Setari Cookie-uri

ce parere aveti de barbati din zodia GEMENI?????

maryana_popovici
Postat pe 12 Ianuarie 2012 09:59
De la: maryana_popovici, la data 2012-01-12 09:59:35


Sunt niste persoane trufase, mincinoase, care-si urmaresc proprile interese si nu tin seama de sentimentele celorlalte persoane desi le-ar placea sa fie apreciati de ele ei nu stiu sa aprecieze. De asemenea fac mereu greseli de care le pare rau pe urma- se cred intodeauna ca ei au dreptate si cand isi dau seama ca de fapt nu o au le pare rau - insa tot ei doresc sa iasa cu fata curata desi nu au dreptate....
kudika_nikole
Postat pe 12 Ianuarie 2012 16:27
S-au nascut in aceeasi zi.
alegro6543
Postat pe 12 Ianuarie 2012 16:28
lol...tocmai aveam o discutie aprinsa cu o prietena legata de zodii. Si ea imi zicea sa las prostiile - ca oamenii chiar daca sunt nascuti in aceeasi perioada cresc in medii diferite si clar au caracter diferit. citez "pt ca reactile si comportamentele oamenilor sunt generate de mediile in care au evoluat si de influenta celor din jurul lor...omul e caracterizat de modul de viata in care a trait...data n'asterii n'are nicio legatura cu mediul si educatia ta ..."

Corect?

Si pentru ca tot intrebai de gemeni sa-ti spun si parerea mea...Nu stiu cum dar eu ma inteleg f bine cu gemenii barbati, ma simt atrasa de ei si caracterul lor, asa se face ca 80% din fostii mei sunt in zodia gemeni. Si trebuie sa spun ca sunt cei mai minunati oameni din lume, calzi, prietenosi, dar si f perfizi. Am fost f dezamagita de gemeni - asa de tare ca atunci cand l-am cunoscut pe sotul meu nu prea ii dadeam sanse. Si s-a dovedit a fi altfel decat toate experientele mele neplacute din trecut. Deci, depinde clar de om.

Unui geaman trebuie sa-i castigi increderea, sunt oameni ascunsi care cu greu lasa sa se vada farame din sufletul lor, si da isi urmaresc propriul interes si daca o sa reusesti sa aduci asta in folosul tau nu o sa te mai deranjeze atat ca el isi urmareste interesul in societate. Sunt increzatori si mandri pana la trufie, trebuie sa-i inveti sa-si tempereze iesirile sau sa abandonezi discutia. Trebuie sa le aduci mereu argumente concrete si sa negociezi cu ei - fac ca tine - numai daca le demonstrezi ca ai dreptate. Tin f mult la prieteni si familie, asa ca daca nu-ti convine ceva la capitolul asta te abtii sau vii cu argumente solide.
In rest, sunt f inteligenti, deschisi, prietenosi, saritori, amuzanti, comunicativi, dragastosi, copilarosi.
Eu sunt multumita de geamanul meu si de gemenii pe care ii mai am inca in lista de prieteni.
Eleodor
Postat pe 12 Ianuarie 2012 19:19

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cezariana 1 De la: kudika480297 31 Martie 2013 18:39
30 % Reducere pentru tine si prietenele tale ! 1 De la: curly_curly 20 Iunie 2011 17:14
Petrecerea Burlacelor cu Striperi 1 De la: kudika_5776 23 Aprilie 2012 11:17
Fiinta speciala-Femeia 37 De la: Darius_ 11 Martie 2014 00:34
Inscriere reprezentanti 6 De la: kudika_nikole 1 Februarie 2012 20:09