cele negative.
Retineti ca nu trebuie sa privim sistemul sau ambalajul, ci sa vedem ce-i de fapt cu produsul.
Altfel vom fi victime sigure ale marketing-ului.


Ba de regula in sisteme piramidale se vand produse f. slabe calitativ, la preturi mari, ca sa supravietuiasca toti amarastenii intrati in retea...eu nu spun ca e o porcarie neaparat pentru ca se vinde in MLM, ci pentru ca le-am testat si exact asta sunt..produse fffff. slabe...si se vand din ce in ce mai slab, tocmai pentru ca lumea s-a lamurit si nu mai arunca banii pe povesti de popa beat...
kudika226898
Postat pe 8 Decembrie 2011 08:37
Cauza problemei este de fapt lipsa unei legi care sa interzica sistemul piramidal. Restul sunt efecte ale acestei cauze.
Max2
Postat pe 8 Decembrie 2011 14:30
De la: kudika226898, la data 2011-12-04 18:38:49Ce miracol? Sunt niste porcarii aduse in sistem MLM...bani multi aruncati pe fereastra...nici nu drege , nici nu strica...decat la buzunar...



IMI,explica si mie cineva ce este mai concret???PLIIIS!!!
Titanika
Postat pe 8 Decembrie 2011 19:38
De la: blissuca, la data 2014-01-07 14:57:19Hey! Ciuperca ganoderma este intr-adevar MIRACULOASA. Una este sistemul MLM si alta este produsul. De exemplu, ganoderma se gaseste nu doar in sistemele mlm, care folosesc cafeaua aceea din ganoderma, ci cam peste tot, aproape fiecare mare producator de produse naturiste are cel putin unul pe baza de ganoderma.
Despre ganoderma, ce este si la ce este foarte buna, gasiti aici http://lucacatalin.ro/site/remedii-si-alimente-vindecatoare/remedii-naturiste/ciupercile-medicinale/ciuperca-ganoderma.html
Sa va fie de folos! Toate bune!


Luca mlm-ica, minciunica.
kudika226898
Postat pe 7 Ianuarie 2014 20:11
Nu stiu ce sa zic insa eu am avut o experienta foarta neplacuta cu guanoderma.Eu am luat de la aloha pt ca mi-a promis o asa zisa doctorita online ca ma va vindeca de hepatita,dupa 4 luni starea mi s-a agravat si am avut exact contrariul efectelor asteptate,inclusiv urticarie organismul nu era fericit cu guanoderma,sa nu mai zic ca am ajuns si in spital.In continuare folosesc produse naturiste,altele evident dar m-am invatat minte sa merg la cabinet medical homeopatic inainte.Exista cabinete medicale homeopate,unde au si laborator de analize,se merge la control pt a se verifica efectul,sfatul meu e sa nu luati ,,dupa ureche"nimic pt ca s-ar putea sa nu va ajute sau sa sa aveti efecte adverse cum am patit eu
kudika50ani
Postat pe 22 Februarie 2014 20:29

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
probleme cu fierea? 9 De la: healthy013456 10 Martie 2010 13:03
Stari de ameteala . 12 De la: kudika_952371 28 Mai 2014 15:57
endoscopie 13 De la: 23 Martie 2013 23:07
HOROSCOP RAUTACIOS (continuare) 43 De la: Barbie30 14 Septembrie 2010 00:37
cuiem scapam de prostie.....! 1 De la: corina_daniela 22 Mai 2010 15:15