Setari Cookie-uri

Swing

De la: contachinte, la data 2012-02-19 11:27:24
De la: paula27, la data 2012-02-19 11:23:32stati linistiti oameni buni...ca sotia lui a facut anunt in alta pagina ca si ea este plictisita de casnicia ei si cauta barbati dispusi sa ii alunge plictiseala si monotonia care s-a instalat in viata ei!!!
ei ce sa faci....DAR au o viata de familie frumoasa....in care fiecare traieste pe ascuns cu cate unul sau una pe care o inainteaza la swing...vai de mama voastra ce va mai plictisiti in viata asta...SEXUL va ocupa chiar tot timpul...sentimentele nu mai conteaza!
da sa sti ca eu unul eram ft nelinistit,,chiar imi puneam semne de intrebare,,de fapt chiar aveam insomni cand ma gandeam


chiar pt tine era aceasta precizare..ca am simtit ca ai probleme cu somnul si semnele de intrebare...doar parere personala nu ai.
paula27
Postat pe 19 Februarie 2012 11:32
De la: marioct, la data 2012-02-19 11:15:47Nu pot sa vad partea inedita a relatarilor mele! Sincer doamnelor nu va amagiti ca partenerii vostri nu au amante sau nu gandesc la fel ca mine;poate ca la fel ca si mine ascund acest lucru sotiei;intrebarea mea era adresata celor mai curajosi barbati care au avut curajul s-o faca!


Stii , nu e nimeni femeia perfecta, chiar si de aia te saturi , dar poate ca nu stam pe coada , ca avem o "familie frumoasa"si mai si facem cate ceva ca barbatii nostri sa nu ajumga totusi sa dea anuntiri ca tine .
Curaj ca sa inseli? Asta nu e curaj , este lasitate si minciuna.
Thais13
Postat pe 19 Februarie 2012 12:57
De la: marioct, la data 2012-02-12 16:24:14Am ajuns la o varsta la care ne poate ucide monotonia.Am o familie
minunata,ne intelegem f bine ,dar in materie de sex cred ca m-as simti implinit daca as practica swingul.Totul pare ok,dar cum credeti ca ar tb s-o abordez pe sotia mea sa practice swingul fara sa-mi afecteze relatia ,sau daca rasp ei este negativ ,cum o sa mai priveasca in ochi?
Care a fost tactica voastra ca s-o convingeti ca swingul este ceva normal si decat s-o faceti separat pe furis ,e mult mai bine asa!


deranjant este indulgenta fata de propriile placeri...pe langa ca ai si o amanta (sau poate mai multe) tot esti nemultumit si cauti sa te bagi atat tu si o tragi si pe sotia ta in ipostaze si fantezii pe care le coci doar in mintea ta. Asteptam sa ne povestesti cum a decurs eventuale experienta...si cu cine te-ai afisat...amanta sau sotia pana la urma!?

dau o bere barbatilor curajosi (cu amante in dotare) care dau raspunsuri la acesta situatie
paula27
Postat pe 19 Februarie 2012 14:18
De la: contachinte, la data 2012-02-19 18:25:12
De la: paula27, la data 2012-02-19 11:32:28
De la: contachinte, la data 2012-02-19 11:27:24
De la: paula27, la data 2012-02-19 11:23:32stati linistiti oameni buni...ca sotia lui a facut anunt in alta pagina ca si ea este plictisita de casnicia ei si cauta barbati dispusi sa ii alunge plictiseala si monotonia care s-a instalat in viata ei!!!
ei ce sa faci....DAR au o viata de familie frumoasa....in care fiecare traieste pe ascuns cu cate unul sau una pe care o inainteaza la swing...vai de mama voastra ce va mai plictisiti in viata asta...SEXUL va ocupa chiar tot timpul...sentimentele nu mai conteaza!
da sa sti ca eu unul eram ft nelinistit,,chiar imi puneam semne de intrebare,,de fapt chiar aveam insomni cand ma gandeam


chiar pt tine era aceasta precizare..ca am simtit ca ai probleme cu somnul si semnele de intrebare...doar parere personala nu ai.
oauu ,,bravo,,esti ft perspicace


esti pe langa subiect rau...dar treaca de la mine ca azi sunt bine dispusa
paula27
Postat pe 19 Februarie 2012 19:52
daca asa gandesc oameni ajunsi pe la 40 de ani, ce pretentii sa avem la bietii adolescenti care abia fac pasi in viata, daca se izbesc de asemenea nonexemple si apoi ne miram ca fetele nu mai sunt fete de pe la 12 ani. urat, dezgustator si trist! si, din pacate, este demonstrat faptul ca cei cu minte putina si cultura asemenea fac copii unu' dupa altu', mai ceva ca astia care sunt preocupati, in primul rand, de o cariera si de o situatie buna, deci...nu ne ramene decat ca ai nostri copii sa nu se intalneasca vreodata cu alti copii , crescuti de asemenea specimene "curajoase" si "free-mind"
lizzylight
Postat pe 20 Februarie 2012 06:55
Multumesc f mult Pt documentare si Pt sprijinul acordat
marioct
Postat pe 20 Februarie 2012 12:41
Prietene, vezi sa nu ti-l bagi in casa pe dracu". Am avut o cunostinta care practica chestia asta, si s-a dus naibii casnicia lui, ca nevasta-sa a dat de gust si pe urma a inceput s-o faca cu cine apuca si pe unde apuca. Swingul il practici in adolescenta cu o fufa...nu cu nevasta... Ai grija, ca pe urma o sa-ti puna niste coarne, de n-o sa mai scapi de ele. Nu te lua dupa aia care ridica in slavi swingul (ca e acum la moda). Nevasta trebuie s-o tii acasa, ca altfel or sa ajunga sa ti-o calareasca altii si cand nu esti tu de fata.
Micaell
Postat pe 20 Februarie 2012 15:37
Intotdeauna in swing cineva cedeaza si devine gelos, si ruptura produsa este imposibil de reparat!

Experimentati, comunicati si ramaneti voi doi, oricum doar doi fac un intreg cand vine vb de relatii!

Gina_Salagean_1
Postat pe 16 Martie 2012 16:40
De la: marioct, la data 2012-02-12 16:24:14Am ajuns la o varsta la care ne poate ucide monotonia.Am o familie
minunata,ne intelegem f bine ,dar in materie de sex cred ca m-as simti implinit daca as practica swingul.Totul pare ok,dar cum credeti ca ar tb s-o abordez pe sotia mea sa practice swingul fara sa-mi afecteze relatia ,sau daca rasp ei este negativ ,cum o sa mai priveasca in ochi?
Care a fost tactica voastra ca s-o convingeti ca swingul este ceva normal si decat s-o faceti separat pe furis ,e mult mai bine asa!
kudika504134
Postat pe 30 Octombrie 2013 21:43
si eu am o prietena care este casatorita.relatia dintre noi devenise monotona la un moment dat . am inceput intii prin a viziona filme xxx si am ajuns la intelegerea sa facem sex cu inca un barbat. a fost ceva deosebit in special pt. ea. dar acest lucru sa intimplat dupa multe insistente.
kudika504134
Postat pe 30 Octombrie 2013 21:52
De la: kudika504134, la data 2013-10-30 21:52:07si eu am o prietena care este casatorita.relatia dintre noi devenise monotona la un moment dat . am inceput intii prin a viziona filme xxx si am ajuns la intelegerea sa facem sex cu inca un barbat. a fost ceva deosebit in special pt. ea. dar acest lucru sa intimplat dupa multe insistente.


Sa nu te miri cand nevasta-ta va fugi cu celalalt...
Viorica_Ecaterina
Postat pe 31 Octombrie 2013 12:07
..sa nu fuga el cu celalalt
The_Great_Gatsby
Postat pe 31 Octombrie 2013 12:55
De la: Viorica_Vio, la data 2013-10-31 12:07:51
De la: kudika504134, la data 2013-10-30 21:52:07si eu am o prietena care este casatorita.relatia dintre noi devenise monotona la un moment dat . am inceput intii prin a viziona filme xxx si am ajuns la intelegerea sa facem sex cu inca un barbat. a fost ceva deosebit in special pt. ea. dar acest lucru sa intimplat dupa multe insistente.


Sa nu te miri cand nevasta-ta va fugi cu celalalt...

pai nu-i e nevasta vio...e o prietena care e casatorita cu altu..si lui ii e doar amanta
piscotica
Postat pe 31 Octombrie 2013 12:59

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
casa in Bucovina 1 De la: rox_rbz 8 Decembrie 2011 18:10
Am distrus cuptorul cu Triumf 2 De la: Andrei_Ady_2 31 Mai 2016 06:51
Teapa la caramida Brikston 1 De la: condo002905 8 Februarie 2010 19:43
plata agent termic cand ai centrala de apartament 9 De la: nk 26 Iunie 2009 11:53
cum scap de petele de superglue 1 De la: manu08 14 Iulie 2009 13:43