Setari Cookie-uri

Buna

Am o intreabre care poate pe unii nu o sa-i intereseze,dar o sa imi incerc norocul.Va intreb ce credeti despre barbatul scorpion.Din exeprienta voastra poate aveti parteneri rude prieteni.Am auzit multe lucruri rele si nu mi-au venit sa cred asa ca vreau sa ma lamuresc
kudika_861
Postat pe 4 Februarie 2012 09:28
chiar ma gandesc daca punand aceasta intrebare a fost cel mai bun lucru.Dar ma intristeaza faptul ca nu vad niciun raspuns.Eu de exemplu am un scorpion ca cel mai bun prieten.La inceput dur dar in interior fantastic.Educat atragator si foarte atent.E minunat ca am parte de o prietenie ca asta
kudika_861
Postat pe 4 Februarie 2012 09:41
Asa este- eu am avut parte de un scorpion insa pentru ca i-am tradat increderea mie greu sa-l recuceresc ...totusi nefiind vina mea pentru ca i-am tradat increderea il tin foarte apropiat de mine si are o parere buna despre mine- ai grija sa nu-i tradezi increderea. Totusi eu consider ca intr-o relatie nu trebuie sa te iei dupa zodii cel mai important la persoana iubita este mintea, caracterul si personalitatea.
kudika_nikole
Postat pe 4 Februarie 2012 19:34
De la: kudika_861, la data 2012-02-04 09:28:00Am o intreabre care poate pe unii nu o sa-i intereseze,dar o sa imi incerc norocul.Va intreb ce credeti despre barbatul scorpion.Din exeprienta voastra poate aveti parteneri rude prieteni.Am auzit multe lucruri rele si nu mi-au venit sa cred asa ca vreau sa ma lamuresc
maryan_yorga74_yahoo_com
Postat pe 29 Februarie 2012 09:47
scorpionul e cel mai bun si cel mai cuminte daca nu incerci sa-i tradedi increderea nu-i de joaca e razbunator
maryan_yorga74_yahoo_com
Postat pe 29 Februarie 2012 09:49
De la: maryan_yorga74_yahoo_com, la data 2012-02-29 09:49:55scorpionul e cel mai bun si cel mai cuminte daca nu incerci sa-i tradedi increderea nu-i de joaca e razbunator


mincinos, duplicitar si intotdeauna el are dreptate! sa mai spun ca-i place tot timpul sa se dea "victima"?! sau poate ar trebui sa specific cum ii place el sa tradeze increderea celor ce tin la el! si lista poate continua!!! pfuai ce-mi mai plac scorpionii!!
kiss_my_ass
Postat pe 29 Februarie 2012 09:52
De la: kudika_nikole, la data 2012-02-04 19:34:55Asa este- eu am avut parte de un scorpion insa pentru ca i-am tradat increderea mie greu sa-l recuceresc ...totusi nefiind vina mea pentru ca i-am tradat increderea il tin foarte apropiat de mine si are o parere buna despre mine- ai grija sa nu-i tradezi increderea. Totusi eu consider ca intr-o relatie nu trebuie sa te iei dupa zodii cel mai important la persoana iubita este mintea, caracterul si personalitatea.


La ce mod i-ai tradat increderea?
franziska_eu
Postat pe 29 Februarie 2012 13:11
Eu am parte de un scorpion,sotul meu.E sarmant,dulce,iubitor,un tata de exceptie si un sot atent.
Piscolinoo
Postat pe 29 Februarie 2012 13:18
De la: Piscolinoo, la data 2012-02-29 13:18:21Eu am parte de un scorpion,sotul meu.E sarmant,dulce,iubitor,un tata de exceptie si un sot atent.


sotul tau este exceptia de la regula!
kiss_my_ass
Postat pe 29 Februarie 2012 13:26
De la: denis_3d25, la data 2012-02-29 17:34:09
De la: franziska_eu, la data 2012-02-29 13:11:40
De la: kudika_nikole, la data 2012-02-04 19:34:55Asa este- eu am avut parte de un scorpion insa pentru ca i-am tradat increderea mie greu sa-l recuceresc ...totusi nefiind vina mea pentru ca i-am tradat increderea il tin foarte apropiat de mine si are o parere buna despre mine- ai grija sa nu-i tradezi increderea. Totusi eu consider ca intr-o relatie nu trebuie sa te iei dupa zodii cel mai important la persoana iubita este mintea, caracterul si personalitatea.


La ce mod i-ai tradat increderea?





Mai dar mare "inteligenta" mai esti !
La ce mod se poate trada increderea ? In cate moduri sti tu ca se poate clasifica tradarea ?

Tradare nobila, tradare onorabila, tradare sfanta, tradare zilnica, tradare sincera ???


Poate ti-ar ajuta mai mult, daca pentru inceput, ai invatza definitia cuvantului TRADARE . Si cand vei intelege cuvantul, probabil ca vei intelege si modurile si sensul vietii
Sau in cazul tau, probabil ca totusi nu...

Felicitari curajului (modului) tau, de a pune intrebari atit de "celeste"


" "


kudika_nikole
Postat pe 29 Februarie 2012 18:03
De la: kudika_861, la data 2012-02-04 09:28:00Am o intreabre care poate pe unii nu o sa-i intereseze,dar o sa imi incerc norocul.Va intreb ce credeti despre barbatul scorpion.Din exeprienta voastra poate aveti parteneri rude prieteni.Am auzit multe lucruri rele si nu mi-au venit sa cred asa ca vreau sa ma lamuresc



Si barbatul si scorpionul sint programe dintr-o lume 3D-imensionala.

Iubirea, adevarul, increderea, fidelitatea, onoarea, fericirea, armonia, perfectiunea, binele prin difinitie, nu fac parte din aceasta lume 3D.

Ai mai auzit cuvintele acestea undeva ? : " Eu nu sint din aceasta lume, aceasta lume are alt stapan "

Ce zodie crezi ca era, ce-l care s-a exprimat si prezentat cu aceste cuvinte ?
.......

Toate formele geo-grafice, animale, pasari , pesti, stele arzatoare sau planete stinse, tot universul 3D-imensional , se afecteaza si se influenteaza in sine.

Daca vrei ca acest univers "zodii", sa nu-ti mai influenteze soarta, trebuie sa-ti regasesti sinele, care spune: " Eu nu sint din aceasta lume..."

( scorpionul este renumit in povestea lui, despre trecerea peste rau, pe spatele unei ratze, pe care la jumatatea drumului o inteapa cu renumitul lui ac otravitor si mor amandoi innecati in rau )

Identitatile egourilor din aceasta lume, isi au deja soarta scrisa. Libertatea sinelui insa, nu poate fi limitata si sortita de nici un fel de zodie sau alt factor de influentza.

Alegi o identitate si ti-ai ales o soarta pe scena . Iar daca ramai sinele observator, privesti tot universul ca la teatru.

Vizionare placuta ...
denis_3d25
Postat pe 29 Februarie 2012 18:03
De la: denis_3d25, la data 2012-02-29 17:34:09
De la: franziska_eu, la data 2012-02-29 13:11:40
De la: kudika_nikole, la data 2012-02-04 19:34:55Asa este- eu am avut parte de un scorpion insa pentru ca i-am tradat increderea mie greu sa-l recuceresc ...totusi nefiind vina mea pentru ca i-am tradat increderea il tin foarte apropiat de mine si are o parere buna despre mine- ai grija sa nu-i tradezi increderea. Totusi eu consider ca intr-o relatie nu trebuie sa te iei dupa zodii cel mai important la persoana iubita este mintea, caracterul si personalitatea.


La ce mod i-ai tradat increderea?





Mai dar mare "inteligenta" mai esti !
La ce mod se poate trada increderea ? In cate moduri sti tu ca se poate clasifica tradarea ?

Tradare nobila, tradare onorabila, tradare sfanta, tradare zilnica, tradare sincera ???


Poate ti-ar ajuta mai mult, daca pentru inceput, ai invatza definitia cuvantului TRADARE . Si cand vei intelege cuvantul, probabil ca vei intelege si modurile si sensul vietii
Sau in cazul tau, probabil ca totusi nu...

Felicitari curajului (modului) tau, de a pune intrebari atit de "celeste"


" "


Ar trebui sa rasfoiesti intr-un dictionar al limbii romane sa vezi cate sensuri are cuvantul "incredere" si nu "tradare", caci despre incredere era vorba in acel mesaj.

Nu ma mir ca te-a parasit nevasta-ta la ce comportament badaranesc ai!

franziska_eu
Postat pe 1 Martie 2012 12:30
De la: kudika_nikole, la data 2012-02-29 18:03:20
De la: denis_3d25, la data 2012-02-29 17:34:09
De la: franziska_eu, la data 2012-02-29 13:11:40
De la: kudika_nikole, la data 2012-02-04 19:34:55Asa este- eu am avut parte de un scorpion insa pentru ca i-am tradat increderea mie greu sa-l recuceresc ...totusi nefiind vina mea pentru ca i-am tradat increderea il tin foarte apropiat de mine si are o parere buna despre mine- ai grija sa nu-i tradezi increderea. Totusi eu consider ca intr-o relatie nu trebuie sa te iei dupa zodii cel mai important la persoana iubita este mintea, caracterul si personalitatea.


La ce mod i-ai tradat increderea?





Mai dar mare "inteligenta" mai esti !
La ce mod se poate trada increderea ? In cate moduri sti tu ca se poate clasifica tradarea ?

Tradare nobila, tradare onorabila, tradare sfanta, tradare zilnica, tradare sincera ???


Poate ti-ar ajuta mai mult, daca pentru inceput, ai invatza definitia cuvantului TRADARE . Si cand vei intelege cuvantul, probabil ca vei intelege si modurile si sensul vietii
Sau in cazul tau, probabil ca totusi nu...

Felicitari curajului (modului) tau, de a pune intrebari atit de "celeste"


" "




Si raspunsul la intrebarea pe care ti-am adresat-o care e? L-ai inselat, l-ai mintit, nu te-ai ridicat la asteptarile lui sau ce-ai facut? Sau acum ca ai scapat "porumbelul" te faci ca ploua?
franziska_eu
Postat pe 1 Martie 2012 12:32
De la: denis_3d25, la data 2012-02-29 18:03:34
De la: kudika_861, la data 2012-02-04 09:28:00Am o intreabre care poate pe unii nu o sa-i intereseze,dar o sa imi incerc norocul.Va intreb ce credeti despre barbatul scorpion.Din exeprienta voastra poate aveti parteneri rude prieteni.Am auzit multe lucruri rele si nu mi-au venit sa cred asa ca vreau sa ma lamuresc



Si barbatul si scorpionul sint programe dintr-o lume 3D-imensionala.

Iubirea, adevarul, increderea, fidelitatea, onoarea, fericirea, armonia, perfectiunea, binele prin difinitie, nu fac parte din aceasta lume 3D.

Ai mai auzit cuvintele acestea undeva ? : " Eu nu sint din aceasta lume, aceasta lume are alt stapan "

Ce zodie crezi ca era, ce-l care s-a exprimat si prezentat cu aceste cuvinte ?
.......

Toate formele geo-grafice, animale, pasari , pesti, stele arzatoare sau planete stinse, tot universul 3D-imensional , se afecteaza si se influenteaza in sine.

Daca vrei ca acest univers "zodii", sa nu-ti mai influenteze soarta, trebuie sa-ti regasesti sinele, care spune: " Eu nu sint din aceasta lume..."

( scorpionul este renumit in povestea lui, despre trecerea peste rau, pe spatele unei ratze, pe care la jumatatea drumului o inteapa cu renumitul lui ac otravitor si mor amandoi innecati in rau )

Identitatile egourilor din aceasta lume, isi au deja soarta scrisa. Libertatea sinelui insa, nu poate fi limitata si sortita de nici un fel de zodie sau alt factor de influentza.

Alegi o identitate si ti-ai ales o soarta pe scena . Iar daca ramai sinele observator, privesti tot universul ca la teatru.

Vizionare placuta ...


Cand vorbesti te gandesti ca esti Neo si te afli in Matrix? Sau asa esti tu paralel cu lumea asta?
franziska_eu
Postat pe 1 Martie 2012 12:33

Poate ca sint paralel cu lumea ta, poate ca sint Neo din Matrix, poate ca sint avatarul denis, poate ca sint cel de care te rogi tu in genunchi, ca sa-ti implinesc visele...

... poate ca sint multe si toate cite le primesti ... iar tu, in loc sa-mi multumesti ... ma cauti prin dictionare, avatare, chipuri cioplite, adultere, minciuni si desfranare...

Nu toti ce-i care-mi spun: Doamne Doamne... sti ?
denis_3d25
Postat pe 1 Martie 2012 17:33
De la: denis_3d25, la data 2012-03-01 17:09:52

Da ?
In dictionar iti cauti tu sufletul pierdut ?

...

Cauta mai departe...
... iar cand vei ajunge pe patul de moarte, reciteste mesajele de la mine... iti vor ajuta mai mult decat orice dictionar din intraga lume.

Condoliantze pentru sufletul tau pierdut


Sufletul meu e bine acolo unde e, insa imi fac probleme pentru sufletul tau, avand in vedere ceea ce mi-ai scris acum.

Iar cand voi ajunge pe moarte, vei avea altele mai bune de facut, decat sa recitesc mesajele unui individ lipsit de educatie, care balmajeste doar tampenii.

Iti intorc CONDOLEANTELE, pentru ca in cazul tau chiar e adevarat ca nu mai ai vreun dram de suflet.

Si repet indemnul meu de a cauta in dictionar toate sensurile cuvantului "incredere".
franziska_eu
Postat pe 2 Martie 2012 12:17
De la: denis_3d25, la data 2012-03-01 17:33:05
Poate ca sint paralel cu lumea ta, poate ca sint Neo din Matrix, poate ca sint avatarul denis, poate ca sint cel de care te rogi tu in genunchi, ca sa-ti implinesc visele...

... poate ca sint multe si toate cite le primesti ... iar tu, in loc sa-mi multumesti ... ma cauti prin dictionare, avatare, chipuri cioplite, adultere, minciuni si desfranare...

Nu toti ce-i care-mi spun: Doamne Doamne... sti ?


Tu sa-mi implinesti mie vreun vis? Drept cine te crezi, mai, Mos Craciun?

Pe tine nu te cauta nimeni, dar nu-i bai, caci te bagi singur in seama...

Asta mai lipsea, sa te crezi Dumnezeu... Mdeah...
franziska_eu
Postat pe 2 Martie 2012 12:19
De la: denis_3d25, la data 2012-03-01 17:33:05
Poate ca sint paralel cu lumea ta, poate ca sint Neo din Matrix, poate ca sint avatarul denis, poate ca sint cel de care te rogi tu in genunchi, ca sa-ti implinesc visele...

... poate ca sint multe si toate cite le primesti ... iar tu, in loc sa-mi multumesti ... ma cauti prin dictionare, avatare, chipuri cioplite, adultere, minciuni si desfranare...

Nu toti ce-i care-mi spun: Doamne Doamne... sti ?


fiinta muritoare ce esti!! sper ca nu ti-am cauzat vreun soc?! nu-i asa ca dupa fiecare postare a ta pe kudika dai listare, scoti "podoaba" si o asezi cu maini tremurande in cartea plina cu pilde a lui denis! sa nu uitam de lacrima sfanta ce ti se prelinge de fiecare data! cum spuneam merita sa traiesti pentru asa ceva!
kiss_my_ass
Postat pe 2 Martie 2012 12:24
De la: denis_3d25, la data 2012-03-01 17:33:05
Poate ca sint paralel cu lumea ta, poate ca sint Neo din Matrix, poate ca sint avatarul denis, poate ca sint cel de care te rogi tu in genunchi, ca sa-ti implinesc visele...

... poate ca sint multe si toate cite le primesti ... iar tu, in loc sa-mi multumesti ... ma cauti prin dictionare, avatare, chipuri cioplite, adultere, minciuni si desfranare...

Nu toti ce-i care-mi spun: Doamne Doamne... sti ?


...fluturasi in aer....floricel pe campii...ingerasi zburand in toate partile. de frica.
ma' denis, cam cat mai dureaza pana sa spui ca esti ingerul gabriel, revenit pe pamant sa aduca alinare?

ma faci sa dau telefon la institutia aia cu handralai si batman batman , sa-ti tai netu'.
geo_revitalizat
Postat pe 2 Martie 2012 12:30
Nu m-ar mira ca acest in ger neprihanit denis sa aiba propriul lui altar in casa, dedicat siesi desigur...
franziska_eu
Postat pe 2 Martie 2012 12:30
De la: denis_3d25, la data 2012-03-01 17:33:05
Poate ca sint paralel cu lumea ta, poate ca sint Neo din Matrix, poate ca sint avatarul denis, poate ca sint cel de care te rogi tu in genunchi, ca sa-ti implinesc visele...

... poate ca sint multe si toate cite le primesti ... iar tu, in loc sa-mi multumesti ... ma cauti prin dictionare, avatare, chipuri cioplite, adultere, minciuni si desfranare...

Nu toti ce-i care-mi spun: Doamne Doamne... sti ?


in ger neprihanit denis, daca ai fost inselat de nevasta-ta, asta arata cat de putin barbat ai fost pentru ea.

nu e doar ea vinovata ca e calcat stramb, ci si tu, ca n-ai mai stiut s-o faci sa se simta femeie. dar tu nu esti niciodata vinovat de nimic, nu-i asa? doar esti un in ger neprihanit.
franziska_eu
Postat pe 2 Martie 2012 12:34
De la: franziska_eu, la data 2012-03-02 12:30:02Nu m-ar mira ca acest in ger neprihanit denis sa aiba propriul lui altar in casa, dedicat siesi desigur...


putin spus!
deja se vede preabunul ocrotitor de oite ratacite.
stii ca atunci cand scrie la calculator are o muzica d-aia la orga si rasuna in tot palierul?
geo_revitalizat
Postat pe 2 Martie 2012 12:42
De la: kudika_861, la data 2012-02-04 09:28:00Am o intreabre care poate pe unii nu o sa-i intereseze,dar o sa imi incerc norocul.Va intreb ce credeti despre barbatul scorpion.Din exeprienta voastra poate aveti parteneri rude prieteni.Am auzit multe lucruri rele si nu mi-au venit sa cred asa ca vreau sa ma lamuresc

intelegerea dintre doua persoane de sex opus nu tine de zodii
steffy91
Postat pe 2 Martie 2012 13:00
De la: steffy91, la data 2012-03-02 13:00:54
De la: kudika_861, la data 2012-02-04 09:28:00Am o intreabre care poate pe unii nu o sa-i intereseze,dar o sa imi incerc norocul.Va intreb ce credeti despre barbatul scorpion.Din exeprienta voastra poate aveti parteneri rude prieteni.Am auzit multe lucruri rele si nu mi-au venit sa cred asa ca vreau sa ma lamuresc

intelegerea dintre doua persoane de sex opus nu tine de zodii





Vezi geo-grafic sistem ( sau sa-ti spun stapinul-zodiilor) ? Cu toate incercarile tale de influentza aberanta, alaturi de hipnotizatele tale, concluzia finala , tot in favoarea mea se inchina. Ai pierdut pamant rebel... si-i vei pierde pe toti


" intelegerea dintre doua persoane de sex opus nu tine de zodii [/quote] "

Si acum ce vei face pamant, "geo" ? Ai sa-ti tai venele de furie ?
Si dupa ce ti le vei taia, nu tot in fatza mea vei sta ??? inclusiv tu, vei sta in genunchi in fatza mea ...


denis_3d25
Postat pe 2 Martie 2012 14:08
De la: franziska_eu, la data 2012-03-01 12:32:12
De la: kudika_nikole, la data 2012-02-29 18:03:20
De la: denis_3d25, la data 2012-02-29 17:34:09
De la: franziska_eu, la data 2012-02-29 13:11:40
De la: kudika_nikole, la data 2012-02-04 19:34:55Asa este- eu am avut parte de un scorpion insa pentru ca i-am tradat increderea mie greu sa-l recuceresc ...totusi nefiind vina mea pentru ca i-am tradat increderea il tin foarte apropiat de mine si are o parere buna despre mine- ai grija sa nu-i tradezi increderea. Totusi eu consider ca intr-o relatie nu trebuie sa te iei dupa zodii cel mai important la persoana iubita este mintea, caracterul si personalitatea.


La ce mod i-ai tradat increderea?





Mai dar mare "inteligenta" mai esti !
La ce mod se poate trada increderea ? In cate moduri sti tu ca se poate clasifica tradarea ?

Tradare nobila, tradare onorabila, tradare sfanta, tradare zilnica, tradare sincera ???


Poate ti-ar ajuta mai mult, daca pentru inceput, ai invatza definitia cuvantului TRADARE . Si cand vei intelege cuvantul, probabil ca vei intelege si modurile si sensul vietii
Sau in cazul tau, probabil ca totusi nu...

Felicitari curajului (modului) tau, de a pune intrebari atit de "celeste"


" "




Si raspunsul la intrebarea pe care ti-am adresat-o care e? L-ai inselat, l-ai mintit, nu te-ai ridicat la asteptarile lui sau ce-ai facut? Sau acum ca ai scapat "porumbelul" te faci ca ploua?


Motivele nu le pot spune stiu doar ca i-am tradat increderea. Dar in sfarsit treptat am inceput sa io castig din nou...
kudika_nikole
Postat pe 3 Martie 2012 21:25
De la: kudika_nikole, la data 2012-03-03 21:25:29
De la: franziska_eu, la data 2012-03-01 12:32:12
De la: kudika_nikole, la data 2012-02-29 18:03:20
De la: denis_3d25, la data 2012-02-29 17:34:09
De la: franziska_eu, la data 2012-02-29 13:11:40
De la: kudika_nikole, la data 2012-02-04 19:34:55Asa este- eu am avut parte de un scorpion insa pentru ca i-am tradat increderea mie greu sa-l recuceresc ...totusi nefiind vina mea pentru ca i-am tradat increderea il tin foarte apropiat de mine si are o parere buna despre mine- ai grija sa nu-i tradezi increderea. Totusi eu consider ca intr-o relatie nu trebuie sa te iei dupa zodii cel mai important la persoana iubita este mintea, caracterul si personalitatea.


La ce mod i-ai tradat increderea?





Mai dar mare "inteligenta" mai esti !
La ce mod se poate trada increderea ? In cate moduri sti tu ca se poate clasifica tradarea ?

Tradare nobila, tradare onorabila, tradare sfanta, tradare zilnica, tradare sincera ???


Poate ti-ar ajuta mai mult, daca pentru inceput, ai invatza definitia cuvantului TRADARE . Si cand vei intelege cuvantul, probabil ca vei intelege si modurile si sensul vietii
Sau in cazul tau, probabil ca totusi nu...

Felicitari curajului (modului) tau, de a pune intrebari atit de "celeste"


" "




Si raspunsul la intrebarea pe care ti-am adresat-o care e? L-ai inselat, l-ai mintit, nu te-ai ridicat la asteptarile lui sau ce-ai facut? Sau acum ca ai scapat "porumbelul" te faci ca ploua?


Motivele nu le pot spune stiu doar ca i-am tradat increderea. Dar in sfarsit treptat am inceput sa io castig din nou...


Pai chiar ma intrebam ce ai facut atat de grav incat sa nu poata fi iertat.

E bine ca pana la urma i-ai aratat ca ai gresit si ca ti-ai indreptat comportamentul fata de el. Si nu uita, Nikole, ca toti gresim sau dezamagim pe cineva sau pe noi insine la un moment dat. Si nu vorbesc aici de infidelitati, ca sa fie clar.
franziska_eu
Postat pe 4 Martie 2012 09:14
denis, in ger neprihanit, scuteste-ma de toate prostiile si aberatiile tale. du-te de canta la alta masa. mi-e o sila de nedescris sa-ti mai citesc balmajelile.

si nu uita sa-ti faci altar in casa dedicat propriei tale persoane si sa-ti pupi picioarele din cand in cand!

si apropos de mesajul pe care mi l-ai scris: pe patul de moarte sa citesti ce ti-am scris aici.

franziska_eu
Postat pe 4 Martie 2012 09:16

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
eu balanta el capricorn 15 De la: raziela 24 Iunie 2009 13:46
ea varsator si el taur 1 De la: jaguaru 23 Martie 2010 15:14
sa merg cu el la mare? 128 De la: Deeliaaaa 21 August 2011 17:28
RACUL 15 De la: pisicuta_trista 30 August 2009 20:28
eu fecioara si el sagetator... 19 De la: milica_albulescu 21 Februarie 2009 21:35