Setari Cookie-uri

FARA VULGARITATI, FARA JIGNIRI SI FARA MINCIUNI

De la: ilumax_76, la data 2011-12-30 18:11:36
De la: kiss_my_ass, la data 2011-12-30 18:08:51
ce-mi place cand 2 barbati se cearta! sunt exact ca doi baietei ce-si disputa jucariile!
monseniorule nu-mi spui si mie ceva de dulce?...


Lasa dulcele ca-ti face rau la stomac



venind de la monsenior iti dai seama cat de dulce poate fi?!
helau, ilumaxule!
kiss_my_ass
Postat pe 30 Decembrie 2011 18:12
De la: kiss_my_ass, la data 2011-12-30 18:12:59
venind de la monsenior iti dai seama cat de dulce poate fi?!
helau, ilumaxule!


Asa-i monsenior Cristi! Cand te atinge, faci diabet!
ilumax_76
Postat pe 30 Decembrie 2011 18:15
kiss_my_ass ma lasi sa ti arat si eu bradu de revelion
gitan
Postat pe 30 Decembrie 2011 18:17
De la: ilumax_76, la data 2011-12-30 18:15:48
De la: kiss_my_ass, la data 2011-12-30 18:12:59
venind de la monsenior iti dai seama cat de dulce poate fi?!
helau, ilumaxule!


Asa-i monsenior Cristi! Cand te atinge, faci diabet!


atunci nu are decat sa ma atinga cred ca-s imuna! deci astept urarea!
kiss_my_ass
Postat pe 30 Decembrie 2011 18:19
De la: kiss_my_ass, la data 2011-12-30 18:08:51
De la: MONSENIORUL, la data 2011-12-30 18:05:59
De la: The_Exile, la data 2011-12-30 17:14:06
De la: MONSENIORUL, la data 2011-12-30 13:45:26
De la: The_Exile, la data 2011-12-30 12:44:13La multi ani tuturor.
Specificare pt deschizatoarea topicului .. ai spus ca vrei adevarul da?
Vad ca ai impresia ca eu as avea alt cont in afara de acesta,si nu voi avea altul cat timp il am pe asta, daca cumva il sterg pe asta si ma hotarasc sa imi deschid altul(putin probabil sa ma mai intorc ... ) voi anunta ca-s tot eu.ASTA ESTE ADEVARUL.
Daca ai urmarii logic, nu orbita de furie , postarile mele si ale celui/celor care ma acuzi ca as fii ai vedea clar ca-s persoane distincte ... pe langa asta sunt forte multe postari la ore la care eu dorm sau sunt la munca.Mentionez ca-s cu 7 ore inaintea Romaniei ... deci chiar nu am cum sa fiu eu ...
Stii ce mi-a zis una din fete in privat? Inceteaza sa te mai iei de ea ... pune-te in pielea ei sa vezi cum se simte ... si am facut-o am recitit TOT ce am postat catre tine , postarile tale de asemeni(mie sa stii ca mi-au placut poezioarele tale, se vede ca nu esti proasta) si am realizat ca-s mult prea crud cu tine in ironiile mele tampite . Imi cer scuze pentru asta cum am facut-o si in privat de asemeni...
Acum iti cer si eu tie un exercitiu de imaginatie , pune-te in locul meu (o persoana orgolioasa , doar mi-am pus poza in profil , cineva care are ceva de ascuns n-ar face asta) cum ma simt eu cand ma acuzi ca as fii altcineva.Vrei sa ma critici, fa-o pt postarile mele nu ma asocia cu altcineva.
Sper ca aici unde spuneai tu de discutii fara insulte si minciuni , poti purta o discutie rationala si la obiect.
Inca o data iti urez tie si tuturor forumistilor "La multi ani" si fie ca 2012 sa ne gasesca macar un pic mai buni .
P.S. N-am priceput o chestie ... azi m-a invatat si pe mine cineva sa pun glittere(imagini miscatoare pe forum) si tie nu-ti plac , de ce, si pe alea le gasesti enervante?
lasa gargara ieftina,constructorule exilat...arunci cu piatra,vezi ca n-a iesit smecheria,apoi scuzeeeeeeee,vrei sa mai stai o data sa arunc alta piatra? poate ca acum merge...daca nu,iar scuzeeeeeeee...


Terminatule eu sunt navigator nu constructor , si nu arunc cu piatra ci impung cu degetul,tachinez...aruncatul cu piatra implica alta atitudine .... oricum la multi ani omule , nu stiu daca mai apuc sa intru maine pe aici banuiesc ca dintr-o bere nu ruginesti, nu?
exilatule...navigator...constructor...tot aia e...tot pe uscat lucrezi...sau navighezi...sigur o sa fii si maine aici...si poimaine...de ce n-ai fi ?


ce-mi place cand 2 barbati se cearta! sunt exact ca doi baietei ce-si disputa jucariile!
monseniorule nu-mi spui si mie ceva de dulce?....un la multi ani, ceva acolo?!
toate la timpul lor
MONSENIORUL
Postat pe 30 Decembrie 2011 18:20
De la: gitan, la data 2011-12-30 18:17:20kiss_my_ass ma lasi sa ti arat si eu bradu de revelion


care dintre brazi?ma dezamagesti doar de revelion?!
helau, dogule!
kiss_my_ass
Postat pe 30 Decembrie 2011 18:20
De la: kiss_my_ass, la data 2011-12-30 18:21:42

da io vreau acum!!!

acum s-au vandut...poate data viitoare e cu noroc
MissDarine
Postat pe 30 Decembrie 2011 18:25
De la: MONSENIORUL, la data 2011-12-30 18:23:33
da io vreau acum!!!
pai acum e plin de oferte...printre brazi...si nu pot inaintea la gurist...ca apare si iar incepe scandalul....si iar ii spun ce fac in castronul lui inainte sa i-l torn in cap... [/quote]

ia incearca tu sa vedem ce iese! ce treaba au toti cei enumerati de tine aici?! eu vrea sa te aud urandu-mi "La Multi Ani"!!
kiss_my_ass
Postat pe 30 Decembrie 2011 18:26
De la: MissDarine, la data 2011-12-30 18:25:41
De la: kiss_my_ass, la data 2011-12-30 18:21:42

da io vreau acum!!!

acum s-au vandut...poate data viitoare e cu noroc


pfuaii, acu te bagi si tu!! eu tot astept ceva dulce da nu ma lasati voi?!
kiss_my_ass
Postat pe 30 Decembrie 2011 18:26
De la: MONSENIORUL, la data 2011-12-30 18:26:54
De la: MissDarine, la data 2011-12-30 18:25:41
De la: kiss_my_ass, la data 2011-12-30 18:21:42

da io vreau acum!!!

acum s-au vandut...poate data viitoare e cu noroc
pentru tine nu exista "data viitoare" pe contul asta...


las-o pe ea! nu vezi ca-i invidioasa , eu tot astept!
kiss_my_ass
Postat pe 30 Decembrie 2011 18:28
De la: MONSENIORUL, la data 2011-12-30 18:26:54pentru tine nu exista "data viitoare" pe contul asta...

zi zau cu limba scoasa
MissDarine
Postat pe 30 Decembrie 2011 18:29
De la: MissDarine, la data 2011-12-30 18:29:07
De la: MONSENIORUL, la data 2011-12-30 18:26:54pentru tine nu exista "data viitoare" pe contul asta...

zi zau cu limba scoasa


tu chiar vrei sa fac ceva cu nervii nervosi?! nu vezi ca este ocupat cu mine, de ce te bagi, haaa?!
kiss_my_ass
Postat pe 30 Decembrie 2011 18:30
De la: kiss_my_ass, la data 2011-12-30 18:30:33

tu chiar vrei sa fac ceva cu nervii nervosi?! nu vezi ca este ocupat cu mine, de ce te bagi, haaa?!

ba sa avem pardon...noi acum platim polite...asa ca nu te nervoza
MissDarine
Postat pe 30 Decembrie 2011 18:33
LA MULTI ANI KISS

ÎNCÃ UN AN A MAI TRECUT,
ALTUL SE ALFÃ LA DEBUT.
TIMPUL TOARCE LIN POVEªTI NOI
TU BRODEZI ªI VISEZI.(LA GURISTU ?)

LA O LUME PLINÃ DE FRUMOS,
LA UN AN BOGAT SI GENEROS,
DRAGOSTE DIN PLIN, ÎÞI IMAGINEZI
ªI VISEZI.(DOAR VISEZI ?)

TOT CE-ÞI DOREªTI SÃ ÎMPLINEªTI!
DOAR FERICIRE SÃ-NTÂLNEªTI!
NIMIC ÎN CALEA TA SÃ NU MAI STEA,
SÃ NU STEA!

LA MULÞI ANI ÎÞI SPUN!
LA MULÞI ANI ÎN ARMONIE!
FIE ANUL NOU MAI BUN!
LA MULÞI ANI CU DRAG ÎÞI SPUN KISS !

MONSENIORUL
Postat pe 30 Decembrie 2011 18:34
De la: MONSENIORUL, la data 2011-12-30 18:36:26TOT O COTOROANTA BATRANA CU LIMBA SCOASA AI RAMAS...SI PE CONTUL ASTA...

esti ca aia mici de gradinita eu ca tine am fost, sa te vad cand vei ajunge si tu calare pe matura, cum e!
MissDarine
Postat pe 30 Decembrie 2011 18:39
De la: MissDarine, la data 2011-12-30 18:33:57
De la: kiss_my_ass, la data 2011-12-30 18:30:33

tu chiar vrei sa fac ceva cu nervii nervosi?! nu vezi ca este ocupat cu mine, de ce te bagi, haaa?!

ba sa avem pardon...noi acum platim polite...asa ca nu te nervoza


plateste, plateste ca stiu ca nu te tine mult pacifista lu'mama!
kiss_my_ass
Postat pe 30 Decembrie 2011 18:39
De la: MONSENIORUL, la data 2011-12-30 18:34:19LA MULTI ANI KISS

ÎNCÃ UN AN A MAI TRECUT,
ALTUL SE ALFÃ LA DEBUT.
TIMPUL TOARCE LIN POVEªTI NOI
TU BRODEZI ªI VISEZI.(LA GURISTU ?)

LA O LUME PLINÃ DE FRUMOS,
LA UN AN BOGAT SI GENEROS,
DRAGOSTE DIN PLIN, ÎÞI IMAGINEZI
ªI VISEZI.(DOAR VISEZI ?)

TOT CE-ÞI DOREªTI SÃ ÎMPLINEªTI!
DOAR FERICIRE SÃ-NTÂLNEªTI!
NIMIC ÎN CALEA TA SÃ NU MAI STEA,
SÃ NU STEA!

LA MULÞI ANI ÎÞI SPUN!
LA MULÞI ANI ÎN ARMONIE!
FIE ANUL NOU MAI BUN!
LA MULÞI ANI CU DRAG ÎÞI SPUN KISS !



m-am emotionat toata! vezi ca nu fu greu?!
kiss_my_ass
Postat pe 30 Decembrie 2011 18:40
De la: kiss_my_ass, la data 2011-12-30 18:40:47
De la: MONSENIORUL, la data 2011-12-30 18:34:19LA MULTI ANI KISS

ÎNCÃ UN AN A MAI TRECUT,
ALTUL SE ALFÃ LA DEBUT.
TIMPUL TOARCE LIN POVEªTI NOI
TU BRODEZI ªI VISEZI.(LA GURISTU ?)

LA O LUME PLINÃ DE FRUMOS,
LA UN AN BOGAT SI GENEROS,
DRAGOSTE DIN PLIN, ÎÞI IMAGINEZI
ªI VISEZI.(DOAR VISEZI ?)

TOT CE-ÞI DOREªTI SÃ ÎMPLINEªTI!
DOAR FERICIRE SÃ-NTÂLNEªTI!
NIMIC ÎN CALEA TA SÃ NU MAI STEA,
SÃ NU STEA!

LA MULÞI ANI ÎÞI SPUN!
LA MULÞI ANI ÎN ARMONIE!
FIE ANUL NOU MAI BUN!
LA MULÞI ANI CU DRAG ÎÞI SPUN KISS !



m-am emotionat toata! vezi ca nu fu greu?!
da,dar de maine incep reclamatiile pe privat...mai vor si altele...
MONSENIORUL
Postat pe 30 Decembrie 2011 18:43
De la: MONSENIORUL, la data 2011-12-30 18:42:20MAI IESI SI TU AFARA DIN GRADINITA SI O SA VEZI LUMEA CU ALTI OCHI...CALARE PE MATURA...IA BAGA-TI MATURA AIA MAI ADANC IN KUR SA VEZI CUM E...SI SCRIE PE FORUM CE SIMTI...SA CRAPE VIRGIL CA NU ESTE EL ACOLO...

cine maica cine? virgilu' woolf?
MissDarine
Postat pe 30 Decembrie 2011 18:44
De la: MONSENIORUL, la data 2011-12-30 18:43:52
De la: kiss_my_ass, la data 2011-12-30 18:40:47
De la: MONSENIORUL, la data 2011-12-30 18:34:19LA MULTI ANI KISS

ÎNCÃ UN AN A MAI TRECUT,
ALTUL SE ALFÃ LA DEBUT.
TIMPUL TOARCE LIN POVEªTI NOI
TU BRODEZI ªI VISEZI.(LA GURISTU ?)

LA O LUME PLINÃ DE FRUMOS,
LA UN AN BOGAT SI GENEROS,
DRAGOSTE DIN PLIN, ÎÞI IMAGINEZI
ªI VISEZI.(DOAR VISEZI ?)

TOT CE-ÞI DOREªTI SÃ ÎMPLINEªTI!
DOAR FERICIRE SÃ-NTÂLNEªTI!
NIMIC ÎN CALEA TA SÃ NU MAI STEA,
SÃ NU STEA!

LA MULÞI ANI ÎÞI SPUN!
LA MULÞI ANI ÎN ARMONIE!
FIE ANUL NOU MAI BUN!
LA MULÞI ANI CU DRAG ÎÞI SPUN KISS !



m-am emotionat toata! vezi ca nu fu greu?!
da,dar de maine incep reclamatiile pe privat...mai vor si altele...


nu stiu, nu ma intereseaza, asta-i a mea si n-o dau la nimenea!
kiss_my_ass
Postat pe 30 Decembrie 2011 18:45
De la: monreve3031, la data 2011-12-30 10:03:18inca o incercare de a salva limba romana. de a ajuta oamenii sa se linisteasca si sa citeasca cuvinte frumoase, curate, idei linistitoare, sa uite de rautatile care ne napadesc vietile, de grijile care ne dezumanizeaza.

cei care cred ca pot sa uite de limbajul vulgar sa vina -daca vor- sa posteze aici. nu trebuie sa cadem in dulcegarii , sa nu fim extremisti. sa fim curati la suflete., mai blinzi, mai intelegatori.

aici se construieste o iluzie pt o viata frumoasa si linistita, un fel de vis. nu trebuie trecut totul prin prisma sexualitatii, a orgoliilor, a tupeului, a mastilor.
pt unii, e suficient sa citeasca citeva cuvinte frumoase si sa isi incarce bateriile. nu tot timpul sa gaseasca replici dure, respingere, banari de conturi, suspendari de "abonari" la diferite site-uri, bloguri,articole.

si topicul " pt voi dragi prieteni" s-a vrut a fi un pas catre intelegere. s-a vazut si eu am simtit cum a degenerat. acum incerc inca un pas. vom vedea " cum ma mai fac de ris"

astept .


Impreuna pentu o lume mai buna ....
kudika_nikole
Postat pe 30 Decembrie 2011 18:46
De la: MissDarine, la data 2011-12-30 18:44:50
De la: MONSENIORUL, la data 2011-12-30 18:42:20MAI IESI SI TU AFARA DIN GRADINITA SI O SA VEZI LUMEA CU ALTI OCHI...CALARE PE MATURA...IA BAGA-TI MATURA AIA MAI ADANC IN KUR SA VEZI CUM E...SI SCRIE PE FORUM CE SIMTI...SA CRAPE VIRGIL CA NU ESTE EL ACOLO...

cine maica cine? virgilu' woolf?


cu siguranta el sau ea dupa ce si-a facut operatie de schimbare a se xului!
kiss_my_ass
Postat pe 30 Decembrie 2011 18:46
De la: kiss_my_ass, la data 2011-12-30 18:45:33
De la: MONSENIORUL, la data 2011-12-30 18:43:52
De la: kiss_my_ass, la data 2011-12-30 18:40:47
De la: MONSENIORUL, la data 2011-12-30 18:34:19LA MULTI ANI KISS

ÎNCÃ UN AN A MAI TRECUT,
ALTUL SE ALFÃ LA DEBUT.
TIMPUL TOARCE LIN POVEªTI NOI
TU BRODEZI ªI VISEZI.(LA GURISTU ?)

LA O LUME PLINÃ DE FRUMOS,
LA UN AN BOGAT SI GENEROS,
DRAGOSTE DIN PLIN, ÎÞI IMAGINEZI
ªI VISEZI.(DOAR VISEZI ?)

TOT CE-ÞI DOREªTI SÃ ÎMPLINEªTI!
DOAR FERICIRE SÃ-NTÂLNEªTI!
NIMIC ÎN CALEA TA SÃ NU MAI STEA,
SÃ NU STEA!

LA MULÞI ANI ÎÞI SPUN!
LA MULÞI ANI ÎN ARMONIE!
FIE ANUL NOU MAI BUN!
LA MULÞI ANI CU DRAG ÎÞI SPUN KISS !



m-am emotionat toata! vezi ca nu fu greu?!
da,dar de maine incep reclamatiile pe privat...mai vor si altele...


nu stiu, nu ma intereseaza, asta-i a mea si n-o dau la nimenea!
in schimb eu o s-o mai dau la cateva...
MONSENIORUL
Postat pe 30 Decembrie 2011 18:46
De la: MONSENIORUL, la data 2011-12-30 18:46:52
De la: kiss_my_ass, la data 2011-12-30 18:45:33
De la: MONSENIORUL, la data 2011-12-30 18:43:52
De la: kiss_my_ass, la data 2011-12-30 18:40:47
De la: MONSENIORUL, la data 2011-12-30 18:34:19LA MULTI ANI KISS

ÎNCÃ UN AN A MAI TRECUT,
ALTUL SE ALFÃ LA DEBUT.
TIMPUL TOARCE LIN POVEªTI NOI
TU BRODEZI ªI VISEZI.(LA GURISTU ?)

LA O LUME PLINÃ DE FRUMOS,
LA UN AN BOGAT SI GENEROS,
DRAGOSTE DIN PLIN, ÎÞI IMAGINEZI
ªI VISEZI.(DOAR VISEZI ?)

TOT CE-ÞI DOREªTI SÃ ÎMPLINEªTI!
DOAR FERICIRE SÃ-NTÂLNEªTI!
NIMIC ÎN CALEA TA SÃ NU MAI STEA,
SÃ NU STEA!

LA MULÞI ANI ÎÞI SPUN!
LA MULÞI ANI ÎN ARMONIE!
FIE ANUL NOU MAI BUN!
LA MULÞI ANI CU DRAG ÎÞI SPUN KISS !



m-am emotionat toata! vezi ca nu fu greu?!
da,dar de maine incep reclamatiile pe privat...mai vor si altele...


nu stiu, nu ma intereseaza, asta-i a mea si n-o dau la nimenea!
in schimb eu o s-o mai dau la cateva...


da-o cui vrei tu da sa fie cu folos!
kiss_my_ass
Postat pe 30 Decembrie 2011 18:48
De la: kudika_nikole, la data 2011-12-30 18:46:30
De la: monreve3031, la data 2011-12-30 10:03:18inca o incercare de a salva limba romana. de a ajuta oamenii sa se linisteasca si sa citeasca cuvinte frumoase, curate, idei linistitoare, sa uite de rautatile care ne napadesc vietile, de grijile care ne dezumanizeaza.

cei care cred ca pot sa uite de limbajul vulgar sa vina -daca vor- sa posteze aici. nu trebuie sa cadem in dulcegarii , sa nu fim extremisti. sa fim curati la suflete., mai blinzi, mai intelegatori.

aici se construieste o iluzie pt o viata frumoasa si linistita, un fel de vis. nu trebuie trecut totul prin prisma sexualitatii, a orgoliilor, a tupeului, a mastilor.
pt unii, e suficient sa citeasca citeva cuvinte frumoase si sa isi incarce bateriile. nu tot timpul sa gaseasca replici dure, respingere, banari de conturi, suspendari de "abonari" la diferite site-uri, bloguri,articole.

si topicul " pt voi dragi prieteni" s-a vrut a fi un pas catre intelegere. s-a vazut si eu am simtit cum a degenerat. acum incerc inca un pas. vom vedea " cum ma mai fac de ris"

astept .


Impreuna pentu o lume mai buna ....
daaa kudika nikol,,impreuna sa luptam pentru o lume mai buna
gitan
Postat pe 30 Decembrie 2011 18:51
De la: gitan, la data 2011-12-30 18:51:56
De la: kudika_nikole, la data 2011-12-30 18:46:30
De la: monreve3031, la data 2011-12-30 10:03:18inca o incercare de a salva limba romana. de a ajuta oamenii sa se linisteasca si sa citeasca cuvinte frumoase, curate, idei linistitoare, sa uite de rautatile care ne napadesc vietile, de grijile care ne dezumanizeaza.

cei care cred ca pot sa uite de limbajul vulgar sa vina -daca vor- sa posteze aici. nu trebuie sa cadem in dulcegarii , sa nu fim extremisti. sa fim curati la suflete., mai blinzi, mai intelegatori.

aici se construieste o iluzie pt o viata frumoasa si linistita, un fel de vis. nu trebuie trecut totul prin prisma sexualitatii, a orgoliilor, a tupeului, a mastilor.
pt unii, e suficient sa citeasca citeva cuvinte frumoase si sa isi incarce bateriile. nu tot timpul sa gaseasca replici dure, respingere, banari de conturi, suspendari de "abonari" la diferite site-uri, bloguri,articole.

si topicul " pt voi dragi prieteni" s-a vrut a fi un pas catre intelegere. s-a vazut si eu am simtit cum a degenerat. acum incerc inca un pas. vom vedea " cum ma mai fac de ris"

astept .


Impreuna pentu o lume mai buna ....
daaa kudika nikol,,impreuna sa luptam pentru o lume mai buna


sa nu uitam de sanatate si virtute!
kiss_my_ass
Postat pe 30 Decembrie 2011 18:54
De la: kiss_my_ass, la data 2011-12-30 18:54:21
De la: gitan, la data 2011-12-30 18:51:56
De la: kudika_nikole, la data 2011-12-30 18:46:30
De la: monreve3031, la data 2011-12-30 10:03:18inca o incercare de a salva limba romana. de a ajuta oamenii sa se linisteasca si sa citeasca cuvinte frumoase, curate, idei linistitoare, sa uite de rautatile care ne napadesc vietile, de grijile care ne dezumanizeaza.

cei care cred ca pot sa uite de limbajul vulgar sa vina -daca vor- sa posteze aici. nu trebuie sa cadem in dulcegarii , sa nu fim extremisti. sa fim curati la suflete., mai blinzi, mai intelegatori.

aici se construieste o iluzie pt o viata frumoasa si linistita, un fel de vis. nu trebuie trecut totul prin prisma sexualitatii, a orgoliilor, a tupeului, a mastilor.
pt unii, e suficient sa citeasca citeva cuvinte frumoase si sa isi incarce bateriile. nu tot timpul sa gaseasca replici dure, respingere, banari de conturi, suspendari de "abonari" la diferite site-uri, bloguri,articole.

si topicul " pt voi dragi prieteni" s-a vrut a fi un pas catre intelegere. s-a vazut si eu am simtit cum a degenerat. acum incerc inca un pas. vom vedea " cum ma mai fac de ris"

astept .


Impreuna pentu o lume mai buna ....
daaa kudika nikol,,impreuna sa luptam pentru o lume mai buna


sa nu uitam de sanatate si virtute!
ai grija ca daca zici cva de kudika nicol ma enervez
gitan
Postat pe 30 Decembrie 2011 19:02
De la: Thais13, la data 2011-12-30 13:11:37
De la: PICCKARD, la data 2011-12-30 13:08:31
De la: Gina1989, la data 2011-12-30 10:11:48Mi-a lasat si mie un gust amar de tot cand citeam in fiecare zi aceleasi si aceleasi rautati ce se postau. Totusi, nefiind o persoana certareata si cu atat mai puti barfitoare, am preferat sa stau deoparte si sa ma rezum la citit, chiar daca uneori ma mancau degetele sa postez si eu cate ceva rautacios.
Privind retrospectiv, toate aceste rautati au aparut tarziu dupa "infiintarea" kudicii. Tin minte ce prietenii frumoase se legau la inceput, ce armonie domnea. Da, mai erau si certuri, mai erau si prietenii stricate, dar ceea ce se inampla acum e peste puterea mea de a intelege. Si oricat ma straduiesc sa ignor mizeriile, uneori mi-e lehamite sa intru tocmai pentru a nu citi din nou aceleasi si aceleasi lucruri.
Probabil ar trebui sa-mi sterg contul de pe kudika, dar vorba americanului, "it's a way of life". Odata ce te-ai obisnuit cu kudika, nu poti sa renunti asa usor la ea. Si nu pot decat sa sper ca va redeveni ce a fost candva...


eu cred ca noii venit care se comporta urat au realizat ca sunt niste ratati si se complac in mizerie.e si o alta mentalitate acum dupa cativa ani de la infiintarea acestor forumuri. a fost o epoca romantica in trecut la inceputuri dar odata cu criza a venit si rautatea sau chiar ura



Viata grea si nesigura nu iti da dreptul sa te razbuni pe cei care nu ti-au facut nimic!
Lipsa de educatie si mahalagismul nu sunt urmarea la viata grea de azi, nu cred ca asta e justificarea .


De acord cu tine, Thais!
franziska_eu
Postat pe 31 Decembrie 2011 02:21
De la: yumy, la data 2011-12-30 13:17:40Pe aceasta cale vreau sa spun La multi ani tuturor!
si mai ales vreau sa imi exprim toate gandurile din acest an.
imi iubesc parintii, rudele, prietenii si mai ales pe Cel care mereu m-a ajutat, pe Dumnezeu, cu ocazia sarbatorilor de iarna merita sa fim mai buni, mai darnici, mai ingaduitori si mai ales mai atenti la lucrurile cu adevarat importante, poate va ninge anul acesta, luminile se vor aprinde in sufletele noastre si vom zbura catre stele cu cele mai calde ganduri si vom intampina cu veselie noul an!


Foarte frumos mesajul tau, Yumy! Un An Nou Fericit, plin de sanatate, iubire, fericire si multe, multe impliniri iti doresc! La multi ani!
franziska_eu
Postat pe 31 Decembrie 2011 02:23
abia aºtept sã vãd când începe bãtaia cu sorcovele în cap ....
contessyna
Postat pe 31 Decembrie 2011 07:06

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Mary kay 2 De la: Lucia38 21 Februarie 2011 18:58
Cum credeti ca ar trebui sa fie o fata(femeie) ca sa fie considerata 'buna'? 2 De la: Full_Metal_Jacket 19 Mai 2009 19:48
Cafenea pentru fetele musulmane de pe forum 8245 De la: 10 Decembrie 2013 21:36
baietii 21 De la: copacelul 29 Mai 2009 22:53
Lucreaza in videochat 1 De la: kudika075398 16 Iunie 2010 03:23