Setari Cookie-uri

Iarasi impreuna

Salut,sunt impreuna cu partenerul meu de 1 an,a fost un an frumos,cu certuri dar si momente placute,dar de vreo citeva luni totul s-a schimbat,a devenit rece si ne-am despartit de vreo 2 ori dar s-a intors mereu inapoi, apoi o luna am stat despartiti,nu am vb deloc ,parea ca totul a luat sfirsit deja nu mai plingeam zi de zi si iata... ca ma suna intr-o zi si imi zice sa ne vedem,ne-am vazut si mi-a zis poate mai incercam o data,dar iata ca in ine sta frica ceea sa nu fiu lasata din nou,mii greu sa merg inainte,si mi se pare ca totulmerge rau,ce sa fac
maggy1
Postat pe 31 Decembrie 2011 14:53
Fii carpa lui de sters pe jos in continuare.
Brosco
Postat pe 31 Decembrie 2011 14:55
De la: maggy1, la data 2011-12-31 14:53:22Salut,sunt impreuna cu partenerul meu de 1 an,a fost un an frumos,cu certuri dar si momente placute,dar de vreo citeva luni totul s-a schimbat,a devenit rece si ne-am despartit de vreo 2 ori dar s-a intors mereu inapoi, apoi o luna am stat despartiti,nu am vb deloc ,parea ca totul a luat sfirsit deja nu mai plingeam zi de zi si iata... ca ma suna intr-o zi si imi zice sa ne vedem,ne-am vazut si mi-a zis poate mai incercam o data,dar iata ca in ine sta frica ceea sa nu fiu lasata din nou,mii greu sa merg inainte,si mi se pare ca totulmerge rau,ce sa fac



"Boala lunga ,moarte sigura"!
RAINBOWLADY
Postat pe 31 Decembrie 2011 15:45
De la: maggy1, la data 2011-12-31 14:53:22Salut,sunt impreuna cu partenerul meu de 1 an,a fost un an frumos,cu certuri dar si momente placute,dar de vreo citeva luni totul s-a schimbat,a devenit rece si ne-am despartit de vreo 2 ori dar s-a intors mereu inapoi, apoi o luna am stat despartiti,nu am vb deloc ,parea ca totul a luat sfirsit deja nu mai plingeam zi de zi si iata... ca ma suna intr-o zi si imi zice sa ne vedem,ne-am vazut si mi-a zis poate mai incercam o data,dar iata ca in ine sta frica ceea sa nu fiu lasata din nou,mii greu sa merg inainte,si mi se pare ca totulmerge rau,ce sa fac


Sa-ti cauti un barbat care sa tina la tine cu adevarat si sa te iubeasca...
kudika_nikole
Postat pe 31 Decembrie 2011 15:51
De acord cu:
De la: kudika_nikole, la data 2011-12-31 15:51:56
Sa-ti cauti un barbat care sa tina la tine cu adevarat si sa te iubeasca...


Nu te mai tortura degeaba.
Nu te merita.
Max2
Postat pe 31 Decembrie 2011 19:43
De la: maggy1, la data 2011-12-31 14:53:22Salut,sunt impreuna cu partenerul meu de 1 an,a fost un an frumos,cu certuri dar si momente placute,dar de vreo citeva luni totul s-a schimbat,a devenit rece si ne-am despartit de vreo 2 ori dar s-a intors mereu inapoi, apoi o luna am stat despartiti,nu am vb deloc ,parea ca totul a luat sfirsit deja nu mai plingeam zi de zi si iata... ca ma suna intr-o zi si imi zice sa ne vedem,ne-am vazut si mi-a zis poate mai incercam o data,dar iata ca in ine sta frica ceea sa nu fiu lasata din nou,mii greu sa merg inainte,si mi se pare ca totulmerge rau,ce sa fac


dar revelionul cu cine l-ai facut?....cu calculatorul???
Titanika
Postat pe 2 Ianuarie 2012 18:18
e prea mic partenerul tau...1 an ? ...e bebelus...esti pedofila?...cauta-ti altul de varsta ta si cresteti-l impreuna,ce vroiai sa faca ala decat sa vrea tatza?
MONSENIORUL
Postat pe 2 Ianuarie 2012 18:21

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
relatie distrusa 6 De la: kudika_pudika 5 Mai 2011 14:11
nu pot sa renunt la el. ce pot sa fac? 26 De la: kudika037917 10 Iulie 2009 03:48
RELATIE ESUATA 10 De la: ionelaela 26 Octombrie 2009 23:41
Daca vrei sa stii mai mult 13 De la: dia36 5 Octombrie 2009 23:47
avem vreo sansa sa ramanem impreuna? 6 De la: denysya 5 Mai 2010 03:17