Setari Cookie-uri

eu berbec si el fecioara!!!

niciodata nu m-am gindit sa fiu cu el..la inceput il respingeam si cind intr-un final am hotarit sa vorbesc cu el, sa ma intilnesc..la fel nu credeamca o sa ma indragostesc de el...a avut atita rabdare si curaj sa ma astepte, sa ma asculte, sa ma inteleaga...pina la urma am avut si relatie sexuala..la care ma gindeam ca ar sa fie de nimic in pat..si ma gindeam sai arat eu cei placere normala si sa-l las..dar.... nu....am ramas complet uimita..era cel mai un si cel mai placut din toti pe care ii avusem...si acuma deja taim impreuna de 2 luni...sunt momente cind vreau sa fug din casa lui...dar trece cel putin 4 ore maximu..si gata nu pot fara el...El zice ca vrea s afie cu mine...ca vrea copil de la mine...dar are niste chestii mai putin placute pt mine...ca de exemplu sa plece cu prietenii si sa ma lese in casa singura...ceva de genu...acuma sunt confuza il iubesc...dar pt viitor am indoieli...oare sa fie de vina zodia aici?!!! sau ?!
kudika157454
Postat pe 5 Decembrie 2011 09:23
E clar, zodia e de vina. E musai sa v-o schimbati.
alegro6543
Postat pe 5 Decembrie 2011 09:25
De la: alegro6543, la data 2011-12-05 09:25:13E clar, zodia e de vina. E musai sa v-o schimbati.




exact sfatul asta vroiam si eu sa il dau bv
Alvin
Postat pe 5 Decembrie 2011 09:27
De la: alegro6543, la data 2011-12-05 09:25:13E clar, zodia e de vina. E musai sa v-o schimbati.


da da, sa schimbe zodia, sa caute niste zodii compatibile, altfel nu e bine!
guru_ion
Postat pe 5 Decembrie 2011 09:28
De la: kudika157454, la data 2011-12-05 09:23:33niciodata nu m-am gindit sa fiu cu el..la inceput il respingeam si cind intr-un final am hotarit sa vorbesc cu el, sa ma intilnesc..la fel nu credeamca o sa ma indragostesc de el...a avut atita rabdare si curaj sa ma astepte, sa ma asculte, sa ma inteleaga...pina la urma am avut si relatie sexuala..la care ma gindeam ca ar sa fie de nimic in pat..si ma gindeam sai arat eu cei placere normala si sa-l las..dar.... nu....am ramas complet uimita..era cel mai un si cel mai placut din toti pe care ii avusem...si acuma deja taim impreuna de 2 luni...sunt momente cind vreau sa fug din casa lui...dar trece cel putin 4 ore maximu..si gata nu pot fara el...El zice ca vrea s afie cu mine...ca vrea copil de la mine...dar are niste chestii mai putin placute pt mine...ca de exemplu sa plece cu prietenii si sa ma lese in casa singura...ceva de genu...acuma sunt confuza il iubesc...dar pt viitor am indoieli...oare sa fie de vina zodia aici?!!! sau ?!



Alt domn care isi lasa iubita singurica si pleaca cu prietenii!!!!!!!!!!!!


Explica-mi si mie,te rog,cum poti iubi un barbat ,doar dupa doua luni de convietuire?Bine,inteleg,empatie,atractie fizica,pasiune,dar esti sigura ca ceea ce simti pentru el este iubire?Si ce legatura are zodia personala, cu ceea ce traiesti in acest moment?Cunoastetiva reciproc si la sa predictiile astrale deoparte,nu sunt definitorii in relatii!
RAINBOWLADY
Postat pe 5 Decembrie 2011 09:36
De la: kudika421339, la data 2011-12-05 09:36:59
De la: kudika157454, la data 2011-12-05 09:23:33niciodata nu m-am gindit sa fiu cu el..la inceput il respingeam si cind intr-un final am hotarit sa vorbesc cu el, sa ma intilnesc..la fel nu credeamca o sa ma indragostesc de el...a avut atita rabdare si curaj sa ma astepte, sa ma asculte, sa ma inteleaga...pina la urma am avut si relatie sexuala..la care ma gindeam ca ar sa fie de nimic in pat..si ma gindeam sai arat eu cei placere normala si sa-l las..dar.... nu....am ramas complet uimita..era cel mai un si cel mai placut din toti pe care ii avusem...si acuma deja taim impreuna de 2 luni...sunt momente cind vreau sa fug din casa lui...dar trece cel putin 4 ore maximu..si gata nu pot fara el...El zice ca vrea s afie cu mine...ca vrea copil de la mine...dar are niste chestii mai putin placute pt mine...ca de exemplu sa plece cu prietenii si sa ma lese in casa singura...ceva de genu...acuma sunt confuza il iubesc...dar pt viitor am indoieli...oare sa fie de vina zodia aici?!!! sau ?!



Alt domn care isi lasa iubita singurica si pleaca cu prietenii!!!!!!!!!!!!


Explica-mi si mie,te rog,cum poti iubi un barbat ,doar dupa doua luni de convietuire?Bine,inteleg,empatie,atractie fizica,pasiune,dar esti sigura ca ceea ce simti pentru el este iubire?Si ce legatura are zodia personala, cu ceea ce traiesti in acest moment?Cunoastetiva reciproc si la sa predictiile astrale deoparte,nu sunt definitorii in relatii!

Ba'.... iertata-mi fie parerea personala, da' 'io cerd ca gresiti. Cum sa lasi deoparte ... predictiile astrale ??? Pai... cum vedeti dvs relatia dintre un taur si o leoaica ??? Ori il mananca cu coarne cu tot, ori... il transforma in bou. Sau... rac cu scorpioanca ??? Razboi total. Sau... sagetator cu gazela ? (stati... ca gazela nu-i zodie... ).
Oricum ar fi... lucrurile sunt clare : fara zodiac nici sa nu te inhami la o relatie.
alegro6543
Postat pe 5 Decembrie 2011 09:44
[quote name='alegro6543' date='2011-12-05 09:44:29'

Ba'.... iertata-mi fie parerea personala, da' 'io cerd ca gresiti. Cum sa lasi deoparte ... predictiile astrale ??? Pai... cum vedeti dvs relatia dintre un taur si o leoaica ??? Ori il mananca cu coarne cu tot, ori... il transforma in bou. Sau... rac cu scorpioanca ??? Razboi total. Sau... sagetator cu gazela ? (stati... ca gazela nu-i zodie... ).
Oricum ar fi... lucrurile sunt clare : fara zodiac nici sa nu te inhami la o relatie. [/quote]


Hmmmm,asta cam asa este,dar ,eu una,nu pun pret pe asa ceva!Oamenii,chiar corespunzatori aceleasi zodii,au caracteristici diferite si drept urmare,eu aplic alta politica si anume "gustat=ul",ai auzit de asa ceva?Domnul meu,omul,indiferent ca este barbat sau femeie,pentru o edificare de 80%,trebuie sa traiesti cu el ,sa-l simti in fiecare zi,sa-l diseci,parte cu parte din firea lui sa ti-o transformi in tema de lucru!Acesta este crezul meu,predictiile astrale au un dram de adevar,dar nu imi ghidez viata dupa asa ceva,ar insemna sa imi fac probleme,doar gandindu-ma la ce nu a decurs conform prezicerilor si motivele pentru care nu s-a desfasurat acel ceva,la modul in care a fost preconizat de catre astre!Parerea mea! Si ce spui de compatibilitatea dintresagetator cu pesti?
RAINBOWLADY
Postat pe 5 Decembrie 2011 10:02
si eu sunt berbec iar prietenul meu este fecioara . pana acum un an era cam aceeasi situatie si la noi . el spunea ca ma iubeste bla bla bla...pana cand in august ne-am despartit . el s-a si combinat cu o alta ceea ce inseamna ca era deja pregatit terenul . am plecat in concediu 3 saptamani , vorbeam la telefon in fiecare zi chiar si mai multe ore pe zi . a fost groaznic . el si-a dus prietena la parinti la masa , ce mai-familie fericita ! mai mult pentru o perioada s-a si mutat la ea iar casa noastra unde am stat cu chirie era loc de tinut hainele
cand m-am intors din concediu a venit dupa mine la gara , m-a dus acasa . nu am vorbit foarte multe dar s-a vazut ca i-a fost dor de mine. urmatoarele saptamani pot sa spun ca au fost pentru el perioada in care s-a analizat , si-a analizat noua relatie si bineanteles ca m-a analizat . si-a dat seama ca de fapt pe mine ma iubeste si ca eu sunt femeia alaturi de care vrea sa-si traiasca viata . in decembrie , in ajun de craciun ne-am mutat la noua noastra casa , am renuntat la apartamentul vechi si am inchiriat altul . am vrut sa ne incepem noua viata fara nimic din ceea ce putea sa ne aminteasca zi de zi de trecut . mai este putin si vom implini un an de iubire , de armonie si de intelegere . nu mai pleaca de acasa niciodata iar daca unul dintre noi este acasa iar celalalt inca nu a ajuns asteptam cu nerabdare sa ne regasim . nu spun ca nu conteaza zodiile dar din doua persoane complet diferite am ajuns aproape ca una.
ei, inca ne mai place la unul ciocolata alba iar celuilat ciocolata neagra
diady
Postat pe 5 Decembrie 2011 12:48
buna diady.......

sunt baiat feciaora 13.09..... e exact acelasi lucru ce am trait eu ...
dai libertatea de care are nevoie ;)

iubiti-va mult.
raduadrian1309
Postat pe 11 Decembrie 2011 12:19
:sml-ashamed000De ce radeti de fata? de ce o sfatuiti sa schimbe zodia? asa sunt barbatii dar si femeile.Tre sa le dam si cerem la randul nostru putina libertate, doar nu-i luam sa-i bagam in colivie si sa ne folosim de ei cand avem nevoie.
kudika467548
Postat pe 18 Decembrie 2011 15:08
De la: kudika157454, la data 2011-12-05 09:23:33niciodata nu m-am gindit sa fiu cu el..la inceput il respingeam si cind intr-un final am hotarit sa vorbesc cu el, sa ma intilnesc..la fel nu credeamca o sa ma indragostesc de el...a avut atita rabdare si curaj sa ma astepte, sa ma asculte, sa ma inteleaga...pina la urma am avut si relatie sexuala..la care ma gindeam ca ar sa fie de nimic in pat..si ma gindeam sai arat eu cei placere normala si sa-l las..dar.... nu....am ramas complet uimita..era cel mai un si cel mai placut din toti pe care ii avusem...si acuma deja taim impreuna de 2 luni...sunt momente cind vreau sa fug din casa lui...dar trece cel putin 4 ore maximu..si gata nu pot fara el...El zice ca vrea s afie cu mine...ca vrea copil de la mine...dar are niste chestii mai putin placute pt mine...ca de exemplu sa plece cu prietenii si sa ma lese in casa singura...ceva de genu...acuma sunt confuza il iubesc...dar pt viitor am indoieli...oare sa fie de vina zodia aici?!!! sau ?!


Daca vrei sa il pastrezi,fa-l sa creada ca o sa te piarda. Da-i senzatia ca deja vorbesti cu cineva si ca e destul de posibil sa se infiripe ceva. O sa fie foarte gelos! Si daca el tine la tine,o sa faca aproape orice sa iti dovedeasca asta,o sa fie devotat tie.
Deci situatia asta e win-win. Adica,daca se intoarce la tine si face cumva sa rezolve inseamna ca tine la tine.Daca renunta la tine,inseamna ca nu tine la tine,deci e tot mai bine pentru tine,ca macar nu te mai chinui degeaba.
Parerea mea e insa ca el totusi tine la tine,doar ca probabil nu e destul de matur.

Ti-am zis toate astea din postura mea de Barbat Fecioara. Crede-ma,o sa fie bine. Imi cunosc zodia mai bine ca orice pe lume si nu am cum sa gresesc aici.
Deci,multa bafta si sper sa fie totul bine pentru tine!Ciao!Si un craciun fericit!
Nasir
Postat pe 25 Decembrie 2011 13:32
Mai bine erai tu fecioara si el berbecul
kudika_nikole
Postat pe 25 Decembrie 2011 13:42

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Taur 32 De la: pearl_seeker 7 Septembrie 2009 15:01
RELATIE INTRE O FATA DE 24 D ANI SI UN BARBAT DE 35 D ANI! 12 De la: kudika472899 4 Decembrie 2012 11:17
eu fecioara si el gemeni .. ce credeti voi ? 7 De la: miss_darine 6 Iulie 2011 12:59
feng-shui... 7 De la: kudik-elea 16 Iulie 2014 18:50
eu scorpioana si el fecioara 41 De la: ubita_mea2003 17 Octombrie 2011 16:08