Setari Cookie-uri

Intrebare

Buna. Vreau sa va intreb ceva. Am o prietena pe care o iubesc pentru ca e naturala, deoarece tot timpul mi-am dorit o astfel de fata. Acum am vazut ca a inceput sa se vopseasca pe unghii si dupa parerea mea nu ii sta bine DELOC. Chiar nu imi place, nu imi face placere sa ma uit la mana ei pentru ca mi se pare ceva urat... Va rog spuneti-mi ce as putea sa fac??? S-ar supara daca i-as spune frumos ca nu ii sta bine??? Sau dati-mi o solutie, va rog.

PS: E cat se poate de serios, va rog sa nu luati in gluma ceea ce am scris. Sincer, pentru mine e destul de grav...
Astept raspunsurile,
Va multumesc
guest123
Postat pe 14 Februarie 2012 16:24
De la: guest123, la data 2012-02-14 16:24:15Buna. Vreau sa va intreb ceva. Am o prietena pe care o iubesc pentru ca e naturala, deoarece tot timpul mi-am dorit o astfel de fata. Acum am vazut ca a inceput sa se vopseasca pe unghii si dupa parerea mea nu ii sta bine DELOC. Chiar nu imi place, nu imi face placere sa ma uit la mana ei pentru ca mi se pare ceva urat... Va rog spuneti-mi ce as putea sa fac??? S-ar supara daca i-as spune frumos ca nu ii sta bine??? Sau dati-mi o solutie, va rog.

PS: E cat se poate de serios, va rog sa nu luati in gluma ceea ce am scris. Sincer, pentru mine e destul de grav...
Astept raspunsurile,
Va multumesc



Domnule draga,sa faci bine si sa-i lasi libertate de actiune, iubitei tale,in ceea ce priveste manechiura!!!Ce inseamna aceasta atitudine?Cum poti sa-i ceri asa ceva unei femei?Daca ea si-ar impune punctul de vedere ,in vreun aspect legat de persoana ta,ti-ar conveni?Nu cred!!!Au trecut timpurile ,cand femeia trebuia sa stea cu un sac pe cap,pentru a-si ascunde frumusetea si emanciparea!!!Fii decent si nu forta lucrurile,las-o pe ea sa-si exprime opinia vis-a-vis de cosmetizarea unghiilor!
MissRainbow
Postat pe 14 Februarie 2012 16:37
De la: guest123, la data 2012-02-14 16:24:15Buna. Vreau sa va intreb ceva. Am o prietena pe care o iubesc pentru ca e naturala, deoarece tot timpul mi-am dorit o astfel de fata. Acum am vazut ca a inceput sa se vopseasca pe unghii si dupa parerea mea nu ii sta bine DELOC. Chiar nu imi place, nu imi face placere sa ma uit la mana ei pentru ca mi se pare ceva urat... Va rog spuneti-mi ce as putea sa fac??? S-ar supara daca i-as spune frumos ca nu ii sta bine??? Sau dati-mi o solutie, va rog.

PS: E cat se poate de serios, va rog sa nu luati in gluma ceea ce am scris. Sincer, pentru mine e destul de grav...
Astept raspunsurile,
Va multumesc
esti gelos????????????
NEGRUTTTT
Postat pe 18 Mai 2014 13:42

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
DE CE MINTIM? DE CE NE JUCAM DE-A DRAGOSTEA? 11 De la: danaeu 21 August 2010 11:17
Poate moda sa schimbe o societate? 13 De la: _dulcik_ 5 Martie 2009 13:19
vreau un sfat 9 De la: bortoi 22 Octombrie 2008 08:31
deci.. 2 De la: anna_zece 24 Septembrie 2009 13:58
stiti unde au disparut 5 De la: Lucia1971 4 August 2008 12:19