Setari Cookie-uri

Eu leu,el taur...:-??

Eu leu,el taur... ciudata combinatia..astrele nu prea ne dau sanse...ambii fiind foarte incapatanati..astept ...astept si eu alte pareri de la voi....kiss ya
vyoleta
Postat pe 14 August 2008 15:13
Leu - Taur:
Leii gasesc senzualitatea si pastunea alaturi de nativii in Taur. Relatia dintre aceste doua zodii va fi una puternica, prietenia putand dura timp foarte indelungat. Ambele semne impart aceleasi idei in ceea ce priveste sexul, asa ca acest lucru este de bun augur. Nativii in taur vor stii sa stea alaturi de partenerul lor atat la bine cat si la rau, Leii apreciind sentimentul de siguranta pe care partenerii lor li-l pot da. Independenta care ii caracterizeaza pe Lei este unul dintre lucrurile cele mai admirate de catre partenerii lor, realtia Leu-Taur avand potential atat pe termen lung, cat si pe termen scurt. Dragostea ar putea sa apara intre ei atunci cand se asteapta mai putin, iar puternica legatura dintre ei poate dainui mult timp dupa ce relatia lor de iubire s-a terminat. Aceste doua zodii pot fi prietene pe viata. Merita incercata o astfel de relatie.
dydy88
Postat pe 19 August 2008 19:09
mda tare combinatia...si eu sunt leu si am fost cu un taur...ne-am inteles foarte bine dar ne-am despartit.. dintr-o prostie...acuma sut cu un geaman...deci leu + gemeni=???
HABIBA_CHANDRAMUCKI
Postat pe 3 Septembrie 2008 15:39
si eu sunt leu casatorita cu un taur,nu stiu daca asa sunt toti barbatii taur in general dar 'taurasul"meu este o sensibil,tandru,afectuos,cald si foarte pasional in pat,se lasa dus de val foarte repede,pe cand femeile leu calculeaza totul,sunt mereu in garda ca sa spun asa(cel putin eu asa sunt))si atunci ne completam ,eu nu prea ,el prea....el prea ...prea...si atunci ne completam,inca ceva sa stiti barbatii taur sunt fideli,si familisti convinsi,eu am incredere in sotul meu desi el nu stie asta,dar si cand se supara nu-i mai trece repede.Va dau un sfat taurii sant fff incapatanati,asa ca atunci cand ceva nu le iese bine,sau sunt suparati,nu-i cicaliti ca-i enervati ,lasat-ii in pace,nu-i bagati in seama si veti vedea ca le trece,cel putin eu asa fac,si-mi iese mereu,daca el se supara ...eu ma supar si mai tare,si tot el vine si ma impaca.Succes.Pupici Va imbratisesz
dalilapink
Postat pe 4 Septembrie 2008 11:11
OK. Va rog ptr a 1000-a oara: nu mai impanziti forumul cu astfel de "topicuri". Faceti unul gen "zodii" si postati acolo toate nelamuririle si problemele voastre existentiale. Nu puteti face asta? vreti sa-l fac eu? VA ROG FRUMOS!!!!
e enervant sa caut subiecte de discutie si sa dau numai peste asa ceva, iar astea ocupa ordinea prioritatii afisarii topicurilor. e chiar enervant!
incerc sa va intaleg preocuparea ptr astfel de subiecte ( am spus ca incerc , nu neaparat ca si reusesc)... da, fiecare are dreptul sa se exprime liber, dar va rog mult faceti un topic compact si va intruniti acolo. ar fi o dovada de respect fata de restul utilizatorilor!
va multumesc anticipat!
Anissia27
Postat pe 4 Septembrie 2008 16:12
sau puteti sa cautati pe internat despre compatibilitati :)

Postat pe 4 Septembrie 2008 17:29
De la: Georgia99, la data 2008-09-04 17:29:53sau puteti sa cautati pe internat despre compatibilitati :)


Eu nu am nimic de obiectat.
Dar cred ca toate raspunsurile care ti le vor da fetele...sunt de pe google....
Sabrina_Nede
Postat pe 4 Septembrie 2008 17:33
intr-adevar poti gasi informatii de compatibilitati pe google, dar una e sa aflii de la persoane care chiar au trait alaturi de o persoana zodia taur.Eu sunt de acord cu aceste discutii despre zodii..mi se par foarte interesante...si eu sunt leu (fata) si am prietenul in zodia pesti.De combinatia asta ce parere aveti? noi suntem de 3 ani impreuna si ne intelegem bine desi in compatibilitati nu avem prea multe sanse.
P.S. : sa spun si eu ceva despre Leu+Taur am avut un prieten ce-i drept pt f scurt timp in zodia taur dar simteam mereu ca ceva nu mergea, mi se parea prea moale...nu era chiar pe placul meu..poate si pentru ca nu l-am iubit ...dar daca sunt persoane care zic ca leu+taur merge e ok .Succes!
ficusa
Postat pe 6 Septembrie 2008 20:48
te rog si eu daca nu iti place nu citi k?Avem dreptul la opinie,indiferent care ar fi aceea opinie.k?pa
dalilapink
Postat pe 7 Septembrie 2008 20:24
Iti spun eu...mai repede sau mai tarziu se termina...sunt f diferiti. asa am fost si eu( eu taur, el leu), sunt viciosi, mincinosi si f usor influentabili IN RAU!!! Nu sunt ceea ce par a fi! pentru ca nu m-as fi amagit aproape 9 ani de-aiurea daca stiam in ce se va transforma!
ella_m
Postat pe 29 Septembrie 2008 09:23
mhh eu nu cred in zodii cred ca fiecare are un suflet pereche pe care il intalneste la un mom dat nu conteaza in ce zodie sunt partenerii conteaza daca cei doi se inteleg si atat. si partenerul meu e taur iar eu leu si ne intelegem perfect
anamariamerisescu
Postat pe 16 Octombrie 2008 21:32
eu leu si el tot leu
gabryella_la
Postat pe 21 Octombrie 2008 11:25
daca nu-ti convine ce se discuta pe forum , nu citi!
este atat de simplu...
din moment ce vezi ca sunt mai multe persoane care discuta despre acelasi subiect, inseamna ca este interesant si nu inteleg de ce te oftici. Deschide tu un subiect mai interesant daca esti capabila. Nu vezi ca esti singura care te buzuluiesti?
irinoi
Postat pe 26 Octombrie 2008 08:54
super si noi la fel,dar inverscu zodia.Suntem casatoriti de 5 ani si mrge perfect.bafta multa
elmoriano
Postat pe 31 Octombrie 2008 10:53
De la: irinoi, la data 2008-10-26 08:54:31daca nu-ti convine ce se discuta pe forum , nu citi!
este atat de simplu...
din moment ce vezi ca sunt mai multe persoane care discuta despre acelasi subiect, inseamna ca este interesant si nu inteleg de ce te oftici. Deschide tu un subiect mai interesant daca esti capabila. Nu vezi ca esti singura care te buzuluiesti?


interesant pe naiba. voi chiar credeti ca o relatie tine de zodii ? tine de cat de mult il iubesti pe omul respectiv, nu ca fecioara este nu stiu cum si nu se potriveste cu capricornul ca ala e nu stiu cum ! ceea ce insirati despre zodii sunt aspecte generale, GENERALE ! Care se pot regasii sau nu la o anumita persoana !

Postat pe 31 Octombrie 2008 10:56
ITI LIPSESTE multa lectura in domeniu. Pe scurt, cat se poate de aberant acel copy paste de pe google, dar daca vrei sa crezi tu asta, ai toata libertatea.
Yoiotoshio
Postat pe 12 Ianuarie 2009 11:19
ce sa'ti zic? si eu am un "tauras" pe cap, si merge si nu prea. el nu lasa de la el, eu ma supar repede si ne certam, a doua zi ne impacam, iar ne certam si tot asa. desi la suparare am mai zis k ne despartim, am vb si nu vrem nici unul dintre noi . e naspa asa, uneori cred k niciodata nu o sa ne mai despartim, uneori cred k oricat am incerca tot akolo se ajunge. nu pot sa iti dau sfaturi din pacate, iti spun doar k tot ceea ce era frumos si oki la inceput acum nu mai e bine, din orice maruntis ne certam, am obosit amandoi de toate certurile astea, dar nici unul nu lasa...si merge asa, nush pana cand. daca lasi tu de la tine e oki, eu asta incerc sa fac, dar nu reusesc tot timpul, el e cel kre nu face sacrificii, kre considera k nu trebuie sa se schimbe ptr nici o fata, se enerveaza repede si refuza sa mai comunice.
bafta!...poate u reusesti mai multe....
husky_girl
Postat pe 22 Februarie 2009 22:00
Cel mai bine ar fi sa va despartiti.... Sanse pentru o legatura de durata sunt minime
Diavolyta_
Postat pe 28 Aprilie 2009 19:35

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce-i cu ziodia asta? 32 De la: carabincatalinmanuel 2 Octombrie 2010 18:36
care este relatia intre femeia gemeni si barbatul rac? 5 De la: kudika044235 6 Iulie 2009 09:48
Balanta ,iubesc un barbat Pesti .help pls 73 De la: rox81 23 Martie 2015 01:23
Hi hi hi - Sagetator 18 De la: kudika_nikole 23 Martie 2012 12:25
femeia leu-barbatul peste 26 De la: gabi_kapa 27 Septembrie 2012 19:32