Setari Cookie-uri

Bruneta????!!!!

Buna am nevoie de un sfat urgent ....Sunt creola,am ochii inchisi(negri-caprui),iar nuanta mea naturala de par este inchisa...as vrea sa stiu daca mi-ar sta bine vopsita bruneta,cred k ma inchide ceva cam mult la fata dar imi doresc de mult timp si nu st ce sa fac:(...sau ce culoare ma sfatuiti sa ma fac...tin sa mentionez k in fiecare sezon eu simt nevoia de schimbare ;))...Va multumesc!
ubytata
Postat pe 31 Ianuarie 2012 23:41
Cred ca ti-ar sta bine,vopsita bruneta cu suvite rosii!!!
S-au....numai bretonul sa-l vopsesti rosu!!!
Daca ai parul lung...ar avea efect,daca ti-ai face numai varfurile rosii!
Sper sa ma anunti ce te-ai hotarat pana la urma!!!
Titanika
Postat pe 31 Ianuarie 2012 23:49
Sfatul meu este sa te faci bruneta cand vei avea un copil sau vei fi mai in varsta - ca daca te faci bruneta si nu-ti place ai pus-o ca nu ti mai poti schimba nuanta decat daca ti decolorezi parul - si nu cred ca ti ai dori sa ai parul ca matura....
kudika_nikole
Postat pe 1 Februarie 2012 00:07
De la: ubytata, la data 2012-01-31 23:41:30Buna am nevoie de un sfat urgent ....Sunt creola,am ochii inchisi(negri-caprui),iar nuanta mea naturala de par este inchisa...as vrea sa stiu daca mi-ar sta bine vopsita bruneta,cred k ma inchide ceva cam mult la fata dar imi doresc de mult timp si nu st ce sa fac:(...sau ce culoare ma sfatuiti sa ma fac...tin sa mentionez k in fiecare sezon eu simt nevoia de schimbare ;))...Va multumesc!



"Brunet-ul" maturizeaza,nu cred ca te-ar avantaja aceasta culoare de par!!!O nuanta de roscat,rubiniu,cred ca ti-ar lumina fata,dar,ma rog,este doar o parere personala!!!Fii foarte atenta la ritmicitatea schimbarii nuantei culorii parului!!!Prea multa vopsea aplicata pe par,duce,in timp,la deteriorarea lui,practic,la arderea podoabei capilare!
MissRainbow
Postat pe 1 Februarie 2012 07:29
De la: ubytata, la data 2012-01-31 23:41:30Buna am nevoie de un sfat urgent ....Sunt creola,am ochii inchisi(negri-caprui),iar nuanta mea naturala de par este inchisa...as vrea sa stiu daca mi-ar sta bine vopsita bruneta,cred k ma inchide ceva cam mult la fata dar imi doresc de mult timp si nu st ce sa fac:(...sau ce culoare ma sfatuiti sa ma fac...tin sa mentionez k in fiecare sezon eu simt nevoia de schimbare ;))...Va multumesc!


La un saten inchis cu reflexe aurii te-ai gandit? Sau la o nuanta de ciocolatiu?

Am inteles ca ti-ar placea sa-ti vopsesti parul negru, dar nu cred ca te-ar prinde prea bine, de aceea te sfatuiesc sa optezi pentru nuante calde, care sa nu-ti inaspreasca trasaturile.
franziska_eu
Postat pe 1 Februarie 2012 07:32
Blonda platinata sa te faci!
Armain
Postat pe 1 Februarie 2012 17:58
De la: Armain, la data 2012-02-01 17:58:40Blonda platinata sa te faci!


Visul barbatilor!!!
Titanika
Postat pe 1 Februarie 2012 19:12
De la: ubytata, la data 2012-01-31 23:41:30Buna am nevoie de un sfat urgent ....Sunt creola,am ochii inchisi(negri-caprui),iar nuanta mea naturala de par este inchisa...as vrea sa stiu daca mi-ar sta bine vopsita bruneta,cred k ma inchide ceva cam mult la fata dar imi doresc de mult timp si nu st ce sa fac:(...sau ce culoare ma sfatuiti sa ma fac...tin sa mentionez k in fiecare sezon eu simt nevoia de schimbare ;))...Va multumesc!

da' de ce-i asa urgent ?
steffy91
Postat pe 1 Februarie 2012 20:05
De la: steffy91, la data 2012-02-01 20:05:32
De la: ubytata, la data 2012-01-31 23:41:30Buna am nevoie de un sfat urgent ....Sunt creola,am ochii inchisi(negri-caprui),iar nuanta mea naturala de par este inchisa...as vrea sa stiu daca mi-ar sta bine vopsita bruneta,cred k ma inchide ceva cam mult la fata dar imi doresc de mult timp si nu st ce sa fac:(...sau ce culoare ma sfatuiti sa ma fac...tin sa mentionez k in fiecare sezon eu simt nevoia de schimbare ;))...Va multumesc!

da' de ce-i asa urgent ?


Presupun ca nevoia de schimbare tine de anotimp,,,,,intr-adevar,iarna se poarta "brunet-ul"!!!Primavara este anotimpul culorilor vii,vara este gazda culorilor calde si toamna este izvorul nuantelor aramii!
MissRainbow
Postat pe 1 Februarie 2012 20:10
De la: MissRainbow, la data 2012-02-01 20:10:35
De la: steffy91, la data 2012-02-01 20:05:32
De la: ubytata, la data 2012-01-31 23:41:30Buna am nevoie de un sfat urgent ....Sunt creola,am ochii inchisi(negri-caprui),iar nuanta mea naturala de par este inchisa...as vrea sa stiu daca mi-ar sta bine vopsita bruneta,cred k ma inchide ceva cam mult la fata dar imi doresc de mult timp si nu st ce sa fac:(...sau ce culoare ma sfatuiti sa ma fac...tin sa mentionez k in fiecare sezon eu simt nevoia de schimbare ;))...Va multumesc!

da' de ce-i asa urgent ?


Presupun ca nevoia de schimbare tine de anotimp,,,,,intr-adevar,iarna se poarta "brunet-ul"!!!Primavara este anotimpul culorilor vii,vara este gazda culorilor calde si toamna este izvorul nuantelor aramii!

fetele astea nu mai stiu cum sa-si strice parul..
steffy91
Postat pe 1 Februarie 2012 20:12
De la: steffy91, la data 2012-02-01 20:12:24
De la: MissRainbow, la data 2012-02-01 20:10:35
De la: steffy91, la data 2012-02-01 20:05:32
De la: ubytata, la data 2012-01-31 23:41:30Buna am nevoie de un sfat urgent ....Sunt creola,am ochii inchisi(negri-caprui),iar nuanta mea naturala de par este inchisa...as vrea sa stiu daca mi-ar sta bine vopsita bruneta,cred k ma inchide ceva cam mult la fata dar imi doresc de mult timp si nu st ce sa fac:(...sau ce culoare ma sfatuiti sa ma fac...tin sa mentionez k in fiecare sezon eu simt nevoia de schimbare ;))...Va multumesc!

da' de ce-i asa urgent ?


Presupun ca nevoia de schimbare tine de anotimp,,,,,intr-adevar,iarna se poarta "brunet-ul"!!!Primavara este anotimpul culorilor vii,vara este gazda culorilor calde si toamna este izvorul nuantelor aramii!

fetele astea nu mai stiu cum sa-si strice parul..


Aici intervine liberul arbitru,draga Stefy,peste care nu avem dreptul sa trecem cu sfaturile noastre!!!Fiecare este liber sa faca ceea ce doreste cu viata lui,,ca se iau nu tocmai deciziile potrivite,asta tine de alt registru!
MissRainbow
Postat pe 1 Februarie 2012 20:18
Va multumesc frumos pt sfaturi
ubytata
Postat pe 4 Februarie 2012 17:54
De la: ubytata, la data 2012-02-04 17:54:55Va multumesc frumos pt sfaturi


Pentru ce varianta te-ai hotarat? :)
franziska_eu
Postat pe 4 Februarie 2012 22:33
normal ca mere bruneta si nu altfel ca doar nu blonda! cat despre suvite alegerea iti apartine dar ai grija cum le faci sa nu pari ca papusile alea grotesti sau cum mai sunt pe strada coafurile alea care sunt mai mult decat prea ciudate ptr viata cotidiana pe care o ducem....
kudika021451
Postat pe 5 Februarie 2012 11:30
Saten dechis
kudika476589
Postat pe 5 Februarie 2012 18:25
parerea mea e ca ti-ar sta bine! si stai linistita, brunetul iese din par si fara sa il decolorezi, insa in timp. depinde de cate ori l-ai vopsit. bafta
kudi10
Postat pe 6 Februarie 2012 20:07

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Inca o problema cu parul... 12 De la: balrog 14 Martie 2011 15:11
Placa de intins parul 18 De la: balrog 14 Martie 2011 13:06
vopseaua de par Apivita 6 De la: Ellektra 13 Octombrie 2013 17:56
permanent 8 De la: balrog 14 Martie 2011 14:45
Vopsea L'oreal 1 De la: Alinaella 15 Octombrie 2014 23:15