Setari Cookie-uri

Are rost sa folosesim pilula de a doua zi?

Multumesc miss rainbow pentru raspunsul prompt...din raspunsul tau inteleg ca nu are rost sa folosim pastila de a doua zi...sper ca am fost destul de detaliat in a explica intamplarea.
M-ar linisti insa si mai mult daca mi-ai putea raspunde si la urmatoarea intrebare: ai avut cumva personal o experienta de acest gen? multumesc anticipat din nou.
kudika509595
Postat pe 19 Februarie 2012 13:08
De la: kudika509595, la data 2012-02-19 13:08:20Multumesc miss rainbow pentru raspunsul prompt...din raspunsul tau inteleg ca nu are rost sa folosim pastila de a doua zi...sper ca am fost destul de detaliat in a explica intamplarea.
M-ar linisti insa si mai mult daca mi-ai putea raspunde si la urmatoarea intrebare: ai avut cumva personal o experienta de acest gen? multumesc anticipat din nou.

deja iti fortezi norocul dar nu te intrista.
data viitoare, sigur vine si barza
maria-ioana
Postat pe 19 Februarie 2012 13:12
De la: kudika509595, la data 2012-02-19 13:08:20Multumesc miss rainbow pentru raspunsul prompt...din raspunsul tau inteleg ca nu are rost sa folosim pastila de a doua zi...sper ca am fost destul de detaliat in a explica intamplarea.
M-ar linisti insa si mai mult daca mi-ai putea raspunde si la urmatoarea intrebare: ai avut cumva personal o experienta de acest gen? multumesc anticipat din nou.


Sincer?Nu,nu am experimentat asa ceva,de regula,,,traiesc actul iubirii ,nu ma amagesc cu ceva lipsit de dulceata reala!!Incercati sa fiti realisti,,va iubiti,,foarte bine si frumos,dar invatati sa iubiti cu adevarat,,,si in ceea ce priveste pastrarea virginitatii,,,cred ca aici inisistati pe tema,,,in fata cui vreti sa o pastrati,,,in fata Divinitatii???,,,este perimata intentia,caci ceea ce faceti,,,este considerat tot pacat in fata Stapanului,,asta in cazul in care vreti sa urmati rigorile dogmei crestine!!!!Daca nu,,chiar nu vad rostul jocului amoros ,de insatisfactie totala,dintre voi doi!!!Nu face bine niciunuia dintre voi doi!!!
MissRainbow
Postat pe 19 Februarie 2012 13:17
De la: MissRainbow, la data 2012-02-19 13:17:36
De la: kudika509595, la data 2012-02-19 13:08:20Multumesc miss rainbow pentru raspunsul prompt...din raspunsul tau inteleg ca nu are rost sa folosim pastila de a doua zi...sper ca am fost destul de detaliat in a explica intamplarea.
M-ar linisti insa si mai mult daca mi-ai putea raspunde si la urmatoarea intrebare: ai avut cumva personal o experienta de acest gen? multumesc anticipat din nou.


Sincer?Nu,nu am experimentat asa ceva,de regula,,,traiesc actul iubirii ,nu ma amagesc cu ceva lipsit de dulceata reala!!Incercati sa fiti realisti,,va iubiti,,foarte bine si frumos,dar invatati sa iubiti cu adevarat,,,si in ceea ce priveste pastrarea virginitatii,,,cred ca aici inisistati pe tema,,,in fata cui vreti sa o pastrati,,,in fata Divinitatii???,,,este perimata intentia,caci ceea ce faceti,,,este considerat tot pacat in fata Stapanului,,asta in cazul in care vreti sa urmati rigorile dogmei crestine!!!!Daca nu,,chiar nu vad rostul jocului amoros ,de insatisfactie totala,dintre voi doi!!!Nu face bine niciunuia dintre voi doi!!!
kudika509595
Postat pe 19 Februarie 2012 13:21
Miss rainbow, nu sunt un militant pentru pastrarea virginitatii sau vreun fanatic al dogmelor crestine...Cautam doar o parere, care sper sa fie cat mai avizata, la problema expusa de mai sus. Va multumesc inca o data pt raspunsul dumneavoastra care ma ajuta in a-mi atinge scopul de a fi un tanar informat din punct de vedere sexual ,si totodata constient de ceea ce face.
kudika509595
Postat pe 19 Februarie 2012 13:51
De la: kudika509595, la data 2012-02-19 13:51:27Miss rainbow, nu sunt un militant pentru pastrarea virginitatii sau vreun fanatic al dogmelor crestine...Cautam doar o parere, care sper sa fie cat mai avizata, la problema expusa de mai sus. Va multumesc inca o data pt raspunsul dumneavoastra care ma ajuta in a-mi atinge scopul de a fi un tanar informat din punct de vedere sexual ,si totodata constient de ceea ce face.


Cu placere,si fiti atenti pe viitor!!Iubiti-va mult si cu intelepciune!!!
MissRainbow
Postat pe 19 Februarie 2012 13:52
De la: caisa, la data 2012-02-19 13:12:17
De la: kudika509595, la data 2012-02-19 13:08:20Multumesc miss rainbow pentru raspunsul prompt...din raspunsul tau inteleg ca nu are rost sa folosim pastila de a doua zi...sper ca am fost destul de detaliat in a explica intamplarea.
M-ar linisti insa si mai mult daca mi-ai putea raspunde si la urmatoarea intrebare: ai avut cumva personal o experienta de acest gen? multumesc anticipat din nou.

deja iti fortezi norocul dar nu te intrista.
data viitoare, sigur vine si barza


Va multumes pentru raspuns, insa nu cred ca ironia imi va fi de folos.
kudika509595
Postat pe 19 Februarie 2012 13:58

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
heii fetele..click aici si adaugati niste sfaturi 36 De la: felixcat 9 Iulie 2009 10:59
sex tacut sau zgomotos? 215 De la: olga27 19 Iulie 2009 15:53
Cand v-ati simtit femei pt prima oara? 33 De la: Ramyta 30 Aprilie 2009 12:47
Nu stiu ce sa cred!! 5 De la: kudika317048 4 Septembrie 2010 12:12
Fantezie cu sotia 71 De la: kudika_6711 16 Iunie 2012 21:16