Setari Cookie-uri

Capsulele Zein

Buna,sunt noua pe aici si as dori sa impartasesc si altora experienta mea cu capsulele Zein :) Cu ajutorul lor am reusit sa slabesc 13 kg.Sunt o persoana pofticioasa,iar aceste pastile iti reduc apetitul.Nu am avut reactii adverse.Inainte eram aproape dependenta de mancarurile gen fast food,dar cu ajutorul capsulelor Zein am reusit sa ma las de acest "drog".Nu am mai mancat fast-food de aprox. 6 luni..si asta e bine.In comparatie cu, cat mancam inainte,cel putin odata la 2 zile Dupa ce nu am mai luat pastilele m-am ingrasat 2 kg,de sarbatori,pe care le-am dat jos cu usurinta.Astfel incat am ajuns iarasi la greutatea de 59 kg. As mai vrea sa slabesc vreo 6-7 kg pana in vara,cred si sper ca o sa reusesc.Capsulele Zein sunt 100 % naturale,iar impreuna cu o dieta echilibrata si putin sport dau rezultate MAARI. Le recomand persoanelor pofticioase
kudika505441
Postat pe 11 Februarie 2012 12:30
De la: kudika505441, la data 2012-02-11 12:30:20Buna,sunt noua pe aici si as dori sa impartasesc si altora experienta mea cu capsulele Zein :) Cu ajutorul lor am reusit sa slabesc 13 kg.Sunt o persoana pofticioasa,iar aceste pastile iti reduc apetitul.Nu am avut reactii adverse.Inainte eram aproape dependenta de mancarurile gen fast food,dar cu ajutorul capsulelor Zein am reusit sa ma las de acest "drog".Nu am mai mancat fast-food de aprox. 6 luni..si asta e bine.In comparatie cu, cat mancam inainte,cel putin odata la 2 zile Dupa ce nu am mai luat pastilele m-am ingrasat 2 kg,de sarbatori,pe care le-am dat jos cu usurinta.Astfel incat am ajuns iarasi la greutatea de 59 kg. As mai vrea sa slabesc vreo 6-7 kg pana in vara,cred si sper ca o sa reusesc.Capsulele Zein sunt 100 % naturale,iar impreuna cu o dieta echilibrata si putin sport dau rezultate MAARI. Le recomand persoanelor pofticioase



Nu mai prostesti pe nimeni...doar sportul si dieta ajuta...restul sunt bani aruncati smecherilor...
kudika226898
Postat pe 12 Februarie 2012 13:49
De la: kudika226898, la data 2012-02-12 13:49:44
De la: kudika505441, la data 2012-02-11 12:30:20Buna,sunt noua pe aici si as dori sa impartasesc si altora experienta mea cu capsulele Zein :) Cu ajutorul lor am reusit sa slabesc 13 kg.Sunt o persoana pofticioasa,iar aceste pastile iti reduc apetitul.Nu am avut reactii adverse.Inainte eram aproape dependenta de mancarurile gen fast food,dar cu ajutorul capsulelor Zein am reusit sa ma las de acest "drog".Nu am mai mancat fast-food de aprox. 6 luni..si asta e bine.In comparatie cu, cat mancam inainte,cel putin odata la 2 zile Dupa ce nu am mai luat pastilele m-am ingrasat 2 kg,de sarbatori,pe care le-am dat jos cu usurinta.Astfel incat am ajuns iarasi la greutatea de 59 kg. As mai vrea sa slabesc vreo 6-7 kg pana in vara,cred si sper ca o sa reusesc.Capsulele Zein sunt 100 % naturale,iar impreuna cu o dieta echilibrata si putin sport dau rezultate MAARI. Le recomand persoanelor pofticioase



Nu mai prostesti pe nimeni...doar sportul si dieta ajuta...restul sunt bani aruncati smecherilor...





Nu am interesul sa prostesc pe nimeni.Eu am dat o idee,bineinteles ca pe langa pastila trebuie sport si alimentatie sanatoasa.Pastilele astea nu sunt bani aruncati aiurea,stiu din proprie experienta.Eu am dat un mic sfat,nimeni nu e obligat sa cumpere
kudika505441
Postat pe 13 Februarie 2012 10:24
Ce-i oare cu chinul asta pentru slabit ? Chin si financiar si fizic. La 59 de kg sa te straduiesti sa mai slabesti inca 7 ??!! Haideti fetelor ca si rotunjimile (in limitele bunului simt) sunt atragatoare ! Nici sa te straduiesti sa fii piele si os ! Ma rog, parerea mea
luchianramona
Postat pe 13 Februarie 2012 11:17
De la: kudika505441, la data 2012-02-13 10:24:17
De la: kudika226898, la data 2012-02-12 13:49:44
De la: kudika505441, la data 2012-02-11 12:30:20Buna,sunt noua pe aici si as dori sa impartasesc si altora experienta mea cu capsulele Zein :) Cu ajutorul lor am reusit sa slabesc 13 kg.Sunt o persoana pofticioasa,iar aceste pastile iti reduc apetitul.Nu am avut reactii adverse.Inainte eram aproape dependenta de mancarurile gen fast food,dar cu ajutorul capsulelor Zein am reusit sa ma las de acest "drog".Nu am mai mancat fast-food de aprox. 6 luni..si asta e bine.In comparatie cu, cat mancam inainte,cel putin odata la 2 zile Dupa ce nu am mai luat pastilele m-am ingrasat 2 kg,de sarbatori,pe care le-am dat jos cu usurinta.Astfel incat am ajuns iarasi la greutatea de 59 kg. As mai vrea sa slabesc vreo 6-7 kg pana in vara,cred si sper ca o sa reusesc.Capsulele Zein sunt 100 % naturale,iar impreuna cu o dieta echilibrata si putin sport dau rezultate MAARI. Le recomand persoanelor pofticioase



Nu mai prostesti pe nimeni...doar sportul si dieta ajuta...restul sunt bani aruncati smecherilor...





Nu am interesul sa prostesc pe nimeni.Eu am dat o idee,bineinteles ca pe langa pastila trebuie sport si alimentatie sanatoasa.Pastilele astea nu sunt bani aruncati aiurea,stiu din proprie experienta.Eu am dat un mic sfat,nimeni nu e obligat sa cumpere



Atunci sunt suficiente dieta si sportul...pastilele sunt abureli...
kudika226898
Postat pe 1 Decembrie 2012 10:28

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ohhh...kilogramele 55 De la: bellamax 2 Martie 2014 15:21
Fetelor ce parere aveti despre noul aparat de slabit eximia? 10 De la: mihaela_eugenia 26 Iulie 2008 22:24
Superslim 32 De la: kudika_972424 19 August 2014 01:12
minunata pastila de slabit!face adevarate minuni,incearca si nu vei regreta,rezultate vizibile fara prea mare efort.nu sta pe ganduri 6 De la: claud1982 22 Ianuarie 2009 11:21
Cetona de zmeura, raspberry ketones, cat de bune sunt? 19 De la: kudika_972424 19 August 2014 01:01