Setari Cookie-uri

Baiat virgin ....

Buna ... Am un iubit musulman care e virgin ... Cum ma sfatuiti sa procedez cu el ... e foarte grabit, si termina repede ... si nu stiu cum sa ma port ...

NU FITI RAUTACIOSI VA ROG ...

Kiar rog si persoane adepte ale acestei religii sa comenteze ... este important, si am vazut k exista printre cititori... va rog sa imi spuneti in special ce nu trebuie facut... ca are un comportament diferit ... si nu vreau sa fac ce nu trebuie ... sa nu ma dispretuiasca (ma refer aici la alte intrari decat cea normala sau stiu eu ce prejudecati exista) ...

Am fost impreuna de vreo 3 ori dar sunt cam stangace si eu ... nu ma pricep la baieti virgini :)

Ma puteti ajuta? Multumesc frumos :)

mary
dark_maria87
Postat pe 11 Decembrie 2011 02:29
Eu suntmaideschisa sinuvreausa ma creadafemeie de moravuri usoare ....
dark_maria87
Postat pe 11 Decembrie 2011 02:33
Eu sunt mai deschisa si nu vreau sa ma creada femeie de moravuri usoare .... [/quote]
dark_maria87
Postat pe 11 Decembrie 2011 02:34
De la: dark_maria87, la data 2011-12-11 02:34:57Eu sunt mai deschisa si nu vreau sa ma creada femeie de moravuri usoare ....
[/quote]

esti de moravuri usoare daca ai pus botu la un musulman in primul rand ,iar in al doilea rand ar trebui sa sti ca la a doua si a N-a partida de sex concomitenta poate sa fie si papa de la roma ca tot termina mai greu
PICCKARD
Postat pe 11 Decembrie 2011 08:33
aa! si vezi ca sexul cu persoane econtraindicat fara prezervativ!
PICCKARD
Postat pe 11 Decembrie 2011 08:34
Ce conteaza ca sunteti sau nu stangaci ? Invatati impreuna cel mai important este sa va protejati sa nu ramai insarcinata...
kudika_nikole
Postat pe 11 Decembrie 2011 11:46
De la: dark_maria87, la data 2011-12-11 02:29:10Buna ... Am un iubit musulman care e virgin ... Cum ma sfatuiti sa procedez cu el ... e foarte grabit, si termina repede ... si nu stiu cum sa ma port ...

NU FITI RAUTACIOSI VA ROG ...

Kiar rog si persoane adepte ale acestei religii sa comenteze ... este important, si am vazut k exista printre cititori... va rog sa imi spuneti in special ce nu trebuie facut... ca are un comportament diferit ... si nu vreau sa fac ce nu trebuie ... sa nu ma dispretuiasca (ma refer aici la alte intrari decat cea normala sau stiu eu ce prejudecati exista) ...

Am fost impreuna de vreo 3 ori dar sunt cam stangace si eu ... nu ma pricep la baieti virgini :)

Ma puteti ajuta? Multumesc frumos :)

mary



"Rabdare si tutun",draga mea,aceasta vorba din popor se aplica in cazul vostru!Exersati,experimenttai,"gustati-va" incet,fara furia nebuniei de astazi!Nimeni nu s-a nascut "doctor docent",nici macar in a face sex sau dragoste, dupa caz,deci,traiti iubirea dintre voi cu mult calm si atentie la protectia personala!!!!!!!
RAINBOWLADY
Postat pe 11 Decembrie 2011 11:58
se vede ca esti foarte deschisa...
GODZILA
Postat pe 11 Decembrie 2011 12:04

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cãderea parului și început de chelie !!!!! 2 De la: Kudika_416029 7 Noiembrie 2016 19:28
Buna, am si eu nevoie de niste informatii!!! 8 De la: kudika_14576 21 August 2012 18:12
job fetelive 1 De la: kudika_10519 8 Iulie 2012 19:16
Criza biliara 5 De la: criss_pana 29 Decembrie 2011 08:49
Cum se administreaza Flamexin? 2 De la: scorpyoW 16 Ianuarie 2011 14:45