Setari Cookie-uri

Eu taur, el-gemeni... ???!!!

in mai multe articole, gasesc ca aceste 2 zodii nu sunt compatibile... de fapt, ne intelegem perfect aproape din toate punctele de vedere ...dar multi mi-au zis ca relatia nu poate dura prea mult ... cum credeti??? aveti exemple concrete??
_Nina_
Postat pe 4 Ianuarie 2011 22:41
De la: _Nina_, la data 2011-01-04 22:41:53in mai multe articole, gasesc ca aceste 2 zodii nu sunt compatibile... de fapt, ne intelegem perfect aproape din toate punctele de vedere ...dar multi mi-au zis ca relatia nu poate dura prea mult ... cum credeti??? aveti exemple concrete??
pe dreacu eu am citit ca sunt compatibile Daca ne-am lua dupa zodii,departe am ajunge
Valy90
Postat pe 4 Ianuarie 2011 23:13
De la: _Nina_, la data 2011-01-04 22:41:53in mai multe articole, gasesc ca aceste 2 zodii nu sunt compatibile... de fapt, ne intelegem perfect aproape din toate punctele de vedere ...dar multi mi-au zis ca relatia nu poate dura prea mult ... cum credeti??? aveti exemple concrete??


Va intelegeti perfect dar pe tine te macina ce spun zodiile... Cand o sa-ti dea tipu` papuceii sau o sa se duca mancand pamantul,sa plangi la stele si sa le intrebi de ce ti-au facut asta tocmai tie,da?
Barbie30_
Postat pe 4 Ianuarie 2011 23:37
caracteristicile zodiilor iti pot prezenta caracterele generale ale unei persoane ptr a te ajuta in imbunatatirea relatiilor . Ceea ce se spune despre zodia mea se potriveste de minune la mine ... si daca iubitele mele ar fi mai atente ar reusi sa ma imblanzeasca mai usor . Dar se pare ca dau cam des peste cele ce nu iau zodiile in considerare .
Alex_Bodea
Postat pe 4 Ianuarie 2011 23:42
De la: Alex_Bodea, la data 2011-01-04 23:42:35caracteristicile zodiilor iti pot prezenta caracterele generale ale unei persoane ptr a te ajuta in imbunatatirea relatiilor . Ceea ce se spune despre zodia mea se potriveste de minune la mine ... si daca iubitele mele ar fi mai atente ar reusi sa ma imblanzeasca mai usor . Dar se pare ca dau cam des peste cele ce nu iau zodiile in considerare .


WTF...si pe tine te-au afectat zodiile.. Daca iubitele tale ar deschide dracu ochii te-ar vedea ce si cum esti,ca le doare la basca nu inseamna ca e din cauza zodiilor ci pur si simplu nu vor sa te descopere,nu vor sa stie cum esti.Incearca sa vezi unde gresesti de nu le intereseaza sa te descopere,daca toate fac acelasi lucru atunci e posibil ca problema sa fie la tine.Daca ridici un perete intre tine si ele si te astepti ca ele sa vada dincolo de el...atunci te inseli amarnic,lasa-te descoperit si ai sa vezi ca altfel o sa stea treaba.
Barbie30_
Postat pe 4 Ianuarie 2011 23:52
Nu am spus ca nu vedeau cum sunt , nu stiau cum sa se poarte cu mine desi in zodia mea le spuen foarte clar ...
Alex_Bodea
Postat pe 4 Ianuarie 2011 23:54
De la: Alex_Bodea, la data 2011-01-04 23:54:45Nu am spus ca nu vedeau cum sunt , nu stiau cum sa se poarte cu mine desi in zodia mea le spuen foarte clar ...


Mai baiete,tu tot o tii cu zodiile Tre sa spui cu gura ta ce-ti place si ce nu ca poate fetele nu se prind si nici nu citesc horoscopul .in pana mea....Cati ani ai?
Barbie30_
Postat pe 4 Ianuarie 2011 23:56
si apropo unul din caracteristicile scorpionilor e chiar misterul ...
Alex_Bodea
Postat pe 4 Ianuarie 2011 23:56
De la: Alex_Bodea, la data 2011-01-04 23:56:31si apropo unul din caracteristicile scorpionilor e chiar misterul ...


Atunci si relatiile or sa fie tot un mister pentru tine.
Barbie30_
Postat pe 4 Ianuarie 2011 23:57
Barbi de ce esti asa aprinsa? Zodiile m-au ajutat sa imi inteleg iubitele si nu numai , eu stiu ce este important ptr ele si mai ales cum sa ma port cu ele ... dar problema e ca ele nu au depus eforturile pe care le-am facut eu ... fiind frumoase si fiind baietii la picioarele lor credeau ca asa e normal . Si nu mai sunt un "baiete" de mult .
Alex_Bodea
Postat pe 5 Ianuarie 2011 00:01
De la: Alex_Bodea, la data 2011-01-05 00:01:34Barbi de ce esti asa aprinsa? Zodiile m-au ajutat sa imi inteleg iubitele si nu numai , eu stiu ce este important ptr ele si mai ales cum sa ma port cu ele ... dar problema e ca ele nu au depus eforturile pe care le-am facut eu ... fiind frumoase si fiind baietii la picioarele lor credeau ca asa e normal . Si nu mai sunt un "baiete" de mult .


Poate ca o sa intelegi intr-o zi ca fiecare persoana e unica,zodia spune foarte putin despre o persoana,conteaza foarte mult mediul in care au fost crescuti si cum au fost educati.Doi scorpioni(cum esti tu) pot fi atat de diferiti.Si daca tot spui atat de zodii ma gandesc ca mai iei in calcul si ascendentul persoanei,ascendent care predomina mai mult decat zodia in sine dupa varsta de 30 de ani,nu?Stiai ca "furi" si din ascendent cate ceva?Sau asta nu conteaza ci doar ce citesti tu pe net la caracteristici generale?Asta ca sa-ti vorbesc strict de zodii si nu de relatii.
Barbie30_
Postat pe 5 Ianuarie 2011 00:08
in cazul meu ascendentul imi intareste caracteristicile predominante din scorpion ... deci ar fi un fel de scorpion la putrerea a doua shi am specificat ca sunt generalitai nu sunt lucruri stricte . Sunt unele lucruri pe care daca le iei in calcul poti intelege mai bine persoana respectiva .
Alex_Bodea
Postat pe 5 Ianuarie 2011 00:12
De la: Alex_Bodea, la data 2011-01-05 00:12:41in cazul meu ascendentul imi intareste caracteristicile predominante din scorpion ... deci ar fi un fel de scorpion la putrerea a doua shi am specificat ca sunt generalitai nu sunt lucruri stricte . Sunt unele lucruri pe care daca le iei in calcul poti intelege mai bine persoana respectiva .


Bun...si pe care le iei tu in calcul daca nu stii ce caracteristici a "furat" persoana din zodie si din ascendent?
Barbie30_
Postat pe 5 Ianuarie 2011 00:13
pe cele din experienta ce am acumulat-o dealungul anilor , unui scorpion ii e firesc sa seduca ... indiferent ce ascendent are ... e singura zodie ce ofera farmec din primele clipe , ce te da pe spate si te atrage fara sa intelegi de ce ... desigur daor cu zodiile de apa compatibile . In rest nu ma bag ca voi ajunge sa imi folosesc veninul si nu vreau , suntem prea razbunatori in caz ca suntem raniti .
Alex_Bodea
Postat pe 5 Ianuarie 2011 00:30
De la: Alex_Bodea, la data 2011-01-05 00:30:00pe cele din experienta ce am acumulat-o dealungul anilor , unui scorpion ii e firesc sa seduca ... indiferent ce ascendent are ... e singura zodie ce ofera farmec din primele clipe , ce te da pe spate si te atrage fara sa intelegi de ce ... desigur daor cu zodiile de apa compatibile . In rest nu ma bag ca voi ajunge sa imi folosesc veninul si nu vreau , suntem prea razbunatori in caz ca suntem raniti .


Imi vorbesti despre tine ori nu ai prins bine intrebarea ori singura zodie de care stii e scorpionul si atat SAU singura care te intereseaza cu adevarat e doar a ta si atat?
Reformulez intrebarea:Cum poti sa stii ce caracteristici sa iei in calcul la iubita ta atata timp cat nu stii pe care le are ea din zodie si din ascendent?
Barbie30_
Postat pe 5 Ianuarie 2011 00:34
e simplu nu ma duc nici o data fara lectiile nefacute , inainte sa actionez in orice fel , mereu ma interesez de tot ce se poate afla despre ea , ajung sa o cunosc mai bine decat ea insasi . Si oricum te uitzi majoritatea fetelor se potrivesc cu un tipar ... daca descoperi carui tipar ii apartin nu mai e nici un mister . Asta e si ceea ce ma dezamageste in ultima perioada , deja din primele fraze , din prime informatii despre ea shtiu ce va urma ce trebuie sa spun ce trebuie sa fac sa o impresionez sa o dau pe spate , dar totodata stiu si ce va urma peste nu stiu cat timp , cu ce va gresi fata de mine sau ce ne va desparti . Nu mai e nici oprovocare , nu mai e nimic nou .
Alex_Bodea
Postat pe 5 Ianuarie 2011 00:43
De la: Alex_Bodea, la data 2011-01-05 00:43:40e simplu nu ma duc nici o data fara lectiile nefacute , inainte sa actionez in orice fel , mereu ma interesez de tot ce se poate afla despre ea , ajung sa o cunosc mai bine decat ea insasi . Si oricum te uitzi majoritatea fetelor se potrivesc cu un tipar ... daca descoperi carui tipar ii apartin nu mai e nici un mister . Asta e si ceea ce ma dezamageste in ultima perioada , deja din primele fraze , din prime informatii despre ea shtiu ce va urma ce trebuie sa spun ce trebuie sa fac sa o impresionez sa o dau pe spate , dar totodata stiu si ce va urma peste nu stiu cat timp , cu ce va gresi fata de mine sau ce ne va desparti . Nu mai e nici oprovocare , nu mai e nimic nou .


Cred ca ai citit prea multe carti Daca tot prevezi ce-o sa fie,vezi si ce greseli faci tu sau doar pe ale lor?
Eu ma retrag,noapte buna!
Barbie30_
Postat pe 5 Ianuarie 2011 00:46
Ms, o sa incerc sa nu ma iau dupa zodii...poate intr-adevar ai dreptate....departe nu o sa ajung))
_Nina_
Postat pe 5 Ianuarie 2011 16:42
De la: _Nina_, la data 2011-01-04 22:41:53in mai multe articole, gasesc ca aceste 2 zodii nu sunt compatibile... de fapt, ne intelegem perfect aproape din toate punctele de vedere ...dar multi mi-au zis ca relatia nu poate dura prea mult ... cum credeti??? aveti exemple concrete??


si eu sunt taur iar fostul era gemeni, a fost interesanta relatia, dar nu am invatat nimic din ea si din pacate am pierdut 3 ani langa el, el era instabil in orice, prea libertin pt mine, superficial, nu trata mai nimic cu seriozitate, ceea ce a dus la certuri urate si la un "calduros" la revedere din partea mea
visan_georgiana
Postat pe 5 Ianuarie 2011 17:42
De la: TIGRA, la data 2011-01-05 17:42:22
De la: _Nina_, la data 2011-01-04 22:41:53in mai multe articole, gasesc ca aceste 2 zodii nu sunt compatibile... de fapt, ne intelegem perfect aproape din toate punctele de vedere ...dar multi mi-au zis ca relatia nu poate dura prea mult ... cum credeti??? aveti exemple concrete??


si eu sunt taur iar fostul era gemeni, a fost interesanta relatia, dar nu am invatat nimic din ea si din pacate am pierdut 3 ani langa el, el era instabil in orice, prea libertin pt mine, superficial, nu trata mai nimic cu seriozitate, ceea ce a dus la certuri urate si la un "calduros" la revedere din partea mea


asa si mie imi pare ca relatia e interesanta...singurul gind care ma macina este cit o sa dureze ea...mi-e frica sa nu o patesc ca tine...si sa nu pierd si eu timpul in zadar ) ms ca ai raspuns )
_Nina_
Postat pe 6 Ianuarie 2011 15:05

asa si mie imi pare ca relatia e interesanta...singurul gind care ma macina este cit o sa dureze ea...mi-e frica sa nu o patesc ca tine...si sa nu pierd si eu timpul in zadar ) ms ca ai raspuns )[/quote]

totul depinde de persoana respectiva, nu putem sa ne incredem in zodii si atat, pt ca felul nostru de a fi depinde de educatia primita si de mediul in care traim
visan_georgiana
Postat pe 6 Ianuarie 2011 15:29
De la: TIGRA, la data 2011-01-06 15:29:41
asa si mie imi pare ca relatia e interesanta...singurul gind care ma macina este cit o sa dureze ea...mi-e frica sa nu o patesc ca tine...si sa nu pierd si eu timpul in zadar ) ms ca ai raspuns )


totul depinde de persoana respectiva, nu putem sa ne incredem in zodii si atat, pt ca felul nostru de a fi depinde de educatia primita si de mediul in care traim[/quote]

ai dreptate! daca sincer, mi-ai adus mintele la loc .....merci mult! esti bravo
_Nina_
Postat pe 6 Ianuarie 2011 15:40
opusurile se atrag intotdeauna,asa ca stai linistita,relatia va dura ATAT TIMP CAT ITI DORESTI TU !
kudika140124
Postat pe 8 Ianuarie 2011 17:25
EU SUNT TAUR EL GEMENI SI SUNTEM DE13 ANI IMPREUNA,DECI SE PARE CA MERGE !
kudika140124
Postat pe 8 Ianuarie 2011 17:31
De la: kudika140124, la data 2011-01-08 17:31:08EU SUNT TAUR EL GEMENI SI SUNTEM DE13 ANI IMPREUNA,DECI SE PARE CA MERGE !


merci mult! chiar mi-ati ridicat dispozitia! va sunt foarte recunoscatoare!!!
_Nina_
Postat pe 9 Ianuarie 2011 18:53

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Exercitiu de sinceritate; intrebari si raspunsuri...Doar curiosii au voie :D 25 De la: jojo86 2 Aprilie 2010 23:13
eu rac el taur.... 7 De la: iulia12 20 Noiembrie 2009 12:04
Relatia intre 2 lei 10 De la: kudika_993567 3 Noiembrie 2015 00:11
femeia pesti..?..ceva?..:D 47 De la: martie02 29 August 2009 10:21
eu rac cu ascendent in fecioara,el fecioara 3 De la: l_diana_c 28 Mai 2009 17:05