Setari Cookie-uri

El Varsator - Eu leu

Un sfat din experientele voastre ,va rog! Buna! Acum un an am cunoscut un varsator.Eu sunt leoaica.Toate bune si frumoase...am incercat sa ma dau dupa el,cat am reusit ,ca acum 3 zile dintr-o discutie banala sa imi spuna ca el crede ca ar fi mai bine sa luam o pauza ca la sfarsitul discutiei mai bine nu ne mai vedem deloc.Am innebunit,am simtit ca mor...si de nervi si de sentimentele ce le am pentru el.Si de atunci..nu l-am mai cautat...nimic nimic.Dar sunt un pic disperata si il vreau inapoi si nu stiu daca mai pot face ceva.Un motiv,al meu, penntru ruptura produsa este anturajul format din specimene consumatoare de alcool si femei.Si ca sa nu fie inlaturat a trebuit sa iasa cu ei...si probabil discutiile si viata lor l-au facut sa-mi spuna ca nu e pregatit pentru o relatie serioasa.Prea tanar (25 ani). Asa ca va rog HELP!! Orice sfat,cuvant e bine venit!
kudika482336
Postat pe 7 Decembrie 2011 13:42
De la: kudika482336, la data 2011-12-07 13:42:01...am incercat sa ma dau dupa el,cat am reusit


Uite, vezi? Aici ai gresit!
ilumax_76
Postat pe 7 Decembrie 2011 13:48
De la: kudika482336, la data 2011-12-07 13:42:01Un sfat din experientele voastre ,va rog! Buna! Acum un an am cunoscut un varsator.Eu sunt leoaica.Toate bune si frumoase...am incercat sa ma dau dupa el,cat am reusit ,ca acum 3 zile dintr-o discutie banala sa imi spuna ca el crede ca ar fi mai bine sa luam o pauza ca la sfarsitul discutiei mai bine nu ne mai vedem deloc.Am innebunit,am simtit ca mor...si de nervi si de sentimentele ce le am pentru el.Si de atunci..nu l-am mai cautat...nimic nimic.Dar sunt un pic disperata si il vreau inapoi si nu stiu daca mai pot face ceva.Un motiv,al meu, penntru ruptura produsa este anturajul format din specimene consumatoare de alcool si femei.Si ca sa nu fie inlaturat a trebuit sa iasa cu ei...si probabil discutiile si viata lor l-au facut sa-mi spuna ca nu e pregatit pentru o relatie serioasa.Prea tanar (25 ani). Asa ca va rog HELP!! Orice sfat,cuvant e bine venit!


Nu te mai gandi la el. mai bine gandeste-te la mine...


Baiat_virgin
Postat pe 7 Decembrie 2011 13:52
Nu te gandi ca am facut mereu ca el sau cum a vrut.Nu m-am referit la asta,doar ca in momentele in care era plictisit...suparat sau mai stiu eu cum...ori il lasam in pace ori faceam ceva care sa-l scoata din starea aia.In modul asta m-am dat dupa el...
kudika482336
Postat pe 7 Decembrie 2011 13:54
Eu sunt zodia gemeni, ne-am potrivi !
Nu beau, nu fumez, nu ma duc la femei si nici nu am astfel de anturaj !

Baiat_virgin
Postat pe 7 Decembrie 2011 13:55
De la: Baiat_virgin, la data 2011-12-07 13:55:14Eu sunt zodia gemeni, ne-am potrivi !
Nu beau, nu fumez, nu ma duc la femei si nici nu am astfel de anturaj !



Mda...barbatul perfect
kudika482336
Postat pe 7 Decembrie 2011 13:56
De la: kudika482336, la data 2011-12-07 13:56:10
De la: Baiat_virgin, la data 2011-12-07 13:55:14Eu sunt zodia gemeni, ne-am potrivi !
Nu beau, nu fumez, nu ma duc la femei si nici nu am astfel de anturaj !



Mda...barbatul perfect


Si poti fi tu prima si daca vrei si ultima femeie care face dragoste cu mine.

Baiat_virgin
Postat pe 7 Decembrie 2011 13:58
Alvin
Postat pe 7 Decembrie 2011 13:59
De la: kudika482336, la data 2011-12-07 13:56:10
De la: Baiat_virgin, la data 2011-12-07 13:55:14Eu sunt zodia gemeni, ne-am potrivi !
Nu beau, nu fumez, nu ma duc la femei si nici nu am astfel de anturaj !



Mda...barbatul perfect


Iti fac masaj la spate...
Baiat_virgin
Postat pe 7 Decembrie 2011 14:00
in afara de topicurile astea deschise de kudika nu prea mai gasesti nimic pe aici...
GODZILA
Postat pe 7 Decembrie 2011 14:01
De la: kudika482336, la data 2011-12-07 13:42:01Un sfat din experientele voastre ,va rog! Buna! Acum un an am cunoscut un varsator.Eu sunt leoaica.Toate bune si frumoase...am incercat sa ma dau dupa el,cat am reusit ,ca acum 3 zile dintr-o discutie banala sa imi spuna ca el crede ca ar fi mai bine sa luam o pauza ca la sfarsitul discutiei mai bine nu ne mai vedem deloc.Am innebunit,am simtit ca mor...si de nervi si de sentimentele ce le am pentru el.Si de atunci..nu l-am mai cautat...nimic nimic.Dar sunt un pic disperata si il vreau inapoi si nu stiu daca mai pot face ceva.Un motiv,al meu, penntru ruptura produsa este anturajul format din specimene consumatoare de alcool si femei.Si ca sa nu fie inlaturat a trebuit sa iasa cu ei...si probabil discutiile si viata lor l-au facut sa-mi spuna ca nu e pregatit pentru o relatie serioasa.Prea tanar (25 ani). Asa ca va rog HELP!! Orice sfat,cuvant e bine venit!

Cum vrei tu sa va intelegeti ? "Doua sabii intr-o teaca "...nu merge de cand lumea.Tu cu tendinte dominante...si el de nestapanit...Tusea si junghiul...E foarte greu sa intelegi un varsator...
PRALEA_
Postat pe 7 Decembrie 2011 14:16
Fata draga,daca el nu te vrea,nu te vrea.Dragoste cu forta nu se poate.
broscoiu
Postat pe 7 Decembrie 2011 14:18
De la: kudika482336, la data 2011-12-07 13:54:46Nu te gandi ca am facut mereu ca el sau cum a vrut.Nu m-am referit la asta,doar ca in momentele in care era plictisit...suparat sau mai stiu eu cum...ori il lasam in pace ori faceam ceva care sa-l scoata din starea aia.In modul asta m-am dat dupa el...


Pai ai gresit. Trebuia sa-ti dai seama atunci cand il vedeai plictisit, ca nu te iubeste. Niciodata nu te plicti alaturi de pers. iubita. Vroiai sa-i faci tot timpul pe plac si mai vorbeai si mult( tzac, tzac, tzac... ) si il enervai. De aia nu o sa-l mai aduci inapoi...pt el esti o enervanta.
ilumax_76
Postat pe 7 Decembrie 2011 14:21
De la: ilumax_76, la data 2011-12-07 14:21:49
De la: kudika482336, la data 2011-12-07 13:54:46Nu te gandi ca am facut mereu ca el sau cum a vrut.Nu m-am referit la asta,doar ca in momentele in care era plictisit...suparat sau mai stiu eu cum...ori il lasam in pace ori faceam ceva care sa-l scoata din starea aia.In modul asta m-am dat dupa el...


Pai ai gresit. Trebuia sa-ti dai seama atunci cand il vedeai plictisit, ca nu te iubeste. Niciodata nu te plicti alaturi de pers. iubita. Vroiai sa-i faci tot timpul pe plac si mai vorbeai si mult( tzac, tzac, tzac... ) si il enervai. De aia nu o sa-l mai aduci inapoi...pt el esti o enervanta.


SAR'NA...ce bine ii cunosti tu pe Varsatori...
PRALEA_
Postat pe 7 Decembrie 2011 14:42
De la: PRALEA_, la data 2011-12-07 14:42:04
De la: ilumax_76, la data 2011-12-07 14:21:49
De la: kudika482336, la data 2011-12-07 13:54:46Nu te gandi ca am facut mereu ca el sau cum a vrut.Nu m-am referit la asta,doar ca in momentele in care era plictisit...suparat sau mai stiu eu cum...ori il lasam in pace ori faceam ceva care sa-l scoata din starea aia.In modul asta m-am dat dupa el...


Pai ai gresit. Trebuia sa-ti dai seama atunci cand il vedeai plictisit, ca nu te iubeste. Niciodata nu te plicti alaturi de pers. iubita. Vroiai sa-i faci tot timpul pe plac si mai vorbeai si mult( tzac, tzac, tzac... ) si il enervai. De aia nu o sa-l mai aduci inapoi...pt el esti o enervanta.


SAR'NA...ce bine ii cunosti tu pe Varsatori...


Nu prea cunosc varsatorii dar stiu cate ceva despre Lei
ilumax_76
Postat pe 7 Decembrie 2011 14:52
De la: ilumax_76, la data 2011-12-07 14:52:27
De la: PRALEA_, la data 2011-12-07 14:42:04
De la: ilumax_76, la data 2011-12-07 14:21:49
De la: kudika482336, la data 2011-12-07 13:54:46Nu te gandi ca am facut mereu ca el sau cum a vrut.Nu m-am referit la asta,doar ca in momentele in care era plictisit...suparat sau mai stiu eu cum...ori il lasam in pace ori faceam ceva care sa-l scoata din starea aia.In modul asta m-am dat dupa el...


Pai ai gresit. Trebuia sa-ti dai seama atunci cand il vedeai plictisit, ca nu te iubeste. Niciodata nu te plicti alaturi de pers. iubita. Vroiai sa-i faci tot timpul pe plac si mai vorbeai si mult( tzac, tzac, tzac... ) si il enervai. De aia nu o sa-l mai aduci inapoi...pt el esti o enervanta.


SAR'NA...ce bine ii cunosti tu pe Varsatori...


Nu prea cunosc varsatorii dar stiu cate ceva despre Lei
Ca doara nu esti leoaica ?
PRALEA_
Postat pe 7 Decembrie 2011 15:03
De la: PRALEA_, la data 2011-12-07 15:03:25Ca doara nu esti leoaica ?


Doar cand tre sa-mi apar puiu
ilumax_76
Postat pe 7 Decembrie 2011 15:21
De la: ilumax_76, la data 2011-12-07 15:21:08
De la: PRALEA_, la data 2011-12-07 15:03:25Ca doara nu esti leoaica ?


Doar cand tre sa-mi apar puiu

Mda acum inteleg...si felul tau de a fi ...Si am inteles mai bine de ce am fost tratat asa in ultima perioada...Ar fi trebuit sa spui...Stii dor ca inteleg ...Perioada asta e cea mai gre pentru tine si puiul tau...
Dar o sa vina soarele si pe strada ta...sunt sigur de asta.
PRALEA_
Postat pe 7 Decembrie 2011 15:42
De la: PRALEA_, la data 2011-12-07 15:42:32
De la: ilumax_76, la data 2011-12-07 15:21:08
De la: PRALEA_, la data 2011-12-07 15:03:25Ca doara nu esti leoaica ?


Doar cand tre sa-mi apar puiu

Mda acum inteleg...si felul tau de a fi ...Si am inteles mai bine de ce am fost tratat asa in ultima perioada...Ar fi trebuit sa spui...Stii dor ca inteleg ...Perioada asta e cea mai gre pentru tine si puiul tau...
Dar o sa vina soarele si pe strada ta...sunt sigur de asta.


Dar e soare pe strada mea
ilumax_76
Postat pe 7 Decembrie 2011 15:47
Totusi ..daca este cineva care imi poate spune ce ar trebui sa fac...sau daca mai pot ceva pentru a fi cu el....sa nu se abtina . Nu am postat ca sa mi se spuna greselile pe care le-am facut, ci pentru a primi un sfat legat de ce ar trebui sau nu sa fac de acum inainte.
kudika482336
Postat pe 7 Decembrie 2011 16:20
De la: ilumax_76, la data 2011-12-07 15:47:21
De la: PRALEA_, la data 2011-12-07 15:42:32
De la: ilumax_76, la data 2011-12-07 15:21:08
De la: PRALEA_, la data 2011-12-07 15:03:25Ca doara nu esti leoaica ?


Doar cand tre sa-mi apar puiu

Mda acum inteleg...si felul tau de a fi ...Si am inteles mai bine de ce am fost tratat asa in ultima perioada...Ar fi trebuit sa spui...Stii dor ca inteleg ...Perioada asta e cea mai gre pentru tine si puiul tau...
Dar o sa vina soarele si pe strada ta...sunt sigur de asta.


Dar e soare pe strada mea

Ok am inteles ...sa dea Domnul sa fie... dupa cum iti doresti.
PRALEA_
Postat pe 7 Decembrie 2011 16:27
De la: kudika482336, la data 2011-12-07 16:20:43Totusi ..daca este cineva care imi poate spune ce ar trebui sa fac...sau daca mai pot ceva pentru a fi cu el....sa nu se abtina . Nu am postat ca sa mi se spuna greselile pe care le-am facut, ci pentru a primi un sfat legat de ce ar trebui sau nu sa fac de acum inainte.


Dar ti-am spus deja... nu mai poti face nimic. Nu esti tu potrivita pt el; nu esti tu cea care o sa-i "incatuseze" inima si apoi sa arunce cheia In momentul in care vei fi tu insati si barbatul de langa tine te va accepta , atunci vei sti ca el e "alesul". Renunta la a mai fi ceea ce nu esti doar de dragul cuiva.
ilumax_76
Postat pe 7 Decembrie 2011 16:42
Draga mea nu te iubeste si nu te merita.Nu poti schimba caracterul unui om,mai bine uita ca ai cunoscut asa om .Nu regrete ca relatia nu merge si nu mai da un semn de viata ,multumestei lui dumnezeu ca te apara de asa o 'dragoste' .Vei gasi si persoana care te merita . Cu bine

ninutza4
Postat pe 4 Februarie 2012 09:37
Draga mea nu te iubeste si nu te merita.Nu poti schimba caracterul unui om,mai bine uita ca ai cunoscut asa om .Nu regrete ca relatia nu merge si nu mai da un semn de viata ,multumestei lui dumnezeu ca te apara de asa o 'dragoste' .Vei gasi si persoana care te merita . Cu bine

ninutza4
Postat pe 4 Februarie 2012 09:37
De la: kudika482336, la data 2011-12-07 16:20:43Totusi ..daca este cineva care imi poate spune ce ar trebui sa fac...sau daca mai pot ceva pentru a fi cu el....sa nu se abtina . Nu am postat ca sa mi se spuna greselile pe care le-am facut, ci pentru a primi un sfat legat de ce ar trebui sau nu sa fac de acum inainte.


Sa-l uiti si sa-ti vezi de viata ta in continuare!
franziska_eu
Postat pe 4 Februarie 2012 09:40
De la: kudika482336, la data 2011-12-07 13:42:01Un sfat din experientele voastre ,va rog! Buna! Acum un an am cunoscut un varsator.Eu sunt leoaica.Toate bune si frumoase...am incercat sa ma dau dupa el,cat am reusit ,ca acum 3 zile dintr-o discutie banala sa imi spuna ca el crede ca ar fi mai bine sa luam o pauza ca la sfarsitul discutiei mai bine nu ne mai vedem deloc.Am innebunit,am simtit ca mor...si de nervi si de sentimentele ce le am pentru el.Si de atunci..nu l-am mai cautat...nimic nimic.Dar sunt un pic disperata si il vreau inapoi si nu stiu daca mai pot face ceva.Un motiv,al meu, penntru ruptura produsa este anturajul format din specimene consumatoare de alcool si femei.Si ca sa nu fie inlaturat a trebuit sa iasa cu ei...si probabil discutiile si viata lor l-au facut sa-mi spuna ca nu e pregatit pentru o relatie serioasa.Prea tanar (25 ani). Asa ca va rog HELP!! Orice sfat,cuvant e bine venit!
Atractia intre voi este foarte puternica, pentru ca desi sunteti zodii polare si opuse in acelasi timp sunteti zodii complementare, problema voastra cea mare este compatibilitatea, compatibilitate care de obicei este mica intre cele doua tipologii carora le apartineti, ceea ce trebuie tu sa intelegi este ca barbatii varsatori nu prea fac diferenta intre cel mai bun prieten si femeia iubita, calitatea lor ,, la superlativ '' este tocmai acest spirit de prietenie, de universalitate pe care il manifesta cu cam multi oameni, si din pacate pentru ei nu prea reusesc sa fie selectivi cu prietenii pe care ii aleg, tu pe de alta parte esti posesiva si vrei control asupra lui ceea ce lui ii displace, daca ti a spus ca nu este pregatit crede-l, nu braveaza. pe varsator il poti controla , necontrolandu-l '', lasand-i libertate si mimind detasare, pentru ca asa il aduci catre tine, insa la 25 de ani foarte sigur nu iti poate oferii ,, consistenta ''de care ai tu nevoie intro relatie. Daca nu esti dispusa sa renunti fa-ti macar aparent un prieten, care sa aiba calitatile ce l-ar face gelos pe el, joaca teatru de fapt, si frecventeaza acelasi medii insotita de un grup de cunostiite si ,, fi fericita '' si fara el si o sa vezi efectul.
kudika093264
Postat pe 8 Februarie 2012 11:19
Ok vb din experienta am cunoscut multi varsatori si poate si fiindca sunt o varsatoare ma face sa pot sa-ti dau cat de cat un sfat.Ei sunt foarte nonconformisti si le place mult libertatea.Indiferenta este arma lor cateodata .Sunt aparent reci dar pot iubi mai mult decat orice zodie .Regula 1 nicio femeie nu-l domesticeste.2Trebuie sa fii creativa cu idei multe si noi fata de celelalte .Subiecte interesante.Devin-o prietena lui mai intai si dupa mai mult.Daca mai vrei un alt sfat nu ezita sa mi-l ceri
kudika_861
Postat pe 8 Februarie 2012 11:25
Atractia intre voi este foarte puternica, pentru ca desi sunteti zodii polare si opuse in acelasi timp sunteti zodii complementare, problema voastra cea mare este compatibilitatea, compatibilitate care de obicei este mica intre cele doua tipologii carora le apartineti, ceea ce trebuie tu sa intelegi este ca barbatii varsatori nu prea fac diferenta intre cel mai bun prieten si femeia iubita, calitatea lor ,, la superlativ '' este tocmai acest spirit de prietenie, de universalitate pe care il manifesta cu cam multi oameni, si din pacate pentru ei nu prea reusesc sa fie selectivi cu prietenii pe care ii aleg, tu pe de alta parte esti posesiva si vrei control asupra lui ceea ce lui ii displace, daca ti a spus ca nu este pregatit crede-l, nu braveaza. pe varsator il poti controla , necontrolandu-l '', lasand-i libertate si mimind detasare, pentru ca asa il aduci catre tine, insa la 25 de ani foarte sigur nu iti poate oferii ,, consistenta ''de care ai tu nevoie intro relatie. Daca nu esti dispusa sa renunti fa-ti macar aparent un prieten, care sa aiba calitatile ce l-ar face gelos pe el, joaca teatru de fapt, si frecventeaza acelasi medii insotita de un grup de cunostiite si ,, fi fericita '' si fara el si o sa vezi efectul.[/quote]
Daca tot este atat de multa atractie intre cele doua zodii eu o varsatoare de ce nu pot sa fiu cu un leu ?Sunt atat de greu de cucerit
kudika_861
Postat pe 8 Februarie 2012 11:27
De la: kudika_861, la data 2012-02-08 11:27:29Atractia intre voi este foarte puternica, pentru ca desi sunteti zodii polare si opuse in acelasi timp sunteti zodii complementare, problema voastra cea mare este compatibilitatea, compatibilitate care de obicei este mica intre cele doua tipologii carora le apartineti, ceea ce trebuie tu sa intelegi este ca barbatii varsatori nu prea fac diferenta intre cel mai bun prieten si femeia iubita, calitatea lor ,, la superlativ '' este tocmai acest spirit de prietenie, de universalitate pe care il manifesta cu cam multi oameni, si din pacate pentru ei nu prea reusesc sa fie selectivi cu prietenii pe care ii aleg, tu pe de alta parte esti posesiva si vrei control asupra lui ceea ce lui ii displace, daca ti a spus ca nu este pregatit crede-l, nu braveaza. pe varsator il poti controla , necontrolandu-l '', lasand-i libertate si mimind detasare, pentru ca asa il aduci catre tine, insa la 25 de ani foarte sigur nu iti poate oferii ,, consistenta ''de care ai tu nevoie intro relatie. Daca nu esti dispusa sa renunti fa-ti macar aparent un prieten, care sa aiba calitatile ce l-ar face gelos pe el, joaca teatru de fapt, si frecventeaza acelasi medii insotita de un grup de cunostiite si ,, fi fericita '' si fara el si o sa vezi efectul.

Daca tot este atat de multa atractie intre cele doua zodii eu o varsatoare de ce nu pot sa fiu cu un leu ?Sunt atat de greu de cucerit [/quote]

fii mandra si tine-te tare!!!! o sa-l cuceresti asa!!!!
zinaceabunasinebuna
Postat pe 8 Februarie 2012 13:02

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
femeia taur si barbatul rac????!!!!! 23 De la: AndreezlA 26 Mai 2013 00:58
Este oare femeea Leu fatarnica, egoista, mincinoasa si catastrofal de fitoasa? 43 De la: kudika361115 31 Ianuarie 2011 20:58
eu leu cu ascendent in rac el taur cu ascendent in rac 10 De la: tony_blue_ice 27 Ianuarie 2009 20:55
El sagetator eu...varsator 12 De la: kudika225148 7 Iulie 2010 16:14
fecioara cu alta fecioara? 3 De la: _dulcik_ 7 Mai 2009 21:38