Setari Cookie-uri

Rac-Sagetator?

Buna ziua,
Am obiceiul sa mai consult zodiacul..si tind sa cred ca multe din cele zise sunt adevarat(fara doar si poate, cu particularitati ce tin de fiecare persoana in parte).
Care sunt sanse ca eu(femeie Rac) sa mentin o relatie cu el(Sagetator)?
Intrebarea mea vine pentru acele persoane care au tarit pe bune experienta, pentru ca daca ma ghidez dupa compatibilitati...femeia rac e prea sensibila si acaparatoare iar barbatul sagetator prea libertin si dornic de aventuri.
Dat fiind faptul ca am ascendent in Leu, nefiind un rac tipic..ci mai degraba o vesnica cautatoare a iubirii si sentimentelor inedite, a spiritului liber si a tot ceea ce inseama 'nebunie'..ma intreb care este sansa ca noi doi sa ramanem impreuna?
Tin sa precizez ca am mai fost interesata de un Sagetator, care s-a dovedit a fi total diferit de cel prezent..nu a existat nici o legatura intre noi, mai profunda decat cea de prietenie...
Pe cand, cu actualul...lucrurile capata un aspect nepamantesc cand suntem impreuna,existand fascinare pana dincolo de limite..ceea ce ma sperie!
Astept sfaturi!va multumesc!:)
kudika473029
Postat pe 22 Ianuarie 2012 12:42
parerea mea este ca o relazie nu se poate baza doar pe compatibilitatea zodiacala ,conteaza foarte mult caracerul ,personalitatea unei persoane,dar,daca este sa vb de un rac si un segetator ca zodii nu cred ca s-ar potrivi ,eu sunt un rac iar fostul sot segetator si eram total opusi ,adica racul este sensibil ,iubeste familia e statornic si foarte sincer iar cand iubeste vede doar persoana respectiva.pe cand segetatorul este un aventurier in cautare mereu de ceva nou,tradeaza cu usurinta,si sunt egoisti.tu incearca sa mergi mai departe si sa cunosti persoana din spatele zodiei poate o sa mearga la mine nu a mers.
cocutza74
Postat pe 22 Ianuarie 2012 13:21
In loc sa te bazezi pe zodiac mai bine te-ai concentra mai mult asupra tipului de comportaent al persoanei iubite ...
kudika_nikole
Postat pe 22 Ianuarie 2012 14:14

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Pls help feteleor!!! 51 De la: spookeanu 15 Martie 2011 20:58
oare m-am indragostit ??? 5 De la: alyn27 17 Iunie 2010 17:17
cine vrea sa ne imprietenim? 14 De la: sebylovegyrls 27 August 2010 23:23
nu stiu ce sa fac ?:( 30 De la: andreussa 27 Iulie 2010 15:16
vreau si eu ceva sfaturi... 7 De la: kudika082648 27 Noiembrie 2009 09:06