Setari Cookie-uri

CANDIDA acest dusman al sanatatii noastre

Dragele mele !
Prima cauza a tuturor afectiunilor noastre este "CANDIDA"care in forma generalizata conduce la AFECTAREA ORGANELOR INTERNE sau a SISTEMULUI NERVOS (DEPRESII,ATAC DE PANICA,SCHIZOFRENIE),etc

Nu gresesc daca afirm ca majoritatea persoaneleor sunt afectate de ea ,deoarece CANDIDA impreuna cu alti virusi si bacterii tariesc in noi,insa..cand PH-ul este acid (la majoritatea) atunci ea se dezvolta navalnic...
Se afirma ca o poti face in urma consumului de antibiotice (ANTI BIOS..va spune ceva ?) ,da o faci pentru ca acestea maresc acditatea sangelui.

O singura analiza arata ce este corect in sangele nostru si anume ANALIZA PICATURII DE SANGE LA MICROSCOPUL CU FOND INTUNECAT ,acolo vezi pe viu ce misuna in sangele nostru si..te ingrozesti..

SOLUTIA : multa vointa pentru SCHIMBAREA modului in care nu iti mai prepari mancarea ..
Da nu am gresit ,HRANA VIE si APA VIE este solutia !
CE MANANCI si CE BEI TREBUIE SA STII ,altfel mori treptat ...
Detalii : adevarsimiracol@yahoo.com
Ioana_Bobocea_1
Postat pe 13 Martie 2012 17:46

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Am si eu nevoie de cateva informatii fetelor... 10 De la: Anddrreea 2 Septembrie 2011 21:02
contraceptia 6 De la: alysa_alex 5 Septembrie 2009 23:18
ptr fetele care au avut parte de asa ceva 10 De la: kudika_2008 16 Iulie 2013 16:06
ASLO 9 De la: Delee 21 Octombrie 2011 20:45
chiar nu exista remediu??? 15 De la: office_salinasusesi_ro 21 Aprilie 2010 10:56