Setari Cookie-uri

Am nevoie de un sfat

Pantofiorii sunt frumosi,mie personal rochita nu-mi place da mna acuma gusturile nu se discuta.
sa ai distractie faina
Piscolinoo
Postat pe 10 Februarie 2012 11:48
n-am inteles niciodata de ce trebuie sa-si dea altii cu parerea despre cum as vrea sa ma imbrac cu ocazia unui eveniment! fata draga:TIE TREBUIE SA-TI PLACA, gusturile nu corespund ceea ce-mi place mie s-ar putea sa nu-ti placa tie si invers!
kiss_my_ass
Postat pe 10 Februarie 2012 12:06
De la: kiss_my_ass, la data 2012-02-10 12:06:12 n-am inteles niciodata de ce trebuie sa-si dea altii cu parerea despre cum as vrea sa ma imbrac cu ocazia unui eveniment! fata draga:TIE TREBUIE SA-TI PLACA, gusturile nu corespund ceea ce-mi place mie s-ar putea sa nu-ti placa tie si invers!


mersi:) normal ca imi place, dar eu merg pe principiul mereu e loc de mai bine! Asa ca un sfat in plus e binevenit:)
Gota_Ana_Gabriela_1
Postat pe 10 Februarie 2012 12:27
Mie-mi plac pantofi tare mult ...sunt super dar numi prea place rochita. Adica este frumoasa si rochita in felul ei dar nu prea mere cu pantofi din poza. Pantofii i-as asorta cu o fusta neagra cu talie inalta mulata pe solduri pana la genunchi si cu o camasa la fel ca si culoarea pantofilor. Rochita as asortao cu o pereche de pantofi gri cu negru sau pur si simplu negri. Vezi tu rochita are griu prin ea si nu prea se leaga griul cu visiniu...

Ar mai fi o varianta sa-ti cauti o rochita neagra la pantofi si acesorii rosi ....ar arata superb...eu asa gandesc asteas gusturile mele ...acuma sti si tu gusturile nu se discuta ...

Petrecere frumoasa iti doresc...
kudika_nikole
Postat pe 10 Februarie 2012 12:28
De la: Gota_Ana_Gabriela_1, la data 2012-02-10 12:27:07
De la: kiss_my_ass, la data 2012-02-10 12:06:12 n-am inteles niciodata de ce trebuie sa-si dea altii cu parerea despre cum as vrea sa ma imbrac cu ocazia unui eveniment! fata draga:TIE TREBUIE SA-TI PLACA, gusturile nu corespund ceea ce-mi place mie s-ar putea sa nu-ti placa tie si invers!


mersi:) normal ca imi place, dar eu merg pe principiul mereu e loc de mai bine! Asa ca un sfat in plus e binevenit:)


bun principiul tau dar tot de tine tine!
kiss_my_ass
Postat pe 10 Februarie 2012 12:31
De la: MissRainbow, la data 2012-02-10 12:39:26

Rochita se incadreaza pentru o petrecere mai putin eleganta ,decat cea generata de o casatorie!!!Este mult prea decoltata ,ca sa se poata incadra la accesorizare cu strasuri,parerea mea!Incaltamintea doamnelor,la asemenea petreceri elegante,nu trebuie sa fie decupata in dreptul degetelor!Accesorizarea sandalelor se face tinand cont de culoarea posetei,cravatei si camasii partenerului si de bijuteriile aplicate!!Deci,nu,,,,,,dar ce trebuie sa iei in calcul,este modul cum te simti imbracata in asa ceva,,important este cum te simti in propria piele,,,nuntile ar trebui sa ramana prilejuri de etalare a frumusetii,elegantei si distinctiei,,,si nicidecum a vulgarului,excentricitatii!!!

mno ,ti-am zis io ca gusturile nu se discuta eu nu tin cont niciodata de cravata sotului si nici de culoarea camasii si a costumului ,eu ma imbrac in functie de eneniment si de dispozitia acelei zile.Eu ador culorile deschise ,vesele care sa imi puna in valoare trasaturile.Verdele crud e pe locul 1,dupa care urmeaza galbenul,rosul si pe ultimul loc albastrul deschis
si sti de ce nu tin cont de imbracamintea partenerului?ca doar nu suntem gemeni
Piscolinoo
Postat pe 10 Februarie 2012 12:45
De la: Piscolinoo, la data 2012-02-10 12:45:40
De la: MissRainbow, la data 2012-02-10 12:39:26

Rochita se incadreaza pentru o petrecere mai putin eleganta ,decat cea generata de o casatorie!!!Este mult prea decoltata ,ca sa se poata incadra la accesorizare cu strasuri,parerea mea!Incaltamintea doamnelor,la asemenea petreceri elegante,nu trebuie sa fie decupata in dreptul degetelor!Accesorizarea sandalelor se face tinand cont de culoarea posetei,cravatei si camasii partenerului si de bijuteriile aplicate!!Deci,nu,,,,,,dar ce trebuie sa iei in calcul,este modul cum te simti imbracata in asa ceva,,important este cum te simti in propria piele,,,nuntile ar trebui sa ramana prilejuri de etalare a frumusetii,elegantei si distinctiei,,,si nicidecum a vulgarului,excentricitatii!!!

mno ,ti-am zis io ca gusturile nu se discuta eu nu tin cont niciodata de cravata sotului si nici de culoarea camasii si a costumului ,eu ma imbrac in functie de eneniment si de dispozitia acelei zile.Eu ador culorile deschise ,vesele care sa imi puna in valoare trasaturile.Verdele crud e pe locul 1,dupa care urmeaza galbenul,rosul si pe ultimul loc albastrul deschis
si sti de ce nu tin cont de imbracamintea partenerului?ca doar nu suntem gemeni



Mno,,,aici nu sunt de acord cu tine,Pisco!!!!Regulile vestimentare trebuie respectate!!
MissRainbow
Postat pe 10 Februarie 2012 12:52
Sfatul meu...imbraca-te in ceea ce te avantajeaza si te simti si tu bine purtand.

Fitness_Trainer
Postat pe 10 Februarie 2012 15:10
Atat rochia cat si pantofii sunt oribili. Iti trebuie o incaltaminte mai finuta iar acei pantofi sunt destul de ...grosolani...dar, daca nu ai altceva , asta e
ilumax_76
Postat pe 10 Februarie 2012 17:48
nu credeam ca am asa prost gust la imbracaminte.. oricum, apreciez sinceritatea parerilor de mai sus. din pacate nu imi pot permite sa imi schimb garderoba in momentul asta asa ca va trebui sa ma simt bine cu ce am
Gota_Ana_Gabriela_1
Postat pe 11 Februarie 2012 22:49
De la: Gota_Ana_Gabriela_1, la data 2012-02-11 22:49:31 nu credeam ca am asa prost gust la imbracaminte.. oricum, apreciez sinceritatea parerilor de mai sus. din pacate nu imi pot permite sa imi schimb garderoba in momentul asta asa ca va trebui sa ma simt bine cu ce am


Stai linistita ca nu ai gusturi proaste- pantofii sunt frumosi - rochita are putine fortonele dar nui nici rochita urata....este de mijloc adica merge ....poti sa le imbraci linistita ca nu vin rau ...atat doar ca eu as fi luao cu pantofi negri si pantofi visinii cu rochita neagra de tot si ceva accesorii rosi...dar per ansamblu este ok tinuta.
kudika_nikole
Postat pe 12 Februarie 2012 14:49

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Bonuri de reducere la cumparaturi 1 De la: danielatontsch 13 Octombrie 2009 15:52
Sall`:d... 14 De la: Herra8 8 Iulie 2011 10:14
buna seara! 153 De la: ina030722 18 August 2014 20:55
Tuns,Coafat,Vopsit 3 De la: hebe_cos 10 Aprilie 2012 21:18
vremea asta... 20 De la: gabitza_scumpik 22 Iunie 2014 19:53