Setari Cookie-uri

un pic de timp si pt mine pe forum??am nevoie de un sfat!:) multuuuumesccc!!!

SUNT IN SITUATIA URMATOARE: DE VREO LUNA DE ZILE DRAGUL DE CAPRICORN IMI CAM DA TARCOALE DACA POT SPUNE ASA.NE-AM INTALNIT PRIMA DATA IN VARA,ACCIDENTAL INTR-UN CLUB SI MOMENTUL IN CARE S-AU INTALNIT PRIVIRILE NOASTRE A PARUT VESNIC SI PLIN DE CURIOZITATE RECIPROCA DAR S-A CONCRETIZAT DOAR INTR-UN SALUT,LANGA MINE AFLANDU-SE UN PRIETEN COMUN DE AL LUI,SALUT CARE SE PARE CA A FOST CALCULAT DE PRETENDENTUL CAPRICORN DIN CE MI-A RECUNOSCUT ULTERIOR!...DUPA CARE NU AM MAI VB DELOC...NE-AM INTALNIT ACCIDENTAL INCA DE VREO 2 ORI SI MEREU AMANDOI IN GRABA,DOAR SALUTUL SI CURIOZITATEA MAGNETICA NE LEGA CRED ...IN URMA CU O LUNA DE ZILE A FOST ZIUA MEA,ATUNCI A FACUT PRIMUL PAS SI MI-A TRIMIS O URARE FRUMOASA ( PE UN SITE DE SOCIALIZARE),PE CARE NU O TRIMITI ORICUI,MAI ALES LA O PERSOANA PE CARE DOAR O SALUTI PT CA O STI DIN VEDERE!dupa care m-a abordat prin mesaje in continuare cu feed-back binenteles...a urmat nr de telefon si intalnirea in cele din urma!CHIMIA intre noi doi este 100% pot spune...dar pare prea bine,pare prea sincer...si stiti cum se spune cand pare perfect nu te-ai uitat unde trebuie chimia este perfecta,conversatia pare la fel...dar nu stiu daca sa ma las cucerita,adica sa-i arat reciprocitatea sau sa-l mai tin in garda... sunt confuza pt ca am mai trecut printr-o relatie lunga cu o balanta ce-i drept si a fost foarte nereusita si am ramas cu sechele cred,si acum dupa multa vreme simt nevoia sa schimb statutul meu single cu care m-am obisnuit foarte bine pt aceasta provocare...deci ce parere aveti voi despre aceasta combinatie de zodii si cum sta cu rabdarea un capricorn cand vine vorba despre sex?:)) m-ati ajuta mult dragii si dragele mele! deci astept parerile scorpioancelor si a tuturor care au avut experiente cu barbatii capricorn sau a barbatiilor capricorn care sunt-au fost intr-o relatie cu o femeie scorpion!!va multumesc!!
DEX
Postat pe 10 Decembrie 2011 11:56
Nu conteaza cata rabdare are el cand e vb de sex, ci cat de mult te respecti tu. Daca tu crezi ca esti "de trei ori femeie" , atunci ai toate sansele sa te iubeasca si sa te respecte o viata intreaga. Daca relatia voastra nu va merge, atunci sa stii ca nu ai fost suficient de ...femeie pt el.

P.S Iti dau 0.1% sanse de reusita
ilumax_76
Postat pe 10 Decembrie 2011 12:06
eu sunt my old fashion....deci...si de ce 0,1%? sunt mai mult curioasa din punctul de vedere al zodiei dar din experientele traite nu din carti...multumesc pt raspuns oricum!:)
DEX
Postat pe 10 Decembrie 2011 12:11
Capricornul nu se intelege cu scorpionul.Din punctul meu de vedere nu exista sanse de a fi o relatie intre voi,scorpionii sunt gelosi,posesivi,invidiosi iar capricornii nu suporta gelozia si posesivitatea.
broscoiu
Postat pe 10 Decembrie 2011 12:16
De la: kudika093298, la data 2011-12-10 12:11:37eu sunt my old fashion....deci...si de ce 0,1%? sunt mai mult curioasa din punctul de vedere al zodiei dar din experientele traite nu din carti...multumesc pt raspuns oricum!:)


Nu vorbesc din carti; cunosc cate ceva despre scorpioance dar din respect nu pot detalia. Ok, ok..o sa spun ceva: contrar aparentelor, au un caracter slab desi niciuna nu va recunoaste. Cu un caracter slab nu poti face "casa"cu un barbat atat de "complet" cum e capricornul. Nu trebuie sa ma crezi, vei vedea pe parcurs. La un moment dat se va plictisi si va pleca.
ilumax_76
Postat pe 10 Decembrie 2011 12:23
NU MA REFEREAM CA TU TE-AIM EXPRIMA DIN CARTI,SPUNEAM IN GENERAL CA IMI DORESC O PARERE ASA MAI PERSONALA,STRICT DIN EXPERIENTELE DE VIATA!PROBLEMA LA MINE TOCMAI ASTA ESTE,CA SUNT UN CARACTER TARE,PUTERNIC SI MA DESCHID FOARTE FOARTE GREU...CUNOSC SI ALTE PERSOANE SORPIONI DE ZODIE,TTOAL DIFERITI...SI FOARTE USURATICI SI TOCMAI ASTA ESTE CA EU SUNT FOARTE OLD FASHION,IMI PLACE SA MI SE FACA CURTE,GARD,CASA :)))))))) ADICA TREBUIE O RABDARE DE FIER SI ACUM CU ACEST PRETENDENT ESTE PRIMA DATA CAND SIMT ALTFEL LUCRURILE...MAI INSTINCTIV DAR TOTUSI NU MA POT DESCHIDE ASA CUM SIMT IN INTERIORUL MEU...
DEX
Postat pe 10 Decembrie 2011 12:29
DA...SUNT POSESIVI,...DAR SE PRICEP AL NAIBIIII DE BINE SA NU O ARATE...CEL PUTIN EU ASA FAC...SI DUPA ULTIMA RELATIE AM RENUNTAT DE TOT LA ACEASTA"CALITATE"...NIMENI NU APARTINE NIMANUI...DAR POATE FACE PARTE LA UN MOMENT DAT DIN VIATA UNUIA DINTRE NOI PT UN ANUMIT TIMP...IMPORTANT ESTE CA TIMPUL SA FIE PETRECUT FRUMOS!
DEX
Postat pe 10 Decembrie 2011 12:35
De la: DEX, la data 2011-12-10 12:29:35NU MA REFEREAM CA TU TE-AIM EXPRIMA DIN CARTI,SPUNEAM IN GENERAL CA IMI DORESC O PARERE ASA MAI PERSONALA,STRICT DIN EXPERIENTELE DE VIATA!PROBLEMA LA MINE TOCMAI ASTA ESTE,CA SUNT UN CARACTER TARE,PUTERNIC SI MA DESCHID FOARTE FOARTE GREU...CUNOSC SI ALTE PERSOANE SORPIONI DE ZODIE,TTOAL DIFERITI...SI FOARTE USURATICI SI TOCMAI ASTA ESTE CA EU SUNT FOARTE OLD FASHION,IMI PLACE SA MI SE FACA CURTE,GARD,CASA :)))))))) ADICA TREBUIE O RABDARE DE FIER SI ACUM CU ACEST PRETENDENT ESTE PRIMA DATA CAND SIMT ALTFEL LUCRURILE...MAI INSTINCTIV DAR TOTUSI NU MA POT DESCHIDE ASA CUM SIMT IN INTERIORUL MEU...


Nu cred ca ai un caracter puternic; asta vrei tu sa crezi. Nu te deschizi pt ca ti-e teama si asta demonstreaza slabiciune. E bine ca esti mai de moda veche in materie de sex.
Sa inteleg ca iti doresti sa sari pe el, dar din orgoliu...te abtii. Se spune ca iubirea adevarata iese la iveala sau NU atunci cand cei doi locuiesc impreuna. Eu nu pot sa te invat cum sa cuceresti un barbat( suntem diferite) de aceea iti spun sa acorzi timp TIMPULUI, sa vezi cum evolueaza lucrurile.
ilumax_76
Postat pe 10 Decembrie 2011 12:40
Nu mai scrie cu litere mari, te rog frumos. Ochisorii mei albastrii sufera cumplit, fie-ti mila.
ilumax_76
Postat pe 10 Decembrie 2011 12:43
De la: ilumax_76, la data 2011-12-10 12:40:13
De la: DEX, la data 2011-12-10 12:29:35NU MA REFEREAM CA TU TE-AIM EXPRIMA DIN CARTI,SPUNEAM IN GENERAL CA IMI DORESC O PARERE ASA MAI PERSONALA,STRICT DIN EXPERIENTELE DE VIATA!PROBLEMA LA MINE TOCMAI ASTA ESTE,CA SUNT UN CARACTER TARE,PUTERNIC SI MA DESCHID FOARTE FOARTE GREU...CUNOSC SI ALTE PERSOANE SORPIONI DE ZODIE,TTOAL DIFERITI...SI FOARTE USURATICI SI TOCMAI ASTA ESTE CA EU SUNT FOARTE OLD FASHION,IMI PLACE SA MI SE FACA CURTE,GARD,CASA :)))))))) ADICA TREBUIE O RABDARE DE FIER SI ACUM CU ACEST PRETENDENT ESTE PRIMA DATA CAND SIMT ALTFEL LUCRURILE...MAI INSTINCTIV DAR TOTUSI NU MA POT DESCHIDE ASA CUM SIMT IN INTERIORUL MEU...


Nu cred ca ai un caracter puternic; asta vrei tu sa crezi. Nu te deschizi pt ca ti-e teama si asta demonstreaza slabiciune. E bine ca esti mai de moda veche in materie de sex.
Sa inteleg ca iti doresti sa sari pe el, dar din orgoliu...te abtii. Se spune ca iubirea adevarata iese la iveala sau NU atunci cand cei doi locuiesc impreuna. Eu nu pot sa te invat cum sa cuceresti un barbat( suntem diferite) de aceea iti spun sa acorzi timp TIMPULUI, sa vezi cum evolueaza lucrurile.

Ai avut o experienta proasta cu vreo scorpioanca?
broscoiu
Postat pe 10 Decembrie 2011 12:44
De la: broscoiu, la data 2011-12-10 12:44:52
Ai avut o experienta proasta cu vreo scorpioanca?


Nu, Sapito. Nu am avut experiente proaste . Eu am noroc in dragoste
ilumax_76
Postat pe 10 Decembrie 2011 12:47
De la: ilumax_76, la data 2011-12-10 12:40:13
De la: DEX, la data 2011-12-10 12:29:35NU MA REFEREAM CA TU TE-AIM EXPRIMA DIN CARTI,SPUNEAM IN GENERAL CA IMI DORESC O PARERE ASA MAI PERSONALA,STRICT DIN EXPERIENTELE DE VIATA!PROBLEMA LA MINE TOCMAI ASTA ESTE,CA SUNT UN CARACTER TARE,PUTERNIC SI MA DESCHID FOARTE FOARTE GREU...CUNOSC SI ALTE PERSOANE SORPIONI DE ZODIE,TTOAL DIFERITI...SI FOARTE USURATICI SI TOCMAI ASTA ESTE CA EU SUNT FOARTE OLD FASHION,IMI PLACE SA MI SE FACA CURTE,GARD,CASA :)))))))) ADICA TREBUIE O RABDARE DE FIER SI ACUM CU ACEST PRETENDENT ESTE PRIMA DATA CAND SIMT ALTFEL LUCRURILE...MAI INSTINCTIV DAR TOTUSI NU MA POT DESCHIDE ASA CUM SIMT IN INTERIORUL MEU...


Nu cred ca ai un caracter puternic; asta vrei tu sa crezi. Nu te deschizi pt ca ti-e teama si asta demonstreaza slabiciune. E bine ca esti mai de moda veche in materie de sex.
Sa inteleg ca iti doresti sa sari pe el, dar din orgoliu...te abtii. Se spune ca iubirea adevarata iese la iveala sau NU atunci cand cei doi locuiesc impreuna. Eu nu pot sa te invat cum sa cuceresti un barbat( suntem diferite) de aceea iti spun sa acorzi timp TIMPULUI, sa vezi cum evolueaza lucrurile.

Asta e si vorba mea,sa acorzi timpului timp ...il doresc DA :) dar...nu atat din orgoliu cat din faptul ca nu am incredere sa incep ceva desi vreau,am ramas cu o teama imputita dupa ultima experienta...asta ar fi slabiciunea...recunosc... dar sunt curioasa de mai multe detalii strict de relatia scorpion capricorn :) Multumesc de raspunsuri!
DEX
Postat pe 10 Decembrie 2011 12:49
De la: ilumax_76, la data 2011-12-10 12:47:23
De la: broscoiu, la data 2011-12-10 12:44:52
Ai avut o experienta proasta cu vreo scorpioanca?


Nu, Sapito. Nu am avut experiente proaste . Eu am noroc in dragoste

broscoiu
Postat pe 10 Decembrie 2011 12:50
De la: DEX, la data 2011-12-10 12:49:28
De la: ilumax_76, la data 2011-12-10 12:40:13
De la: DEX, la data 2011-12-10 12:29:35NU MA REFEREAM CA TU TE-AIM EXPRIMA DIN CARTI,SPUNEAM IN GENERAL CA IMI DORESC O PARERE ASA MAI PERSONALA,STRICT DIN EXPERIENTELE DE VIATA!PROBLEMA LA MINE TOCMAI ASTA ESTE,CA SUNT UN CARACTER TARE,PUTERNIC SI MA DESCHID FOARTE FOARTE GREU...CUNOSC SI ALTE PERSOANE SORPIONI DE ZODIE,TTOAL DIFERITI...SI FOARTE USURATICI SI TOCMAI ASTA ESTE CA EU SUNT FOARTE OLD FASHION,IMI PLACE SA MI SE FACA CURTE,GARD,CASA :)))))))) ADICA TREBUIE O RABDARE DE FIER SI ACUM CU ACEST PRETENDENT ESTE PRIMA DATA CAND SIMT ALTFEL LUCRURILE...MAI INSTINCTIV DAR TOTUSI NU MA POT DESCHIDE ASA CUM SIMT IN INTERIORUL MEU...


Nu cred ca ai un caracter puternic; asta vrei tu sa crezi. Nu te deschizi pt ca ti-e teama si asta demonstreaza slabiciune. E bine ca esti mai de moda veche in materie de sex.
Sa inteleg ca iti doresti sa sari pe el, dar din orgoliu...te abtii. Se spune ca iubirea adevarata iese la iveala sau NU atunci cand cei doi locuiesc impreuna. Eu nu pot sa te invat cum sa cuceresti un barbat( suntem diferite) de aceea iti spun sa acorzi timp TIMPULUI, sa vezi cum evolueaza lucrurile.

Asta e si vorba mea,sa acorzi timpului timp ...il doresc DA :) dar...nu atat din orgoliu cat din faptul ca nu am incredere sa incep ceva desi vreau,am ramas cu o teama imputita dupa ultima experienta...asta ar fi slabiciunea...recunosc... dar sunt curioasa de mai multe detalii strict de relatia scorpion capricorn :) Multumesc de raspunsuri!
cat despre partea cu cuceritul....el asa se arata cucerit de multa vreme de mine,,,,dar nu stiu daca e sincer sau fals...deci cum sunt capricornii?:)
DEX
Postat pe 10 Decembrie 2011 12:51
Uite..mi-am adus aminte de un cuplu : capricorn-scorpion. Bunicul( capricorn) nu a respectat-o pe bunica niciodata. Era buna doar cand i se scula, pt a spala, a gati si ...atat. Au facut o droaie de copii dar fara sa se iubeasca nici macar un strop. Bunica mea s-a maritat cu el obligata de tatal ei. A fost terorizata de socrii, de amantele bunicului si ea nu s-a razvratit absolut deloc. Numa gura era de ea. S-au urat pana la moarte. Au murit amandoi si imi amintesc, cu o seara inainte de a o inmormanta pe bunica, am visat cum a venit bunicul sa o ia si sa-i arate calea. S-au urat si totusi s-au iubit si dincolo de moarte..ciudat
ilumax_76
Postat pe 10 Decembrie 2011 12:55
De la: DEX, la data 2011-12-10 12:51:35
De la: DEX, la data 2011-12-10 12:49:28
De la: ilumax_76, la data 2011-12-10 12:40:13
De la: DEX, la data 2011-12-10 12:29:35NU MA REFEREAM CA TU TE-AIM EXPRIMA DIN CARTI,SPUNEAM IN GENERAL CA IMI DORESC O PARERE ASA MAI PERSONALA,STRICT DIN EXPERIENTELE DE VIATA!PROBLEMA LA MINE TOCMAI ASTA ESTE,CA SUNT UN CARACTER TARE,PUTERNIC SI MA DESCHID FOARTE FOARTE GREU...CUNOSC SI ALTE PERSOANE SORPIONI DE ZODIE,TTOAL DIFERITI...SI FOARTE USURATICI SI TOCMAI ASTA ESTE CA EU SUNT FOARTE OLD FASHION,IMI PLACE SA MI SE FACA CURTE,GARD,CASA :)))))))) ADICA TREBUIE O RABDARE DE FIER SI ACUM CU ACEST PRETENDENT ESTE PRIMA DATA CAND SIMT ALTFEL LUCRURILE...MAI INSTINCTIV DAR TOTUSI NU MA POT DESCHIDE ASA CUM SIMT IN INTERIORUL MEU...


Nu cred ca ai un caracter puternic; asta vrei tu sa crezi. Nu te deschizi pt ca ti-e teama si asta demonstreaza slabiciune. E bine ca esti mai de moda veche in materie de sex.
Sa inteleg ca iti doresti sa sari pe el, dar din orgoliu...te abtii. Se spune ca iubirea adevarata iese la iveala sau NU atunci cand cei doi locuiesc impreuna. Eu nu pot sa te invat cum sa cuceresti un barbat( suntem diferite) de aceea iti spun sa acorzi timp TIMPULUI, sa vezi cum evolueaza lucrurile.

Asta e si vorba mea,sa acorzi timpului timp ...il doresc DA :) dar...nu atat din orgoliu cat din faptul ca nu am incredere sa incep ceva desi vreau,am ramas cu o teama imputita dupa ultima experienta...asta ar fi slabiciunea...recunosc... dar sunt curioasa de mai multe detalii strict de relatia scorpion capricorn :) Multumesc de raspunsuri!
cat despre partea cu cuceritul....el asa se arata cucerit de multa vreme de mine,,,,dar nu stiu daca e sincer sau fals...deci cum sunt capricornii?:)

Sunt persoane sincere,corecte,fidele dar acum depinde..nu te poti lua numai dupa zodii,mai conteaza si caracterul omului.
broscoiu
Postat pe 10 Decembrie 2011 12:56
De la: ilumax_76, la data 2011-12-10 12:55:49Uite..mi-am adus aminte de un cuplu : capricorn-scorpion. Bunicul( capricorn) nu a respectat-o pe bunica niciodata. Era buna doar cand i se scula, pt a spala, a gati si ...atat. Au facut o droaie de copii dar fara sa se iubeasca nici macar un strop. Bunica mea s-a maritat cu el obligata de tatal ei. A fost terorizata de socrii, de amantele bunicului si ea nu s-a razvratit absolut deloc. Numa gura era de ea. S-au urat pana la moarte. Au murit amandoi si imi amintesc, cu o seara inainte de a o inmormanta pe bunica, am visat cum a venit bunicul sa o ia si sa-i arate calea. S-au urat si totusi s-au iubit si dincolo de moarte..ciudat

Legat de ce ai zis,capricornilor nu le plac femeile slabe,fara caracter,care sa taca si sa inghita.
broscoiu
Postat pe 10 Decembrie 2011 12:58
De la: broscoiu, la data 2011-12-10 12:58:12
Legat de ce ai zis,capricornilor nu le plac femeile slabe,fara caracter,care sa taca si sa inghita.


Stiu. Tocmai de aia i-am dat 0.1% sanse de reusita. Capricornul are nevoie de o femeie puternica dar care sa se impuna cu tact, nu de o isterica cum e scorpioanca
ilumax_76
Postat pe 10 Decembrie 2011 13:01
De la: broscoiu, la data 2011-12-10 12:58:12
De la: ilumax_76, la data 2011-12-10 12:55:49Uite..mi-am adus aminte de un cuplu : capricorn-scorpion. Bunicul( capricorn) nu a respectat-o pe bunica niciodata. Era buna doar cand i se scula, pt a spala, a gati si ...atat. Au facut o droaie de copii dar fara sa se iubeasca nici macar un strop. Bunica mea s-a maritat cu el obligata de tatal ei. A fost terorizata de socrii, de amantele bunicului si ea nu s-a razvratit absolut deloc. Numa gura era de ea. S-au urat pana la moarte. Au murit amandoi si imi amintesc, cu o seara inainte de a o inmormanta pe bunica, am visat cum a venit bunicul sa o ia si sa-i arate calea. S-au urat si totusi s-au iubit si dincolo de moarte..ciudat

Legat de ce ai zis,capricornilor nu le plac femeile slabe,fara caracter,care sa taca si sa inghita.


Atunci nu e rau...am o personalitate destul de puternica...taci si inghite nu-mi sta in nuante :))) eventual inghit,inghit....si apoi "scuip"direct cu foc...ca un vulcan :)))) si nu mai "ling" dar in general ma fac inteleasa din atitudine...cuvintele sunt bonus daca persoana chiar e tampa sau are nevoie un pic de"ghid" :))
DEX
Postat pe 10 Decembrie 2011 13:04
De la: DEX, la data 2011-12-10 12:11:37eu sunt my old fashion....deci...si de ce 0,1%? sunt mai mult curioasa din punctul de vedere al zodiei dar din experientele traite nu din carti...multumesc pt raspuns oricum!:)


Treci dicolo de bariera zodiei , de caracterele pe care le atribui in mod fals omului respectiv doar pentru ca "asa sunt capricornii", cunoaste-l mai bine, convige-te ca merita mai mult si apoi daruieste si tu mai mult daca simti ca vrei sa dai.
Thais13
Postat pe 10 Decembrie 2011 13:27
of of ...din pacate toti capriconii sunt posesivi si mult mai "gelosi" au darul vorbirii si al dragostei ....daca el te va simtii ca tu esti pt el si vei putea face "totul" pt el o sa ramai a lui forever...
BrokenAngel
Postat pe 10 Decembrie 2011 14:08
De la: Thais13, la data 2011-12-10 13:27:41
De la: DEX, la data 2011-12-10 12:11:37eu sunt my old fashion....deci...si de ce 0,1%? sunt mai mult curioasa din punctul de vedere al zodiei dar din experientele traite nu din carti...multumesc pt raspuns oricum!:)


Treci dicolo de bariera zodiei , de caracterele pe care le atribui in mod fals omului respectiv doar pentru ca "asa sunt capricornii", cunoaste-l mai bine, convige-te ca merita mai mult si apoi daruieste si tu mai mult daca simti ca vrei sa dai.


asta incerc day by day sa ma conving...dar mi-ar placea sa cunosc si din experientele altor persoane in aceasi situatie,fata scorpion si baiatul capricorn!!:) multumesc de parere!
DEX
Postat pe 10 Decembrie 2011 14:18
De la: BrokenAngel, la data 2011-12-10 14:08:16of of ...din pacate toti capriconii sunt posesivi si mult mai "gelosi" au darul vorbirii si al dragostei ....daca el te va simtii ca tu esti pt el si vei putea face "totul" pt el o sa ramai a lui forever...


tu esti capricorn?sau scorpion?mutumesc de raspuns~!
DEX
Postat pe 10 Decembrie 2011 14:20
strict legat despre relatia scorpion-capricorn ceva pareri pro si contra??
DEX
Postat pe 10 Decembrie 2011 14:37
De la: ilumax_76, la data 2011-12-10 12:55:49Uite..mi-am adus aminte de un cuplu : capricorn-scorpion. Bunicul( capricorn) nu a respectat-o pe bunica niciodata. Era buna doar cand i se scula, pt a spala, a gati si ...atat. Au facut o droaie de copii dar fara sa se iubeasca nici macar un strop. Bunica mea s-a maritat cu el obligata de tatal ei. A fost terorizata de socrii, de amantele bunicului si ea nu s-a razvratit absolut deloc. Numa gura era de ea. S-au urat pana la moarte. Au murit amandoi si imi amintesc, cu o seara inainte de a o inmormanta pe bunica, am visat cum a venit bunicul sa o ia si sa-i arate calea. S-au urat si totusi s-au iubit si dincolo de moarte..ciudat


doi_ochi_caprui
Postat pe 10 Decembrie 2011 15:54
De la: DEX, la data 2011-12-10 11:56:38SUNT IN SITUATIA URMATOARE: DE VREO LUNA DE ZILE DRAGUL DE CAPRICORN IMI CAM DA TARCOALE DACA POT SPUNE ASA.NE-AM INTALNIT PRIMA DATA IN VARA,ACCIDENTAL INTR-UN CLUB SI MOMENTUL IN CARE S-AU INTALNIT PRIVIRILE NOASTRE A PARUT VESNIC SI PLIN DE CURIOZITATE RECIPROCA DAR S-A CONCRETIZAT DOAR INTR-UN SALUT,LANGA MINE AFLANDU-SE UN PRIETEN COMUN DE AL LUI,SALUT CARE SE PARE CA A FOST CALCULAT DE PRETENDENTUL CAPRICORN DIN CE MI-A RECUNOSCUT ULTERIOR!...DUPA CARE NU AM MAI VB DELOC...NE-AM INTALNIT ACCIDENTAL INCA DE VREO 2 ORI SI MEREU AMANDOI IN GRABA,DOAR SALUTUL SI CURIOZITATEA MAGNETICA NE LEGA CRED ...IN URMA CU O LUNA DE ZILE A FOST ZIUA MEA,ATUNCI A FACUT PRIMUL PAS SI MI-A TRIMIS O URARE FRUMOASA ( PE UN SITE DE SOCIALIZARE),PE CARE NU O TRIMITI ORICUI,MAI ALES LA O PERSOANA PE CARE DOAR O SALUTI PT CA O STI DIN VEDERE!dupa care m-a abordat prin mesaje in continuare cu feed-back binenteles...a urmat nr de telefon si intalnirea in cele din urma!CHIMIA intre noi doi este 100% pot spune...dar pare prea bine,pare prea sincer...si stiti cum se spune cand pare perfect nu te-ai uitat unde trebuie chimia este perfecta,conversatia pare la fel...dar nu stiu daca sa ma las cucerita,adica sa-i arat reciprocitatea sau sa-l mai tin in garda... sunt confuza pt ca am mai trecut printr-o relatie lunga cu o balanta ce-i drept si a fost foarte nereusita si am ramas cu sechele cred,si acum dupa multa vreme simt nevoia sa schimb statutul meu single cu care m-am obisnuit foarte bine pt aceasta provocare...deci ce parere aveti voi despre aceasta combinatie de zodii si cum sta cu rabdarea un capricorn cand vine vorba despre sex?:)) m-ati ajuta mult dragii si dragele mele! deci astept parerile scorpioancelor si a tuturor care au avut experiente cu barbatii capricorn sau a barbatiilor capricorn care sunt-au fost intr-o relatie cu o femeie scorpion!!va multumesc!!





"chimia este perfecta..." Dar,Fizica,Geometria in spatiu,cum sunt?

Draga ,nu mai lua in calcul semnele zodiacale si predictiile lor!Orice relatie este precum o poveste ,ce are "Introducere",Cuprins" si "Sfarsit",fiecare compartiment avand particularitatile lui!Daca tu treci direct la Continut,fara preambulurile necesare,o sa ramai tot gandindu-te la motivele pentru care nu au functionat compatibilitatile prezise de astre!Cunoasteti-va,parcurgeti relatia cu pasi mici,nu uriasi,caci veti sari peste etape importante din cursul firesc al oricarei relatii!Nu mai lua in calcul zodiacele ,caci nu au relevanta in iubire!Faci referire si la sex!!Unde este problema?Incepeti intai cu sex-ul si vedeti voi daca ajungeti si la dragoste,asta daca o sa aveti rabdare unul cu celalalt,daca nu,rezumati-va,doar la facut sex si asa o sa fiti si voi in "trend zodiacal"!
RAINBOWLADY
Postat pe 10 Decembrie 2011 16:09

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Infidelitate 17 De la: dakar_dakina 20 Octombrie 2008 17:48
hello 12 De la: _oktober_ 3 August 2010 21:42
SALON MASAJ TANTRIC 12 De la: tzekel 28 Februarie 2012 09:24
sunt la o rascruce....... 5 De la: kudika_28652 9 Iunie 2013 16:44
Mi-e frica sa plec din cauza copilului... vreau un sfat!!! 17 De la: darksukkubus69 22 Noiembrie 2009 20:18