Setari Cookie-uri

=((

me-am inshelat prietenul!,nushtiu kum sa-l privesk in oki ,si eu ceea care kredeam k il iubesk atit de mul kum puteam sa o fak?!!ma simt atit de rau pu k dak ii zik de ceea ce sa intimplat il pierd,!ins mai este o dilema prietena mea,eam povestit ei ce sa intimplat ,si ea me-a zis k nu merita sa-mi eau toate astea in kap.Am incercat tot sa o inttreb dc?doar lam skimbat si no sa mai fiie cee ce a fost .ea mea zis k tu nu shtii ce face si el,,Eam zis k am inkredere in el si sunt inkrezuta k nu mea fakut ceea ce eam fakut eu lui TRADARE!imi askunde ceva,si nnu pot sa inteleg ce pu k nu vrea sami zika,,,imi zice doar sa nu regret d ceea ce am fakut pu k intr-un fel el asta a meritat!!!Sunt asa de disperata de ceea ce am fakut eu,de ceea ce tot imi askunde prietena mea ,kare ma lasa sa sufar fara sami zika kauza,
kolina
Postat pe 21 Ianuarie 2012 19:43
am incercat o traducere cu google translator.
imi tot dadea : eror translation....eror trans
guru_ion
Postat pe 21 Ianuarie 2012 19:45
Oh, doamne! Lasã bãieþii ºi pune mâna pe carte cã duci lipsã.
Kida_x3
Postat pe 21 Ianuarie 2012 19:48
am absentat o perioada lunga de timp.
acum ca "te-am citit pe tine" simt nevoia sa dispar ,din nou
maria-ioana
Postat pe 21 Ianuarie 2012 19:57
De la: caisa, la data 2012-01-21 19:57:16am absentat o perioada lunga de timp.
acum ca "te-am citit pe tine" simt nevoia sa dispar ,din nou



e doar un exemplu. poate ca restul populatiei forumului scriu decent
guru_ion
Postat pe 21 Ianuarie 2012 20:00
ce ai tu ku skrisul meu skriu kum imi place klar!!!!!!!!
kolina
Postat pe 21 Ianuarie 2012 20:05
De la: guru_ion, la data 2012-01-21 20:00:17
De la: caisa, la data 2012-01-21 19:57:16am absentat o perioada lunga de timp.
acum ca "te-am citit pe tine" simt nevoia sa dispar ,din nou



e doar un exemplu. poate ca restul populatiei forumului scriu decent

m-ai convins sa mai zabovesc putin.
ghinionul meu ca m-a "intampinat ea"
maria-ioana
Postat pe 21 Ianuarie 2012 20:06
ce ai tu cu raspunsul lui? raspunde cum ii place...clar?
_oktober_
Postat pe 21 Ianuarie 2012 20:07
De la: kolina, la data 2012-01-21 20:05:05ce ai tu ku skrisul meu skriu kum imi place klar!!!!!!!!

nu am nimic , dar m-ai pus in dificultate.
cum spuneam , am absentat si mi-am pierdut exercitiul
maria-ioana
Postat pe 21 Ianuarie 2012 20:08
De la: kolina, la data 2012-01-21 20:05:05ce ai tu ku skrisul meu skriu kum imi place klar!!!!!!!!


Pacat ca nu intelege nimeni ce scrii!
daca vrei sa fii ascultata si inteleasa scrie in limba romana, CLAR?
Thais13
Postat pe 21 Ianuarie 2012 20:08
De la: caisa, la data 2012-01-21 20:06:36
De la: guru_ion, la data 2012-01-21 20:00:17
De la: caisa, la data 2012-01-21 19:57:16am absentat o perioada lunga de timp.
acum ca "te-am citit pe tine" simt nevoia sa dispar ,din nou



e doar un exemplu. poate ca restul populatiei forumului scriu decent

m-ai convins sa mai zabovesc putin.
ghinionul meu ca m-a "intampinat ea"


imi folosesc asii din maneca sa te tin mai mult
guru_ion
Postat pe 21 Ianuarie 2012 20:10
De la: caisa, la data 2012-01-21 20:08:45
De la: kolina, la data 2012-01-21 20:05:05ce ai tu ku skrisul meu skriu kum imi place klar!!!!!!!!

nu am nimic , dar m-ai pus in dificultate.
cum spuneam , am absentat si mi-am pierdut exercitiul


nu tie ti-a scris
ci domnisoarei k
guru_ion
Postat pe 21 Ianuarie 2012 20:10
De la: kolina, la data 2012-01-21 20:05:05ce ai tu ku skrisul meu skriu kum imi place klar!!!!!!!!


n-am nimic, poti sa scrii si cu picioarel, numai sa scrii romaneste sa intelegem ceva din cea ce scrii.
guru_ion
Postat pe 21 Ianuarie 2012 20:11
De la: Thais13, la data 2012-01-21 20:08:53
De la: kolina, la data 2012-01-21 20:05:05ce ai tu ku skrisul meu skriu kum imi place klar!!!!!!!!


Pacat ca nu intelege nimeni ce scrii!
daca vrei sa fii ascultata si inteleasa scrie in limba romana, CLAR?

ai pretentii prea mari, eu am primit un document normativ cica, si era scris ca vai de mama lui cu "k" in loc de ca si "shi" in loc de si
yumy
Postat pe 21 Ianuarie 2012 20:12
De la: yumy, la data 2012-01-21 20:12:54
De la: Thais13, la data 2012-01-21 20:08:53
De la: kolina, la data 2012-01-21 20:05:05ce ai tu ku skrisul meu skriu kum imi place klar!!!!!!!!


Pacat ca nu intelege nimeni ce scrii!
daca vrei sa fii ascultata si inteleasa scrie in limba romana, CLAR?

ai pretentii prea mari, eu am primit un document normativ cica, si era scris ca vai de mama lui cu "k" in loc de ca si "shi" in loc de si


Poate s-a inventat si un dictionar pentru traducere dar nu stim noi.
Nu m-ar mira ca acest scris agramat sa devina vreo noua moda nu peste mult timp.
OFFF, ce stim noi!!!!!
Thais13
Postat pe 21 Ianuarie 2012 20:15
De la: Thais13, la data 2012-01-21 20:15:19
De la: yumy, la data 2012-01-21 20:12:54
De la: Thais13, la data 2012-01-21 20:08:53
De la: kolina, la data 2012-01-21 20:05:05ce ai tu ku skrisul meu skriu kum imi place klar!!!!!!!!


Pacat ca nu intelege nimeni ce scrii!
daca vrei sa fii ascultata si inteleasa scrie in limba romana, CLAR?

ai pretentii prea mari, eu am primit un document normativ cica, si era scris ca vai de mama lui cu "k" in loc de ca si "shi" in loc de si


Poate s-a inventat si un dictionar pentru traducere dar nu stim noi.
Nu m-ar mira ca acest scris agramat sa devina vreo noua moda nu peste mult timp.
OFFF, ce stim noi!!!!!

pai eu cred ca deja e devenit, eu sunt de acord pe mess, cu prietenii mai stalcim cuvintele, dar si la un nivel mai inalt....e inacceptabil
yumy
Postat pe 21 Ianuarie 2012 20:16
De la: yumy, la data 2012-01-21 20:16:50
De la: Thais13, la data 2012-01-21 20:15:19
De la: yumy, la data 2012-01-21 20:12:54
De la: Thais13, la data 2012-01-21 20:08:53
De la: kolina, la data 2012-01-21 20:05:05ce ai tu ku skrisul meu skriu kum imi place klar!!!!!!!!


Pacat ca nu intelege nimeni ce scrii!
daca vrei sa fii ascultata si inteleasa scrie in limba romana, CLAR?

ai pretentii prea mari, eu am primit un document normativ cica, si era scris ca vai de mama lui cu "k" in loc de ca si "shi" in loc de si


Poate s-a inventat si un dictionar pentru traducere dar nu stim noi.
Nu m-ar mira ca acest scris agramat sa devina vreo noua moda nu peste mult timp.
OFFF, ce stim noi!!!!!

pai eu cred ca deja e devenit, eu sunt de acord pe mess, cu prietenii mai stalcim cuvintele, dar si la un nivel mai inalt....e inacceptabil


Educatia nu mai are nici o valoare se pare , de cultura nici nu putem pomeni , ar fi utopic.
Thais13
Postat pe 21 Ianuarie 2012 20:25
De la: kolina, la data 2012-01-21 19:43:51me-am inshelat prietenul!,nushtiu kum sa-l privesk in oki ,si eu ceea care kredeam k il iubesk atit de mul kum puteam sa o fak?!!ma simt atit de rau pu k dak ii zik de ceea ce sa intimplat il pierd,!ins mai este o dilema prietena mea,eam povestit ei ce sa intimplat ,si ea me-a zis k nu merita sa-mi eau toate astea in kap.Am incercat tot sa o inttreb dc?doar lam skimbat si no sa mai fiie cee ce a fost .ea mea zis k tu nu shtii ce face si el,,Eam zis k am inkredere in el si sunt inkrezuta k nu mea fakut ceea ce eam fakut eu lui TRADARE!imi askunde ceva,si nnu pot sa inteleg ce pu k nu vrea sami zika,,,imi zice doar sa nu regret d ceea ce am fakut pu k intr-un fel el asta a meritat!!!Sunt asa de disperata de ceea ce am fakut eu,de ceea ce tot imi askunde prietena mea ,kare ma lasa sa sufar fara sami zika kauza,

ochii meiiiiiiiii pune mana pe o carte de limba si literatura romana te rog….
steffy91
Postat pe 21 Ianuarie 2012 20:28
De la: caisa, la data 2012-01-21 19:57:16am absentat o perioada lunga de timp.
acum ca "te-am citit pe tine" simt nevoia sa dispar ,din nou

steffy91
Postat pe 21 Ianuarie 2012 20:29
De la: kolina, la data 2012-01-21 19:43:51me-am inshelat prietenul!,


si te mai bate gandul sa o faci?
guru_ion
Postat pe 21 Ianuarie 2012 20:38
De la: Thais13, la data 2012-01-21 20:25:57
Educatia nu mai are nici o valoare se pare , de cultura nici nu putem pomeni , ar fi utopic.

pe mine deja ma doare inima, am citit o carte..saraca pe bune mai bine citeam una in engleza. litere lipsa, cuvinte scrie invers, nici macar in romana nu stiu sa scrie....si cica e o carte de interes national
yumy
Postat pe 21 Ianuarie 2012 20:41
De la: kolina, la data 2012-01-21 19:43:51me-am inshelat prietenul!,nushtiu kum sa-l privesk in oki ,si eu ceea care kredeam k il iubesk atit de mul kum puteam sa o fak?!!ma simt atit de rau pu k dak ii zik de ceea ce sa intimplat il pierd,!ins mai este o dilema prietena mea,eam povestit ei ce sa intimplat ,si ea me-a zis k nu merita sa-mi eau toate astea in kap.Am incercat tot sa o inttreb dc?doar lam skimbat si no sa mai fiie cee ce a fost .ea mea zis k tu nu shtii ce face si el,,Eam zis k am inkredere in el si sunt inkrezuta k nu mea fakut ceea ce eam fakut eu lui TRADARE!imi askunde ceva,si nnu pot sa inteleg ce pu k nu vrea sami zika,,,imi zice doar sa nu regret d ceea ce am fakut pu k intr-un fel el asta a meritat!!!Sunt asa de disperata de ceea ce am fakut eu,de ceea ce tot imi askunde prietena mea ,kare ma lasa sa sufar fara sami zika kauza,



Hmmmm,recunosc faptul ca dupa mica pauza autoimpusa,textul scris de tine ma bulverseaza si ma obliga sa fac un mare efort vizual,in vderea descifrarii si intelegerii scrisului tau!!Odata ce ti-ai inselat prietenul,,de ce te mai prezinti in fat anoastra ,cuprinsa de asa zisele remuscari???Nu-si au rostul astfel de reactii ,in acest moment!!Sunt tardive!Faptul este consumat si orice tendinta de recunoastere a aceea ce ai facut,in fata prietenului tau,nu-ti va aduce decat reprosuri,ce vor duce la ruperea relatiei!Pe tine te deranjeaza atitudinea prietenei tale,vis-a-vis de probabilitatea de a-l cunoaste pe prietenul tau.,mult mai bine decat tine!S-ar putea ca ea sa-ti fi spus acele cuvinte,din dorinta de a te sugestiona in luarea unei pozitii neutre fata de ceea ce ai facut!!!Sau nu!!!De ce suferi?Nu ar trebui,caci atunci cand ti-ai inselat iubitul,te-a cam durut in cot de sentimentele lui pentru tine!!!Poti merge in continuare pe aceeasi linie sau poti sa ii marturisesti prietenului tau mica ta ratacire si sa vezi cum reactioneaza domnia sa la vestea data!!Poate te va saruta drept recompensa,mai stii!!!!!!!
MissRainbow
Postat pe 21 Ianuarie 2012 20:59
me-am, eam,me-a? nici nu ma chinui sa citesc meeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!
MissDarine
Postat pe 21 Ianuarie 2012 21:11
De la: MissDarine, la data 2012-01-21 21:11:24 me-am, eam,me-a? nici nu ma chinui sa citesc meeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!



Ai inecat motorul de atatia kkkk si me-am, eam,me-a ?
Thais13
Postat pe 21 Ianuarie 2012 21:15
De la: Thais13, la data 2012-01-21 21:15:50

Ai inecat motorul de atatia kkkk si me-am, eam,me-a ?

am inceput sa behai, mehai, instantaneu
buna seara thais
MissDarine
Postat pe 21 Ianuarie 2012 21:21
De la: MissRainbow, la data 2012-01-21 20:59:41
De la: kolina, la data 2012-01-21 19:43:51me-am inshelat prietenul!,nushtiu kum sa-l privesk in oki ,si eu ceea care kredeam k il iubesk atit de mul kum puteam sa o fak?!!ma simt atit de rau pu k dak ii zik de ceea ce sa intimplat il pierd,!ins mai este o dilema prietena mea,eam povestit ei ce sa intimplat ,si ea me-a zis k nu merita sa-mi eau toate astea in kap.Am incercat tot sa o inttreb dc?doar lam skimbat si no sa mai fiie cee ce a fost .ea mea zis k tu nu shtii ce face si el,,Eam zis k am inkredere in el si sunt inkrezuta k nu mea fakut ceea ce eam fakut eu lui TRADARE!imi askunde ceva,si nnu pot sa inteleg ce pu k nu vrea sami zika,,,imi zice doar sa nu regret d ceea ce am fakut pu k intr-un fel el asta a meritat!!!Sunt asa de disperata de ceea ce am fakut eu,de ceea ce tot imi askunde prietena mea ,kare ma lasa sa sufar fara sami zika kauza,



Hmmmm,recunosc faptul ca dupa mica pauza autoimpusa,textul scris de tine ma bulverseaza si ma obliga sa fac un mare efort vizual,in vderea descifrarii si intelegerii scrisului tau!!Odata ce ti-ai inselat prietenul,,de ce te mai prezinti in fat anoastra ,cuprinsa de asa zisele remuscari???Nu-si au rostul astfel de reactii ,in acest moment!!Sunt tardive!Faptul este consumat si orice tendinta de recunoastere a aceea ce ai facut,in fata prietenului tau,nu-ti va aduce decat reprosuri,ce vor duce la ruperea relatiei!Pe tine te deranjeaza atitudinea prietenei tale,vis-a-vis de probabilitatea de a-l cunoaste pe prietenul tau.,mult mai bine decat tine!S-ar putea ca ea sa-ti fi spus acele cuvinte,din dorinta de a te sugestiona in luarea unei pozitii neutre fata de ceea ce ai facut!!!Sau nu!!!De ce suferi?Nu ar trebui,caci atunci cand ti-ai inselat iubitul,te-a cam durut in cot de sentimentele lui pentru tine!!!Poti merge in continuare pe aceeasi linie sau poti sa ii marturisesti prietenului tau mica ta ratacire si sa vezi cum reactioneaza domnia sa la vestea data!!Poate te va saruta drept recompensa,mai stii!!!!!!!



MissRainbow TU ESTI RAINBOWLADY!!!Te-ai intors???
Titanika
Postat pe 21 Ianuarie 2012 21:34
dc nu ai incerkat s-ai explici c-a vrei p*** noua si poate acepta s-a o face-ti in trei pu k doar asa se salvea-za o relatie ku sacrifici si multa iubi-re.
Broscaru
Postat pe 21 Ianuarie 2012 22:59
In primul rand - incep prin a-ti spune ca ceea ce ai facut tu - faptul ca l-ai inselat nu este bine. Eu atunci cand am un prieten nu il insel dar el daca o face prefer sa ma despart de el si sa-mi caut altul. Cat despre prietena aia a ta sfatul meu este sa nu te mai increzi in ea pentru ca de fapt nu face altceva decat sa duca barfa de la tine la el si de la el la tine ...si daca nu face asa inseamna ca s-ar putea ca ea sa stea pe ascuns cu prietenul tau si tu sa nu ai habar de asta - poate acesta este motivul pentru care prietenul tau a zis ca bine-ai facut ca l-ai inselat ca si el face la fel. Daca nu te-a inselat cu ea atunci fi sigura ca tea inselat cu alta. Sfatul meu este sa-l iei pe prietenul tau la o discutie serioasa in care sa-i ceri sa mai acordati o sansa relatiei voastre si sa incercati sa aveti o relatie de incredere si sinceritate in care sa nu va mai inselati reciproc. Eu asa as face...si in urma acestei discuti as trage concluzile-as pune lucrurile la punct si m-as decide ce trebuie sa fac.

Succes !!!
kudika_nikole
Postat pe 21 Ianuarie 2012 23:30
De la: kudika_nikole, la data 2012-01-21 23:30:31 Eu atunci cand am un prieten nu il insel


mai intai gaseste macar unul.
guru_ion
Postat pe 21 Ianuarie 2012 23:32
De la: kolina, la data 2012-01-21 19:43:51me-am inshelat prietenul!,nushtiu kum sa-l privesk in oki ,si eu ceea care kredeam k il iubesk atit de mul kum puteam sa o fak?!!ma simt atit de rau pu k dak ii zik de ceea ce sa intimplat il pierd,!ins mai este o dilema prietena mea,eam povestit ei ce sa intimplat ,si ea me-a zis k nu merita sa-mi eau toate astea in kap.Am incercat tot sa o inttreb dc?doar lam skimbat si no sa mai fiie cee ce a fost .ea mea zis k tu nu shtii ce face si el,,Eam zis k am inkredere in el si sunt inkrezuta k nu mea fakut ceea ce eam fakut eu lui TRADARE!imi askunde ceva,si nnu pot sa inteleg ce pu k nu vrea sami zika,,,imi zice doar sa nu regret d ceea ce am fakut pu k intr-un fel el asta a meritat!!!Sunt asa de disperata de ceea ce am fakut eu,de ceea ce tot imi askunde prietena mea ,kare ma lasa sa sufar fara sami zika kauza,


fata draga, nu-i bai! spune-i ca la-i inselat exact, da exact cum ai scris aici si crede-ma n-o sa inteleaga o iota!o sa-ti multumeasca pentru acadele!
kiss_my_ass
Postat pe 21 Ianuarie 2012 23:45

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Un strop de volenta...sau ceva de genu... 54 De la: _oktober_ 22 Ianuarie 2010 22:38
Instructiuni cum sa fii o doamna bine ! 52 De la: Aladiah 6 Martie 2009 02:29
Ai inselat sau ai fost vreodata inselat/a? 6 De la: mobilemaimai_no1 1 August 2012 12:55
Cum as putea sa ii arat cat de mult il iubesc??? 15 De la: justme_4me 10 Noiembrie 2009 18:47
chiar daca... 11 De la: fante_de_dorobanti 24 Septembrie 2010 12:01