Setari Cookie-uri

Am si eu o problema mare!!

De la: Jong, la data 2012-02-19 04:14:05Si ca o completare ea imi spune ca se simte excelent in pat si felu in care traieste orgasmu a zis ca nu a mai patit pana acum atata intensitate si la final citez "nu este vina mea ca te tine asa mult" am incheiat citatul.


Mai doresc sa-ti spun ceva: daca orgasmele pe care i le oferi i s-ar parea atat de intense, pe cat zice ea, iti garantez ca ea nu s-ar multumi sa se culce cu tine doar de 2-3 ori pe luna, iti garantez ca nu ar sta stana de piatra in timpul preludiului, ci te-ar incita si ea pe tine, iti garantez ca, daca s-ar bucura sa faca dragoste cu tine, s-ar implica activ si in timpul actului sexual propriu-zis. Ca incerci sa exciti o scandura sau pe iubita ta, ca incerci sa faci dragoste cu o scandura sau cu iubita ta, e totuna, de aceea iti spun: scandurile nu pot avea orgasm, asa ca sunt convinsa 100% ca nici scandura (caruia tu ii spui cu foarte multa generozitate "iubita") cu care te culci, nu are orgasm, ci doar il mimeaza, iar asta dovedeste cat de actrita e.

Ti-am mai zis, iubita ta e doar actrita, care e posibil sa fie ori frigida, ori sa aiba vreun interes financiar la tine, dar tu sa n-o atragi din punct de vedere fizic, ci ea se culca cu tine doar din obligatie.

Ai grija mare la fata asta, caci isi bate joc de tine!
franziska_eu
Postat pe 19 Februarie 2012 09:31
De la: Jong, la data 2012-02-18 13:09:17Eu si cu iubita mea facem sex de 2 3 ori pe luna si atunci cate 30 de min cu preludiu de 20 25 de minute. Ca tot veni vorba de preludiu tin sa precizez ca tot preludiul este sustinut de mn chiar si partida de sex in sine tot de mn e sustinut , prin alte cuvinte eu fac toata treaba. Bun, si cum ziceam partida de sex propiu-zisa tine cam 5 maxim 10 pana are ea orgasm si asta fost tot... Sa mai zic ca ea nu ma saruta mai jos de gat(si nu ma refer la sex oral, ca ala nici nu se pune problema de asa ceva la exclus din start si nu pentru moment ci definitiv "niciodata in veci") zis ca are demnitatea ei si nu poate sa coboare mai jos de gat sa ma sarute si pe langa astea pur si simplu ea se "relaxeaza" in timpu actului sexual facand nimica. As dori un sfat o parere despre cum vad vedeti cele relatate mai sus


E cam ciudat ceea ce spui... Eu cred ca ea nu se simte prea atrasa de tine si de-asta face nazuri. Sau... o alta varianta ar fi ca a avut o educatie mai rigida si de-asta-i asa. Dar eu cred ca e mai plauzibila prima varianta, ca nu o atragi... Acum...de ce sta cu tine...? Asta-i o alta poveste... Femeile nu pun intotdeauna sexul pe primul plan. Se poate sa te placa din alte puncte de vedere ( poate ca simte ca o intelegi sau ca aveti multe in comun) dar in schimb sa nu existe atractie fizica... Si-atunci a facut un compromis, pt a te pastra ca iubit.
Micaell
Postat pe 19 Februarie 2012 14:04
De la: Micaell, la data 2012-02-19 14:04:32
De la: Jong, la data 2012-02-18 13:09:17Eu si cu iubita mea facem sex de 2 3 ori pe luna si atunci cate 30 de min cu preludiu de 20 25 de minute. Ca tot veni vorba de preludiu tin sa precizez ca tot preludiul este sustinut de mn chiar si partida de sex in sine tot de mn e sustinut , prin alte cuvinte eu fac toata treaba. Bun, si cum ziceam partida de sex propiu-zisa tine cam 5 maxim 10 pana are ea orgasm si asta fost tot... Sa mai zic ca ea nu ma saruta mai jos de gat(si nu ma refer la sex oral, ca ala nici nu se pune problema de asa ceva la exclus din start si nu pentru moment ci definitiv "niciodata in veci") zis ca are demnitatea ei si nu poate sa coboare mai jos de gat sa ma sarute si pe langa astea pur si simplu ea se "relaxeaza" in timpu actului sexual facand nimica. As dori un sfat o parere despre cum vad vedeti cele relatate mai sus


E cam ciudat ceea ce spui... Eu cred ca ea nu se simte prea atrasa de tine si de-asta face nazuri. Sau... o alta varianta ar fi ca a avut o educatie mai rigida si de-asta-i asa. Dar eu cred ca e mai plauzibila prima varianta, ca nu o atragi... Acum...de ce sta cu tine...? Asta-i o alta poveste... Femeile nu pun intotdeauna sexul pe primul plan. Se poate sa te placa din alte puncte de vedere ( poate ca simte ca o intelegi sau ca aveti multe in comun) dar in schimb sa nu existe atractie fizica... Si-atunci a facut un compromis, pt a te pastra ca iubit.


Nu e vb de o educatie rigida ca i-am cunoscut parinti si cu ei vb absolut ori ce sunt foarte deschisi de exemplu vb cu tacsu cand si-a inceput viata sexuala ai tot felu de detalii . Iar si comportamentul ei de zi u zi ca sa o zinc mai pe scurt nu stie sa se poarte intro relatie toate greselile pe care le face si i le semnalez o supara o deranjeaza ca si cum eu sunt cel care gresete ca i le zic. Am intrebat-o si de relatiile anterioare cum erau si nu vrea sa scoata o vb ca ce ma intereseaza pe mine trecutu ei (ca si um as fi un strain pentru ea), noroc ca am reusit sa vb cat de cat cu mama ei si mi-a zis de o relatie trecuta da nu foarte mare lucru.
Jong
Postat pe 19 Februarie 2012 16:00
De la: Jong, la data 2012-02-19 16:00:08
De la: Micaell, la data 2012-02-19 14:04:32
De la: Jong, la data 2012-02-18 13:09:17Eu si cu iubita mea facem sex de 2 3 ori pe luna si atunci cate 30 de min cu preludiu de 20 25 de minute. Ca tot veni vorba de preludiu tin sa precizez ca tot preludiul este sustinut de mn chiar si partida de sex in sine tot de mn e sustinut , prin alte cuvinte eu fac toata treaba. Bun, si cum ziceam partida de sex propiu-zisa tine cam 5 maxim 10 pana are ea orgasm si asta fost tot... Sa mai zic ca ea nu ma saruta mai jos de gat(si nu ma refer la sex oral, ca ala nici nu se pune problema de asa ceva la exclus din start si nu pentru moment ci definitiv "niciodata in veci") zis ca are demnitatea ei si nu poate sa coboare mai jos de gat sa ma sarute si pe langa astea pur si simplu ea se "relaxeaza" in timpu actului sexual facand nimica. As dori un sfat o parere despre cum vad vedeti cele relatate mai sus


E cam ciudat ceea ce spui... Eu cred ca ea nu se simte prea atrasa de tine si de-asta face nazuri. Sau... o alta varianta ar fi ca a avut o educatie mai rigida si de-asta-i asa. Dar eu cred ca e mai plauzibila prima varianta, ca nu o atragi... Acum...de ce sta cu tine...? Asta-i o alta poveste... Femeile nu pun intotdeauna sexul pe primul plan. Se poate sa te placa din alte puncte de vedere ( poate ca simte ca o intelegi sau ca aveti multe in comun) dar in schimb sa nu existe atractie fizica... Si-atunci a facut un compromis, pt a te pastra ca iubit.


Nu e vb de o educatie rigida ca i-am cunoscut parinti si cu ei vb absolut ori ce sunt foarte deschisi de exemplu vb cu tacsu cand si-a inceput viata sexuala ai tot felu de detalii . Iar si comportamentul ei de zi u zi ca sa o zinc mai pe scurt nu stie sa se poarte intro relatie toate greselile pe care le face si i le semnalez o supara o deranjeaza ca si cum eu sunt cel care gresete ca i le zic. Am intrebat-o si de relatiile anterioare cum erau si nu vrea sa scoata o vb ca ce ma intereseaza pe mine trecutu ei (ca si um as fi un strain pentru ea), noroc ca am reusit sa vb cat de cat cu mama ei si mi-a zis de o relatie trecuta da nu foarte mare lucru.


Ce inaltime are prietena ta ?
Are vreo fobie ?
Baiat_virgin
Postat pe 19 Februarie 2012 16:03
Nu are nicio fobie si nu inteleg ce importanta are inaltimea ei.
Jong
Postat pe 19 Februarie 2012 16:11
De la: Jong, la data 2012-02-19 16:11:47Nu are nicio fobie si nu inteleg ce importanta are inaltimea ei.


Eeee, lasa-l in pace, vrea sa ti-o fure
GHEISA_
Postat pe 19 Februarie 2012 16:14
Te incanta drama prin care trec de vrei sa mi-o furi?:)
Jong
Postat pe 19 Februarie 2012 16:31
De la: contachinte, la data 2012-02-19 11:00:24ba fratilor cu ce am gresit ,de sunt obligat eu sa o ascult pe franceza asta

esti blestemat ba!
jean_luc_picard
Postat pe 19 Februarie 2012 16:34
De la: Micaell, la data 2012-02-19 14:04:32

Nu e vb de o educatie rigida ca i-am cunoscut parinti si cu ei vb absolut ori ce sunt foarte deschisi de exemplu vb cu tacsu cand si-a inceput viata sexuala ai tot felu de detalii . Iar si comportamentul ei de zi u zi ca sa o zinc mai pe scurt nu stie sa se poarte intro relatie toate greselile pe care le face si i le semnalez o supara o deranjeaza ca si cum eu sunt cel care gresete ca i le zic. Am intrebat-o si de relatiile anterioare cum erau si nu vrea sa scoata o vb ca ce ma intereseaza pe mine trecutu ei (ca si um as fi un strain pentru ea), noroc ca am reusit sa vb cat de cat cu mama ei si mi-a zis de o relatie trecuta da nu foarte mare lucru.


Tinere,daca iubita ta este interiorizata,mult prea mult spun eu,nu cred ca ai s-o poti schimba dupa masura dorintei tale!!Sunt si astfel de femei,carora apatia afisata in amor le este stare de fapt!Personal,nu cred intr-o schimbare totala,oricat de mult ai incerca sa o ajuti in acest sens!!Daca ea nu doreste sa se implice mai mult in tarirea actului intim,nu ai ce sa-i faci!!!Sunt convinsa si de faptul ca nu a avut multe prietenii anterioare!!Asa este ea construita ,psihic vorbind,este "rece",nu-si exteriorizeaza trairile si cred ca nici nu vrea prea mult acest lucru!O iubesti,,,te iubeste sau aveti o relatie de abisnuinta???Atunci cand iubesti,cel putin femeia,,explodezi in timpul desfasurarii actului sexual,debordezi in senzatii si sentimente,este firesc acest lucru,iubirea se traieste la cel mai inalt nivel!!!Nu poti sta la infinit,fara sa participi emotional,nu ai cum sa faci asta,doar daca iti sunt indiferente,atat actul in sine,cat si partenerul!!!
MissRainbow
Postat pe 19 Februarie 2012 16:37
De la: Jong, la data 2012-02-19 16:31:20Te incanta drama prin care trec de vrei sa mi-o furi?:)


Nu vreau sa ti-o fur, sunt doar curios...imi spui ce inaltime are?
Baiat_virgin
Postat pe 19 Februarie 2012 16:51
De la: GHEISA_, la data 2012-02-19 16:14:15
De la: Jong, la data 2012-02-19 16:11:47Nu are nicio fobie si nu inteleg ce importanta are inaltimea ei.


Eeee, lasa-l in pace, vrea sa ti-o fure


Oi fi eu virgin, dar nu vreau o fata care face dragoste doar 10 minute, eu vreau una cu care sa pot face dragoste ore in sir, toata noaptea
Baiat_virgin
Postat pe 19 Februarie 2012 17:01
Nu sunt aici sa-ti satisfac tie curiozitatile ci pentru a-mi expune problema si a cauta niste raspunsuri.
Jong
Postat pe 19 Februarie 2012 17:07
De la: Jong, la data 2012-02-19 17:07:53Nu sunt aici sa-ti satisfac tie curiozitatile ci pentru a-mi expune problema si a cauta niste raspunsuri.


Pai eu incerc sa te ajut.
Cum comunicati voi 2?
Ea te suna vreodata, da mesaje, intra pe tine pe mess, sau tu esti mereu cel care incepe o conversatie?
E putin agresiva?
Baiat_virgin
Postat pe 19 Februarie 2012 17:10
De la: Baiat_virgin, la data 2012-02-19 16:51:37
De la: Jong, la data 2012-02-19 16:31:20Te incanta drama prin care trec de vrei sa mi-o furi?:)


Nu vreau sa ti-o fur, sunt doar curios...imi spui ce inaltime are?


ba te dai la prietena omului!? mai mult il prostesti decat sa-l ajuti!
jean_luc_picard
Postat pe 19 Februarie 2012 17:13
Mai mult eu sun o caut ea foarte rar, se enerveaza foarte repede cand incerc serios cu ea despre niste chestii pe care ea le face pot sa zic si putin agresiva da nu fizic (tipa fara motiv gesticuleaza) gen se enerveaza cand ii spun adevarul si o deranjeaza.
Jong
Postat pe 19 Februarie 2012 17:16
De la: jean_luc_picard, la data 2012-02-19 17:13:42
De la: Baiat_virgin, la data 2012-02-19 16:51:37
De la: Jong, la data 2012-02-19 16:31:20Te incanta drama prin care trec de vrei sa mi-o furi?:)


Nu vreau sa ti-o fur, sunt doar curios...imi spui ce inaltime are?


ba te dai la prietena omului!? mai mult il prostesti decat sa-l ajuti!


Am zis ca o sa dau peste persoane in deplinatatea facultatilor mintale cu care poti vorbi!
Jong
Postat pe 19 Februarie 2012 17:19
De la: Jong, la data 2012-02-19 17:16:33Mai mult eu sun o caut ea foarte rar, se enerveaza foarte repede cand incerc serios cu ea despre niste chestii pe care ea le face pot sa zic si putin agresiva da nu fizic (tipa fara motiv gesticuleaza) gen se enerveaza cand ii spun adevarul si o deranjeaza.


Sigur nu are si anumite probleme ,ce tin de comunicare?Mie, imi pare a fi o persoana cu usor dezechilibru psihic!!Fara nici ofensa ti-o spun!!! De cat timp va cunoasteti?
MissRainbow
Postat pe 19 Februarie 2012 17:24
De la: Jong, la data 2012-02-19 17:16:33Mai mult eu sun o caut ea foarte rar, se enerveaza foarte repede cand incerc serios cu ea despre niste chestii pe care ea le face pot sa zic si putin agresiva da nu fizic (tipa fara motiv gesticuleaza) gen se enerveaza cand ii spun adevarul si o deranjeaza.


Exact cum banuiam...
Cand nu are chef de discutii se mai intampla sa nu-ti raspunda, sau te expediaza repede ?
Are un program fix, ore la care face anumite lucruri ?
Baiat_virgin
Postat pe 19 Februarie 2012 17:24
De la: Jong, la data 2012-02-19 17:16:33Mai mult eu sun o caut ea foarte rar, se enerveaza foarte repede cand incerc serios cu ea despre niste chestii pe care ea le face pot sa zic si putin agresiva da nu fizic (tipa fara motiv gesticuleaza) gen se enerveaza cand ii spun adevarul si o deranjeaza.



Si atunci de ce mai stai cu ea ?? Inteleg din ce spui ca nu sunteti compatibili nici fizic, nici emotional. Ce va tine impreuna, totusi ??
GHEISA_
Postat pe 19 Februarie 2012 17:24
De la: MissRainbow, la data 2012-02-19 17:24:18
De la: Jong, la data 2012-02-19 17:16:33Mai mult eu sun o caut ea foarte rar, se enerveaza foarte repede cand incerc serios cu ea despre niste chestii pe care ea le face pot sa zic si putin agresiva da nu fizic (tipa fara motiv gesticuleaza) gen se enerveaza cand ii spun adevarul si o deranjeaza.


Sigur nu are si anumite probleme ,ce tin de comunicare?Mie, imi pare a fi o persoana cu usor dezechilibru psihic!!Fara nici ofensa ti-o spun!!! De cat timp va cunoasteti?


sorry! nicio*
MissRainbow
Postat pe 19 Februarie 2012 17:25
De la: MissRainbow, la data 2012-02-19 17:24:18
De la: Jong, la data 2012-02-19 17:16:33Mai mult eu sun o caut ea foarte rar, se enerveaza foarte repede cand incerc serios cu ea despre niste chestii pe care ea le face pot sa zic si putin agresiva da nu fizic (tipa fara motiv gesticuleaza) gen se enerveaza cand ii spun adevarul si o deranjeaza.


Sigur nu are si anumite probleme ,ce tin de comunicare?Mie, imi pare a fi o persoana cu usor dezechilibru psihic!!Fara nici ofensa ti-o spun!!! De cat timp va cunoasteti?


Si mie mi se pare cu dezechilibru psihic. Pun pariu ca nu se cunosc de mai mult de 6 luni.
Baiat_virgin
Postat pe 19 Februarie 2012 17:30
De la: Baiat_virgin, la data 2012-02-19 17:30:52
De la: MissRainbow, la data 2012-02-19 17:24:18
De la: Jong, la data 2012-02-19 17:16:33Mai mult eu sun o caut ea foarte rar, se enerveaza foarte repede cand incerc serios cu ea despre niste chestii pe care ea le face pot sa zic si putin agresiva da nu fizic (tipa fara motiv gesticuleaza) gen se enerveaza cand ii spun adevarul si o deranjeaza.


Sigur nu are si anumite probleme ,ce tin de comunicare?Mie, imi pare a fi o persoana cu usor dezechilibru psihic!!Fara nici ofensa ti-o spun!!! De cat timp va cunoasteti?


Si mie mi se pare cu dezechilibru psihic. Pun pariu ca nu se cunosc de mai mult de 6 luni.

acuma mai esti si psiholog
sau psihiatru
jean_luc_picard
Postat pe 19 Februarie 2012 17:33
De la: Jong, la data 2012-02-19 17:19:59
De la: jean_luc_picard, la data 2012-02-19 17:13:42
De la: Baiat_virgin, la data 2012-02-19 16:51:37
De la: Jong, la data 2012-02-19 16:31:20Te incanta drama prin care trec de vrei sa mi-o furi?:)


Nu vreau sa ti-o fur, sunt doar curios...imi spui ce inaltime are?


ba te dai la prietena omului!? mai mult il prostesti decat sa-l ajuti!


Am zis ca o sa dau peste persoane in deplinatatea facultatilor mintale cu care poti vorbi!


de mine vorbesti!? 99% din useri ar zice ca nu sunt in deplinatatea facultatilor mintale
medicamente!!!
jean_luc_picard
Postat pe 19 Februarie 2012 17:35
De la: Jong, la data 2012-02-19 17:16:33Mai mult eu sun o caut ea foarte rar, se enerveaza foarte repede cand incerc serios cu ea despre niste chestii pe care ea le face pot sa zic si putin agresiva da nu fizic (tipa fara motiv gesticuleaza) gen se enerveaza cand ii spun adevarul si o deranjeaza.


De ce mai stai cu ea? Mie nu mi se pare ca-i pasa de tine si de relatia voastra.
Micaell
Postat pe 19 Februarie 2012 17:58
De la: Baiat_virgin, la data 2012-02-19 17:30:52
De la: MissRainbow, la data 2012-02-19 17:24:18
De la: Jong, la data 2012-02-19 17:16:33Mai mult eu sun o caut ea foarte rar, se enerveaza foarte repede cand incerc serios cu ea despre niste chestii pe care ea le face pot sa zic si putin agresiva da nu fizic (tipa fara motiv gesticuleaza) gen se enerveaza cand ii spun adevarul si o deranjeaza.


Sigur nu are si anumite probleme ,ce tin de comunicare?Mie, imi pare a fi o persoana cu usor dezechilibru psihic!!Fara nici ofensa ti-o spun!!! De cat timp va cunoasteti?


Si mie mi se pare cu dezechilibru psihic. Pun pariu ca nu se cunosc de mai mult de 6 luni.


Ne cunoastem de aproape 2 ani si de 4 luni suntem impreuna.
Jong
Postat pe 19 Februarie 2012 19:12
De la: Micaell, la data 2012-02-19 17:58:26
De la: Jong, la data 2012-02-19 17:16:33Mai mult eu sun o caut ea foarte rar, se enerveaza foarte repede cand incerc serios cu ea despre niste chestii pe care ea le face pot sa zic si putin agresiva da nu fizic (tipa fara motiv gesticuleaza) gen se enerveaza cand ii spun adevarul si o deranjeaza.


De ce mai stai cu ea? Mie nu mi se pare ca-i pasa de tine si de relatia voastra.

pai si ce sa faca? o s-o duca asa pana pe la 30 de ani cand o sa le revina libidoul
jean_luc_picard
Postat pe 19 Februarie 2012 19:30
De la: MissRainbow, la data 2012-02-19 17:24:18
De la: Jong, la data 2012-02-19 17:16:33Mai mult eu sun o caut ea foarte rar, se enerveaza foarte repede cand incerc serios cu ea despre niste chestii pe care ea le face pot sa zic si putin agresiva da nu fizic (tipa fara motiv gesticuleaza) gen se enerveaza cand ii spun adevarul si o deranjeaza.


Sigur nu are si anumite probleme ,ce tin de comunicare?Mie, imi pare a fi o persoana cu usor dezechilibru psihic!!Fara nici ofensa ti-o spun!!! De cat timp va cunoasteti?


Asta-i si parerea mea, ca fata despre care discutam aici nu-i tocmai sanatoasa, din punct de vedere psihic.
franziska_eu
Postat pe 20 Februarie 2012 12:09
De la: jean_luc_picard, la data 2012-02-19 16:34:30
De la: contachinte, la data 2012-02-19 11:00:24ba fratilor cu ce am gresit ,de sunt obligat eu sa o ascult pe franceza asta

esti blestemat ba!


E blestemat pe naiba, ca doar nu ma asculta, sa faca ceea ce-i spun eu si nici nu ma aude. Se da doar in spectacol ieftin, iar eu si ceilalti, trebuie sa-i citim lamentarile, acuzele, jignirile si intoleranta.
franziska_eu
Postat pe 20 Februarie 2012 12:12
De la: contachinte, la data 2012-02-19 11:00:24ba fratilor cu ce am gresit ,de sunt obligat eu sa o ascult pe franceza asta


franziska_eu
Postat pe 20 Februarie 2012 12:13
Am avut in seara asta o noua discutie despre cea ce se intampla in relatia noastra am abordat al 15 lea stil in care sai explic sa vb ... Iar raspunsul ei a fost din cauza ca are un examen important care ii poate schimba tot restu vietii. Oare doar un examen poate impinge pe cineva sa se poarte asa?
Jong
Postat pe 21 Februarie 2012 01:03

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sexul oral la barbati 1706 De la: kudika409015 29 August 2011 07:37
neepilata?? 64 De la: glumeatza 20 Februarie 2016 15:00
Avorturi 103 De la: bruneagra25 19 Mai 2009 09:05
epilarea 17 De la: Cioplinsky 7 August 2009 21:40
As dori foarte mult un sfat 42 De la: Eva32 26 Septembrie 2011 00:20