Setari Cookie-uri

SE VOR INTRERUPE CURSURILE???????????...LA FETITA MEA ESTE GROAZNIC DE FRIG IN CLASA IN CARE INVATA....

VREMEA DE AFARA E CUMPLIT DE REA, ESTE FRIG IN CLASA IN CARE INVATA.....VOI CE SPUNETI????
fatavesela
Postat pe 5 Februarie 2012 11:46
De la: fatavesela, la data 2012-02-05 11:46:14VREMEA DE AFARA E CUMPLIT DE REA, ESTE FRIG IN CLASA IN CARE INVATA.....VOI CE SPUNETI????


Eu spun ca nu trebuie sa astepti sa intrerupa astia cursurile; pt binele fetitei, intrerupe-le tu
ilumax_76
Postat pe 5 Februarie 2012 11:53
De la: fatavesela, la data 2012-02-05 11:46:14VREMEA DE AFARA E CUMPLIT DE REA, ESTE FRIG IN CLASA IN CARE INVATA.....VOI CE SPUNETI????


Sa-i ceri scutire medicala de la medic si sa o ti o saptamana acasa...mai are nevoie sa se si relaxeze - oricum in frig nu va fi capabila sa asimileze informatile de la cursuri date de profesori...eu asa as face...
kudika_nikole
Postat pe 5 Februarie 2012 16:12
De la: fatavesela, la data 2012-02-05 11:46:14VREMEA DE AFARA E CUMPLIT DE REA, ESTE FRIG IN CLASA IN CARE INVATA.....VOI CE SPUNETI????


Parerea mea e ca ar intrebui intrerupte cursurile. E inuman sa trimiti un copil la scoala pe o vreme ca asta si, nu numai atat, sa stea infofoliti si sa tremure de frig la ore. Ai grija sa nu-ti raceasca fetita!
franziska_eu
Postat pe 6 Februarie 2012 13:12



Nu este o stare necunoscuta tarii noastre!!In fiecare iarna,noi,ca parinti si copiii nostri,cunoastem acest repetir !!Clasele neincalzite corespunzator,din motive de economie,transportul in comun,deficitar in conditii de iarna,nu ne sunt straine,chiar si in Capitala,asta este,,,se aplica vorba circulata,,,"Traim in Romania si acest fapt ne ocupa tot timpul"!Si in Bucuresti,cica,se vor inchide scolile,astazi si maine,in vederea inlesnirii dezapezirii !!Ramane sa vad si aplicabilitatea celor anuntate la posturile radio si nu numai!!!
MissRainbow
Postat pe 6 Februarie 2012 13:22
....cert e ca numai pe noi, romanii, ne i-a prin surprindere si total nepregatiti mult asteptata IARNA!...Daca au dat afara oameni de la drumuri si poduri, cine sa faca treaba?...desigur BOC care astazi s-a vazut neputincios in fata iernii...ha!ha!ha!...in ce capcana ai cazut d-le!!!!...o sa rada si gastele de d-ta!!!...macar bine ca a avut bunul simt si a plecat pe usa din fata!...DAR CU FRIGUL DIN SCOLI CUM RAMANE, DIN UNELE CLASE?!...ACOLO UNDE TEVILE SUNT INFUNDATE SI AGENTUL TERMIC NU URCA....primariile pe cine sponsorizeaza?....pe cine va sponsoriza de acum incolo?...s-au gandit primarii oraselor?...ideal ar fi ,ca , copilasii nostri sa traiasca in conditii decente iar sponsorizarile sa fie facute catre deservirea populatiei(scoli, spitale, etc,etc....scuze ca nici nu mai pot gandi la parametri normali pe asa un ger ca asta!...s-auzim numai de bine, dragi romani!!!!
fatavesela
Postat pe 6 Februarie 2012 15:47
De la: fatavesela, la data 2012-02-06 15:47:29....cert e ca numai pe noi, romanii, ne i-a prin surprindere si total nepregatiti mult asteptata IARNA!...Daca au dat afara oameni de la drumuri si poduri, cine sa faca treaba?...desigur BOC care astazi s-a vazut neputincios in fata iernii...ha!ha!ha!...in ce capcana ai cazut d-le!!!!...o sa rada si gastele de d-ta!!!...macar bine ca a avut bunul simt si a plecat pe usa din fata!...DAR CU FRIGUL DIN SCOLI CUM RAMANE, DIN UNELE CLASE?!...ACOLO UNDE TEVILE SUNT INFUNDATE SI AGENTUL TERMIC NU URCA....primariile pe cine sponsorizeaza?....pe cine va sponsoriza de acum incolo?...s-au gandit primarii oraselor?...ideal ar fi ,ca , copilasii nostri sa traiasca in conditii decente iar sponsorizarile sa fie facute catre deservirea populatiei(scoli, spitale, etc,etc....scuze ca nici nu mai pot gandi la parametri normali pe asa un ger ca asta!...s-auzim numai de bine, dragi romani!!!!


si daca a plecat Boc tu acum crezi ca va fi caldura in clase?!in loc sa protestezi aici strangeti-va mai multi parinti si mergeti peste director, peste primar!numai asa se obtin rezultate nu vaicarindu-ne in stanga, dreapta!
kiss_my_ass
Postat pe 6 Februarie 2012 15:51
...SCUZE, VAD CA NU PREA ATI INTELES MESAJUL MEU!!!!....TEVILE NU SE DESFUNDA SINGURE PESTE NOAPTE!, DIN PACATE ALTA E MESERIA MEA SI ORICUM E DE DATORIA ALTORA S-O FACA, DACA AS FACE-O EU VA FI SANTIER SI VAI SI AMAR DE ACEI CARE VOR LUCRA CU MINE!...SUNT PRETENTIOASA SI.....PANA LA URMA, COSTA...ATAT MANOPERA CAT SI ...NU ARE ROST SA INTRAM IN POLEMICA, ACUM!...TREBUIA INAINTE DE 15 SEPTEMBRIE!!!
fatavesela
Postat pe 6 Februarie 2012 16:00
adica...???
fatavesela
Postat pe 6 Februarie 2012 16:26
De la: fatavesela, la data 2012-02-06 16:26:30adica...???


nu-l baga in seama, e doar un individ incult si needucat care se baga singur in seama, jignind utilizatoarele care nu-l pupa in dos.
franziska_eu
Postat pe 6 Februarie 2012 17:09
[/quote] [img]http://i1246.photobucket.com/albums/gg613/talpa_iute/1202591pu55lez1va-1-1.gif[/img][/quote][/quote] [img]http://i1246.photobucket.com/albums/gg613/talpa_iute/1202591pu55lez1va-1-1.gif[/img][/quote][/quote] [img]http://i1246.photobucket.com/albums/gg613/talpa_iute/1202591pu55lez1va-1-1.gif[/img][/quote][/quote] [/quote][/quote][/quote]
[/quote][/quote][/quote][/quote][/quote][/quote]
paullo
Postat pe 31 Martie 2012 13:53
[/quote] [img]http://i1246.photobucket.com/albums/gg613/talpa_iute/1202591pu55lez1va-1-1.gif[/img][/quote][/quote] [img]http://i1246.photobucket.com/albums/gg613/talpa_iute/1202591pu55lez1va-1-1.gif[/img][/quote][/quote] [img]http://i1246.photobucket.com/albums/gg613/talpa_iute/1202591pu55lez1va-1-1.gif[/img][/quote][/quote] [/quote][/quote][/quote]
[/quote][/quote][/quote][/quote][/quote][/quote]
paullo
Postat pe 31 Martie 2012 13:53

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Creierul barbatilor - mai mare, neuronii femeilor - mai densi 65 De la: criszoe 1 Aprilie 2012 11:54
Cine a terminat a 3-a mare piramida din Egipt ? 3 De la: polin 10 Decembrie 2011 14:08
vreau sa ma impac cu un fost prieten dar nu stiu cum 9 De la: crysa_tm 4 Octombrie 2010 12:05
despre alegerea sexului viitorului copil 16 De la: kittycrisssta 13 Septembrie 2010 18:22
o parere..... 26 De la: steffy91 25 Ianuarie 2012 23:51