Setari Cookie-uri

De ce ma atrag mamicile?

Chiar daca la prima vedere poate parea destul de superficial, la modul ca mamicile sunt mai atragatoare pentru ca majoritatea au sanii lasati, unele pasarica mai primitoare si fundul mai mare, caracteristici care sunt foarte incitante, totusi atitudinea si modul cum se raporteaza ele la aceste caracteristici sunt si mai atragatoare.

De exemplul in cazul mamicilor care au sanii lasati, acestea in general ca si atitudine intra in una din urmatoarele doua:
In prima categorie sunt cele care se comporta de parca ar subcomunica "hei, nu mai sunt o pustoaica, acestea sunt t*** adevarate. take it or leave it". Pe sistemul acesta ele nu au nici o retinere cand isi dau prima data jos sutienul in fata ta, sau cand fac topless la mare. De asemenea obishnuiesc sa coboara "pana jos la magazin" fara sutien, chiar daca prin bluza in care poate chiar au dormit, se observa perfect forma sanilor lor maturi.
Cealalta categorie care de asemenea au comportamentul f. atragator sunt cele care sunt jenate din cauza faptului ca sanii lor nu mai arata "ca inainte". Momentul cand isi dau jos sutienul sau cand le privesti sanii cu pofta le face sa se comporte stangaci, sovaitor. Aceasta culmineaza cu confuzia pe care o au cand tu ca barbat le admiri sanii in toate modurile si ele nu inteleg ce te atrage atat de mult la ei.

In cazul celor care au pasarica primitoare, aici e si mai incitant, pentru ca exista tot doua categorii, in mare, insa modul de comportament imi creste tensiunea numai cand ma gandesc; iar cel mai sexy este primul moment, prima data cand o penetrezi si descoperi ca o are larguta, iar ea stie ca tu tocmai ai aflat acest detaliu intim al ei. Sunt cele care se lasa "luate" asa, indiferent daca e si f. uda, si daca penerarea are loc din prima complet, chiar daca in f. scurt timp ajungi sa o simti doar ca o mangaiere usoara si suava, o mangaiere care te chinuie si te inebuneste. Faptul ca "abia o simti" si in acelasi timp si ea "abia te simte" creaza o conexiune si o intimitate extraordinata, amplificata parca de toata presiunea sociala si ironiile din societate pe marginea acestui subiect.
Celalalte in schimb incearca sa isi tina incordati muschii, sa para mai stramta. In momentul in care le spui sa se relaxeze te privesc derutate, dar totusi o fac, expunandu-si acest detaliu intim, lasadu-te sa le simti asa cum sunt ele de fapt...
Erikvanderty
Postat pe 22 Decembrie 2015 08:13
nu am intelesabsolut nimic din asta.Oare ce ai vrut sa demonstrezi cu discursul asta? chiar nu inteleg.
kudika_973046
Postat pe 22 Decembrie 2015 08:21
kudika_988778
Postat pe 22 Decembrie 2015 13:10
De la: Erikvanderty, la data 2015-12-22 08:13:43Chiar daca la prima vedere poate parea destul de superficial, la modul ca mamicile sunt mai atragatoare pentru ca majoritatea au sanii lasati, unele pasarica mai primitoare si fundul mai mare, caracteristici care sunt foarte incitante, totusi atitudinea si modul cum se raporteaza ele la aceste caracteristici sunt si mai atragatoare.

De exemplul in cazul mamicilor care au sanii lasati, acestea in general ca si atitudine intra in una din urmatoarele doua:
In prima categorie sunt cele care se comporta de parca ar subcomunica "hei, nu mai sunt o pustoaica, acestea sunt t*** adevarate. take it or leave it". Pe sistemul acesta ele nu au nici o retinere cand isi dau prima data jos sutienul in fata ta, sau cand fac topless la mare. De asemenea obishnuiesc sa coboara "pana jos la magazin" fara sutien, chiar daca prin bluza in care poate chiar au dormit, se observa perfect forma sanilor lor maturi.
Cealalta categorie care de asemenea au comportamentul f. atragator sunt cele care sunt jenate din cauza faptului ca sanii lor nu mai arata "ca inainte". Momentul cand isi dau jos sutienul sau cand le privesti sanii cu pofta le face sa se comporte stangaci, sovaitor. Aceasta culmineaza cu confuzia pe care o au cand tu ca barbat le admiri sanii in toate modurile si ele nu inteleg ce te atrage atat de mult la ei.

In cazul celor care au pasarica primitoare, aici e si mai incitant, pentru ca exista tot doua categorii, in mare, insa modul de comportament imi creste tensiunea numai cand ma gandesc; iar cel mai sexy este primul moment, prima data cand o penetrezi si descoperi ca o are larguta, iar ea stie ca tu tocmai ai aflat acest detaliu intim al ei. Sunt cele care se lasa "luate" asa, indiferent daca e si f. uda, si daca penerarea are loc din prima complet, chiar daca in f. scurt timp ajungi sa o simti doar ca o mangaiere usoara si suava, o mangaiere care te chinuie si te inebuneste. Faptul ca "abia o simti" si in acelasi timp si ea "abia te simte" creaza o conexiune si o intimitate extraordinata, amplificata parca de toata presiunea sociala si ironiile din societate pe marginea acestui subiect.
Celalalte in schimb incearca sa isi tina incordati muschii, sa para mai stramta. In momentul in care le spui sa se relaxeze te privesc derutate, dar totusi o fac, expunandu-si acest detaliu intim, lasadu-te sa le simti asa cum sunt ele de fapt...






Iti plac mamicile cu copii mici sau mari? :sml- confused0006: Nu prea se intelege ce ai vrut sa demonstrezi prin tot jocul asta de cuvinte. Sunt mamici care au 50_60_70 de ani. Sunt cu sanii lasati pana la buric si"pasarica"foarte primitoare....dar nu cred ca ai vrea sa faci sex cu ele din motive diferite.
dany39
Postat pe 27 Decembrie 2015 07:47
:)))

Comica interventia ta :)

Pai si copii mici sau mari nu e relevant pentru ca sunt care fac copii la 20, sunt care fac la 40.

Sa zicem ca imi plac cele care arata bine, adica nu arata a fete, dar nu arata nici a genul de femeie care ai descris-o tu...

Sa zic, ca si varsta, desi si asta e relativ, intre 25 si 45. Cam asa...

Insa exista si in aceasta plaja de varsta care nu imi plac. Insa acelea sunt exceptii.
Erikvanderty
Postat pe 27 Decembrie 2015 10:49
Aaaaa. Pai tu ai dat de inteles ca te atrag toate mamicile. Am intelres. Apropo tu nu ai copii??? Nu ai o sotie care sa fie mamica sa te atraga mai mult decat restul mamicilor care arata bine? Scuze indiscretia dar ca o mamica care arata f bine ptr varsta ei nu am putut sa ma abtin sa nu-mi pun intrebarea asta.
dany39
Postat pe 28 Decembrie 2015 04:15
Nu, nu am copii, si in general femeile si fetele cu care am fost nu se incadrau in aceste tipare (erau mai aproape de ce se promoveaza in media).

Anul trecut am avut o scurta relatie de 8 luni cu o mamica de 38 de ani, care desi nu arata de 38 totusi pasarica era clar cum imi place mie. Sanii erau doar f. putin lasati, dar aveau acea aliura de sani de mamica.

A fost foarte incitanta experienta si ma atragea foartea mult. Ea era putin nesigura de aspectul cu pasarica si cu sanii, si in acelasi timp foarte confuza de ce ma atrag asa de mult...

A fost o experienta super, insa nu mi-a potolit pofta pentru aceste preferinte ci dimpotriva: mi-a stranit si mai tare apetitul.
Erikvanderty
Postat pe 28 Decembrie 2015 20:21
De la: Erikvanderty, la data 2015-12-28 20:21:51Nu, nu am copii, si in general femeile si fetele cu care am fost nu se incadrau in aceste tipare (erau mai aproape de ce se promoveaza in media).

Anul trecut am avut o scurta relatie de 8 luni cu o mamica de 38 de ani, care desi nu arata de 38 totusi pasarica era clar cum imi place mie. Sanii erau doar f. putin lasati, dar aveau acea aliura de sani de mamica.

A fost foarte incitanta experienta si ma atragea foartea mult. Ea era putin nesigura de aspectul cu pasarica si cu sanii, si in acelasi timp foarte confuza de ce ma atrag asa de mult...

A fost o experienta super, insa nu mi-a potolit pofta pentru aceste preferinte ci dimpotriva: mi-a stranit si mai tare apetitul.
te uiti des la filme/
krizantema
Postat pe 29 Decembrie 2015 10:09
De la: Erikvanderty, la data 2015-12-28 20:21:51Nu, nu am copii, si in general femeile si fetele cu care am fost nu se incadrau in aceste tipare (erau mai aproape de ce se promoveaza in media).

Anul trecut am avut o scurta relatie de 8 luni cu o mamica de 38 de ani, care desi nu arata de 38 totusi pasarica era clar cum imi place mie. Sanii erau doar f. putin lasati, dar aveau acea aliura de sani de mamica.

A fost foarte incitanta experienta si ma atragea foartea mult. Ea era putin nesigura de aspectul cu pasarica si cu sanii, si in acelasi timp foarte confuza de ce ma atrag asa de mult...

A fost o experienta super, insa nu mi-a potolit pofta pentru aceste preferinte ci dimpotriva: mi-a stranit si mai tare apetitul.



Mda ..toata lumea are cate o pasarica ,normal si firesc, dar tu , se pare ca ai un stol ,scrii ziua ce visezi noaptea
kudika_988778
Postat pe 29 Decembrie 2015 13:00
Wow chiar am ras cand am citit .Exista barbati carora le plac sanii lasati si pasarica larga??Adica mai inteleg faza cu sanii dar cealalta...Mda ce sa zic,poate te excita ca ai o femeie matura dar gandestete ca nu simti nimic cand o patrunzi
GoldAngel
Postat pe 20 Februarie 2016 13:24

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Magia primului sarut 11 De la: danut_lucian 17 Iunie 2009 17:24
Ati merge vreodata cu hidrobicicleta purtand o rochita sau fusta scurta fara lenjerie ? 9 De la: kudika_1012863 8 Iunie 2016 12:56
sex oral 7 De la: kudika_988949 20 Februarie 2016 14:32
ce se intampla daca faci sex pe stop 38 De la: kudika_22856 2 Ianuarie 2013 22:30
punctul slab.. al unui om pasiv ? 9 De la: geanina1309 9 Noiembrie 2009 20:08