Setari Cookie-uri

help

De la: PICCKARD, la data 2011-12-13 19:56:31
De la: steffy91, la data 2011-12-13 19:53:44
De la: PICCKARD, la data 2011-12-13 19:47:01
aici e clubul femeilor fara amant?! vreau si eu una sau doua

stai in banca ta cumintel... vrei sa dormi la usa dupa aia

care usa!?

usa casei
steffy91
Postat pe 13 Decembrie 2011 20:01
De la: PICCKARD, la data 2011-12-13 19:56:31
De la: steffy91, la data 2011-12-13 19:53:44
De la: PICCKARD, la data 2011-12-13 19:47:01
aici e clubul femeilor fara amant?! vreau si eu una sau doua

stai in banca ta cumintel... vrei sa dormi la usa dupa aia

care usa!?








... pikilina ... nu-ti ajunge ? ... de astea gasesti trei la leu ... doua minciunele, citeva complimente rasuflate, un oftat si cad pe spate ... ca orice amantlic nu consta decit in pompa la greu (cica sa isi aduca aminte de tineretze) ... mai nasol ca unele chiar o iau de buna si nu le mai ajunge doar pompa si vor ''sentimente'' ... si uite asa ti-ai ratat viatza ... sau o parte din ea ...
marco918
Postat pe 13 Decembrie 2011 20:01
De la: _oktober_, la data 2011-12-13 19:56:12pick...io zic sa nu faci pe grozavul...ai grija ce-ti doresti


steffy,sotul trebuia sa-i cumpere si un vibrator..mai bine o duzina se pare ca de asta are nevoie

vrei sa fi amanta mea? iti ofer ce nu -ti poate oferi deocamdata Fulgerica al tau! o absenta permanenta
PICCKARD
Postat pe 13 Decembrie 2011 20:04
De la: marco918, la data 2011-12-13 20:01:57
De la: PICCKARD, la data 2011-12-13 19:56:31
De la: steffy91, la data 2011-12-13 19:53:44
De la: PICCKARD, la data 2011-12-13 19:47:01
aici e clubul femeilor fara amant?! vreau si eu una sau doua

stai in banca ta cumintel... vrei sa dormi la usa dupa aia

care usa!?








... pikilina ... nu-ti ajunge ? ... de astea gasesti trei la leu ... doua minciunele, citeva complimente rasuflate, un oftat si cad pe spate ... ca orice amantlic nu consta decit in pompa la greu (cica sa isi aduca aminte de tineretze) ... mai nasol ca unele chiar o iau de buna si nu le mai ajunge doar pompa si vor ''sentimente'' ... si uite asa ti-ai ratat viatza ... sau o parte din ea ...

depinde de caz Marco nu se poate ajunge la un numitor comun in ceea ce priveste amantlacurile
am zis asa , ca tine pentru ca e valabil si pentru femei si pentru barbati bineanteles ca tu dai cu piatra in toate cazurile
PICCKARD
Postat pe 13 Decembrie 2011 20:08
De la: PICCKARD, la data 2011-12-13 19:56:31
De la: steffy91, la data 2011-12-13 19:53:44
De la: PICCKARD, la data 2011-12-13 19:47:01
aici e clubul femeilor fara amant?! vreau si eu una sau doua

stai in banca ta cumintel... vrei sa dormi la usa dupa aia

care usa!?



AICI E CLUBUL AMANTULUI FARA FEMEI.SIMTE-TE CA LA TINE ACASA !ESTI IN ELEMENTUL TAU.
monreve3031
Postat pe 13 Decembrie 2011 20:12
De la: monreve3031, la data 2011-12-13 20:12:10
De la: PICCKARD, la data 2011-12-13 19:56:31
De la: steffy91, la data 2011-12-13 19:53:44
De la: PICCKARD, la data 2011-12-13 19:47:01
aici e clubul femeilor fara amant?! vreau si eu una sau doua

stai in banca ta cumintel... vrei sa dormi la usa dupa aia

care usa!?



AICI E CLUBUL AMANTULUI FARA FEMEI.SIMTE-TE CA LA TINE ACASA !ESTI IN ELEMENTUL TAU.

bine bre! ia zi? !ti-ai mai revenit!?
PICCKARD
Postat pe 13 Decembrie 2011 20:15
De la: monreve3031, la data 2011-12-13 20:18:37
De la: PICCKARD, la data 2011-12-13 20:04:30
De la: _oktober_, la data 2011-12-13 19:56:12pick...io zic sa nu faci pe grozavul...ai grija ce-ti doresti


steffy,sotul trebuia sa-i cumpere si un vibrator..mai bine o duzina se pare ca de asta are nevoie

vrei sa fi amanta mea gonflabila? iti ofer ce nu -ti poate oferi deocamdata Fulgerica al tau! o absenta permanenta


VIBRATHORUL SI GONFLABILA -DRAGOSTE LA PRIMA VEDERE.( schimbare de nick -uri) in rolul vibrathorului picckhard ,in rolul gonflabilei franzi-stefufi si alte id-uri.

-----------
--------------
cred ca pentru tine trebuie mai multi amanti ca sa te scaoata din foame!
PICCKARD
Postat pe 13 Decembrie 2011 20:22
De la: PICCKARD, la data 2011-12-13 20:22:10
De la: monreve3031, la data 2011-12-13 20:18:37
De la: PICCKARD, la data 2011-12-13 20:04:30
De la: _oktober_, la data 2011-12-13 19:56:12pick...io zic sa nu faci pe grozavul...ai grija ce-ti doresti


steffy,sotul trebuia sa-i cumpere si un vibrator..mai bine o duzina se pare ca de asta are nevoie

vrei sa fi amanta mea gonflabila? iti ofer ce nu -ti poate oferi deocamdata Fulgerica al tau! o absenta permanenta


VIBRATHORUL SI GONFLABILA -DRAGOSTE LA PRIMA VEDERE.( schimbare de nick -uri) in rolul vibrathorului picckhard ,in rolul gonflabilei franzi-stefufi si alte id-uri.

-----------
--------------
cred ca pentru tine trebuie mai multi amanti ca sa te scaoata din foame!

pt ea trebuie mai multa minte...
steffy91
Postat pe 13 Decembrie 2011 20:23
De la: PICCKARD, la data 2011-12-13 20:04:30
De la: _oktober_, la data 2011-12-13 19:56:12pick...io zic sa nu faci pe grozavul...ai grija ce-ti doresti


steffy,sotul trebuia sa-i cumpere si un vibrator..mai bine o duzina se pare ca de asta are nevoie

vrei sa fi amanta mea? iti ofer ce nu -ti poate oferi deocamdata Fulgerica al tau! o absenta permanenta


tu observa numai care femei lipsesc din clubul celor fara amanti? ia uita-te in jurul tau...te-ai prins?
_oktober_
Postat pe 13 Decembrie 2011 20:23
De la: _oktober_, la data 2011-12-13 20:23:52
De la: PICCKARD, la data 2011-12-13 20:04:30
De la: _oktober_, la data 2011-12-13 19:56:12pick...io zic sa nu faci pe grozavul...ai grija ce-ti doresti


steffy,sotul trebuia sa-i cumpere si un vibrator..mai bine o duzina se pare ca de asta are nevoie

vrei sa fi amanta mea? iti ofer ce nu -ti poate oferi deocamdata Fulgerica al tau! o absenta permanenta


tu observa numai care femei lipsesc din clubul celor fara amanti? ia uita-te in jurul tau...te-ai prins?

NU!
zi-mi tu!
PICCKARD
Postat pe 13 Decembrie 2011 20:30
De la: PICCKARD, la data 2011-12-13 20:30:09
De la: _oktober_, la data 2011-12-13 20:23:52
De la: PICCKARD, la data 2011-12-13 20:04:30
De la: _oktober_, la data 2011-12-13 19:56:12pick...io zic sa nu faci pe grozavul...ai grija ce-ti doresti


steffy,sotul trebuia sa-i cumpere si un vibrator..mai bine o duzina se pare ca de asta are nevoie

vrei sa fi amanta mea? iti ofer ce nu -ti poate oferi deocamdata Fulgerica al tau! o absenta permanenta


tu observa numai care femei lipsesc din clubul celor fara amanti? ia uita-te in jurul tau...te-ai prins?

NU!
zi-mi tu!


nu sunt chiar asa de rea
dar nu ma provoca..ok?
_oktober_
Postat pe 13 Decembrie 2011 20:33
De la: _oktober_, la data 2011-12-13 20:33:57
De la: PICCKARD, la data 2011-12-13 20:30:09
De la: _oktober_, la data 2011-12-13 20:23:52
De la: PICCKARD, la data 2011-12-13 20:04:30
De la: _oktober_, la data 2011-12-13 19:56:12pick...io zic sa nu faci pe grozavul...ai grija ce-ti doresti


steffy,sotul trebuia sa-i cumpere si un vibrator..mai bine o duzina se pare ca de asta are nevoie

vrei sa fi amanta mea? iti ofer ce nu -ti poate oferi deocamdata Fulgerica al tau! o absenta permanenta


tu observa numai care femei lipsesc din clubul celor fara amanti? ia uita-te in jurul tau...te-ai prins?

NU!
zi-mi tu!


nu sunt chiar asa de rea
dar nu ma provoca..ok?


zi-mi pe privat sa nu mor prost!
PICCKARD
Postat pe 13 Decembrie 2011 20:35
De la: PICCKARD, la data 2011-12-13 20:35:47
De la: _oktober_, la data 2011-12-13 20:33:57
De la: PICCKARD, la data 2011-12-13 20:30:09
De la: _oktober_, la data 2011-12-13 20:23:52
De la: PICCKARD, la data 2011-12-13 20:04:30
De la: _oktober_, la data 2011-12-13 19:56:12pick...io zic sa nu faci pe grozavul...ai grija ce-ti doresti


steffy,sotul trebuia sa-i cumpere si un vibrator..mai bine o duzina se pare ca de asta are nevoie

vrei sa fi amanta mea? iti ofer ce nu -ti poate oferi deocamdata Fulgerica al tau! o absenta permanenta


tu observa numai care femei lipsesc din clubul celor fara amanti? ia uita-te in jurul tau...te-ai prins?

NU!
zi-mi tu!


nu sunt chiar asa de rea
dar nu ma provoca..ok?


zi-mi pe privat sa nu mor prost!

NU RASPUNSUL ASTA TE FACE SA MORI DESTEPT. CIND VEI MURI, VEI MURI ASA CUM ESTI SI CUM AI TRAIT TOATA VIATA. DECI NU-TI FACE ILUZII CA ACEL RASPUNS TE VA DESTEPTA.
monreve3031
Postat pe 13 Decembrie 2011 20:42
De la: monreve3031, la data 2011-12-13 20:42:10
De la: PICCKARD, la data 2011-12-13 20:35:47
De la: _oktober_, la data 2011-12-13 20:33:57
De la: PICCKARD, la data 2011-12-13 20:30:09
De la: _oktober_, la data 2011-12-13 20:23:52
De la: PICCKARD, la data 2011-12-13 20:04:30
De la: _oktober_, la data 2011-12-13 19:56:12pick...io zic sa nu faci pe grozavul...ai grija ce-ti doresti


steffy,sotul trebuia sa-i cumpere si un vibrator..mai bine o duzina se pare ca de asta are nevoie

vrei sa fi amanta mea? iti ofer ce nu -ti poate oferi deocamdata Fulgerica al tau! o absenta permanenta


tu observa numai care femei lipsesc din clubul celor fara amanti? ia uita-te in jurul tau...te-ai prins?

NU!
zi-mi tu!


nu sunt chiar asa de rea
dar nu ma provoca..ok?


zi-mi pe privat sa nu mor prost!

NU RASPUNSUL ASTA TE FACE SA MORI DESTEPT. CIND VEI MURI, VEI MURI ASA CUM ESTI SI CUM AI TRAIT TOATA VIATA. DECI NU-TI FACE ILUZII CA ACEL RASPUNS TE VA DESTEPTA.


fugi d-acilea vrajitoare!
PICCKARD
Postat pe 13 Decembrie 2011 20:45
De la: kudika478736, la data 2011-12-13 19:03:27de o luna jumate am un amant (primul dupa o relatie de 11ani cu sotul) si nu stiu ce sa fac.Este si el casatorit dar ne iubim pe ascuns, ar fi o tragedie pentru amandoi sa se afle , ce sa fac?



Hmmmm,bine,bine,am inteles ca ai un amant,dar eu una,pentru a putea sa-ti dau un sfat,ar trebui ca tu sa iti motivezi un asemenea comportament,si eu sa-l inteleg ,astfel incat sa accept ideea adulterului in viata ta si in raport cu justificarle respective sa adopt atitudinea unei sfatuitoare!

Draga mea,tie iti place sa minti?Sau ,mai exact,te incanta ideea de a trai intr-o permanenta minciuna?Eu cred ca da!In acest caz,nu poti sa faci altceva decat sa minti in continuare,dar ai mare grija ,caci,se stie,ca "ulciorul nu merge de multe ori la apa"!Daca ai acceptat dualitatea in casnicie,ce rost mai are sa vii sa ne intrebi ce anume sa faci pe viitor?Acest lucru trebuia sa-l faci inainte de a incepe relatia adulterina,nu dupa ce te-ai tavalit in promiscuitatea desfraului!Nu conteaza de cate ori ti-ai inselat sotul,ci este edificatoare dorinta de a-l insela,si de fapt,te-ai inselat singura!Sa inteleg ,ca nici nu se pune problema separarii ,tu de sotul tau,si el de sotia lui!In acest caz,cum v-o fi norocul,dar nu as vrea sa fiu in pielea ta!Era mult mai instructiv pentru noi,ceilalti, ,sa ne descrii mecanismul care a declansat dorinta ta de a-ti insela sotul si nicidecum sa ne pui in fata unui fapt implinit!De fapt,ce anume doresti din partea noastra?Vrei sa te aprobam?Eu una,nu am s-o fac,as fi o ipocrita daca as incuraja asa ceva!Ca sfat,ti-as putea spune sa iei hotararea de a nu mai minti!Dupa care,sa te opresti doar asupra unuia dintre cei doi,asa ar fi mai cinstit pentru toti!Daca nu poti sa procedezi astfel,poti trece la al treilea barbat,ca doar te-ai invatat cu pluralismul si cu minciuna!
RAINBOWLADY
Postat pe 13 Decembrie 2011 20:50
Adevarul si iubirea merg mana in mana.
Intrebarea pe care si-au pus-o multi filozofi a fost: daca nevoia este suficient de mare, putem invata sa iubim o minciuna ?
Se pare ca in anumite cazuri, raspunsul este da.
Max2
Postat pe 14 Decembrie 2011 09:41
De la: Max2, la data 2011-12-14 09:41:11Adevarul si iubirea merg mana in mana.
Intrebarea pe care si-au pus-o multi filozofi a fost: daca nevoia este suficient de mare, putem invata sa iubim o minciuna ?
Se pare ca in anumite cazuri, raspunsul este da.



Permite-mi sa intervin,te rog,si sa contracarez intrebarea rspectiva!!!! Nu ,nu putem iubi minciuna,caci,ea ne va distruge treptat ca oameni!Minciuna nu va fi, niciodata,in armonie cu iubirea si adevarul adus de aceasta,in viata celor ce iubesc cu adevarat!A-ti face din minciuna un instrument de traire proprie,este pe cat de anost,pe atat de labil!
RAINBOWLADY
Postat pe 14 Decembrie 2011 09:52
Foarte de acord cu tine.
Doar ca altii nu vor vrea sa priceapa asta.
Max2
Postat pe 15 Decembrie 2011 16:51
Ai perfecta dreptate minciuna si iubirea nu pot fi impreuna ,dar nu pot sa-i spun sotului ca am pe altcineva pe care il si cunoaste. Totul a inceput din vara (iulie) cand am vorbit cateva cuvinte cu el apoi prin septembrie ne-am revazut si mai schimbam cuvinte pana cand ma intrebat daca am nr. lui de telefon si mi-la dat. Marturisesc ca aveam si nevoie de el(el duce copii la scoala are firma de transport el fiind patronul), apoi ma suna mai des cand eram singura si vorbeam mult. Nu stiu de ce am vorbit cu el dar pur si simplu simteam nevoia sa vorbesc cu el, dimineata ne vedeam la cafea , la amiaza venea cu copii pana intr-o zi cand ma sunat si mi-a zis sa ne intalnim si cum nu aveam altceva de facut ne-am intalnit. Dupa intalnire mi-a spus ca el ma urmarit de foarte mult timp dar eu nici nu stiam pe atunci cine este .Poti sa zici orice si ai tot dreptul sa ma acuzi dar sa intamplat pur si simplu.Imi iubesc sotul dar poate pentru ca este tot plecat prin tara fiind sofer de tir, m-am apropiat de el.Nu am facut bine dar pur si simplu nu am fost capabila sa mai judec, nu stiu ce a fost cu mine pt ca nu sunt asa, nu mi-am inselat sotul niciodata si am avut destule ocazii , dar acuma sincer nu stiu ce sa intamplat.Am ajuns sa il iubesc dar stiu ca este o iubire imposibila si as vrea sa termin cu ea dar nu am curaj.
Am uitat sa spun ca sotul o cunoaste pe sotia lui ca mi-a aratat-o intr-o zi.
kudika478736
Postat pe 19 Decembrie 2011 18:22
ti-a aratat-o intr-o zi ?
TERMINATOR2012
Postat pe 19 Decembrie 2011 18:36
da
kudika478736
Postat pe 19 Decembrie 2011 19:05
De la: kudika478736, la data 2011-12-19 18:22:38Ai perfecta dreptate minciuna si iubirea nu pot fi impreuna ,dar nu pot sa-i spun sotului ca am pe altcineva pe care il si cunoaste. Totul a inceput din vara (iulie) cand am vorbit cateva cuvinte cu el apoi prin septembrie ne-am revazut si mai schimbam cuvinte pana cand ma intrebat daca am nr. lui de telefon si mi-la dat. Marturisesc ca aveam si nevoie de el(el duce copii la scoala are firma de transport el fiind patronul), apoi ma suna mai des cand eram singura si vorbeam mult. Nu stiu de ce am vorbit cu el dar pur si simplu simteam nevoia sa vorbesc cu el, dimineata ne vedeam la cafea , la amiaza venea cu copii pana intr-o zi cand ma sunat si mi-a zis sa ne intalnim si cum nu aveam altceva de facut ne-am intalnit. Dupa intalnire mi-a spus ca el ma urmarit de foarte mult timp dar eu nici nu stiam pe atunci cine este .Poti sa zici orice si ai tot dreptul sa ma acuzi dar sa intamplat pur si simplu.Imi iubesc sotul dar poate pentru ca este tot plecat prin tara fiind sofer de tir, m-am apropiat de el.Nu am facut bine dar pur si simplu nu am fost capabila sa mai judec, nu stiu ce a fost cu mine pt ca nu sunt asa, nu mi-am inselat sotul niciodata si am avut destule ocazii , dar acuma sincer nu stiu ce sa intamplat.Am ajuns sa il iubesc dar stiu ca este o iubire imposibila si as vrea sa termin cu ea dar nu am curaj.
Am uitat sa spun ca sotul o cunoaste pe sotia lui ca mi-a aratat-o intr-o zi.

Varianta pe scurt: nu cred ca se merita sa distrugi o familie (chiar doua), chiar daca e vorba de iubire.
Daca nu erau si copii la mijloc, poate se punea altfel problema, dar din punctul asta de vedere, ei nu merita sa fie facuti ei sa sufere.
Max2
Postat pe 22 Decembrie 2011 22:39
De la: monreve3031, la data 2011-12-13 20:18:37
De la: PICCKARD, la data 2011-12-13 20:04:30
De la: _oktober_, la data 2011-12-13 19:56:12pick...io zic sa nu faci pe grozavul...ai grija ce-ti doresti


steffy,sotul trebuia sa-i cumpere si un vibrator..mai bine o duzina se pare ca de asta are nevoie

vrei sa fi amanta mea gonflabila? iti ofer ce nu -ti poate oferi deocamdata Fulgerica al tau! o absenta permanenta


VIBRATHORUL SI GONFLABILA -DRAGOSTE LA PRIMA VEDERE.( schimbare de nick -uri) in rolul vibrathorului picckhard ,in rolul gonflabilei franzi-stefufi si alte id-uri.


Si eu te "iubesc" mult, monreve!
franziska_eu
Postat pe 23 Decembrie 2011 06:15
De la: kudika421339, la data 2011-12-13 20:50:08
De la: kudika478736, la data 2011-12-13 19:03:27de o luna jumate am un amant (primul dupa o relatie de 11ani cu sotul) si nu stiu ce sa fac.Este si el casatorit dar ne iubim pe ascuns, ar fi o tragedie pentru amandoi sa se afle , ce sa fac?



Hmmmm,bine,bine,am inteles ca ai un amant,dar eu una,pentru a putea sa-ti dau un sfat,ar trebui ca tu sa iti motivezi un asemenea comportament,si eu sa-l inteleg ,astfel incat sa accept ideea adulterului in viata ta si in raport cu justificarle respective sa adopt atitudinea unei sfatuitoare!

Draga mea,tie iti place sa minti?Sau ,mai exact,te incanta ideea de a trai intr-o permanenta minciuna?Eu cred ca da!In acest caz,nu poti sa faci altceva decat sa minti in continuare,dar ai mare grija ,caci,se stie,ca "ulciorul nu merge de multe ori la apa"!Daca ai acceptat dualitatea in casnicie,ce rost mai are sa vii sa ne intrebi ce anume sa faci pe viitor?Acest lucru trebuia sa-l faci inainte de a incepe relatia adulterina,nu dupa ce te-ai tavalit in promiscuitatea desfraului!Nu conteaza de cate ori ti-ai inselat sotul,ci este edificatoare dorinta de a-l insela,si de fapt,te-ai inselat singura!Sa inteleg ,ca nici nu se pune problema separarii ,tu de sotul tau,si el de sotia lui!In acest caz,cum v-o fi norocul,dar nu as vrea sa fiu in pielea ta!Era mult mai instructiv pentru noi,ceilalti, ,sa ne descrii mecanismul care a declansat dorinta ta de a-ti insela sotul si nicidecum sa ne pui in fata unui fapt implinit!De fapt,ce anume doresti din partea noastra?Vrei sa te aprobam?Eu una,nu am s-o fac,as fi o ipocrita daca as incuraja asa ceva!Ca sfat,ti-as putea spune sa iei hotararea de a nu mai minti!Dupa care,sa te opresti doar asupra unuia dintre cei doi,asa ar fi mai cinstit pentru toti!Daca nu poti sa procedezi astfel,poti trece la al treilea barbat,ca doar te-ai invatat cu pluralismul si cu minciuna!


Foarte bun comentariul tau! Tot respectul din lume pentru modul tau de gandire!
franziska_eu
Postat pe 23 Decembrie 2011 06:18
De la: kudika478736, la data 2011-12-19 18:22:38Ai perfecta dreptate minciuna si iubirea nu pot fi impreuna ,dar nu pot sa-i spun sotului ca am pe altcineva pe care il si cunoaste. Totul a inceput din vara (iulie) cand am vorbit cateva cuvinte cu el apoi prin septembrie ne-am revazut si mai schimbam cuvinte pana cand ma intrebat daca am nr. lui de telefon si mi-la dat. Marturisesc ca aveam si nevoie de el(el duce copii la scoala are firma de transport el fiind patronul), apoi ma suna mai des cand eram singura si vorbeam mult. Nu stiu de ce am vorbit cu el dar pur si simplu simteam nevoia sa vorbesc cu el, dimineata ne vedeam la cafea , la amiaza venea cu copii pana intr-o zi cand ma sunat si mi-a zis sa ne intalnim si cum nu aveam altceva de facut ne-am intalnit. Dupa intalnire mi-a spus ca el ma urmarit de foarte mult timp dar eu nici nu stiam pe atunci cine este .Poti sa zici orice si ai tot dreptul sa ma acuzi dar sa intamplat pur si simplu.Imi iubesc sotul dar poate pentru ca este tot plecat prin tara fiind sofer de tir, m-am apropiat de el.Nu am facut bine dar pur si simplu nu am fost capabila sa mai judec, nu stiu ce a fost cu mine pt ca nu sunt asa, nu mi-am inselat sotul niciodata si am avut destule ocazii , dar acuma sincer nu stiu ce sa intamplat.Am ajuns sa il iubesc dar stiu ca este o iubire imposibila si as vrea sa termin cu ea dar nu am curaj.
Am uitat sa spun ca sotul o cunoaste pe sotia lui ca mi-a aratat-o intr-o zi.


Aventura asta n-o sa-ti aduca nimic bun, pentru ca ma indoiesc ca el isi va lasa asa usor sotia pentru tine! El te iubeste, el stie ca tu-l iubesti? Amantul tau cum priveste aventura voastra? Vrea sa divorteze de sotia lui pentru tine? Sunt multe intrebari la care trebuie sa va raspundeti. Aveti multe chestiuni de lamurit, insa nu e bine pentru niciunul dintre voi, sa persistati in minciuna.
franziska_eu
Postat pe 23 Decembrie 2011 06:22
De la: franziska_eu, la data 2011-12-23 06:15:37
De la: monreve3031, la data 2011-12-13 20:18:37
De la: PICCKARD, la data 2011-12-13 20:04:30
De la: _oktober_, la data 2011-12-13 19:56:12pick...io zic sa nu faci pe grozavul...ai grija ce-ti doresti


steffy,sotul trebuia sa-i cumpere si un vibrator..mai bine o duzina se pare ca de asta are nevoie

vrei sa fi amanta mea gonflabila? iti ofer ce nu -ti poate oferi deocamdata Fulgerica al tau! o absenta permanenta


VIBRATHORUL SI GONFLABILA -DRAGOSTE LA PRIMA VEDERE.( schimbare de nick -uri) in rolul vibrathorului picckhard ,in rolul gonflabilei franzi-stefufi si alte id-uri.


Si eu te "iubesc" mult, monreve!


de unde aceasta ura? explica aici. am vazut prin mesajele tale . am vazut prin urarile tale ca imi doresti sa fiu singura toata viata, ca traiesc degeaba. daca esti atit de desteapta si corecta, spune-mi de ce te tot legi de viata mea? ceea ce scriu eu, are fundament real. mai mult ce stii si ce vrei?nu ti-a cerut nimeni sa ma iubesti sau nu. exista si indiferenta. din cele citeva mii de utilizatori, doar voi, o mina de genii nu ma ".suportati". ok, atunci e simplu lasati-ma in pace. va tot suciti in id-uri care mai de care, sa-mi demonstrati ca voi sinteti cei mai tari. ok. accept. acceptati si voi ca nu v-am cerut sa ma "iubiti" dar nici sa ma stresati. ce nu va convine? daca e ceva care va deranjeaza, este in gradina voastra. ceea ce primiti se incadreaza in legea cauzei si a efectului. rau si ura semanati, asta veti culege. spune aici, deschis: este site-ul tau? este domeniu privat? ok. la revedere.

vad ca te-ai trezit cu noaptea-n cap sa-mi spui ca nu ma iubesti. uite ca ma bucur, nici nu imi doresc sa ma bagi in seama.sau tu esti adela-tembela in rolul de pe kudika? sau andreea sau florima sau simoma? sau? ilkeana ? sau oata in blana de lup? stiiceva, ?ignora-ma si da sfaturi celor ce le solicita, adica mintii tale supra deshtepte.
zecezece
Postat pe 23 Decembrie 2011 07:22
De la: franziska_eu, la data 2011-12-23 06:15:37
De la: monreve3031, la data 2011-12-13 20:18:37
De la: PICCKARD, la data 2011-12-13 20:04:30
De la: _oktober_, la data 2011-12-13 19:56:12pick...io zic sa nu faci pe grozavul...ai grija ce-ti doresti


steffy,sotul trebuia sa-i cumpere si un vibrator..mai bine o duzina se pare ca de asta are nevoie

vrei sa fi amanta mea gonflabila? iti ofer ce nu -ti poate oferi deocamdata Fulgerica al tau! o absenta permanenta


VIBRATHORUL SI GONFLABILA -DRAGOSTE LA PRIMA VEDERE.( schimbare de nick -uri) in rolul vibrathorului picckhard ,in rolul gonflabilei franzi-stefufi si alte id-uri.


Si eu te "iubesc" mult, monreve!



SPERANTA MOARE INBTOTDEAUNA ULTIMA
IN CAZUL TAU, PROSTIA NICIODATA .M-AM CONVINS ILEANO , tu cea care furi poze si ti le pui la avatar, te dai mare victima a unui sot inexistent, mama de doua fete. minciuni . nu am retinut : ileana si mai cum? de cind ne-am intilnit, te-ai recomandat ileana. mi-am dat seama si in cazul tau si in cel al adelei ca sinteti niste escroace, facaturi. cind un om este educat, se prezinta cu nume si prenume. dar nu mai comentez. decit ca din primiul moment mi-am dat seama cine sinteti si ce hram aveti. poti sa negi cit vrei, ca voi spune si eu ceva. dar nu aici. ia-ti tu maimutoiul si maimutele si scuteste-ma !
zecezece
Postat pe 23 Decembrie 2011 07:50
De la: zecezece, la data 2011-12-23 07:50:17
De la: franziska_eu, la data 2011-12-23 06:15:37
De la: monreve3031, la data 2011-12-13 20:18:37
De la: PICCKARD, la data 2011-12-13 20:04:30
De la: _oktober_, la data 2011-12-13 19:56:12pick...io zic sa nu faci pe grozavul...ai grija ce-ti doresti


steffy,sotul trebuia sa-i cumpere si un vibrator..mai bine o duzina se pare ca de asta are nevoie

vrei sa fi amanta mea gonflabila? iti ofer ce nu -ti poate oferi deocamdata Fulgerica al tau! o absenta permanenta


VIBRATHORUL SI GONFLABILA -DRAGOSTE LA PRIMA VEDERE.( schimbare de nick -uri) in rolul vibrathorului picckhard ,in rolul gonflabilei franzi-stefufi si alte id-uri.


Si eu te "iubesc" mult, monreve!



SPERANTA MOARE INBTOTDEAUNA ULTIMA
IN CAZUL TAU, PROSTIA NICIODATA .M-AM CONVINS ILEANO , tu cea care furi poze si ti le pui la avatar, te dai mare victima a unui sot inexistent, mama de doua fete. minciuni . nu am retinut : ileana si mai cum? de cind ne-am intilnit, te-ai recomandat ileana. mi-am dat seama si in cazul tau si in cel al adelei ca sinteti niste escroace, facaturi. cind un om este educat, se prezinta cu nume si prenume. dar nu mai comentez. decit ca din primiul moment mi-am dat seama cine sinteti si ce hram aveti. poti sa negi cit vrei, ca voi spune si eu ceva. dar nu aici. ia-ti tu maimutoiul si maimutele si scuteste-ma !


Abereaza in continuare, nu ma numesc nici Ileana, nici copii nu am si nici probleme in casnicie nu am. Ma confunzi!
franziska_eu
Postat pe 23 Decembrie 2011 13:02
De la: zecezece, la data 2011-12-23 07:50:17
De la: franziska_eu, la data 2011-12-23 06:15:37
De la: monreve3031, la data 2011-12-13 20:18:37
De la: PICCKARD, la data 2011-12-13 20:04:30
De la: _oktober_, la data 2011-12-13 19:56:12pick...io zic sa nu faci pe grozavul...ai grija ce-ti doresti


steffy,sotul trebuia sa-i cumpere si un vibrator..mai bine o duzina se pare ca de asta are nevoie

vrei sa fi amanta mea gonflabila? iti ofer ce nu -ti poate oferi deocamdata Fulgerica al tau! o absenta permanenta


VIBRATHORUL SI GONFLABILA -DRAGOSTE LA PRIMA VEDERE.( schimbare de nick -uri) in rolul vibrathorului picckhard ,in rolul gonflabilei franzi-stefufi si alte id-uri.


Si eu te "iubesc" mult, monreve!



SPERANTA MOARE INBTOTDEAUNA ULTIMA
IN CAZUL TAU, PROSTIA NICIODATA .M-AM CONVINS ILEANO , tu cea care furi poze si ti le pui la avatar, te dai mare victima a unui sot inexistent, mama de doua fete. minciuni . nu am retinut : ileana si mai cum? de cind ne-am intilnit, te-ai recomandat ileana. mi-am dat seama si in cazul tau si in cel al adelei ca sinteti niste escroace, facaturi. cind un om este educat, se prezinta cu nume si prenume. dar nu mai comentez. decit ca din primiul moment mi-am dat seama cine sinteti si ce hram aveti. poti sa negi cit vrei, ca voi spune si eu ceva. dar nu aici. ia-ti tu maimutoiul si maimutele si scuteste-ma !


Si tu te-ai prezentat cu nume si prenume? Si unde scrie ca daca intru pe un forum, trebuie sa dau toate datele personale? :) Te oftici ca nu stii mai nimic despre mine? Te oftici ca nu te mai bag in seama in ultimele zile? :) Lasa-te de intrigi din astea ieftine de telenovela!
franziska_eu
Postat pe 23 Decembrie 2011 13:04

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
infidelitatea cand cealalta stie 103 De la: miha3dana 6 Septembrie 2009 18:51
cate femei poate sa tina un barbat???? 46 De la: stardancer 13 Noiembrie 2009 00:07
As avea si eu nevoie de un sfat! 9 De la: ioanab90 16 Ianuarie 2011 11:49
Ai putea trece peste un "one-night stand" al partenerului? 78 De la: Cassey 19 Mai 2009 10:33
Amanta in devenire, si/sau sotie fidela? 948 De la: kudika_945392 13 Februarie 2014 16:01