Setari Cookie-uri

Alpinism

Stiti ce m-am gandit? Vreau sa ma apuc de catarat. Statul acasa si urcatul pe pereti din cauza gandurilor negre parca nu mai e suficient de challenging. Am fost de cateva ori si mi-a placut. Singurul impediment e ca nu am echipament (dar ala se poate cumpara) si nu am cu cine. Am nevoie de cineva care totusi se pricepe cat de cat, ca singura imi rup gatul. Stie cineva ceva despre catarat? Gen ce imi trebuie ca si echipament si ceva club sau ceva din judetul Cluj unde as putea sa merg sa invat?
didyi
Postat pe 12 Ianuarie 2012 13:48
O doamne,didyi ce hoby ti-ai ales sper ca te-ei antrenat destul de bine ptr ca-ti trebuie ceva muschi,forta,conditie fizica si curaj deosebit.Si in primul rand un bun antrenor!!!SA AI BAFTA!!!
Titanika
Postat pe 13 Ianuarie 2012 21:58
De la: Titanika, la data 2012-01-13 21:58:28O doamne,didyi ce hoby ti-ai ales sper ca te-ei antrenat destul de bine ptr ca-ti trebuie ceva muschi,forta,conditie fizica si curaj deosebit.Si in primul rand un bun antrenor!!!SA AI BAFTA!!!
la fel cum ai tu bafta cu tiristii musculosi si bine antrenati de tine,titanika autostrazii...
FAT_FRUMOS
Postat pe 13 Ianuarie 2012 22:01
De la: didyi, la data 2012-01-12 13:48:03Stiti ce m-am gandit? Vreau sa ma apuc de catarat. Statul acasa si urcatul pe pereti din cauza gandurilor negre parca nu mai e suficient de challenging. Am fost de cateva ori si mi-a placut. Singurul impediment e ca nu am echipament (dar ala se poate cumpara) si nu am cu cine. Am nevoie de cineva care totusi se pricepe cat de cat, ca singura imi rup gatul. Stie cineva ceva despre catarat? Gen ce imi trebuie ca si echipament si ceva club sau ceva din judetul Cluj unde as putea sa merg sa invat?


Acceseaza site-urile Serviciului Salvamont din zona sau grupari de alpinisti montani,trebuie sa gasesti ceva din ceea ce te intereseaza,in spatiul virtual!Echipamentul specific activitatilor alpine ,este destul de complex,dar inainte de a-ti achizitiona acest echipament,trebuie sa te instruiesti in alpinism montan!!!
RAINBOWLADY
Postat pe 13 Ianuarie 2012 22:07

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Sangerari intermenstruale si HPV. Cancer de col sau coincidenta? 5 De la: kudika_939404 7 Decembrie 2013 08:15
Unghii false gel,Brasov 1 De la: kudika326247 20 Octombrie 2010 08:29
ma mai iubeste oare?????? 1 De la: kudika096023 26 Iulie 2010 23:05
Nu e o topic ci doar un mesaj adresat ingerului meu. Atat. 4 De la: yumy 17 Septembrie 2011 15:54
Relatii 8 De la: kudicafex81 4 Mai 2016 20:15